Оценка посетителей
(по 23 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дитина приходить до дому і говорить: "Рота закрий", "я тебе з вікна викину зараз". Коли запитую.ю хто таке говорив, каже що вихователь!!!
Які б ремонти не були зроблені, це ніщо в порівнянні з відношенням!!!

,

Дуже гарний, затишний садочок,дитина відходила 3 роки, я дуже задоволена. Садочок має гарне подвір'я, великі групи та смачне харчування,добрі та чуйні вихователі.

,

Садок жахливий.Тут збирають побори, а до дітей ставляться,як до тварин.Тільки й чути- " А ну позакривалии роти," .Тут дітей навіть б'ють.Вихователі у старшому віці вже не мають терпіння і підходу до діток.
Нікому не пораджу цей садочок!

,

Будівля садочку в нормальному стані, дитячий майданчик знаходиться в дуже безпечному та екологічно чистому місці, вихователі та няні виконують свою роботу належним чином. А тим кому замалі групи (по площі) чи не вистачає пісочниць чи качель хочу сказати наступне, а саме чи взмозі ви збільшити чи зменшити площу своєї квартири, якщо ви живете в житловому будинку?))) кому бракує качель чи пісочниць бажаю знайти кращий садок і не морочити нікому голову своїми маразматичними доріканнями.
Ідеального нічого немає в нашому житті і хто це читає знай що ти також не ідеальний)))))))))

,

Садок і люди може й нормальні, а от "доброчинні внески" по 1000 грн. і ще дайте на ..., бо ремонт. А коли кажеш щось, так це ж Вашим діткам..! А той факт, що ремонт робиться не в приміщені де їхня група буде!??

,

садок чудовий! вихователі марія михайлівна, любов миронівна, анжела володимирівна. оксана петрівна і логопед галина михайлівна просто найкращі!

,

Садочок чудовий. Завідуюча Оксана Дмитрівна та Світлана Іванівна дійсно на своїх місцях. Вихователі дітками займаються. Я дуже задоволена. Дитину забавлять, відволічуть. Я фактично з спокійною совістю йду на роботу. Я дуже рада, що моя дитина ходить у цей садочок.

,

Садочок просто супер. Вихователь Марія Михайлівна - найкраща. Малий з ясельної групи із задоволенням ходить в садочок. Дітей навчають самостійності, добре підготовлять до школи (цифри, логіка, малювання, ліпленн...) Я дуже задоволена.

,

садок хороший Марія Михайлівна найкраща вихователька

,

Садок хороший. Плюси - теплий, гарне закрите зелене подвір"я. Мінуси - мало місця у групах, майже нема качель та пісочниць на подвір"ї. А загалом з діточками проводять заняття, бавляться, розповідають казочки, вчать віршики і т.д. Хороші медсестра та логопед. Усі виховательки також добрі, чуйні, діток не ображають і , головне, не байдужі. А няня Надія Василівна - поза конкуренцією. Старший син, поки був у її групі - то два роки відходив у садок, а як няня помінялася, то ходити перестав. А молодший з її групи навіть додому не хотів йти!!

,

дуже хороша вихователька Світлана Степанівна!!!! дай Бог їй здоровячка,а Люба Богданівна померла(

,

Садок нормальний! Вихователь Олена Олегівна і няня Надія Василівна супер, Чого не скащеш про медсестру. дитина впала близько 12:00 18,06,2012р після огляду мед сестри дитина з діагнозом "царапина"продовжувала перебувати в садку.Забравши малу ми помітили що в неї з потилиці сочиться кров і пішли в поліклініку.Там поставили діагноз ЗАБІЙНА РАНА ПОТИЛИЧНОЇ ДІЛЯНКИ ГОЛОВИ.СТРУС ГОЛОВНОГО МОЗКУ? на протязі дня нас ніхто не попередив що з дитиною сталося,мотивуючи шо це "дрібничка","подряпина"а з похожим діазнозом в наслідок травми качелею у садку в залізничному районі,померла дитина.Виникає запитання,чому таке халатне відношення до своєї професії медсестри і що має статися щоб нас хочаби попередили?

,

садочок просто супер ,....

,

Любов Богданівна - найкраща вихователька в світі :)
Я колись ходила в цей садочок, була в групі Любов Богданівни, і свою дитину з радістю б їй довірила, якби не далеко дуже їздити...
Справді, вихователька від Бога! Дякую їй за все!
P.S. Аж сльози навернулися, поки писала... Побільше б таких людей на світі було, як вона!

,

Дуже хороший садочок,я там була 4 роки тому.В нас була дуже добра,хороша,приємна вихователька Анна Павлівна.Я із задоволенням згадую цей найкращий садочок!!!!!!!!!!

,

Цілком нормальний садок. Нормальні вихователі, логопед Ірина чи Галина, між іншим, знає свою справу, при чому добре знає - дитина протягом менш ніж півроку змінилася на очах.
Головне - відокремлений дворик для прогулянок, тихо, і - в самому центрі!

,

Садик действительно отличный !!! Никто из воспитателей не позволяет себе обижать детей !У меня в этом году в этот садик пошел самый младший сынишка,перед ним там была дочь-всем довольна...Спасибо Вам огромное за Ваш нелегкий труд и за Ваше терпение по отношению к нашим маленьким деткам!Отдельное спасибо воспитателям Алене Олеговне и Надежде Васильевне,нянечке-Надежде Васильевне !!! А за Каринку-спасибо Марие Михайловне !!!

,

Хороший садочок, чудові вихователі, гарне відношення з боку нянь та вихователів до дітей. Надія Василівна найкраща няня яку ми знаєм.
І загалом садочок чудовий ( з дітками займались, грались та й ніколи нечули щоб дитина жалілась на будь-кого з персоналу садочку, дуже рада що при цих виховатилях та нянях наша дитина стала досить інтелектуально розвинута).
Дуже дякуєм за вашу доброту та турботу.

,

Групи маленькі - і це мінус, але зате дуже теплі, зимою синочок ходив в тоненьких колготках і шортиках, садочок знаходиться всередині житлового будинку, тому групи "розкидані " по всіх поверхах - мінус, харчування так собі. Стосовно нянь і вихователів, то можу сказати що є тем одна дуже хороша людина - Надія Павлівна (вихователь) нажаль прізвище не знаю.

,

садок жахливий, у ньому няні позволяють собі бити дітей

,

Садок жахлий. В садочку вихователі і нянічки позволяють собі бити дітей ні за що!!!!!!!!!!!. Умови в садку жахливі, вимагають гроші на кожному кроці. Персона жахливий. Спочатку воно ніби все нормально було, але коли почали ходити в садок: Це просто жах!!!!!. За дітками зовсім не дивляться, вони ходять мокрі, голі, босі, закакані і т.д., відповідно і часто хворіють. 3 дні в садочку 2-3 тижні дома іт.д.

,

дитячий садок ,харчування хороше.А вихователь Любов Богданiвна-сама найкраща!!!!!

,

хороший садок

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь