Оценка посетителей
(по 7 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Чудовий садок з прекрасним харчуванням .Вихователь Оксана Василівна дуже розумна,чуйна і творча людина.Вона була моїй дитині ,як друга мама.Щиро вдячні садку 166 за виховання моєї дочки.

,

На дитячому майданчику ще старі (може і радянські) павільйон, гірка і карусель. Хоча рік чи два тому витрачалася велика сума грошей на облаштування території садочку.
Моїй дитині дуже подобається вихователь Мар'яна Миронівна.

,

Репутацію садочку псує вихователь , дуже хамовита,до дітей кричить і забагато на себе бере напевно думає що вона тут керівник,варто щоб завідувач садочку звернула увагу на поведінку цієї виховательки .

,

Я працювала в садочку деякий час, бачила все зсередини, моя особиста думка - це перше місце,куди я б відвела свою дитину! Завідувач хороша, весь колектив дуже приємний і дружній, і до дітей не "гавкають", як то деколи буває! Віргіна Вікторівна - найкраща!!! =)

,

Дуже задоволена була садочком. Приємна завідувач п. Сірко, а також турботливі вихователі Марія Степанівна і Вергіна Вікторівна. Дитина моя їх дуже любила. Є ще добрі люди які віддані своїй роботі. Велика подяка їм.

,

Замечатеный Детский сад!

,

Дуже хороший дитячий садок. Привітні вихователі, багато навчають, піклуються про дітей , харчування , як домашннє. Наша родина вдячна Д/НЗ №166.

Партнеры сайта
Английский сад
Английский сад
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь