Оценка посетителей
(по 15 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Я випустилась з цього садочку в 2009 році. Вихователі в нас були найкращі, дякую їм щиро. Ольга Василівна чудовий педагог. Вихователі знаходять підхід до кожного, на нас ніразу не підвищили тон, не накричали. В нас були чудові заходи. Найкращий садочок❤

,

Цього року закінчили яслі. Вихователі у нас просто золото. З дітьми займаються, до кожного знаходять підхід.

,

Я бачу тут мами жаліються на Ірину Романівну і Ольгу Василівну, але це неправда. Вони чудові вихователі. Моя донька рік тому закінчила садочок і була в групі у цих вихователів, дитина задоволена і тільки позитивно відгукується про цих людей. Невже дитина каже неправду?

,

А я повністю погоджуюсь з "батьком". Тут, можливо, мова йде не про кількість їжі, перша і друга страва, а про якість її приготування. Це ж наші діти, невже вам байдуже чим їх годують! Не раз сама спостерігала, як через двері кухні працівниками і адміістрацією виносяться повні кульки і коробки, мабуть це і є обіди наших дітей. А на рахунок платні в школі, лікарям; якщо це вже стало правилом, то чому тоді додатково не платите вихователям за їхню працю, а тільки адміністрації?!

,

А я не згідна з цим коментарем.Перша і друга страва не завжди дитина удома зїдає так що шановний батько придивіться будь ласка що готує ваша дружина кожен день і чи у вас дома зїдає дитина все до останньої краплі..І те що стосується адміністрації це потрібно обговорювати з нашим мером або вищим закондавчим органом.Коли ви віддасте дитину у школу хіба ви менше будете витрачати на навчання ?Подумайте будь ласка над цим питанням і коли ви йдете до лікаря хіба ви йому нічого не даєте ?

,

Шановні батьки! Якщо вже щось пишете, то пишіть правду від самого початку. Згадайте, скільки коштів ви платили адміністрації за те, щоб ваша дитина потрапила у садок; і кому в кишеню вони пішли (можливо, в облаштування груп, чи дитсадка – глибоко сумніваюсь, тому що цього не видно). Групи, коридори в жахливому стані, без ремонтів; лише завдяки нянечкам підтримується чистота і затишок. Харчування не на належному рівні. Якось прийшов до садка за дитиною і попав на обід, якщо це можна так назвати. Я після цього не дивуюсь, що дитина відмовляється їсти в садочку і приходить додому голодна, хоча вихователька намагається хоч чимось нагодувати. Ви пишете що завідуюча чудова людина. Це ж не вона сидить з вашими дітьми цілий день, приділяє їм увагу, годує, переодягає. Це все заслуга вихователів і нянечок, завідуюча лише приймає вас в садок за ваші ж гроші.

,

Я повністю не згодна з негативними відгуками про садочок № 106! Насправді цей дитячий садок одни із найкращіх садків Львова.
Я сама мама двох дітей, і я перешукала багато садочків, але ніде до моїх дітей не ставились краще ніж у 106 садочку. Прекрасна атмосфера, вихователі щиро усміхненні. Як людям,які залишили погані відгуки на цьому форумі,може не подобатись усмішка? Повторюсь,що вихователі чудові.Уважні,добре ставляться до дітей. До кожної дитини знайдуть підхід. Вихователі не тільки піклуються, а ще й займаються загальним розвитком діток,готуючи їх до школи. Персонал чудово справляється зі своїми обов'язками. Завжди прибранно,чисто.Зразу видно,що працюють відповідальні люди.
Такому вигляду всі інші садіки можуть тільки позаздрити. Кухарі просто диво.Готують дуже добре, мої дітки завжди добре нагодованні.
Завідуюча - дуже хороша людина, на неї немає, і не може бути ніяких наріканнь.
Мої діти щиро полюбили свій садочок.

,

Мені дуже подобається цей садочок.Моя дочка також задоволена -вихователі-виховані,крім Ірини Романівни Лах і також Галина Дмитрівна.Вони постійно кричать на дітей,діти приходять додому сполохані і тому не хочуть ходити в садочок.Завідуюча Галина Володимирівна дуже хороша і розуміюча завідувачка.Також мені подобається декор садочка можливо так щось треба підправити але влада на це гроші не дає тому батьки будьте обережні до кого ви віддаєте в группу дітей!Головне що мені подобається в цьому садочку це що там ходять дітки з різними вадами і їм завжди надають якусь допомогу за це вам дякуємо садочок 106 !)

,

Я мати двох дітей. Мій син ходив, а донечка зараз ходить в цей садочок. Я дуже задоволена вихователями. Вони чудові люди. Завжди у всьму допомагають. Я можу на них покластися як на своїх близьких родичів. Ще хочу сказати, що вони у всьому допомагають діточкам: і погодують, і переодягнуть, і заспокоють тих діточок, які побачивши чужу маму починають плакати за своєю мамою.
Хочу зазначити, що вихователів і нянічку двоє моїх дітей дуже люблять. А от в ясельки моя донечка навідріз відмовлялася ходити.....

,

Чомусь в нашому районі цей садочок вважають найкращим, але це кардинально не так!! Люди пройдіться по інших садочках, я зимою обійшла всі садки що в тому районі...нажаль 106 в найгіршому стані, а щодо виховательок, так може вони і мають досвід і підхід до дітей, але це все є і в інших садках і з кращими ремонтами та теплішими групами!

,

садок непоганий, але...
Ясельна група, вихователі Слава Василівна, Галина Богданівна та Ольга Дмитрівна, няня Олеся. Це найкращі люди, котрих я зустрічала в садочку. Дитина їх полюбила щиро і відкрито. Дуже привітні, добрі та милі. Завжди допомагали в період адаптації і весь час пізніше. Справжні професіонали. Дуже нам їх бракує.
В молодшій групі зараз все діаметрально протилежно. Ірина Романівна добра тільки коли батьки поряд, коли нікого нема кричить на дітей несамовито, діти недоглянуті, всю зиму сидять в групі, ніяких прогулянок. Ольга Василівна ніби спокійніша, але підходу до дітей нема ні в одної, ні в другої. Няня хамка.

,

я сама ходила в цей садік він прекрасний нічого поганого сказати не можу а тільки хорошу вихователі прикрасні допомагають один одному, кожного дня я бачу з яким щастям дітки йдуть в цей мадік бо живу дуже близько та я познайомилась з подружкою яка для мене є зараз сама краща . Ставлять гарні вистави до дня матері, піклуються про діток і завжди готові прийти їм на допомогу. надіюся цей садік принисе багато щастя і вошим діткам!

,

Садок прекрасний! Не знаю де "Кульочок щастя" почула запах хлорки і т.д. А що всі усміхнені хіба це погано, чи вона хоче , щоб на дитину вовком дивилися? В мене у цей садок ходили двоє дітей (молодша зараз закінчує) нічого поганого про умови я сказати не можу, а про вихователів - тільки хороше. У нас прекрасна завідувач, а вихователі - найкращі у садочку - в мене до них ходили 2 діток. Група зорова -15 діток - вихователі мають час щоб кожному приділити увагу. Тифлопедагог взагалі дуже хороший спеціаліст. Я щаслива , що я попала у цей садок він- НАЙКРАЩИЙ (хай там що хтось говорить

,

Садочок звичайно не на вищому рівні Я не заперечую що там багато старих меблів і не обладнані гральні площадки але завідуюча - дуже хороша і багато вже зробила для садочку Там поступово ремонтують приміщення За хабарі - все тихо принаймі я нічого не платила До речі цей садочок спеціалізований( очна логопедична і група з відсталим розвитком) в цих групах взагалі безкоштовно З дітками займаються досвідчені тифлопедагоги Я задоволена Бо чую набагато гірші відклики за інші установи

,

Всьо там старе і нічого доброго там я особисто не побачила, хіба запах хлорки і старі труби ...меблі...зато всі усміхнені, як бабтисти!!!!:-)

Партнеры сайта
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь