Оценка посетителей
(по 51 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дивний садочок - вихователька моєї дитини без педагогічної освіти. Дозволяла собі такі речі по відношенні до дітей, що можна посивіти («стали писок», «піпєц якийсь» і т.д.). До батьків не виходила, а кричала з групи «добрий день», «допобачення». Можливо, боялась, що почують перегар...
Підмінна вихователька (один день в тиждень) зовсім інша річ. Дитина до неї летіла. Постійно про неї говорила.
У них традиція - відкрите вікно у роздягальні і зимою і літом. І дітки обов’язково мають ходити без колготок (загартовують по вимозі завідуючої).

,

У мене враження від цього дитячого садочка дуже позитивні! Немає там ніякої корупції, і ніхто нічого ніколи не вимагає!!! Вихователі навіть бояться сказати батькам, що потрібно здати гроші навіть на елементарні канцтовари!, Бо деякі батьки думають, що все має бути на халяву!!! А держава ж не може фінансувати повністю все... Тому про яку корупцію йде мова???
Дуже вдячна нашому вихователю Любов Степанівні!!!
Це насправді дуже хороша людина і професіонал своєї справи!
Шановні батьки! Будьте вдячні тим людям, які, за копійки, віддають стільки здоров'я та енергії вашим дітям!!!)

,

Ох і начиталася відгуків.Нас прийняли після другого туру,прислали есемеску,після завтра ідемо писати заяву.Деректорку бачили красива, весела,справедлива,дуже любить дітей.Мої діти зразу відчули теплу домашню атмосферу .Сподіваюсь що і з вихователькою нам пощастить .Я вам напишу.

,

Найкраще в цьому садку - гарна, зелена територія далеко від дороги. Колектив склочний, який постійно дереться між собою. Найкращий вихователь - Марія Юріївна. Доки не поміняється колектив і в першу чергу завідувачка - біжіть від нього !

,

Жахливий садок з совковими методами "дрисури" і залякування. Вихователі принижують дітей, завідуюча принижує батьків і взагалі не орієнтується і не знайома з психологічними особливостями дітей дошкільного віку. Дозволяє собі фамільярний тон та ненормативну лексику в розмові з батьками. Я перехрестилася коли забрала звідти свою дитину. Нікому не раджу.

,

Сьогодні зайшли з дитиною в садок для отримання більш детальної інформації ніж на сайті. Так, адміністрація не дуже люб'язна! На елементарні запитання несла якусь ахінею...така поведінка, та й ще людини яка займає дану посаду...як мінімум не приємно! Хоча було велике бажання водити дитину саме в цей дитсадок ((

,

Нашій виховательці абсолютно все одно, чому дитини нема в садочку - ніколи не подзвонить і не спитає, що і як. Ніколи не попереджає заздалегідь, що її не буде в якісь дні.

,

Садочок непоганий, але більшість вихователів старої системи продовжують використовувати неприйнятні методи виховання.
Поламані сходинки перед входом - з візочком там неможливо проїхати. Чому на територію садка заїжджають машини батьків? Там нема парковки.
Чому економлять на електриці? В нашій групі діти завжди сидять у пітьмі. Сама вихователька казала шо то економія.

І найголовніше - нема чергової групи! Це просто жах. Офіційно садочок працює до 18:30, але якщо приходиш за дитиною о 18:00, то тобі ще й претензії висловлюють, чого так пізно. І це при тому, що ми працюємо до 19:00. Куди я маю діти дитину в цей час? Неможливо кожного дня відпрошуватись з роботи. Чергова група - це реальна можливіть для садочка і вихователів мати додатковий прибуток.

,

Хочу подякувати таким вихователям Мар'яні Володимирівні, Мирославі Юріївні, музкерівнику Оксані Степанівні, Оксані Ярославівні, Оксані Ігорівні (методисту). Дані педагоги дійсно "на своєму місці". Люблять дітей і дітки їх люблять. З відповідальністю відносяться до роботи і добре її виконують. Побільше би таких працівників ДНЗ № 96.

,

Хочу подякувати вихователям 96-го садочка, особливо Любов Степанівні та Оксані Ярославівні, це справжні досвідчені вихователі, які люблять та розвивають наших діточок!!! Хоча і всім іншим вихователям хочу подякувати за виховання моїх діточок! Після того, як відкрила власний садочок, зрозуміла, наскільки важлива і важка праця вихователя.Щиро вдячна вихователям за любов і терпіння:)

,

Особисто ми перейшли сюди з іншого садочку ,(в якому нам багато чого не подобалось,нікого не поливали і неполиваємо брудом,підійшли забрали документи і все "арівідерчі") і доречі ніяких хабарів завідувач не вимагала. Наш менталітет (українців) такий- спочатку хочете запхати свою дитину,будь якою ціною-самі пхаєте гроші,а потім скиглите, що від Вас щось вимагають. Поважайте себе і не поливайте брудом людей які за смішні гроші проводять цілі дні з Вашими дітьми і займаються ними. Будьте вдячними за їхню працю.

,

Я можу сказати тільки слова вдячності вихователям групи Калинка ,в яку ходить моя дівчинка,а особливо Марії Юріївні, це взагалі вихователь від Бога і неймовірна людина. Те саме можу сказати про завідувача Світлану Петрівну ,що вона на своєму міці, так,добрий психолог,знає як вести себе з дітками і батькам вказує на їх "упущення" у вихованні.

,

Садок просто жахливий діти ходять хворі,приносять хвороби та заражають інших.Педагоги вимагають гроші та беруть хабарі.За дітьми практично недивляться.Дорогі батьки недавайте в цей садок своїх дітей!!!

,

Садочок досить непоганий. Хочу звернути увагу, на те, що робочий день одного вихователя не може тривати з 8 до 18.30, і 5 днів на тиждень,
У ДНЗ 96 не має чергової групи, яка б працювала після 18.30, якщо батьки працюють до 19.00, де має бути дитина?
Кошти, які батьки здають на фонд садочка, мають вкладати в садочок, бо щороку "апетити" ростуть, а дій не видно. Письмова і офіційна звітність завідуючої садочка, пригодилася б батькам, не шкода зробити внесок, тільки, щоб був результат, а його рідко видно. Візьміть до уваги!

,

скажіть будь-ласка, як мама має заїхати з дитиною ясельної групи візком-велосипедом на територію садка!!! як????????? невже з цих грошей які здаються на фонд садка так важко виділити 50гривень!!!!! завгоспа і пів години роботи щоб залити тих нещасних дві сходинки!!!! це як інваліди добиваються пандусів в підїздах від влади!!зробіть щось!!!!!!

,

Хороший садок, найкращий в цьому районі. Хочу подякувати нашим вихователям, Анні Романівній і Мирославі Юрівній, дуже добрі, привітні, ввічливі, дбають про діточок. І завідуюча наша, Світлана Петрівна дуже хороша, дбає про садочок, гарно організовуються свята. Дякую вам!

,

Садок непоганий, харчування нормальне, а от ставлення до дітей в першу чергу залежить від вихователя. Заїзд на територію садка жахливий, скільки років вже батьки з калясками мучаться, щоб заїхати чи то запхати каляску через розбиті 2 сходинки, які за весь цей час керівництво садка так і не спромоглося зремонтувати, зїжають на те, що це не їхня територія, а інститута, але сумнівно, що інститут був би проти, щоб схось полагодив сходинки.

,

Прочитала про корупцію і дуже здивувалася. Потрапили ми в садочок по електронній реєстрації, все чисто і прозоро, гроші зібрав батьківський комітет на потреби групи і дітей. Чи це інші вважають корупцією? Це державний заклад, держава не може (точніше не буде) фінансувати все так, як би ми хотіли для наших діток, тому для покращення умов треба самим постаратися. Відношення вихователя, няні і завідуючої мене абсолютно влаштовує, дитина задоволена, я бачу, що ними там займаються, розказує що їх навчили чи показували. Звичайно, з ними там не сюсюкаються, може зайвий раз не приділять достатньо уваги, але це просто нереально, якщо не тримати дисципліну з великою кількістю малих діток (ми ще ходимо в ясля). І для цього є батьки. Ми самі це повинні робити. Харчування збалансоване. Єдине, що було б добре, це недопускати хворих дітей до відвідування, але це мінус усіх садочків.
Тому хто тільки планує реєструватися сюди, сміливо записуйтеся! Незадоволені знайдуться всюди.

,

Привіт всім, хочу залишити свій коментар про враження від садочку. Садочок чудовий, гарний, затишний, чистий,колектив привітний та кваліфікований.

,

Погоджуюсь з тим, що садок чудовий!!!Мене абсолютно все влаштовує, враховуючи той факт що садок державний!Затишок і комфорт панує у всьому садку!Велике дякую всьому колективу! Ви- найкращі!!!
Шановні мамочки,замість того щоб наклепи наводити без приводу, краще би свій вільний час присвятили своїм діточкам!!!!!!!!!!

,

Садок дуже чудовий, у групах тепло і затишно. Харчування прекрасне. Завідувач садочка - прекрасна жінка, це просто енерджайзер - живчик. Кожного року вона оновлює і покращує умови для діток. Прекрасний колектив педагогів, нянічок, вихователів. Садочок - супер! Так тримати!

,

Садочок прекрасний, невеликий за розмірами,і це його особливість!!!Всього-навсього 7 групи. Затишний. Вихователі дуже хороші, і намагаються знайти підхід до кожної дитини. Єдиний недолік,дуже багато діток у групах.Моя дитина іде в цей садочок, з радістю. Рекомендую!

,

У садочок ми потрапили без знайомств і попередніх "грошово-майнових" застав (цьому факту я сама дуже дивувалася спілкуючись пізніше з батьками дітей однолітків). Хоча добровільний спонсорський внесок є справою обовязковою, кооперація батьків не вітається (купівля дорогої речі на двох-трьох батьків не дозволяється чомусь????). Завідуюча є добрим психологом і по батьках бачить хто на що спроможний (декому із знайомих конкретна сума чи фронт робіт не озвучувались, а іншим суми в $ були огоооо).
Щодо догляду за дітьми, то у ясельній групі у нас була Оксана Ярославівна, діток дуже любила. Якщо хворіли завжди дзвонила питала що?як?чому не ходимо? Відчувалося, що їй не байдуже, незважаючи на те, що група була переповнена (28 діток).
Перейшли у молодшу, вихователь дитині подобається, але різниця у ставлені відчувається одразу. Навіть, якщо ми місяць не ходимо, дзвонять тільки щоб забрати квитанцію.

,

Я надіялася що ці всі попередні відгуки просто наклепи але ні. Ставлення жах! Брешуть прямо в очі! Поки не дасиш грошей то за твоєю дитиною навіть не глянуть. Як таких вихователів можна допускати до дітей!

,

Мирослава Юрівна та Мар"яна Володимирівна - найкращі вихователі!! Дякуємо за турботу та відданість своїй справі!!! На рахунок корупції, вона тут на нульвому рівні!! Попередні відгуки, щодо корумпованості закладу - цілковита дурня.

,

Неодноразово чула відгуки батькіа знайомих про перебування дітей в садочку, про корумпованість безмежну, але не звертала увагу, думала, що вже так злостно не може бути, поки не зіткнулася особисто.Садок гарний, розташування прекрасне, але керівництво нагле і корумповане до неможливості, і так само себе ведуть і вихователі, тому, що знають, що їм нічого не буде, тому що завідувачка ще більш нагліша і в обличчя говорить скільки треба заплатити, щоб потрапити у її садочок, ніби то її власність, і такі побори всі остальні роки, поки твоє дитя буде перебувати у садочку!

,

Моя дитина закінчила цьогоріч садок. Сказати, відверто, я перехрестилась.За час перебування дитини в садочку , постійні вимагання грошей від батьківського комітету, а батьків "грузить "п.Ущапівська (і одна і друга).Все їм мало.Ущапівську С.П. кілька разів знімали з пьєдисталу, але,на жаль, далі керує.. Мабуть має "лохматі плечі".
Дуже корумпований садок.

,

на них треба перевірку таку щоб не брала взятку.

,

Шановні батьки! А може вже пора нам обєднуватися. Починати боротися з корупцією. І починати слід із дитячих садочків. Не місце такій аморальній людині в освіті.

,

Завідувачка хабарниця. Електронна черга для неї не відіграє ніякої ролі. Критерії, за якими приймаються діти в садочок - незрозумілі. Працювала її мама, а тепер вона на ці й же посаді. Хіба таке може бути!!!

,

Відвідали свято Великодні дзвони в садку. Враження неймовірні. Колектив садка вкладає всю душу в виховання дітей . Щиро дякуємо завідувачці, методисту,музичним керівникам, вихователям за прекрасне свято.

,

Записались в садочок в електронному вигляді .Зазвонили в садок .Завідуюча назвала електронну чергу "тюлькіна грамота" І добавила -"приходьте будем домовлятись".Ось вам і боротьба з корупцією.Нерозумію, для чого тоді держава робила програму по запису дітей в садок?

,

Садочок прекрасний я туди ходила маленькою, плимінниці дві ходили з задоволенняма- прийшла черга малу в садік оприділяти-пішла на прийом до завідуючої і ще досі в шоці-жінка себе веде жахливо, принижує,на всі мої запитання відповідала мені ніби я розумово відстала і ще ходять чутки що вона домовляється тільки з татами.Ось так не повезло такому садочку з такою самовпевненою пихатою завідуючою.

,

садок чудовий

,

Вихователі дійсно хороші! Теж хочу відзначити Оксану Ярославівну та Вікторію Юріївну разом із нянечкою Тетяною Іванівною. Ви - молодці! Вас люблять батьки та діти. Оцінка суто вихователям, про керівництво тактовно промовчу...

,

Прекрасний садочок причудовому керівництві! Особлива подяка Вікторії Юрівні та Тетяні Іванівні !

,

Шановні батьки. Садок по росташуванню просто знахідка в такому базарному районі.Багато старих дерев які створюють зелень і тіньочок в літку. Але керівництво цього закладу настільки (добре) ставиться до своїх підлеглих,що дозволяє дорослим тьотям ходити в туалет разом з дітьми. Яка честь для дорослої тьоті і гігієна для маленької дитини.... А все через те. що дорослий туалет приватна власність керівництва.(власна гігієна на 1 місці).Отже шановні батьки перед тим як віддати дитину в цей заклад купіть своїй дитині на краківському персональний ноцник, бо боротись там НІЗКИМ. Бажаю успіхів

,

Ми дуже задоволені садком . Моя донька просто обожнює свою виховательку Оксану Ігорівну Пелюх. Коли вона йде на сесію всі діти з нетерпінням чекають її повернення. Добра, лагідна , завжди привітна. В нашій групі теж дуже багато дітей , напевно саме більше в садку, але ми ніколи не чули якихось нарікань!!!!! Усім раджу наш садок !!!!!!!

,

Ми дуже задоволені садочком!!!В мене двоє діточок і обидва йдуть в садочок із задоволенням. В садочку панує атмосфера затишку і добра. Вихователям хочемо сказати окреме дякую,за ставлення до наших діток: в ясельній групі - Оксана Ярославівна(навіть незнаем,як будемо від неї переходити в іншу групу), а в середній - Марія Юріївна.

,

Усім не догодиш .

,

Садочок ніби нормальний і ніби ні. Методи виховання не зовсім прийнятні. Якщо дитина не хоче їсти або спати, то грозять, що вижинуть з садочка. Відкривають вікна в групі, а дітей садять на крісла і кажуть сидіти. Вихователь ходить незадоволена, що багато дітей ходить.

,

Садок в принципі хороший, якщо з дітьми хороша виховатилька, яка дбайливо доглядає за дітками. В нас Марія Юріївна, дуже хороша і діти її поважають. Як тільки хтось на заміні, зразу дитина простуджена.
А завідуюча попередня, мене цілком влаштовувала.

,

Завідуюча помінялась. Як на мене- попередня таки була краща. Харчування в принципі нормальне, з двох груп (60 чол.) ходить в середньому 8 !!!!Все решта- хворіє! Діточок шкода, як за ними там дивляться? Шукаю приватний садочок, чула хороші відзиви. 96- не рекомендую нікому!!!

,

Це справді кращий садочок в районі. Мій син, вже старший школяр, виховувався у цьому садочку і ми задоволені його перебуванням тут! Вдячні виховательці Любі Степанівній! Часто проводилися виховні заходи, на які запрошувалися і батьки. Дітям було цікаво. Тепер через 9 років у цей садочок ходить і моя донька. Садочок змінився тільки в кращий бік. Акуратний, чистий, прибраний. Будь-який куток задбаний - не соромно заглянути. Ми дуже задоволені вихователькою Оксаною Ярославівною з ясельної групи!
Особлива подяка завідувачці Євгенії Дмитрівній, якій вдається це все утримувати в такому ідеальному порядку і дисципліні в сьогоднішніх умовах! Це нелегко, якщо держава не надто дбає про своє майбутнє.
На превеликий жаль, ми змушені вибути з цього садочка, бо змінили помешкання. Я стикнулася з проблемою пошуків нового! Після відвідання декількох садків в іншому районі мені направду виступили сльози на очі. Наш садок таки найкращий!

,

Садочок чудовий! Я сама навчалась та зростала у цьому садочку. За всі ці роки , що я проводила у цьому закладі та зараз коли вже сама вожу сюди свою дитину я не бачила недбайливого ставлення як до дітей так і до батьків. Працюють чудові люди , професіонали своєї справи. Завідувач садочку дуже багато робить для цього садочка, виконуються і поточні ремонти, і закуповується нове обладнання та меблі. Садочок чистий та гарний, завжди був і є в такому стані. Дітки дуже задоволені тими розважально-виховними закладами які проводять у садочку, це і свято осені і весняні гаївки, до них у садочок приїзджає дитячий театр зі своїми виставами,виховують у діток патріотичні та релегійні цінності. Вкладають в наших діток дуже багато сил та душі.Хочеться побажати усім працівникам цього садочка відмінного здоров"я та чудового настрою, щоб ще не одне покоління наших діточок могло з гордістю та задоволенням сказати що наші перші соціальні кроки починались саме з цього садочка!

,

Садочок дуже чудовий і в плані розвитку дитячого виховання так і в плані побудови та ведення навчального процесу.Колективом дитячого садочка дуже задоволені-усі чудові люди та професіонали своєї справи. Завідувач садочка створила усе можливе для цього закладу, щоб діткам було комфортно та затишно знаходитись та навчатись у цьому місці.З нагоди професійного свята-дня освіти хочу від усіх батьків,поздоровити весь колектив зі святом освіти.Бажаємо Вам залишатись такими оптимістично настроєними та життєрадісними, професійно налаштованими Вихователями-власне тільки з такої важливої та великої букви.

,

Батьки шоковані хамством завідуючої. Ставлення до колективу із її сторони просто жахливе. З нетерпінням чекаю коли вона покине займану посаду !!!

,

Можливо, що садок і хороший. Але завідуюча вважає себе "всесильною пані", хамить, поводить себе зверхньо, виявляє повну неповагу до співрозмовника, що є неприпустимим для людини, яка займає таку посаду. Хотілось би, щоб у нашій країні з дітками працювали достойні люди. А так як у Львові постійні черги у дитсадки, то завідуючі ще довго будуть себе поводити таким чином і спекулювати місцями у садочках... А батьки мовчки слухають, терплять хамство, бо ж треба дитинку прилаштувати - от така залежність...

,

Садок прекрасний! Моя дитина чотири роки відходила із задоволенням. Завідуюча молодець, дисципліна в садочку залізна, всюди чистота і порядок.

,

Садочок хороший, але попасти туди дуже важко.Завідуюча хамить і принижує тебе тільки ти зайшов в кабінет, навіть при дитині .Як на мене з її сторони дуже непрофесійно.

,

це кращий садок в районі

Партнеры сайта
Частный международный детский сад «Меридиан» (1 корпус)
Частный международный детский сад «Меридиан» (1 корпус)
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь