Детский сад «Бэбитошка» — Львов
Оценка посетителей
(по 22 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Це просто справжній жах. Як може бути таким хамовитим персонал? Адміністраторові лінь спілкуватись з їхніми потенційними клієнтами, відправляють почитати інфу на сайті.
Повна бнзвідповідальність з першої розмови. Як так може бути в умовах сьогодення?

,

Дитина відвідує садочок уже рік. Я, як мама, дуже задоволена. Чудова атмосфера, хороше меню, привітний та уважний персонал. Величезний плюс - це власне подвір’я. Влітку діти майже увесь час надворі. Хто захоче - завжди знайде до чого придертися. Але якщо Вам потрібен комфортний садок для дитини, то Бебітошка саме воно!

,

Побачив новини про це садок - був в шоці!!! В цьому садку нема ліцензії і відбулась пожежа!!! могли постраждати діти!!! про який рейтінг садочку взагалі може йти мова? подивіться новини за 3 жовтня 2017 року. заведена кримінальна справа!

,

жах

,

Садочок в якому дитина завжди була щаслива і в який легко ранком йшла сама. Ми віддали її в рік і десять місяців. Пішла доволі легко. Їй приділяли достатньо уваги. Ходили до 4,5 років. потім переїхали і возили дитину 1,5 години туда і стільки ж назад. Бо не хотіли розстроювати дитину. Правда потім зрозуміли шо це не дуже добре для дитини стільки їздити кожен десь і все таки змінили садочок на юлижчий. Харчування - ловив себе на думці що сам би тут повечеряв :) Може комусь садочок не подобається ззовні чи зсередини - але ж не вам там сидіти цілий день. Щасливе дитинство це важливо.

,

Дуже хороший садок. Хоч є певні недоліки але плюсів в 100 раз більше. Якщо порівняти з державними садочками де і догляд і харчування хромають на дві ноги. Хочу особливо звернути увагу батьків на організацію свят в цьому садку - вона просто чудо. Особлива подяка директору садка і вихователькам (Валі і Лілі) а також нянічкам (Галі і Тані).

,

Мій син відвідує садочок з травня, почав ходити з 2 р. 2 міс. Коли ми прийшли на оглядини в садок, завідуюча допомогла нам вибрати навіть період, коли варто починати ходити в садочок (щоб адаптація пройшла нормально), і дала повну інформацію про садочок (яка згодом повністю підтвердилась). Ми обходили декілька садочків, вибрали Бебітошку, вже третій місяць видимо туди своє кохане дитинча і щасливі від того, що він в надійних руках. Виховательками я задоволена більш ніж. САМЕ В ЦЬОМУ САДОЧКУ МЕНІ ДОПОМОГЛИ ПРИВЧИТИ СИНА ХОДИТИ НА ГОРОШОК, ЩО ЩО ЇМ БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНА! Дітьми тут займаються: вони ліплять з тіста, танцюють і співають разом, роблять аплікації і проводять масу часу на повітрі. Якщо дасть Бог 2-гу дитинку - без сумнівів віддам дитя також в Бебітошку (після 2-х років звичайно :). Якщо в кого виникнуть питання - мій номер 097 910 46 98. Повністю гарантую правдивість своїх слів і рекомендую Бебітошку.

,

Наш син ходить в цей садочок 10 місяців, ми дуже задоволення і дитина також. Дуже хороше ставнення до діток, подобається те, що з ними багато займаються творчістю, ми за цей рік маємо величезну пачку цікавих дитячих робіт, син почав в садочку розмовляти, з радістю туди біжить і щовечора ділиться враженнями, коли приходить додому. Також харчування дуже хороше, меню постійно різноманітне, забалнсоване, ніякої хімії. Дитина дійсно в садочку розвивається, росте, ми вдячні Бебітошці за все!)

,

Читала відгуки, ніби як не про наш садок пишуть. За майже рік відвідування не чула жодного разу ніякого хамства, про яке пишуть. Найкраще відображення роботи садочку - це реакція і відношення дитини до нього. Моя дитина ходить із задоволенням, сумує, коли доводиться дома залишатись. Про улюблену виховательку Галю взагалі щодня чую )) Дитина сита, весела, ніяких нарікань. А щодо умов оплати - про них всі повідомлені, кожен сам вибирає які умови йому підходять найбільше.

,

Рідко пишу відгуки, але прочитавши скільки негативу, вирішила поділитись і позитивом. В мене теж є зауваження (наприклад покриття на майданчику з піску і ще деякі нюанси),але з цим особисто я можу змиритися. І так,щодо позитиву:1Відповідальність персоналу. У моєї доньки є особливість - специфічна дієта. Мене уважно вислухали,була вражена таким уважним ставленням до проблеми, були проговорені нюанси і зважені всі можливості садочку. За що велике їм дякую! 2.Харчування дуже наближене до збалансованого,бо я слідкую за цим кожного дня.Крім того,бажання адміністрації зробити його екологічним,мене особисто, приваблює.Стосовно того, що дитина приходить голодна, то це зрозуміло, оскільки підвечірок у них повноцінний о 17 год., о 18 вечеря але легка, тому дитина о 20 хоче ще щось перекусити. Для мене це норма,бо розумію що батьки починають забирати дітей з 17.30, і важливо щоб дитина була сита..3.Творчість. Ліплять з тіста, миють по справжньому посуд-супер! 4.Найголовніше-дитина хоче туди йти!

,

Чудовий садочок,привітний персонал. Уважні і чуйні. Хороше харчування, підходящий для працюючих мам графік. Діти майже не хворіють(в порівнянні з іншим). Ми задоволені.

,

В мене двоє діток відходили в цей садок. Ми всім дуже задоволені, діти садочок любили. Ніяких зауважень ні по харчуванню, ні по вихованню ніколи не було.

,

Чудовий садочок! Читаю негативні коментарі - напевно моя дитина в інший садок ходить. Чудове харчування, вихователі прекрасні. Ходимо з задоволенням вже 2 роки. Діти співають, танцюють,займаються англійською. Я стільки пісень не знаю, скільки співає мій син.
Найголовніший критерій - дитина іде в садок з задоволенням, розказує про друзів, як бавились, як гуляли, яка вихователька гладила по голові, коли лягали спати.
Дуже вдячні вихователям, адміністраторам за справжнє дитинство нашого синочка

,

Моя дитина ходить в цей садочок вже майже 5 місяців і тому можу зробити висновки. Крім того кожного ранку коли завожу сина в садочок і коли забираю перетинаюсь з іншими батьками. Ні в кого ні разу я не чув суттєвих притензії. Харчування точно найкраще з того, що ми бачили у Львові (порівнюю з Південним та держ). Садочок пропонує дітям ВЛАСНУ домашню випічку. Дуже привітні няні. Оптимальні групи по 15 дітей на дві няні. Грані умови. Можна сказати по домашньому все. В нас були певні проблеми більше пов’язані з поведінкою моєї дитини. Завдяки п. Ірині (менеджер, головний комунікатор з батьками) і спільним рішенням ми все швидко вирішили. Гарні програми та свята. Кожного дня є фото-звіт в фейсбуці з якихось занять чи прогулянки. Завжди можна зрозуміти що твоя дитина робила. Кожного вечора забираємо купу речей, які дитина зробила то з тіста та паперу.

,

Садочок шикарний!відношення неймовірне,як до рідної дитини. Наш син адаптувався швидко, виховательки старались відразу налагодити контакт з ним. Дитина за пів року захворіла лише два рази. Дуже стараються в садочку дотримуватись температурного режиму і часті провітрювання що допомагає діткам не хворіти і не розповсюджуватись вірусам. Харчування відмінне, печиво яке дають то лише домашнє, так як і здобу. Постійно в раціоні телятина та риба. Щодо розвитку , то наш син за пів року почав говорити, розказувати віршики,рахувати і співати.В садіку працюють сравжні професіонали.
Дивно читати ці заказні негативні відгуки, адже ми побачили в цьому садочку лише найкраще відношення. Працівники завжди підходять з розумінням до дітей та батьків.

,

Садок справді жахливий. Хамство по відношенню до дітей і дорослих. Про гроші навіть говорити не - буду. Збираєтесь іти - почитайте меню для дітей від 1,8 до 3,5 роки - борошняні вироби переважають, це їхнє збалансоване харчування. Медик відсутній і відношення до медицини - дивне. Діти хворіють на кишкові розлади, а вони розводять руками -" вперше таке". І так рік за роком. Читайте добре відгуки - одна й таж тенденція. До дітей їм байдуже - профессіонали там відсутні. Директор - дуже дивна пані. Перший внесок - йде на купівлю для дитини (?)- чого саме ніхто не знає... Педіатр була здивована , що моя комунікабельна дитина, що відвідувала попередньо центри розвитку - тут за 3 дні дістала стрес, крім інфекції. Не вірте в їхнє "чудо-харчування". Це місце- садочком - не назвати

,

Садик очень классный!!!!И воспитатели и деректриса и администратор очень хорошие.Если вы не нашли общий язык с ними,это только ваши проблемы. Они очень адекватные,и всегда помогут если надо.А кому не нравится, не ходите!!!За,что платишь, то и получаешь!!!! Мы ходили,нам очень нравилось,и ребёнок мой с радостью ходил,а уходить не хотел,хотя самого последнего забирала.Мой сынок ещё пол года плакал и просился туда,хотя забрала его по причине рождения второго ребёнка! Спасибо большое за такой садик и такое внимание!!!

,

так правда за садок,я там працювала. їм тільки одні гроші, хамло одне і друге і ще адміністратор жах

,

Ми ходили в цей садок - жах (через особистість директора, яка є власницею). Всі відгуки правдиві, роболю висновки з власного досвіду. А щодо конкурентів - не смішіть. Є, звичайно, діти і батьки, яким там добре. Але були такі випадки, де дітей просто виставляли за двері, з батьками поводились недопустимо. Тому читайте відгуки і робіть висновки.

,

Садочок чудовий. А відгуки ці однакові на всіх сайтах, бачно шо це заказні відгуки. Конкуренти шось дуже напевно нервують)))

Дітям там дуже добре)
Дякуємо вихователям. Дуже привітні, світлі та добрі.
Постійно влаштовуються якісь свята, одним словом активне цікаве життя та сімейний затишок.

,

просто жах!!!!!!!!!

,

Садок жахливий! Діти хворіють після відвідування цього закладу. З батьків здирають гроші навіть коли дитина сидить вдома і не ходить!

См. также:
Обратная связь