Оценка посетителей
(по 38 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Вихователі дійсно хороші в яслах, діти починають ходити в садок з першого дня. Нам повезло з вихователем і в старшій групі. Але наразі садок працює до 17.00.Незрозуміло чия це ініціатива. Відділу освіти чи завідуючою. Пояснюють карантином. Таке враження, що до17. 00 короновірусом ніхто не заразиться, а після 17.00 він починає ходити по групах. Нікого не цікавить як батьки мають встигати забирати дітей при повній зайнятості. Напевно ми дуже багата країна, раз можемо собі дозволити мамам не працювати, бо при такому графіку роботи не знайти

,

Прийшов час і мені залишити відгук, цього року і ми випустились із садка. Враження хороші. У 2014 подала документи , ходити почали через чотири роки одразу в середню групу. Вихователі хороші. Нажаль з Оксаною Любомирівною стосунки не склалися, поч педагого і вихователь вона прекрасна, багато дітей і батьків в захваті, ми нажаль не "бігли в садок із захватом " в той час. Вдалося перевести дитину до Лілі Петрівни та Галини Йосипівни, які відкрили для дитини садок по іншому, за що їм низький уклін. Потім група була розформована і дитина потрапила до Любов Володимирівнини та Татьяни Павлівни. Дівчата на своїх місях, дітей люблять безмежно, і діти це відчувають. Хочу відзначити Лесю Степанівну та Аллу Богданівну, помічників, завдяки яким наші діти були охайні та ситі.
Завідувач розуміюча пані Марія завжди іде на зустріч батькам і не обов"язково ви маєте давати віддяку!!! Дякую всім працівникам садочку за те що недовго, але доглянути і виховували мою дитину!

,

Світлана Іванівна Савка, дякуємо за супер-свято матері

,

Садком задоволені . Марія Василівна і Ольга Анатоліївна чудові , дитина йде з посмішкою в садок , а це найголовніше .
З мінусів : подвір"я садка в поганому стані і переповнені групи

,

Гарний садок і хто б що не казав,але вихователі і колектив супер!Дитина щаслива ,а я задоволена

,

В принципі садок як садок. Ззовні виглядає погано -- майданчики, де діти гуляють, ніякі, м"яко кажучи. Але всередині охайно. Директорка - адекватна жінка. А ось із вихователькою нам явно не повезло. Хочеться вірити, що не всі вихователі в цьому садочку такі. Але наша явно дітей не любить, терпіння на них не має та і взагалі схоже, що жодного бажання ними займатись не має :(((. Перевели малу в іншу групу, будемо бачити, як в іншій групі.

,

Велике значення в житті дитини має середовище в якому вона зростає. Якось я задумалась над тим, що моя дитина проводить в дитячому садочку більшу частину свого життя і тому я розумію, що вона виховується під впливом "чужих" людей. Проте, я жодного дня не пошкодувала, що моя дитина відвідує групу, якою опікується Світлана Іванівна Савка. Дякую Вам за те, що наші дітки зростають в любові, за те, що навчаєте їх бути чуйними, добрими, дружніми. Саме завдяки Вам, ми батьки, спокійно можемо працювати на своїх роботах адже наші діти в надійних руках! Щиро вдячна за прекрасне Новорічне свято, яке Ви підготували для нас. Я впевнена, що батьки отримали море позитивних емоцій, гарний настрій, та незабутні враження.

,

А ми, батьки, тепер передамо естафетну паличку в бігу за життя вчителям, тепер їх черга – навчати та виховувати наших дітей.Роки, проведені нашими дітьми у дошкільному навчальному закладі «Віночок» стали хорошим стартом для навчання в школі, а це, ми впевнені, стане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві. Найкраща пора життя, назва якій – «Дитинство» вже закінчилося. Випускники батьківського комітету 2016 року.

,

Ми дуже вдячні за те, що наші діти здорові, за те, чого вони навчилися, за увагу до них, за терпіння. Вихователь Оксана Любомирівна давала їм своє тепло і вклала в них свою душу. За весь період перебування дітей в садочку ми були впевнені в тому, що за дітьми є догляд, вони щасливі та задоволені. Наш вихователь дуже творча людина, завжди влаштовувала конкурси, цікаві заняття. Завдяки їй, наші діти пізнали багато цікавого, навчилися спілкуватися, радіти життю.В групі у нас завжди панувала атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Дякую Оксані Любомирівні.
Ми батьки від щирого серця хочемо подякувати Романюк Маріі Іванівні та Павлишин Надіі Романівні за за їх невтомну працю, за великий талант Їх серця завжди наповнені співчуттям, добротою і ніжністю. Нехай дитячий сміх та щира любов будуть Вам подякою за вашу турботу та нелегку працю. Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і сімейного благополуччя

,

Гарний садок,гарна група,чудова вихователь Оксана Любомирівна,неймовірна атмосфера свята на дитячих раночках,професійна організація адміністрації.Можна писати багато приємного як ми "жили" в садку ,але жаль що ми вже випускники

,

Приємно вражений теплими обіймами цього садку. Сам його випускник, і бачу наскільки дбайливо всі відносяться до діток, та відправлю у нього своїх дітей, хоча проживаю в іншому районі міста.

,

Велике спасибі і низький уклін вихователю старшої групи Світлані Іванівній. Дити завжди доглянуті із задоволенням ходить в садок. Підготовка до школи супер. Які чудові свята та розваги у садочку вона проводила!!! Свято «Випускний бал» - просто супер! Молодць!!! Так тримати!!! Здоровя вам і натхнення, успіхів!!! Це безперечно найкраща вихователька! Педагог від бога. Діти її дуже люблять, а батьки поважають.

,

Дуже щаслива ,що діти ходять в цей садок.Гарний садок, кльові вихователі

,

очень хороший сад, хорошие воспитатели. Но нельзя веселиться, танцевать, петь под громкую музыку взрослым когда гибнут сотни молодых людей. Вы же педагоги, вы же воспитываете нацию ...

,

очень хороший сад, я в восторге от воспитателей, они набирают столько терпинння, присмотрят и еще и учат наших чад !!! благодарю

,

Головний плюс цього садочка-це відношення до діток. Переводила сюди дитину з іншого садочка, з якого нам довелось піти через байдужість і жорстокість вихователів. Відношення- небо і земля!!! Величезне дякую Анні Іванівні і Ользі Богданівні за ставлення до мого синочка)))Він досі згадує про вас з посмішкою, хоча в попередньому садочку доходило до нервових зривів! Щодо завідуючої- Марія Іванівна чуйна жінка, яка допомогла нам влаштуватись в садочок, в той час коли завідуючі інших садочків, в які ми намагались влаштуватись, просто розводили руками. Бажаю процвітання вашому колективу!!!

,

вічлива завідуюча тільки на фотографії коли приходится до діла зовсім інша............ садок ви хочити назвати гарним огорожі нема ........... куди ідутьгроші які при вступі даєш разом із дитиною. корупція дальше процвітає...................

,

Гарний садок . З впевненістю скажу, що в садку діти не тільки сплять і їдять , а й вчаться . Я задоволена !

,

Щира вдячність працівникам садочка!
Дуже дякую за таких гарних вихователів, помічників вихователів і взагалі всьому персоналу садочка, за їх безцінну працю з нашими малюками, за те щоб всі почували себе комфортно-- як у казці!!!!

,

Записала дитину через електронну реєстрацію в садок , пізніше прийшли взнавати ситуацію чи нас візьмуть. Завідувач адекватна , спокійна людина , враження позитивні . Скажу чесно , фото співпадає з реальною картиною . Там справді дуже яскраво , затишно і тепло

,

Перша дитина відвідувала даний садочок, друга інший. Маю з чим порівняти!
Садочок прекрасний, вихователі (вийшли на пенсію) і помічниця чудові. Дити-
на була завжди доглянута. Група усім необхідним укомплектована. Прекрасні ранки!!!!
Територія дійсно не облаштована, але усе інше "окей". У порівнянні грошей на садочок здавали і не так багато, крім вступного внеску усі гроші йшли на облаштування групи.
Шкодую, що другу дитину довелося дати в інший садочок.

,

Гарний садок, приємний персонал, донечці і мені подобається.

,

Дуже вдячні Ользі Богданівні за роботу. Наші діти ростуть розумними і добрими дітьми , іноді навіть нас вчать,як треба поводити себе .Це виглядає дуже мило і кумедно.Відчувається вплив вихователя .Ще раз велике спасибі. А щодо попереднього коментаря, так, справді , ввечері сходяться багато шантропи , яка залишає після себе гору сміття, але вранці нянічки ,як мухи прибирають майданчики і територія ідеально чиста , я задоволена.

,

Так склалося, що я живу біля цього садочку і вікна мої виходять на його територію, і те що я бачу мене дуже засмучує. Там вечорами збираються алкоголіки, наркомани і інші неблагополучні верстви населення. Відповідно залишають за собою непотріб, а потім цим бавляться ваші діти. А самі маленькі дітки взагалі бавляться біля смітника, дихають цим. Мені пощастило, що мої діти вже дорослі, але я не можу спокійно дивитись,як зараз батьки халатно ставляться до умов в яких знаходяться їхнї діти.

,

Мы детсадом довольны. Водим уже вторую дочь.Дочке очень нравится,она с радостью рассказывает про проведёный в саду день..Сейчас каникулы в школе,у нас есть возможность оставить ребёнка дома.,но мы не пропускаем детсад.Воспитатели молодцы стараются -готовят наших детей к школе.Но и родители должны и обязаны заниматься.с ребёнком постоянно.Всем педагогам детсада здоровья,удачи и терпения!!!

,

садок 159. Існує курупція, дурні грошовиті вимоги, забаганки деректриси. Створена авто стоянка на території содочку. Невже неможна купити 6 мп сітки .Де кошти ,шановна директриса. Батьки терплячий народ , але це все допори дочасу .

,

Шановні батьки! Ви усі пишете, що садочок хороший і скромний, а насправді- занедбаний і обдертий. Кожний з нас коли влаштовує дитину в садок вкладає в нього кошти, виникає питання-куди вони ідуть?????? Огорожі в садочку немає, ігрових майданчиків також. А ви колись звертали увагу на дитячі ліжка( вони ж розвалюються під нашими дітьми).

,

Гарний садок. Добрі і чуйні вихователі .

,

Садок дуже хороший, охайний. Вихователі вічливі, добрі, уважні.
Особлива подяка Світлані Іванівні - вихователь. Дитина із задоволенням ходить в садок. Я впевнена, що дитина в надійних руках (а це для справжнього мами - найголовніше). Дякую!!!!!

,

Скромний садок , але люди які в ньому працюють щирі, добрі і фанати своєї справи. Дякую що виховуєте наших синів!!!

,

Щиро вітаєю Всіх з Новим 2013 роком ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю всім міцного здоров'я, творчого натхнення, реалізації усіх мрій та задумів!

,

Вітаю весь колектив дитячого садка з Новорічними святами.
Від усієї душі бажаю Вам доброго здоров’я, щастя, радості, наснаги і натхнення, нових творчих здобутків у Вашій роботі на благо людей.
Прийміть сердечні – традиційні і одвічні – Вітання щирі й побажання новорічні: здоров’я доброго і гарних років Вам без ліку, благополуччя, миру і добра – од нині і довіку.

,

Дуже гарний садок і люди які працюють в ньому і дбають про дітей як про своїх.Я задоволена

,

Хочу поділитися враженням про садок, бо протягом літа я шукала садочки де можна записати дитину. Я думаю , що я не одна , яка влітку хоче записати дитину. Обійшла я в районі два садочки , де мені " сказали " чого я сюди прийшла в них і так багато дітей ,і нема чого пхатися коли всі у відпусці та робляться ремонтні роботи. Пішла я в садок 159 хоч мене теж не зразу записали(бо завідувачка у відпусці)але коректно пояснили всю ситуацію . З побаченого можу зробити висновок: він хоч не "крутий" але затишний і яскравий.

,

За навчальний рік я хочу подякувати усьому колективу дитячого садочку за працю, за підготовку дитини до школи, за збереження і зміцнення здоров'я, виховання шанобливого ставлення до оточуючих людей, за розвиток творчих здібностей дітей. За "материнську " любов !

,

Мій синочок пішов в садок, коли йому було 1,7. Адаптувався досить швидко завдяки вихователям Марії Василівній та Ользі Анатолівній. Дуже швидко навчився бути більш самостійним. Навчився багато нового. Я дуже задоволена.

,

Дітей годують добре, з дітьми займаються малюють,вирізають,танцюють. Потрібно обладнати дитячі майданчики,будемо допомагати як зможемо, адже це для наших дітей.

,

Переступивши поріг цього закладу вступаєш у дитячий світ казок, охайно, прибрано, чисто, естетично оформлено, приємна атмосфера персоналу

Партнеры сайта
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь