Оценка посетителей
(по 22 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

У садочок ходило двоє дітей. Причому старшого взяли просто "з вулиці". Бо ми серед року переїхали з іншого міста. І серед 5 садочків, в які ми звертались, лише тут нас приняли без проблем і поборів. З молодшою потрапили через електронну чергу. Діти ходили в " Джерельце" і "Казку". Вихователі і няні чудові.а завідуюча Оксана Андріївна взагалі чудова людина. Дякую))

,

Погоджуюсь на рахунок завідуючої- відкрита,пряма і справедлива. Але з вихователями є проблема. Невперше бачу,як вихователі старшого віку жінки поводять себе із дітками- це якась армійська муштра, рядянська система в жахливому вигляді.

,

Моя донечка ходить у цей садочок, зараз у групі "Джерельце" я дуже вдячна Ганні Іванівній, Галині Петрівній, Наталі Євгенівній, ви дуже хороші, дякую вам за те, що моя донечка ходить у садочок з радістю, мені також подобається що у садочку стільки гуртків, багато іграшок.... Дуже задоволена садком.

,

Садок жахливий:ми платимо багато,аби наші діти були там 12 годин,а замість того,в 1 годині мене викликають її забрати.Я не згідна з обслуговуванням персоналу!

,

Ми ходимо вже другий рік у садочок, спершу у яслі, тепер у молодшу групу. Нам дуже подобалася вихователька у яслях Христина Богданівна:). А тепер малий із задоволенням ходить у молодшу групу до Тетяни В"ячеславівни. Неприємним моментом було те, що з 1 липня і по 16 вересня садочок не працював повноцінно(з 9 до 12 год.), це відповідно 2,5 місяці і, на жаль, якщо немає бабусі, яка зможе посидіти з дитиною, то щоб ходити на роботу потрібно було наймати няню. Сподіваюсь, що у наступному році ситуація не повториться і літом можна буде так само віддавати діток на цілий день. Порівняно з Арнікою здирництва у садочку немає.

,

садочок вже закритий другий місяць,і в вересні його відкривати не планують, що робити не знаю. Ходять чутки що комусь просто сподобалось приміщення і садок взагалі не відкриють,але гроші на ремонт всеодно здерли......

,

У садочку цікава ситуація : немає гарячої води, через що кухня не працює і діти голодні ходять лише дообіду.Потім батьки їх забирають і ведуть додому обідати і спати... Батьки пробували щось зясувати...Міська Рада, Теплоенерго ... Нічого. Складається враження, що завідуюча відключила гарячу воду, щоб зробити вимушені канікули.Але чому не сказати батькам : Шановні, липень-канікули...

,

Дуже заддоволена садочком,зокрема групою Джерельце!Велика подяка вихователям і няні!

,

Лейла, я шокована вашим коментарем! Якщо вашу дитину б"ють про це мовчати не можна!!! Гірше буде , якщо це так і залишити. Йдіть до завідуючої нехай розруллює ситуацію. Не замовчуйте цього, йде мова про вашу дитину ( і не тільки). Поговоріть з іншими батьками з групи, можливо це не по одиничний випадок і НЕ МОВЧІТЬ!!!
П.С. ми ще в садочок не ходимо, але обрали цей на майбутнє. Які б умови не були такої ситуації не допущу!!!

,

я не задоволена ! завідуюча дійсно класна а от виховатилі ...............моя дитина ходить пів року постійно плаче! каже що її бє тьотя! не знаю що робити !умовами та всім задоволені але відношенням до моєї дитини ні ! боюсь щось говорити бо ще гірше буде не знаю що робити !

,

Скільки там іграшок !!! - сам би бавився. А зава їх постійно бігає по групах, знає кожну дитину, Так що і від неї багато залежить, особливо пильнує новеньких, щоб добре звикали

,

За останн 2-3 роки в садочку відбулись зміни, там покращено умови перебування дітей, зроблено ремонти коридорів, замінені вікна, на вулиці для діток збудований павільйон. Не погоджуюсь з дописувачкою яка написала про дири і собаки на території садочку, дитина відвідувала цей садік три роки і жодного разу не було нічого подібного, тому бажаю, щоб ісі бажаючі потрапили у садосок № 1. ДЖЕРЕЛЬЦЕ - найкраща група. Чудовий колетив !

,

Дуже хороший садочок ! Моя донечка цього року випускниця, і дуже не хоче розлучатися з нашим садочком. Дуже хороший колектив! Бажаю здоров'я Наталі Євгенівні, Анні Іванівній, та Галині Петрівній. Ви найкращі !

,

Не дивуюся, що всі коментарі позитивні, навіть не очікували, що дитині буде настільки комфортно в садочку , Велике дякую Галині Петрівні, Ганні Іванівні, Наталі Євгенівні за професіоналізм та хороше відношення до дітей, дитина іде у садок з радістю, а це - головний показник роботи. Особлива подяка директору за хорошу організацію роботи садочка у нашіх умовах.

,

фу-фу-фу садок

,

я працювала у цьому садочку,дуже багато неблагополучних сімей,тому робота вихователя з батьками дуже-дуже-дуже-дуже важка. А діти суперові,часто згадую про діточок яких виховувала,скучаю,бажаю усього найкращого.

,

Не треба судити людей по усмішці)), а по їхній роботі!
В чиїй компетенції огорожа садочку і благоустрій території , якщо не латані дири в сітці металевій, де перелазять собаки і кидаються на дітей? Для діток є тільки пісочниця і закопані пару коліс резинових. Завідувач Вас тільки записує, а далі ви працюєте з вихователями. І надалі дУже багато чого залежить від них. Не завідувач буде вчити вашу дитину!

Та якщо про завідувачку, то вона справедлива)) - ніякі домовляння в неї не проходять)), вся розмова при відкритих дверях.
І "добровільні" внески порівняно з сусідньою арнікою маленькі))) в 3 рази менші.

,

Справді хороша, приємна завідуюча. Не знаю, який був 4 роки набір дітей, але зараз в неї список переповнений...Нас не беруть, хоча ми живем на цій вулиці, що садок...і записались вже рік тому...

,

Справді хороший садочок. Малий із задоволенням ходить вже 4 рік. Жодних проблем з оформленням не було. Хороша завідуюча.

,

Все правильно написано. Дуже ввічлива і позитивна завідуюча, завжди можна з нею поспілкуватись чи порадитись. Оформили дочку без претензій і здирства ! Для нас це було як свято.

,

Підтримую попередню оцінку. Завідуюча - Людина з Великої літери, дуже вихована і порядна. Для нас була приємна несподіванка коли ми змогли оформити сюди дочку без зайвого клопоту і тяганини.

,

Я задоволена садочком на вул. О. Степанівни. Вихователі і няні дуже стримано поводять себе з дітьми, вміють пояснити. Моя дитина з задоволенням ходить в цей садок. Я напишу одне - все залежить в садочку від завідуючої - дуже хороша і приємна людина, яка завжди вислухає і порадить. Тому колектив в садочку приємний і завжди усміхнений.
Спочатку я хотіла влаштувати дитину в садочок по вул. Комарова "Арніка" там жах завідуюча навіть не пустила на поріг. З питаннями що ви тут хочете? Яку дитину влаштувати? До дітей використовують нецензурні слова?

Партнеры сайта
Детский сад «Clever Kids»
Детский сад «Clever Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь