Оценка посетителей
(по 44 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

ходимо в групу " малятко" . задоволені на 100 відсодків. дуже добрі вихователі і няня. З діками займаються , гуляють. Ви молодці.Дякую .

,

Мене обмовляли та насміхались з мене (випадково дізналась) працівники, що часто воджу у садок. А то, що в групі постійно знаходяться внуки виховательки, дитина няні які не мають ніякого відношення до цієї групи, то це звичайне явище тут. Дитина, яка займає місце у садку має повне право хоч щодня тут знаходитись, а не ходити у вибіркові дні. Але виходить, щоб догодити вихователям, щоб вони мали час на свої справи, треба тільки деколи приводити. Я розумію, що дітей багато, то якщо вам так важко, є інші роботи, правда там діти і внуки не можуть знаходитись. Дуже неприємно!

,

Завідуючій поступають немалі кошти -це і спонсорькі батьків (коли діти поступають там великі суми), протягом року спонсорські батьків, це і від гуртків, що тут діють, фотограф, оператор, театр, якому дається десь коло 500 гривень і неважко порахувати скільки залишається (20 гривень з дитини, кожних 2 тижні). В першу чергу цей садочок потребує ремонту майданчиків, вони в жахливому стані, але ніхто нічого не спішить робити. Можливо, прийде час і буде за цим всім контроль з боку вищого керівництва з дошкільної освіти, але поки його не видно, а деяким батькам дуже важко здавати ці кошти.

,

Ходимо в групу "Зайчики" дуже задоволені і вихователями і нянею.
Жодних шоколадок чи ще чогось ніхто ніколи не вимагав.
Питання до адміністрації: чому вони не виділяють нічого на групу, бо все в групі робиться коштом батьків (двері, вікна, посуд, іграшки, ремонт крана і т.д.). Куди йдуть благодійні внески та спонсорські кошти?

,

Ви ще забули написати що няні з Зайчиків потрібно приносити шоколадки за переодягання дітей . Не один раз мені говорила - з вас шоколадка. А ще завжди питає а що принесли ..? то дитина має щось ще їй нести? В коридорі все добре чути, про що говориться в групі. Вихователями Дуже задоволена. Думаю і вони терплять від такої няні.

,

Ходили в групу Зайчики. Не задоволені, няні треба попасти під настрій. Я розумію шо вона не клоун, але потрібно залишати свої проблеми вдома, а тут робота з дітьми. Зараз ходим в Подоляночку. Вихователі і няня прекрасні. А павільйони ужасні, в аварійному стані, завідуюча гроші в кишеню, хоча би по одному в рік могла робити. Гроші спонсорські здаються, і це зі всіх груп не маленька сума. А за рік назбирається. І фінансування є, бо працюю в ЛМР знаю. І

,

Цікава думка щодо театру, таке враження що це не мама, яка хоче розвитку для своєї дитини, а чужа тьотя яка рахує дрібні копійки. Це ви називаєте зачасто і задорого? Скільки воджу свого малюка ніколи і ніхто мене не заставляв здавати на щось гроші! Хочу - веду в театр, а хочу не веду. Для цього є вихователі, а зрешто завідувач з якими це питання погоджуєте, що любить ваша дитина, а чого боїться. Ходіть частіше на батьківські збори і приймайте безпосередню участь в житті вашої дитини! Більше позитиву і все буде добре!

,

Вчора в садочку був театр. Донька боїться того що показують, ввечері не могла розповісти що бачила і про що буЛа вистава. За 35 гри. Ми дивимося виставу в ляльковому театрі. Що дозволяє керівництво що там показують? Піду в відділ освіти і запитаю чи вправі в садку показувати такі низькопробні сценки і за таку ціну......вихователями подяка за нелегкий труд

,

доброго дня...хочеться висловитись про виховательку групи "Гномики" щоб можливо трішки змінила відношення до дітей я розумію що тяжка робота багато дітей але відповідно потрібно ставитись до дітей треба трішки заохочувати своїм відношенням щоб дітки не боялись іти в садок а не так щоб від слів до дитини, дитина плакала уночі і боялась вихователя... це таке ставлення- відбиває охоту у дитини ходити у садок і у дитини появився страх о на неї кричатимуть за що....

,

Підтримую маму яка писала про театри, цикр- зачасто і задорого, і хочу додати особливо Левка Дурка-якому взагалі не місце в таких закладах- нічого хорошого дітей ненавчить своіми дуростями, садок і дійсно небачить тих грошей що дають батьки за' місце' ,тому менше в кишені керівництво,бо все до пори до часу- комусь це таки набридне, на рахунок гуляння круглий рік- мамочка яке таке пише, хто твою дитину зимою нормально одіне,щоб непозадувало чи щоб незіпріла-а це все потім вилазить в хвороби,так що гуляють тут нормально,є погода тепла-гуляють, нема то і непотрібно дітей лишній раз простуджувати.А виховотелі загалом всі хороші тут.

,

Загалом, садочок непоганий. Вихователі, які були і є в моїх донечок хороші. але на даний час мене цікавить питання театрів та інших подібних заходів в садочку. Як може театр в садочку бути дорожчим за ляльковий театр? Не думаю що до дітей привозять "світових зірок", які беруть за 20 хвилин розваги такі гроші. Це питання швидше до адміністрації садочка. Але заплативши за садок, здавши гроші на групу, два- три, а то і більше, театри в місяць це таки забагато.

,

Ви про що тут...тут пишуть про садок вихователів..... 181 садок чудовий вихователі чудові по своєму прикладу хоч не ходимо давно туди 3 дітей група"Левенятко" чудові вихователі і няня дивовижні,група "Гномики" теж чудові вихователі і няня,група "Сонечко" чудові вихователі і няня,усе діток чудово навчають, приділяють кожній дитині увагу, підхід до кожної дитини, ніхто ніколи нічого не вимагав у батьків ні одна вихователька,з дітьми гуляють щодня хіба у випадку погоди.... а так претензій немає ЧУДОВІ КОЛЕКТИВИ І САДОК 181 РекоМендуЮ...

,

Я повністю згідна з однією із мам щодо батьківського комітету групи
Сонечко. Зараз такий важкий час, садочок подорожчав, а ми змушені віддавати останні гроші (я про себе) на подарунки вихователям, бо батьківський комітет дуже хоче їм догодити, щоб, напевно, їхнім дітям було добре. Знаю точно, що в деяких інших групах цього року здавали менші суми.

,

Дуже задоволена вихователями і нянею групи Зайчики.Молодці!!!

,

Садочок дуже хороший, і група наша "Сонечко" теж, і вихователі, лише батьківський комітет групи, не розуміє того, що не всі можуть здавати такі суми, чи то на день вчителя, чи на Миколая, чи на день матері, щоб привітати вихователів. Таке враження , що вони хочуть для щось використати.

,

Дуже задоволена садочком. Мої діти ходять в групу "Ромашка", мене тішить те, що діти з-задоволенням біжать в садочок, а ввечері ще не хочуть іти додому, тому що вони ще не закінчили якусь роботу, чи то малювання, чи аплікацію, чи письмо. Дуже люблять музичні заняття.
З-задоволенням виступають на усіх святах, яких в групі проводиться дуже багато, і дуже цікавих.
Рекомендую цей садочок усім.

,

нехочу нікого ображати але напишу правду....насамперід дякую вихователям групи Малятко- Лесі Михайлівній і Лесі Євгенівній просто чудові спеціалісти в роботі з малюками.З дітьми постійно займаються .Доня вдома розповідала казки показувала ігри танці які навчили в садку.До вихователів дуже привязалась.як я так і дитина.Чудові привітні ввічливі розуміючі люди.Незадоволена як мама я лише тим що дітки круглий навчальний рік негуляють. За винятком літнього періоду......Це неправильно є певні вимоги щодо обовязкових прогулянок в садках і цих вимог дотримуються інші садки.Якщо ці відгуки читає хтось з керівництва дуже прошу звернути на це увагу........ Дякую

,

Садочок прекрасний. Моя дитина ходить в групу "Ромашка" вже рік і ми всім задоволені. Група гарна, все чисто. Вихователі хороші - Галина Володимирівна, Ірина Іванівна та пані Катерина завжди усі привітні. Діти їх люблять. Особливо мене вразило, що до свята 8-Березня вихователі з дітьми зробили для мам подаруночки. Просто молодці.

,

Ми у Зайчику. Ті, хто писав про цю групу, в якійсь мірі мають рацію. От тільки переборщувати не потрібно. Я завжди кажу, що, якщо не подобається робота - міняй роботу. Уляна Ярославівна нам завжди косички і хвостики плете. Ірина Василівна дуже побожна, та я не віруючий, і проблем з нею у мене жодних. Ірина Богданівна, буває, кричить, але в міру, і моя доця жодного разу не жалілася на неї. Що до території... А де ви станом на сьогоднішній день за такі гроші знайдете щось краще, та ще й не далеко від дому? Ви запитайтесь у своєї дитини. Порадьтесь з нею. Зважте всі за та проти. Спитайте батьків, які водили своїх дітей у цей садочок. Що вони вам запропонують натомість?
А лаяти вліво-вправо... Не личить вихованій людині не обґрунтовано себе так поводити.
Особисто я ставлю оцінку 4 лишень тому, що не все ідеально.

,

Ми ходимо вже 2 роки в цей садок.на рахунок території-батьки самі вправі облагороджувати майданчики.ініціатива в даному випадку потрібна.мій синок ходить на гурток англійської мови,не треба нікуди возити.садок закривається (є домофон).харчування нормальне.мінуси -вони є всюди.недостатність фінансування освіти - це реалії сьогодення.

,

Садок загалом непоганий.рік ми проходили в *малятко*.перейшли в *Сонечко*.вихователі хороші.до завідуючої-багато претензій.медсестра не пильнує чи приводять хворих дітей (а рагулі приводять).грибок є на стелі в спальні групи *Сонечко*.їжа загалом непогана.а от майданчики в жахливому стані.в групі записано 44 дитини!!!!ліжок є 34.постіль та посуд докуповували батьки.а ще ми робили ремонт-в Малятко здавали по 300.в Сонечко здавали по500.робили і там і там сантехніку.а в 44му садку один раз заплатив і спокій.а в 181му тебе тихенько і методично беруть

,

Хороший садок, доброзичлива завідувач. Вихователі групи "Сонечко" - Олена Ярославівна та Галина Василівна з любов"ю відносяться до всіх дітей. Чудово проводять ранки, та виховують дітей. Няня - Ірина Миколаївна завжди привітна та усміхнена. Щиро вдячна за турботу.

,

ви знаєте садок нормальний, ми вже другий рік ходимо, на рахунок няні Свєти, то може вона і не привітна зато мій синок її обожнював, і він завжди був доглянутий, так що дякую, зараз ми в подоляночці, вихователі просто чудові, а те що теретовія не дуже, то просто завідуюча не вимагає по 500 євро за дитину тому не може все зробити ідеально, але мені все подобаєть, чисто, дитина не голодна, доглянутий, так що як що хто має сумніви то особисто я тільки за цей садочок, а якщо хочете гарну територію, то заді іскри садочок з прекрасною тереторією, але там вступ 500-700 доларів....

,

Садочок прекрасний. Моя донька ходить в групу "Ромашка" вже третій рік і ми всім задоволені. Група гарна, затишна. Вихователі хороші, до любої дитини знаходять підхід. Особливо хочу відмітити Галину Володимирівну діти її дуже люблять.

,

Садочок жахливи! Як рано зайдеш то мороз по шкірі---коридор де горить дві лампи,голі стіни де вісить 2кульки з макдональдса і 2гілки осені.Де?Де?Куток дитячої творчості,ну хоть шось?Сьогодні 16 жовтня отоплення нема і нікого не цікавить коли буде,вихователі просто нашушкались одежею і сидять.Де керівництво?Де її робота як керівника?Чому вихователь може прийти о 8,20год,чому двое дітей туляться в одній шафі.Де порядок? Прошу шановне керівництво пройтися по іншим садочкам і оцінити своє бездіяння і халатність до своеї роботи.

,

Ірина Євгенівна дуже хороша як людина так і завідувач цього садка. Хочу здивувати батьків але мої двоє дітей з інтервалом у 8 років попали в цей садочок абсолютно безкоштовно, а попри нас ще й дитина сусідки, теж безкоштовно. Ходимо в групу дзвіночки. Вихователі Леся Михайлівна та Леся Євгенівна теж дуже приємні і позитивні, діти їх обох дуже люблять.Великий плюс їхнє терпіння до дітей /дітей в яслях 25/. Багато хто з діток відповідно до вікової категорії не вміє нічого / їсти, на горшок проситись, розмовляти, одягатись, перезуватись/. Все це роблять вихователі. Думаю з їхнім навантаженням ще щось вимагати - безглуздо. Хто хоче бездоганного догляду за своєю дитиною може оформити няню або в приватний садок де в групі 5 дітей. Що стосується збирання грошей то 20 грн. не така велика сума на місяць, що зробимо - держава не фінансує. Що стосується майданчиків то спішу повідомити матусі, що красу в 175 садку на майданчиках створює методист з свого власного бажання з непотребу.

,

Всім можу сказати особисто від себе в мене дитина туда вже ходить 3 рік в групу Подоляночка проблем не було я всім задоволена вихователі і няня чудові працівники в мене інколи складається враження звідки в них стільки терпіння за дітьми доглядати в групі чисто і до речі в нас в садочку групи досить великі топ то дітям є де побігати в садочку є спотр зал це так само дуже важливо для розвитку дитини з дітками займаються а не так що вони цілий день бавлятся.Я дуже задоволена тим садочком всім рекомендую

,

Всередині садочок нормальний, але дитячі площадки в жахливому стані. Куди діваються гроші які батьки перераховують при прийняті в садік? Чому речі які купляють і роблять батьки списують з балансу держави?

,

Садік прекрасний!Вихователі також там дуже хороші!Моя дитина ходила в групу ''Зайчики'' також, нарахунок пані Світлани вона прекрасна людина і хороша працівниця,вона ціле життя працює з діками в яслях,в неї в групі ідеальна чистота,за дітьми дуже дивиться і взагалі хороша людина!А хочу відповісти пані Наталі все таки людина працює в дитячій установі з маленькими дітьми,а не клоуном в цирку!!!

,

Садік хороший!Просто не приватний,ну зате по кишені,навіть Богородиця стоїть при вході,коли заходиш зразу відчуваєш приємну ауру.Юля якщо вам не подабається садок то віддайте дитину в другий кращий,а не сидіть в інтернеті і обсуджуйте.Я б мала стид звечора обсуджувати а зранку приводити і усміхатися.

,

По нормі в яслях має бути мах 15 дітей , а скільки є ? Та й ще за таку зарплату! Вихователі просто фізично не взмозі за всіма додивитись. А мамочки вважають що за її дитиною мають доглядати як за своєю. Це садок , а не приватні няньки !Ви платите за садок 100 - 120 грн. в місяць , а няньці заплатили би мін 2000 грн. А для тих хто не задоволений садком , рекомендую подивитись садок на Хуторівці, де тільки як заходиш відразу відчуваєш сирість!Чи садок на Чукаріна - де діти сплять удвох! До речі , я не виховательниця і не працюю у садочку , а проста мама , яка водить в цей садок дитину.

,

20 гривень в місяць на витрати - це ви називаєте поборами? В садочку в районі Гринченка заставляють робити повністю ремонт в групах , починаючи від умивальників , закінчуючи шафками. Здерли зараз тільки 1000 грн. з кожного з батьків. Так 44 садок в дуже доброму стані , але щоб попасти туди скільки треба грошей ? А щомісяца скільки треба здавати ?Двое сусідок водять туди дітей - це навіть не до порівняння!

,

Та про що ви говорите???територія садочку у жахливому стані!процвітає хабарництво...підготовка на низькому рівні.Я розчарована садком!!!постійні збори грошей,майте совість!!!!

,

Група "Сонечко" найкраща! Там такі чудові вихователі Олена Ярославівна та Галина Василівна просто як другі мами для дітей. Садок чудовий!!!!!

,

Повністю з вами згідна.Таких жахливих умов не бачила в жодному садочку.Я думаю,що всім незадоволеним батькам потрібно зібратись і поскаржитись в управління захисту прав споживача.Садочок починається з завідувача,а ця,таке враження,що про дітей думає,як про купюри.Пора бабусі на пенсію.А на рахунок того,що вихователь пише,то це її проблема коли писати,а якщо я віддаю дитину в садок,то хочу,щоб її там доглядали і забавляли,що зрештою і зобовязані робити вихователі.Про няню Світлану можу сказати,що колись стояло питання про її звільнення і не даремно.

,

Читаю відгуки і дивуюсь, такі гарні відгуки. Тільки ніяк не можу зрозуміти чому? Садок в жахливому стані, качелі це взагалі окрема тема, на мою думку вони дуже небезпечні,павільйони взагалі кожної зими по одному падають. Завідуючка взяточниця ще та.... гроші які отримує від батьків за своє чадо, хочаб трошки вкладала б у садок.... З груп може пропасти дитина навіть ніхто не замітить (такий випадок був минолого року зимою) Такшо садок жахливий. Напевно хороші відгуки пише сам персонал садочку.

,

Моя дитина теж ходить в групу " Зайчики " І я дуже задоволена і виховательницями і нянечкою Світланою. Бачила як Ірина Богданівна і розмовляє і бавиться з дітками , і діти її дуже люблять.А те що вона пише , так хтось має писати ті папери ,які вимагає начальство.А взагалі мамі Наталі треба просто хоть одну годину побути з 24 діточками 2-х річного віку, то вона буде тим виховательницям просто кланяться в ноги.

,

дитина ходить в групу "Зайчики"-це просто жах.Няня Світлана ніколи не посміхається,таке враження,що працює в тюрмі.Ірина Богданівна завжди щось пише.За місяць ні разу не бачила,щоб вона з дітками бавилась чи просто розмовляла.Дуже хороша вихователька Ірина Василівна,тому поки що продовжуємо ходити в цю групу.

,

Дуже хороша і привітна завідуюча ,вислухає і дає відповідь на всі ваші запитання,на відміну від інших ,які кричать, ще з порога, що в них немає місця.Ми записались і чекаємо своєї черги,донечка вже дуже хоче в садочок!

,

Претензій ні до вихователів (група "Пізнайко"), ні до харчування, ні до організації навчального процесу не маю. Є можливість додатково записати дитину на пообідні заняття з танців, англійської (зручно, адже не всі батьки мають можливість на протязі дня водити дитину по гуртках, а тут вихователі заберуть-навчать-приведуть). Мій син задоволений. Цирк, театр періодично. Одна з наших вихователів має богословську освіту, тож за духовний розвиток дитини я спокійна. Батьківська плата помірна. А те,що діти плачуть, так це як правило стосується лиш ясельних груп в період адаптації дітей. Щасти!

,

Садочок - просто супер! Задоволена усім. Діти в захваті!

,

Ми пробуєм ходити в цей садок,дуже розстроєна садком...дитина як тільки бачить вихователів зразу істерика,хоча до того тиждень ходила із задоволенням...напевно постарались вихователі і щось сказали моїй красуні.

,

Садок надзвичайно гарний і ми ним дуже задоволені.

,

Мої діти задоволені цим садком, донечці там дуже подобається, а старший вже школяр.
Нам не попадались погані вихователі, всі привітні і добрі, незважаючи на переповнені групи.
Завідуюча хороша, загалом садок нормальний.

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь