Дитячі садки

Дитячий садок №94Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Ліля, 03.12.2019, 09:40

Відгук про садочок що по вул. Яцкова в мене загалом хороший окрім того що виховательці що веде групу найменших з огляду на її вік тяжко а може й ліньки вигулювати дітей. Спершу дітей за хорошої й теплої погоди у жовтні почали виводити гуляти тільки з ранку а тепер й взагалі діти знаходяться цілий день у душному приміщені. Можливо завідуючій садочком слід задуматися за зміну вихователя.

Віталій, 24.06.2019, 18:39

Відгук залишаю за відділеням 94 ДНЗ, що нещодавно відкрилось на вул. Бортнянського. Бомбезний садочок, після реновації, красивий з чудовим педагогічним колективом. Завідувач садочка п. Оксана - чудова людина і адміністратор. Побори в садочку відсутні, максимально всім необхідним забезпечуються самі, деколи навіть за власний кошт, маю надію, що місто виділить гроші на суттєві премії вихователям чи надбавки. Зарахували в садок через електронну чергу без всіляких проблем. Їжа смачна, діти їдять. Особлива подяка вихователям: Марині Петрівні - досвідчений і мудрий педагог, Марті Йосипівній - вихователь від Бога - любить дітей і має до них підхід та терпіння, а також Адріані Ігорівній. Успіхів в вашій роботі!

Олег, 03.03.2017, 13:07

Прекрасний садочок, діти відвідують із задоволенням, хороші вихователі, керівник закладу п.Оксана піклується про садочок , робить все можливе щоб дітки почували себе комфортно. Рекомендую цей садочок !

Вікторія, 15.03.2016, 10:13

Хороший садочок, віддані своїй справі вихователі, діти ходять із задоволенням, керівник садочку хороша і відповідальна людина.

Анна, 13.08.2015, 14:37

Люди не вірте ні в яку "електронну чергу" ,30 хвилин будуть вам розказувати як пів- Львова хоче саме у цей садок.....по ній ви точно в цей садок не попадете,уже двох моїх знайомих прийняли не по ній ,а за інші "вислуги".

Юліанна, 22.05.2015, 13:32

Дуже хороший садок - хороші і чуйні вихователі та нянечки, гарні вчителі з музики, смачне харчування (як заходиш вранці, то смачно пахне на весь садок), розвивалки щотижня (танці, музика, театр, мультики), моя дитина за рік ходіння преобразилась: із не зовсім комунікабельної стала найбільш співаючою на всіх святах. Сусідка водить свою дитину у старшу групу, каже, що непогано готують до школи (принаймні проводять ті ж завдання, що й на підготовчих). Щодо поборів, то вони переважно йдуть на побутову хімію та на свята. В садок записались одразу ж після народження, потрапили у 3 роки. Постіль у дітей чистенька, ліжка гарні (одинарні), у кімнатах та коридорах всюди килими на підлогах. Як поступали у садок, то за свій рахунок купували комплект постілі, приносили миючі засоби (порошок для прання, для посуду, серветки для столу, туалетний папір). Не жалкую, що віддала дитину у цей садок, думала, буде гірше, а виявилось, що це дійсно найкращий садок у районі.

Оля, 18.04.2015, 15:17

у садок попасти не реально хоча живем поряд з ним,ходила і у садок поблизу пив-заводу там сказали ,що набирають впершу чергу свою вулицю потім всі інші,у нас же усі мої знайомі не попали у садок який видно з вікна....абсурд про якісь вісім вулиць .....і в електронній черзі стоїмо і вже дитині скоро 4 ,а у садок так і не попадаємо,хоча заява написана ще тоді коли дитині було рочок....був би адекватний керівник усе б було в порядку......коли мені треба було щоб дитина пішла в садок ,а я на роботу,то ходила просила.потім пішла по інших садках і прийшовши в інший взяли без проблем і нотацій,без всяких "доброчинних внесків",тепер зима чи осінь возимо дитину з пієлонефритом "за тридцять земель" маючи під боком садок!!!!!! І не хай це буде у неї на совісті якщо вона у неї є!!!!!

людина з цього району, 19.01.2015, 00:57

Шкода, що виникають такі труднощі із місцями в садку.Але ще гірше, коли люди через негативні емоції перекручують факти.Як можна писати про завідуючу такі нісенітниці.Щоб у вас вимагали до квитанції на оплату щомісяця на миючі 25 грн і ще на те, і на те, і на те, помимо щорічного фонду по 150грн з дитни,гарно нахамили, коли ви чимось не задоволені цікаво, що би ви тоді сказали. Таких хороших керівників як Оксана Ярославівна небагато , саме через її доброту та порядність люди стараються вилізти їй на голову.Майте совість та повагу.Не варто переповідати за кимось інформацію, не факт, що вона правдива , і вийде так, що уже і ви самі стали брехуном. Я думаю , що якби ви запитали самі у Оксани Ярославівни , то дізнались би, що у Рясне вона не живе , а є корінною львів'янкою, до того ж багатодітною матір'ю. Соромно паплюжити її добре ім'я.

Іванка, 11.03.2014, 23:41

Не знаю, чому у вас такі труднощі? Мій син народився в лютому, в рік встали на чергу. В садок потрапили без проблем. Ми приходили, питалися за чергу. Завідвач завжди відкрито показувала як вона просувається. І всі, кого я знаю, потрапили в садок саме по тій черзі. Ви же бачили скільки там записів перед вами і після вас, а садок маленький. Мій син ходить із задоволенням.

Катерина, 28.02.2014, 13:41

В грудні ходив вже чоловік і знову слухав про 8 вулиць і т.д. і про те, що нас готові взяти весною. Зараз вже кінець лютого-!ми втратили вже рік!, нічого не дає електронна черга-на якій ми стоїмо вже більше року. Як сказала одній з мам(яка вже також більше року ходить до неї на "прийоми") завідуюча- "ел. черга-нічого не значить, можуть попасти діти що після Вас". А діти з Рясного(де за словами батьків проживає завідуюча)-ходять і сплять в садку. Також наш садок має багато діток з різних районів Львова, батьки яких працюють на газ заводі. Одним словом багато нервів і часу-зибирає! Але час зараз інший і дасть Бог країна зміниться- не полінюсь і напишу заяву куди треба нехай таких викорінюють, або принаймі налякають, щоб більше нікому голову не морочила!

Катерина, 28.02.2014, 13:22

ніж моя дитина. На моє "настійливе прохання" написати заяву на зарахування дитини в садок-мені було сказано, що я можу лише написати заяву-"щоб мене поставили на чергу в садок"-я написала, але звісно жодної юридичної сили цей документ не має. Наступного разу я прийшла влітку-озброївшись протекцією працівника районо-до якого мусіла звернутися, бо як мені підказали батьки дітей завідуюча тримає пару місць для таких дітей. Цього разу ми разом з донечкою прочекали завідуючу 45 хвилин і після моєї сварки на цю тему-нас нарешті прийняла завідуюча. Почувши наше прізвище-"відбулось чудо"- нас приймуть, але не з 09 а з 10 місяця-і треба утеплювати фасад і хімію купувати і писати заяву про те, що забиратиму дитину на сон додому, бо ліжок не висарчає, а дітей в групі вже 36шт. утеплювати фасад і купувати хімію я не поспішала, а коли прийшла в жовтні-мені знову заспівали пісню про переповнені групи і карантин, тобто прийдіть в грудні, або вже краще після свят, а може вже з вересня.

Катерина, 28.02.2014, 13:09

Щодо садочку-нічого не можу сказати-бо нажаль-даний садок хоч і поруч нашого будинку і за усіма правилами і законами ми мали б в нього ходити-але недовелось, вірніше невийшло нашу дитину в нього віддати. А от щодо нової завідуючої можу написати цілий твір. Почну з того, що вперше прийшла до завідуючої коли дитині виповнилось пів року, мені завідуюча сказала, що я рано прийшла, щоб я знов прийшла в 1 рік. Я так і зробила, але прийшла не в рік, а в рік і 1 місяць-тоді завідуюча мені сказала, що я пізно прийшла і що "взагалі ситуація важка, що в нашому районі 8 вулиць-багато дітей, групи переповнені, щоб я прийшла весною(тобто ще через пів року). Коли я прийшла весною-я почула все ту ж історію про 8 вулиць і переповнені групи а також історію про те, що моя дитина-взагалі має мало шансів попасти в садок, так як народилася в другій половині року у кінці вересня, тобто навіть черга і заява як такі нічого не значать спочатку братимуть дітей що народилися раніше

Оксана, 16.10.2012, 10:32

Декому не подобається , те що свята проходять в вишиванках, але мені здається що костюми звіряток можна одягти хіба що на Миколая. А от на свято Шевченка, День Матері, Різдво, Стрітення, Січових Стрільців ми ж не одягнемо картаті сорочки чи костюми, а ВИШИВАНКИ!!! Це ж так гарно!!!! І хто б , що б не говорив якщо ходиш в християнський садок - то й поводь себе відповідно, а ні то є інші садки, там у вас цього не будуть вимагати. В жодному садку нема свята кожного місяця, діти щоразу вчать нові вірші і ролі відчувають себе акторами. Я дуже задоволена цим садком, всім рекомендую!!!!

Оксана, 16.10.2012, 10:31

Дуже вдячна колективу за уважність до наших дітей!!! Діти йдуть в садок із задоволенням( вдома розповідють масу нової і цікавої інформації), переодягаються самі, а якщо не можуть то вихователь і няня допомагають-це бачила на власні очі. Ірина Василівна - супер вихователь, від неї діти виходять з чудовими знаннями, Леся Богданівна (на жаль пішла в декрет), Галина Миколаївна, Світлана Яківна (психолог) , а нянічки просто супер!!! Щодо вишиванок на свято, то завідуюча їх вимагала одягати батькам для того щоб показати дітям приклад, що ми українці- і в вишиванках як ОДНА РОДИНА!!!!

ліда, 15.10.2012, 22:36

Олено, я не зовсім зрозуміла, що означає "підхід до російськомовних дітей". Чому до них повинен бути особливий підхід? Я україномовна, і ходила в дитинстві у радянський садок, і багато дітей були україномовні, а вихователі говорили російською і дітей зросійщували, і ніхто не жалівся і ніхто не вмер. А ми живемо в Україні. То в чому справа? І чому на свята для українців дивно одягати національний одяг - вишиванку? Як знущаються над дітьми - забирайте в інший садок або наймайте російськомовну няню. Вибачте, якщо різко, але мене то дуже зачепило.

Оля, 04.10.2012, 10:20

Не погоджуюсь з п.Іриною, ми зараз відвідуємо садочок, і старший ходив у цей садок, то жодних претензій до вихователів чи нянь ставити не можна: меншим вони допомагають переодягатися до сну, а старші діти вже самі переодягаються, і переодягаються незалежно від погоди чи холодно, чи тепло. Щодо побутової хімії, то ніхто нікого примусово не заставляє купувати, вдома ми використовуємо не менше побутової хімії, маючи одне чи двоє дітей. Хочу щиро подякувати колективу за виховання наших дітей, за ранки, які проводять кожного місяця і дають змогу прийняти участь у святі, повернути нас у дитинство, розділити радість з діточками.

Катерина Антоневич, 11.09.2012, 11:34

Закінчив дитячий садок мій син. Всім працівникам Велике Дякую за високий професіоналізм, порядність, доброту і увагу до наших дітей. В закладі велику увагу приділяють підготовці до школи , а також моральному і духовному вихованню дітей .Хочу зазначити , що моя дитина дуже поважає і любить вихователів які працювали в його групі . Висловлюємо особливу подяку вихователю Галині Миколаївні за щирість, доброту і любов до наших дітей .

Олена, 02.09.2012, 08:12

На рахунок вихователів , то я згідна. Чудові , добрі , готові прийти на допомогу в будь- яку хвилину, відповідальні, піклуються про дітей та з любов' ю до них ставляться.А от завідуюча націоналістична особа, яка на кожне свято хотіла вишиванку. Стеля в середній групі ремонтується кожного року і кожного року штукатурка падає у спальній кімнаті . З побутовою хімією згідна! спмсок під 300 грн. підходу до російськомовних дітей немає! Над ними знущаються ! Але не у всіх групах.

Ольга, 19.03.2012, 13:18

Не погоджуюсь з п. Іриною. В нашій групі дітей переодягають в піжами (часто забираю доньку під час сну). Вихователі уважні до дітей А на рахунок купівлі побутової хімії, то ми здали ще у вересні усе необхідне і більше ніхто нічого не вимагає. Можливо вам варто поговорити із завідуючою і з'ясувати ці питання в неї, а не поливати брудом усіх працівників???

Ірина, 15.02.2012, 16:56

А я непогоджуююсь з цим,вихователі може і не погані,але є певні недоліки один з них це "сонний час " дітей не переодягаюють перед сном,діти в чому прийшли,поїлили,погуляли....в тому і спати лягли,запріли,і в такомуж вигляді пішли на прогулянку...як наслідок,двотижневі ангіни,ГРВІ,і тому подібне ,шановні вихователі НЕПОЖАЛКУЙТЕ СВОГО ЧАСУ НА ПЕРЕОДЯГАННЯ ПІЖАМИ....тоді і відвідування буде більше і відгуків з негат. менше.!!!І ще одна не менш болюча тема...це купівля побутової хімії в НЕ РЕАЛЬНИХ кількостях,я пропоную створити фонд групи, в який що місяця збирати не великі кошти для разової купівлі,краще в місяць здати 10-20 грн,(це не так сильно б*є по гаманцю)а ніж теперішня політика(батьки розуміють про що я..!)

Валентина, 30.09.2011, 23:12

На рахунок вихователів , то я згідна. Чудові , добрі , готові прийти на допомогу в будь- яку хвилину, відповідальні, піклуються про дітей та з любов' ю до них ставляться.А от завідуюча...Як на мене, то їй треба навчитися з більшою повагою ставитися до людей.....

п. Ольга, 25.05.2011, 12:07

Закінчується навчальний рік і я хочу подякувати усьому колективу дитячого садочку за працю, за те, що діти завжди доглянуті і добре підготовлені до школи!!!

Наталі, 22.05.2011, 01:09

Дівчата, пробачте, але щодо "Потрапили діти,які написали заяви після нас,Система влаштування Ярослави Іванівни своєрідна." хочу заперечити. Обидвоє моїх синів опинилися в садочку згідно нашої черги, чесно і прозоро і без ніяких там хабарів у вигляді валюти чи коньяку!Займали ми чергу завчасно. Коли підійшла наша черга, Ярослава Іванівна особисто залелефонувала нам на домашній(разом з заявою і копією свідотства залишаєте адресу та номер телнефону).І ніяких махінацій зі списками не було.

от, 20.05.2011, 22:17

Я не задоволена.

іра, 24.04.2011, 23:01

Я не дуцже задоволена. Тяжко попадали .но я думала що краще.

Оля, 13.03.2011, 21:46

Зовсім не погоджуюсь з Ніною, ми йшли по черзі, але думаю якщо одна чи двоє дітей перед вами взяли в садок, то це вже не трагедія

Ніна, 09.01.2011, 11:26

Не реально майже влаштувати в садочок ,хоча стоїмо на черзі.Потрапили діти,які написали заяви після нас,Система влаштування Ярослави Іванівни своєрідна.

Катерина, 15.10.2010, 16:38

Садок-ЧУДОВИЙ. Велика вдячність завідуючій садочка Ярославі Іванівні за все, що вона робить для садка. Думаю садків такого рівня,вже неіснує у Львові. Окрема вдячність вихователям Наталі Іванівні, Олені Анатоліївні , логопеду Надії Степанівні за навчальний процес і виховання наших дітей.

таня, 15.10.2010, 00:11

дуже хороший садок

Оля, 18.08.2010, 23:35

Погоджуюсь з усіма відгуками і теж вдячна долі,що ми у цьому садочку, бо таких садочків у Львові як 94 дуже рідкість. Велике дякую всьому колективу.

наталя, 17.08.2010, 12:33

дуже хороший садок. Старший мій син там перебував, а тепер донечка. Вихователька Леся Олегівна хоч і молода, але супер, Ірина Василівна - дуже хороша, а няні п.Галина і п.Катя - просто унікально добрі і привітні!

Харлова Марьяна, 16.08.2010, 19:36

В цьому садочку була моя старша донька(12р).І ми були дуже задоволені! Повністю підтримую Наталі, Тепер будемо влаштовувати туда меньшенького. Впевненна,що дитина буде доглянута і в безпеці

******, 14.08.2010, 18:04

Супер

Наталі, 14.08.2010, 17:16

Якщо ваша дитина ходить в цей садок-дякуйте долі щодня! Адже кращого садка щодо харчування, виховного моменту, навчання, устаткування груп та оформлення території ви у Львові не знайдете! Ми це відчули особливо гостро, коли переїхали жити в інший мікрорайон і ,нажаль, змушенні були обрати інший садок близько свого нового місця проживання. Я обійшла п!ять садочків і серед них вибрала самий непоганий. Тут уважна завідуюча і приємний персонал...Але й він ні в якому разі не зрівняється з ДНЗ№94 по вулиці Яцкова. При нагоді щиро дякую Ярославі Іванівні-завідуючій , що не шкодує сил і часу для наших діточок, Ірині Василівні-мудрій і люблячій виховательці, Валентині Миколаївні, Галині Володимирівні та двом ніжним нянечкам Катрусям а також усім, хто не зважаючи на мізерну зарплату, забезпечував чистотою, смачними стравами, увагою.Дякую за цей райський куточок, в який із задоволенням ходили мої синочки. Щасти вам у всьому і низький уклін від родини Заболоцьких.


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові