Дитячі садки

Дитячий садок «Ромашка», №170Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Віра, 04.08.2017, 09:46

Моя доня зараз ходить в садочок "Ромашка" - дуже ій подобається,вихователі справді від Бога, милі,завжди знаходять правильний підхід до кожноі дитини, ввічливі! Валентина Іванівна-прекрасна людина і справжній професіонал своєі справи. Загалом садок на тверду "5-ку",смачна і корисна іда,велика територія для ігор і прогулянок, ми дуже з чоловіком щасливі,що наша донька відвідує саме цей садок,тому завжди і всім буду рекомендувати саме його!

Галина 25 років, 19.06.2016, 08:18

Добрий день! Хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за їхню важку, але таку необхідну роботу. В садочку чисто, охайно і завжди смачно пахне їжею. Чудовий керівник Валентина Іванівна, яка дійсно хоче створити для наших дітей комфорт і затишок. Дякуємо!!!

Світлана, мати двох дітей, 19.06.2016, 02:11

Добрий день! Я мама двох діточок які ходять у цей садочок.І хочу сказати велике спасибі всім працівникам дитячого садка за кропітку, нелегку, але таку необхідну працю. Садочок чистенький, затишний, а чудовий і смачний запах їжі на коридорах нагадує мені про щасливе і безтурботне дитинство, тому що я також колись ходила в цей садочок, коли була маленькою. Завідувач кожного року звітує перед батьками про витрачені кошти, подбала про безпеку наших діточок та будівництво павільйонів. Валентино Іванівно, міцного здоров’я Вам, наснаги у вашій кропіткій, необхідній титанічний роботі, нехай ніколи не опускаються руки до добрих справ.

Галина, 07.06.2016, 16:17

Здаючи кошти а-ля "благодійний внесок" - прослідкуйте, щоб це було вписано у зошит, тоді є хоч якась надія, що ці кошти підуть на щось корисне і саме для ваших діток чи вашої групи, а не в кишеню завідуючої.

Олена, 12.03.2016, 09:52

Садок ''гарний і чистий'' за рахунок хабарів, які бере завідувач-бо якщо б був розрахунковий рахунок, то це була б благодійна допомога (хто скільки може), а так ця такса, яку встановлює завідувач називається хабар як не крути. Відношення до працюючих батьків тут жахливе - вони не зважують на державні свята і робочі дні - просто ввечері повідомляють, що садок завтра не працює. Деколи вони влаштовують прогулянкову групу без харчування але ще жодного разу не знижували ціну за перебування у такій групі. Тобто гроші беруть як за повноцінний день, продукти крадуть у дітей, а це вже свинство вищої марки. Інформаційного стенду про виділені та використані кошти немає. Стенду з контрольною порцією їди немає. Анархія повна-причому при кришуванні вищестоящого керівництва ((((((((((((((!

Батько, 27.05.2015, 20:10

Дуже гарний садок,дуже хороша зав.Валентина Іванівна.Також задоволений молодою але дуже відповідальною,доброю і чуйною Іриною Петрівною.Дякую вам.

Вікторія, 26.02.2015, 13:35

Садочок просто супер. Свого часу, коли записувала донечку, то ходила по різних садочках: вибирала. Різниця величезна: тут не просто чисто і охайно, тут приємно зайти - затишно. Вихователі моїй донечці попали чудові. Тільки й розмов: "я так люблю Ірину Володимирівну", або "Ірина Петрівна така класна". Для мене це показник, що моя дитина задоволена. Завідуюча Валентина Іванівна дуже хороша людина, переймається не тільки садочком а і вихованцями.

Ігор, 10.11.2014, 14:53

Садок загалом хороший. Чистий, теплий, доглянутий. Хороше харчування. Величезний мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 - 35 дітей і через таку кількість з дітьми не гуляють, бо не встигають іх збирати-розбирати, чим порушують правила перебування дитини у ДНЗ. Як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем, що абсолютно не контролюється медсестрою та завідувачем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку(1 тиждень в садку, 2-3 тижні вдома). Дуже вразило збирання грошей з цілого садка на День народження завідувачки - такого чуда ще ніде не бачив, ну я розумію колектив вітає, а до чого тут діти усього дитсадка. Чи ми вже усі - велика родина і мені теж Вам повідомити дати народження членів моєїродини і чекати на привітання?

Мар"яна, 18.02.2014, 22:14

Незважаючи на відсутність качель, про садок можемо сказати лише найтепліші слова!!! Колектив хороший, тепло, чисто, смачно!!! Бажаємо всім міцного здоров"я, наснаги та терпіння!!! А для Валентини Іванівни ще окремо - якнайшвидших успіхів у зведенні дитячого майданчика!!!

Ірина, 16.10.2013, 16:03

садочок чудовий,теплий,чистий,доглянутий.Хороше харчування і кваліфіковані працівники.Єдиний мінус відсутність качель(майданчика),але це вже претензії до держави.Завідувач-жінка,дуже хороша,людина на своєму місці,яка любить свою роботу і цей садок,багато робить для розвитку закладу.І багато чого з допомогою батьків!Я дуже задоволена цим садочком,та й донечка теж!

Наталя, 21.08.2013, 15:48

Садочок просто чудовий. Перша мала ходила туди, обов'язково віддам і другу. Годують прекрасно, вихователі хороші і діти їх дуже люблять. Багато вчать дітей, не говорячи вже провсякі різні пісеньки нові, віршики постійно. Можна віддати на англійську і танці. "І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи." - а це вже залежить не від садочка, а від батьків, які, бачачи, що дитина не зовсім здорова, відправляють її в колектив. І такі дитячі інфекції, як вітрянка чи краснуха, не відразу помітні. Тут і в школі можна підчепити. Тут садочок ні до чого.

Оля, 26.06.2013, 17:49

Садок загалом хороший. Чистий, вихователі хороші. Не скажу, що легко попасти, все залежить від " повезе" чи "не повезе", а саме, якщо вчасно встали на чергу, скоріш за все вам повезе. Якщо спізнитесь, то потрібно буде шукати " підхід" бо коли групи набрані втиснутися буде проблематично, а інколи і не можливо, бо групи не резинові. Великий мінус, так це те, що в групах приблизно по 30 дітей . як правило, знаходяться такі батьки, які ведуть дітей з вірусками і не долікованими соплями, кашлем. І практично усі діти там чіпляють якусь болячку. Майже кожен рік єпідемія вітрянки або краснухи.

Лідія, 09.03.2013, 13:30

.Дуже добрий садочок. Влаштувались без проблем (були попередньо записані). Виховательки в групі чудові, вміють зацікавити дитину. Садочок доглянутий, чистенький, добре годують дітей.

Наталя, 24.09.2012, 19:55

Садок жахливий. Без грошей не беруть,та ще й без черги.Стою у ній вже 3 роки((( Дитячого майданчика немає,брама постійно відкрита.Заходи хто хоче! Огорожі навколо теж немає.Жодних качель теж немає. Жах!

Ярина, 14.02.2012, 10:55

Дуже хороший садік


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові