Оценка посетителей
(по 14 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садочок наш просто прекрасний,мої всі троє туди ходять і дуже задоволені

,

Супер садок.

,

в садочку завжди затишно і пахне смачно,меню коли прочитаєш хочеться самому залишитись і поїсти,а особливо дякую за сирнички з підливою,де є розові яблучка.Дякую всім працівникам і завідувачці за доглянутих дытей.Ви молодцы!!!!

,

З садка завідувачка такі важкі сумки додому носить, руки боліти будуть.

,

Садочок просто чудовий і завідуюча дуже приємна людина,яка піклується про садочок як за свою оселю.А вихователька Леся Михайлівна,це від Бога вихователь,чуйна,уважна,вона діткам заміняє маму.Дай вам Боже здоров"ячка,щоб ви ще не одне покоління дітей виховали!!! Щодо харчування,то готують тут як в дома,все завжди свіже і смачне!!!
Садок вартує оцінки 12 по 12бальній системі!!! Так тримати!!!

,

ми задоволені, садочок маленьккий, але класний. нам подобається, завжди дитина доглянута.

,

Я вам скажу одне скільки людей стільки і думок. Мені подобається головне що мій син іде ззадоволенням. Чудовий колектив, смачна кухня, завідувач наша приємна людина.Я дуже задоволена садочком і чисто і з дітьми займаються. Свою другу дитину я також туда поведу. Дякую Вам.

,

Люди які пишуть такі противні коментарі напевне судять по собі.Цей садочок чудесний і хабарів в ньому ніхто не бере.Завідуюча дуже хороша людина у повному розумінні цього слова,вихователі теж чудесні.Діточки доглянуті,в групах чистенько,ремонти шикарні.Умови для дітей просто супер.
Садочку 10 балів.

,

я воджу дитину у цей садок і про вимагання внеску не чула.САДОК СУПЕР,КОЛЕКТИВУ ДЯКУЮ зроблено багато

,

Садочок прекрасний, дуже затишно. Завідуюча приємна. Вихователі чудові. Чому такі коментарі????

,

Ремонт і затишок у садочку - прекрасні. За кухню, мабуть, теж не потрібно хвилюватися, адже діток мало і завідуюча за цим дуже пильнує. ТОму кожного дня вариться все свіже. Але виховательку молодшої групи, іншим словом як *жесть* не назву. Контакту з дитиною і діалогу з мамою - ЖОДНОГО. Все, що я від неї почула - або ви граєте за нашими правилами, або ні. Ото й уся педагогіка. Тому щоб звикнути до драконячих правил. потрібно мати сталеві нерви і дитині і мамі.

,

Завідуюча байдужа, молода "виховний процес" із нецензурними словами, ремонт гарний але чи є її заслуга в цьому, кажуть, вона донька якогось фінансиста, ось і усі кошти через цей садочок "відмилися".

,

Звичайно, класний, держава на ремонт виділела величезну суму коштів, але чому завідуюча за те, щоб влаштувати в садочок вимагає благодійний внесок на потреби_300 доларів? Хоча дітей в садку зовсім не багато.

,

Класний садочок

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь