Дитячі садки

Дитячий садок №14


  • Львів · вул. Новознесенська, 42
  • (032) 294-42-72
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садочок гарний. Дітям подобається. Вихователі, няні, як на мене, мають підхід до дітей. Завідуюча - розумна і хороша, багато чого зробила для садочка. Старший постійно хвалить харчування і просить добавку і йому дають.

,

Садочок дуже гарний. Вихователі і няні-хороші, вміють знайти підхід до дитини. Нашим дітям подобається. Старший хвалиться смачно їжою і просить добавку. Завідуюча для нас також розумна і хороша

,

Хороший садочок!!!!усі працівники Молодці;)))

,

Діти до обіду мало гуляють, всього 1 годину, зате довго сплять від 12.45 год до 15.30 год. ( старша група). Це неприпустимо!

,

дитині подобається ходити в цей садок і це найголовніше для мене. Вихователі приємні, в групах чисто, діти доглянуті.

,

Ставлення до діток ніяке, я би сказала байдуже. Нічого хорошого там не бачу! Ні приміщення людського, ні виховання толкового!

,

Цей садок не дира!!! Це місце де дбають про діточок,а їх там вдвічі ніж мало б бути!Молоденькій завідувачці сил до змін!

,

Погоджуюсь з попереднім коментарем, завідуюча приємна, дбає про садок, наскільки мені відомо працює вона 1-2 роки, але і дах перекрила, меблі в нашій групі замінили.Держава садочки забезпечує по мінімуму, а для своїх дітей хочеться кращого!!!

,

Завідуюча ніяка але гроші вміє збирати остеніться в ту диру збирати кошти.

,

Садочок,як на свою стару інфраструктуру акуратний,доволі чистий.Вихователі уважні,навіть при тому,що групи переповнені.Враховуючи те,що мікрорайон стрімко розвивається інших варіантів наразі немає.


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові