Оценка посетителей
(по 44 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Ми також у Вітамінках, чуйні вихователі, великий уклін їм за таку важку працю!!!

,

Ми пішли цього року в цей садок!!!Ми в групі «вітамінки» дуже задоволена вихователями і нянею!!Велике їм дякую за їхню працю!!!

,

ШАНОВНА ЛЕСЯ МИХАЙЛІВНА !!!!!!!!!
Прийміть вітання наші щирі:
Хай Ваша доля розквіта,
Хай у здоров’ї, щасті й мирі
Рясні красуються літа!
Хай усмішка в очах іскриться,
Пісень веселих лине водограй,
Нехай весна щоденно сниться
І веселково грає небокрай!
Бажаєм щастя і достатку.
Ясного неба і тепла,
В житті – лиш злагоди й порядку
Щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів й терпіння,
У справах – вічного горіння,
В сім’ї – любові і тепла
Від друзів всіх – лише добра!
Нехай пісні всі милозвучні
Для Вас лунають знов і знов,
Хай будуть з Вами нерозлучні
Добро, надія і любов!
Як би зібрати всі слова земні –
Ми вибрали б прості і невисокі:
Щоб ваші дні трояндами цвіли,
А у душі завжди був спокій.
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ГРУПА "ГОВОРУНЧИКИ"

,

Тепер фінансові витрати:згідна, що наші заклади освіти недофінансовуються, про це також говорить сама завідуюча в садочку, коли приймає будь-яку дитину і одразу каже суму, яку ти повинен заплатити (від 1000-1500 грн.), які такби мовити вона згодом використає на ремонт і реконструкцію. Якщо порахувати які суми вона бере кожного року зі всіх нових дітей, то наш садочок вже би мав виглядати як приватна школа. Так вона, щось купляє про людське око, але явно не на всі гроші. Дітей бере надто багато, потім приходиться за свій кошт докупляти кріселка, ліжечка і т.д. , бо не хватає. Але мали б совість, набирають багато дітей, бо це додаткові тисячі в її кишеню, а ліжечка і столи, яких бракує, хай купляють батьки.Минулого року ЗІК показував передачу про нашу завідуючи, не помогло як брала гроші, так і дальше бере і завжди одна і таж фраза : "Якщо не підходить, ідіть в приватний садочок".

,

Ми ходимо в цей садочок з яслів. Про яслі можу сказати тільки позитивні і найкращі відгуки, особливо Катерина Антонівна, всіх дітей сприймає як рідних. Пізніше дочка перейшла в групу до Орисі Петрівної та Олесі Ігорівної. Орися Петрівна також вихователь від Бога, також вона психолог садочка. Діти завжди з задоволенням ідуть, коли вона в групі.

,

моя дитина ходить в групу "Веселі їжачки" , я дуже задоволена групою ,дуже вдячна виховательці Оксані Василівній і няні Катерині Михайлівні за хороше ставлення до моєї дитини .Садочок хороший ,я сама ходила в цей садок

,

Що можете сказати про групу "Чомучки" в цьому садочку, про вихователів?
Старша дочка ходить в третю групу, вихователями задоволенв, в садок іде з радістю. Оскільки з нашою державою фінансування ніколи не вистачає, то батьки мусять "допомагати". В липні зрізали аварійні гірки, завідуюча прислухається до побажань батьків. Впринципі садочком задоволена

,

Хороший садок.Велика подяка вихователям групи Журавлики Марїї Олександрївнїй.Галинї Їванївнїй.помїчнику вихователя Любї Їванївнїй.

,

дуже хороша 2 група.вихователі пречудові.хороше відношення до дітей і батьків.

,

Садок нормальний.Ми ходимо в 2 групу і дуже задоволена вихователями......

,

в нас дитина також ходить в ясельки,дуже задоволені Катериною Антонівною і Галиною Михайлівна.ну а умови так собі,хоча дитина іде із задоволенням в садок.

,

Садок дуже хороший! Звичайно є свої нюанси, але все-таки...Дуже подобається вихователька Толопка Галина Іванівна - надзвичайно весела людина і дітям з нею цікаво.

,

Всім доброго дня. Хочу віддати свою дитину 2.5 роки в цей садік. Підкажіть, чи рекомендуєте...

,

Моя дитина ходить в ясельну групу. Одна вихователька дуже приємна, а друга просто жах. Вона взагалі за дітьми не дивиться. Їй навіть дитину важко передіти. А на рахунок грошей, так зараз всюди збирають, така в нас держава. В школах іще більше збирають. Няня дуже дороге задоволення, в нас була до 2-х років. А тут дешево і сердито.

,

В нашій групі вихователі чудові,тільки не подобається те що гроші ортимує содочок не відомо защо. На канцтовари,хімію,фонд садіку,ліжка,шафи, столи потрібно здавати,а де їх взяти і куда ті кошти йдуть не відомо........

,

А чому тільки один садочок в Районі? Це дуже мало!!! в інших районах то по 2-3 як мінімум!

,

Мій син ходив у групу Журавлики вихователі Маріїя Олександрівна Чех,та Галина Іванівна - просто чудові, няня Любов Іванівна теж дуже хороша. Загалом спогади про групу дуже гарні.

,

в цей садочок колись я ходила тепер ходить моя дитина,садочок хороший.А хто тут пише всяку гидоту кому не подобається шось,то заберіть своїх дітей і тримайте вдома або няню собі візьміть подивимося шо ви тоді скажете.

,

Якщо батьки погано ставляться до вихователів,то якого ставлення вони хочуть до своїх дітей?Моя дочка відвідує гр№12 і про вихователів можу сказати лише найкращі слова.Дуже їм вдячна.

,

Садочок жахливий.В групах по 40 дітей.В групі діти різного віку від 2 до 4 років.Дітьми не займаються, гуляти на двір не ходять, виправдовуються що дуже багато дітей і вони не справляються, а завідуючій головне щоб гроші взяти, а на дітей наплювати, дзвонили , жалілися але всім наплювати..

,

Чудові вихователі у групі"Журавлики" та у ясельній групі...їм ставлю оцінку "відмінно"...а групі 12 "незадовільно" лише через одного вихователя,а не через усіх,які там працюють(бо є там дійсно хороші люди) та через помічника вихователя...

,

Моя дитина відвідує цей садочок вже три роки в групу №11 і я задоволена. Вихователі і їх помічник привітні і доброзичливі люди!!!!!!Ніколи ніяких проблем в мене не було))))А взальному в цьому садочку всі хороші вихователі, просто треба ставитись до людей так, як би ви хотіли щоб вони ставились до вас!!!!!!!!!!!!!!!

,

діти дуже люблять вихователів групи 12...так що аж заходяться коли заходять в групу...

,

якщо батьки ходять на роботу,то вони не вимагають щоб їх хвалили за те...то чому ми повині хвалити вихователя за те що він займається з нашими дітьми..це його робота..якщо вона не подобається,то нехай звільняються....

,

в усіх групах дітки рідко коли плачуть....а в групі 12 постійно вихователі з рук віддирають дітей від батьків....так чому ж в таку хорошу групу діти не хочуть йти???а якщо помічник вихователя-хамло, так воно ж і ним залишиться...і як би не старалась себе показувати привітною...і не бачила,щоб вихователь заспокоювала дитину,яка плаче...швидше це роблять інші дітки....а дітки охайні дякуючи батькам...а не вихователям...тому не треба так підлещуватися через інтернет ло вихователів групи №12...а то аж гидко...

,

Садок хороший - наскільки може бути в умовах суцільної недостатності фінансування. Про всіх вихователів сказати не можу - вихователі в групах 12 та 11 дуже хороші, приємні, діти їх люблять.
Садок працює до 18,00, є чергова група до 19,00.
А то що треба додатково витрачатися на хімію, канцтовари, облаштування групи - то у всіх садках. Таку маємо державу.

,

моя дитина ходить в ясельну групу. День коштує 5 грн. Протягом дня діти снідають, обідають, + підвечірок ( молочні, мясні, рибні, овочеві страви, фрукти...), діток вкладають спати, передягають, миють, якщо попісяються. Вчать малювати, ліпити, співати, танцювати!!!! Погодьтеся, шановні, що це велика праця!!!!!! вихователі і няні прекрасні!!!!!!! дитина в колективі розвивається, вчиться правил поведінки, манери спілкування....За такі кошти, соромно нарікати на цей садок. Вдома, напевно, одиниці займаються дітками.Є мінуси, але вони в кожному закладі присутні, а в нашому №70 садочку ці мінуси просто незначні

,

Мій син теж відвідував цей садок. Я дуже задоволена, прекрасне відношення до дітей, Шановна пані Юліє

,

Оксано,я Вас підтримую.Я теж дуже вдячна вихователям і пом.вихователя групи№12 за за дбайливе ставлення до моєї дитини.А Вам Юліє хочу сказати,що Ви,напевно,дуже дістали вихователів,якщо вони Вам нахамили(в чому я дуже сумніваюсь)Тримайте свою дитину в дома і не псуйте життя і настрій людям.Це Ви просто невдячні і не маєте поваги до людей,які вчать і виховують Вашу дитину.

,

я не розумію тих мам які скаржаться на садочок і не обов'язково на №70!вони платять за ясельки 5 грн в день за дорослу 7.50 і хочуть не відомо що!!!нехай наймуть няню за 100 грн в день це як мінімум.на рахунок миючих зособів і всього остального,вихователі не виноваті що у нас така " щедра"держава яка не виділяє кошти на ті як мами говорять списки!!!я особисто дуже задоволена,я плачу 5 грн.і моя дитина сита,виспана і стала краще розвиватись!!!не знаю чим ті мами кормлять тих дітей,але я на 5 грн.прокормити не можу,молоко тільки 8 грн коштує.а Іх годують дуже смачно і кожного дня молочне і щось м'ясне і все свіже!і саме головне що моя дитина навіть якщо і попісялась то була завжди переодягнена і суха!!! шановні мами не слухайте тих батьків,які є в прямому значені не благодарні!!!які не цінять те,що поки вони займаються своІми справами за Іхніми дітьми дивляться зовсім чужі люди!!!в такому випадку не давайте в садок дітей взагалі!!!я забераю дитину в 18.00 .хай мами не брешуть,що до 17.

,

Садочок хороший.А особливо група№12.Найкращі вихователі і помічник вихователя.Дітки всі охайні,а дівчатка заплетенні.Високий рівень підготовки до школи.І дуже багато бажаючих попасти саме в цю групу.

,

Колись справді садок був інший,та й вихователі ласкавіші,Не такі усі погані в садочку.Є справді хами.І як вже відмітили-вони мешкають у групі№12"Калинка" А завідуюча мовчить,ніяк не реагує на скарги батьків.Повезло тим батькам,які віддали своє дитинча в руки хорошого вихователя,

,

Вихователі у садочку є різні_є хороші, а є не дуже...хамів також не бракує....і не дивно що деякі діти постійно плачуть,відчувають,що за вихователь...та загалом садок не поганий,лише вихователі та їхні помічники завідуючій на голову повилазили...усе залежить від людини...наприклад,мені дуже подобається вихователь Чех Марія Олександрівна-приємна людина у спілкуванні,скромна,ні грама наглості...а от у сьогоднішній групі №12 помічник вихователя_хамло...і одна з вихователей її підтримує...Ставлю оцінку 4 лише із-за цієї групи.

,

Можливо садок приблизно років 20 тому і був хороший і хороше ставлення вихователів на цей час було, але на даний час у цьому садочку просто жахливо! Жахливе ставлення вихователів як до батьків, так і до дітей, на зауваження завід. сад. не звертають уваги...?! У 2009р. я віддала на виховання своїх дітей в цей садочок, і як правильно зауважила п.Галина, в цьому садочку суцільний бардак. Вихователька п.Леся, замість мого "добрий вечір" - відповіла "що вам потрібно?" І при цьому сидячи за філіжанкою кави з іншими вихователями підвищеним тоном кричала до моєї малої, щоб йшла у туалет і так декілька раз... Мої малі постійно йшовши додому мали мокрі трусики і наступного дня дуже боялися іти до цієї виховательки. Зверталась неодноразово із зауваженнями до завідуючої садочку, на що отримувала відповідь, що постійно проводить бесіди із вихователями, щодо коректного ставлення ними до батьків. В результаті змін ніяких, а хамство залишилось. Після пів року- я вимушена була дати дітей в інший садок.

,

Прикрасний садочок сама в нього ходила, зараз даю свою дитину!!!! Завідуюча хороша.

,

Моя дочка ходила в цей садочок.Проблем ніяких не було.Шановні мамочки!Ви хочете європейські умови тоді їдьте в Європу і не коментуйте того чого не знаєте.Держава наша взагалі забула що такі установи є.
Водите хворих дітей заражаються здорові. На зборах батьківських постійно вихователі говорять про запізнення а ви продовжуєте запізнюватися.Про змінний одяг:" коли дитина мокра"нема....Про доброзичливість .....А порядні батьки повинні все це слухати.
Це неє сповідь а крик душі про наших українців.
А про завідуючу тільки хороші відгуки така держава.

,

Гарний садок!!!Завідуюча старається зробити все щоб садок виглядав гарно!!!!!!!!!

,

Це все нісенітниці про збір грошей на хімію!!!!!!! (її просять принести)Коли держава нічого не виділяє, то як працювати????(батьки хочуть щоб його дитина була чиста і мала все, а принести щось нехочуть)Ніколи Галина такого не було,щоб садок працював до 17.00, а чергова група завжди працювала і працює, ви напевно щось попутали!!!!!!!Садок хороший, завідуюча супер, вихователі прекрасні, а няні роблять все для того щоб було в групах чисто!!!!!!!Невиписуй батьки всяких дуростів!!!!!!!!!

,

Я мама трьох дітей і всі троє ходили в цей садочок. Я задоволена вихователями і нянями. Бувало забирала дитину в 18 годині і садочок працював. Грошей ніхто не вимагає.

,

Мій син ходить в цей садочок,я дуже задоволена цим садком))))))))))))

,

Садочок, просто жахливий, суцільний бардак, в мене дитина туди ходить . В групі 35 дітей, а ліжечок 17,тепер просять щоб дітей спати не лишати. А для чого було стільки набирати, правильно по 1000-1300 грн. за кожного хочеться взяти, сам садочок працює максимум до 17.00, хоча завідуюча говорить зовсім інше, навіть про групу продовженого дня згадувала, якої там і приблизно немає. В 18.00 там вже все давно закрито. Самі вихователі кажуть скільки і на що здавати, самої тільки хімії (порошки, плини, мила, канцтовари, медикаменти) на 350 грн. прийшлось купляти, як виявилось це був тільки початок. А відгуків про нього чула дуже багато, а хороших з них дуже мало..... Колись я дивувалась людям, які живуть біля самого садочку, що вони возять дітей аж на Рубчака, Наукову, Тролейбусну, тепер я їх зрозуміла.Я думаю все залежить від завідуючої. ...

,

Сама ходила у цей садок і задоволена.Вихователі ввічливі, дивляться за дітьми.Взагальному непогано

,

Один садок на великий спальний район. Відповідно, по 40 дітей в групі. Вихователі не можуть слідкувати за такою кількістю дітей, а деяки й не хочуть. Щоб попасти в садок, треба заплатити. Систематичні збори грошей. Пісочниці не прибирають, туди ходять коти зі всього району. Підлога бетонна, на ній тоненький лінолеум. Взимку на першому поверсі холодно. Половину територіі садку взагалі забрала церква, будується цілий "Колізей".

,

Хороший садочок!!!Я ходила в цей садочок)))

Партнеры сайта
Детский сад «Центр детства»
Детский сад «Центр детства»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь