Оценка посетителей
(по 13 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Ходили двоє діток в цей садочок. Задоволені. Страшних поборів немає - гроші, якщо просять, то на конкретні важливі речі, які потім служать іншим діткам. Завідуюча - адекватна. Вихователі адекватні не всі. Певні конфлікти були, але завідуюча швидко поставила неадекватну виховательку на місце. Найкраща вихователька Люба Ігорівна - розуміюча, лагідна та патріотична. Дякуємо садочку № 26.

,

Садочок чудовий!Старший ходив-задоволена!ходить молодший теж не-погано!Батьки будьте реалістами!!!кожен садік має свої проблеми,але це кращий варіант у Залізничному рн.Найкраще дитині тьльки у дома!Ваша дитина не одна у групі?Їх 25!!!!!Подумайте!І кожен з своїм характером!

,

На дворі вже холодно, ніби й пічки палять, а діти мерзнуть!

,

Садочок, вззагалі, приємний, і вихователі приязні і діти дружні, доки я не побачила як вихователі дітей у губи цілують... мене це аж підкинуло, не дуже приємно коли мою дитину чужі тьоті цьомають!!! В старшій групі вихователі "так собі", щоб не писати поганих слів, а в молодшій і середній - приязні,милі, і не приколюються з дітей, а працюють з ними. Завідуюча приємна на перший погляд, але в ході знайомства,моє враження дещо змінилося! Моя оцінка на "двієчку". Ось так.

,

садок чудовий.ми задоволені. ви всі супер)))
дякуєм вам))))

,

Садик супер! Подход к детям замечательный ! Нет национализма! Русскоязычных детей понимают и не издеваются как , например , на Яцкова
ДШЗ № 94

,

садик очень хороший!заведующая -добрый приятный человек.питание режим отношение воспитателей и нянечек к малышам-супер.нам всё нравиться!!!!!!!!

,

А Ви як хотіли,Олена і Василь!!!!!!!!!?????????Скінчилися ті часи,де приходили на все готовеньке!Двохярусне ліжко завідувач собі на плечі не закине і додому не понесе.Тим більше спати на ньому!!!!! Це для Ваших же дітей!!!!!! Хтось перед Вами зробив добру справу,тепер залишіть щось після
себе.І Вам будуть вдячні!
А для Світлани -пояснення:качелі заборонені по техніці безпеки. Дітей на качелях катайте самі-на то Ви і мама!!!!!!!!!!!!

,

Класний садік(особливо вихователі)!Завідуюча звичайно любить гроші,але хто їх не любить?Ми давали скільки мали і наша дитина ходить як і всі.Шкода що немає для дітей качель!

,

Ми ходили, і нас усе влаштовувало. Вихователі нормальні. І завідувачка теж - ми прийшли в липні, попросилися добре, пообіцяли віддяку, і нам сказали всі довідки/медогляди проходити і прийти через місяць, і нас відразу ж прийняли в середню групу. Прийшли записуватися, коли дитині було 4 з половиною роки) Було це три роки тому. Дитина вже закінчує 1-й клас, і до сих пір з теплотою згадуємо садочок)))
Тільки музпрацівник не влаштовувала - така собі баба-грім і на дітей рипіла(((

,

Приємна завідуюча,розмовляє з розумінням ,садочок маленький,відповідно і місця немає.Нам нічого не обіцяли, але нічого не вимагали.На вул.Яцкова Ярослава Іванівна особа настрою і розмовляє відповідно. Завідуюча в садочку № 26 чудова особа

,

Щодо хабара, то це правда. Він має вигляд такий: "Ми можемо взяти вашу дитину але потрібно чи то двері вхідні придбати, чи то ліжечко двоярусне змайструвати".

,

Тут ще коли стаєш в чергу за рік завідувачка хоче хабар. Скільки - ще не вияснила.

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь