Оценка посетителей
(по 21 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хороший садок!

,

Дуже гарний садок - завжди чисто, охайно, велика зелена територія для прогулянок.
Усі вихователі і завідуюча - привітні і добрі,
окрім одієї (до останньої не рекомендував би взагалі давати дітей).
Найкращі - це, безперечно, Леся Михайлівна та Марія Ярославівна.
Молодші виховательки теж дуже стараються, позитивне враження про них залишилось.
Няні також уважні до дітей.
Гуртки - цікаві, розвиваючі, рекомендую усі - і танці, і дизайн, і англійську. Для загального розвитку дітей дуже добре.
Педагоги дітьми займаються, багато навчають, добре за дітьми дивляться. Мою дитину дуже добре підготували до школи, за що особливо вдячний Лесі Михайлівні!!!
В садку часто організовують свята, все дуже гарно продумано, дітям і батькам цікаво,
Діти в усіх групах хворіють періодично, але це, на мою думку, більше на відповідальності батьків, які приводили хворих дітей та інших заражали.
Харчування нормальне - як в державних садках, фруктів, правда, не дають.

,

Наша доня відвідує цей садочок і для нас, він - найкращий :) Вихователі (Віра Вікторівна і Марія Ярославівна) - дуже професійні і турботливі, няня (п. Мирося) - також добра і турботлива. В мене немає жодних зауважень, лише глибока вдячність. Хочу звернути увагу, що у цьому садочку дітки щодня гуляють, наскільки я чую відгуки знайомих - далеко не кожен садочок таке практкує. Від спілкування із завідуючою залишилися лише найкращі враження, професійна і розуміюча, людина на своєму місці.

,

В цьому садочку тільки Ольга Іванівна єдиний чудовий Вихователь.Що там роблять інші вихователі і няні,не знаю.А про завідуючу взагалі нема що писати-хабарниця.

,

Прекрасний садочок! Мій внук відвідував цей заклад з трьох років. Чудові вихователі Віра Вікторівна і Настя Ярославівна, велика їм подяка. Приємна директриса Анна Іванівна. Садочок гарно відремонтований, в групах завжди чисто і охайно. Зелена теріторія, цілий рік дітки гуляють. Вихователі добре готують дітей до школи. Додатково є заняття з дизайну, англійської мови і танців. 29 травня відбувся випускний ранок, дітки старшої групи з вересня ідуть до школи. Було дуже красиво і зворушливо. Ще раз велика подяка вихлвателям і всьому персоналу дитячого садочку №43.

,


Дуже щаслива, що дитина потрапила саме до цих вихователів (Леся Михайлівна, Валентина Богданівна та пані Леся). Завдяки правильному нашому батьківському підходу і особливо турботі вихователів (в т.ч. няні), моє чадо ні дня не плакало відколи ми почали відвідувати садок (літо 2014). Усі працівники садочка привітні люди (окрім Ольги Іванівни). Спасибі всім!

,

Вихователі Ольга Іванівна і Валентина Богданівна - педагоги від Бога!!!! Що там роблять "вічно кричуща" пенсіонерка, і інші, які дітям викручують руки, не відомо.Про нянь взагалі мовчу(((( Чому керівництво не задумується над цим? Батьки задумаються...

,

Дуже багато діток в групах.Вихователі не встигають приділяти дітям увагу.Дітям скучно,молодша група весь час плаче а батькам про це не говорять.

,

Моя донька провела у цьому садочку 4 щасливі роки! Я дуже вдячна вихователям і няням, осбливо, Лесі Михайлівній та пані Лесі. А ще, що дуже важливо-дитина практично не хворіла протягом усього часу.

,

На перший погляд садочок гарний, дитяча площадка велика, не при дорозі і що саме цікаве по середині площадки стоїть такий собі домік-садочок. Ну на перший погляд мені дуже сподобалось. Прийшла домовлятись про садочок з донечкою. Нам повезло ми застали завідуючу і хоч в ході розмови вияснилось що в них ясельної групи немає, але з Ганною Іванівною ми дуже гарно поспілкувались, вона порадила до яких садочків ще нам можна звернутись. Як на мене досить приємна жінка.

,

Хороший садочок, завжди привітна завідувач, уважні вихователі. Панує атмосфера домашнього затишку.

,

ніколи неможу застати завідуючу в садочку

,

садік гарний чистий після ремонту, вихователі гарні:Леся Михайлівна, Валентина Богданівна, Віра Вікторівна і все!!!,
кухня -смачно готують дають добавки,,чисто прибрано на вулиці і навіть пісочниці на ніч накривають!!!
психолог з брекетами що дітки лякаються тьоті з штрашними зубами!

,

В цей садочок ходить вже наша друга дитина. Задоволені і умовами, і доглядом за дитиною. Рекомендую)))

,

Я ціле літо не можу записатись туди.... завідуюча на цілодобових нарадах в міській раді .... АБСУРД!!!!! А брехня постійно - навіть додумались сказати що міська рада заборонила записувати дітей....я звичайно подзвонила і туди, а там відповіли, що нічого такого немає і зобов язали записати в цей садочок......А в садочку постійно відмовляють.... Я буду скаржитись!!!
Але садочок прекрасний: і місце, і вихователі постійно зайняті з дітьми

,

садок вроді нормальний але скільки я неходив ніяк неможу застати завідуючу

,

Не знаю як садочок, вихователі, але персонал настільки скритний, брехливий і агресивно налаштований, просто жах! Завідуючої ніколи немає на місці, хоча графік роботи чітко вивішений на дверях. Інформацію про групу, де розміщена, чи просторі кімнати, ну просто елементарне, не говорячи вже про харчування та про заняття дитини, отримати від будь кого не реально. Засекречений об!єкт, Х - файли! чи може чиясь приватна власність!!!!!!

,

Садочок-просто клас!

,

Аналогічно,коли не прийду,завідуюча вічно відсутня. А одного разу взагалі, пройшовши повз мене,обдурила,сказавши,що вона не завідуюча.Хоча пізіше мені сказали,що це була вона.Жах,ніякої поваги до людей.

,

Кого не зустрінеш всі чомось не задоволені коли прийду до завідувача її немає .Прийомний день середа і то її нема.

,

Садочок просто супер. А вихователі Леся Михайлівна і Валентина Богданівна найкращі.

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь