Оценка посетителей
(по 8 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Кілька років тому працювала в цьому садочку. Марія Ярославівна -
завідувач від Бога, дуже добре відноситься до дітей, їх батьків та працівників. Уміло спрямовує своїх педагогічних працівників, особливо молодих, на правильний педагогічний шлях, а також вчить любити дітей такими якими вони є. Тому й не дивно, що діти в садку виховуються в ласці, душевному теплі, мирі і любові. В закладі приємне дружнє відношення. Дякую завідувачу за все! Марії Ярославівній бажаю міцного здоров'я, щастя, радості, успіху в роботі та Божого благословення!!!

,

Садок нормальний,за винятком харчування,макарони мало не кожен день.Котлети дають такі,що не прожовуються,зате працівники кожен день йдуть додому з такими сумками.....,а дітям 4 частину.А батькам лапшу вішають на вуха.Вихователі дуже хороші.

,

Садок,справді дуже кльовий!!!Коли я говорила своїм дзрйузям про відношення до дітей та батьків в цьому садку то мені навіть здавалось,що не всі вірять бо чувши про інші садки,як там відносяться до дітей,відкривають навмисне вікна,щоб діти хворіли і які там треба здавати гроші то таке враження,що діти були не в садках,а в вищих навчальних закладах,які там мають запроси то ЖАХ,а про наш № 93 направду неможу нічого поганого сказати,харчування,відношення було гарне.Коли я тільки планувала дати дитину в садок,так,як і всі спочатку цікавилась садками читала в неті розпитувала батьків з якими гуляли.І не жалкую,що ми були в цьому садочку!!Бажаю цьому колективу залашатись в такому ж складі,як є і усім міцного здоровя!!!)))

,

а я любила Ірину Володимірівну і Марію Василівну і цей садік дуже красивий

,

я любила цей садок він був для мене як 2 дім я люблю виховательку мирославу вікторівну і всіх всіх!!!!!!!

,

Я теж його любила!!!!

,

це мій садочок був я його любила

,

Хороший садик, а нам есть с чем сравнить (до этого были в двух других садиках)

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь