Дитячі садки

Дитячий садок №17


  • Львів · вул. Зубрівська, 9
  • (032) 21-75-50
    (032) 21-75-55
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороша завідуюча, є хороші вихователі, а є такі, яких хочеться за хамство закрити в шафі для одягу. Хамлять, перебивають. Дітьми не займаються. По їм бажанню діти з маленького йдучи в садок мають вже ходити на горщик і самостійно одягатися і говорити реченнями.

,

Не задоволені садочком, є вихователі які себе ужасно поводять , не раз чули як кричать до дітей . На зауваження батьків зовсім не реагують , таке враження складається що батьки не мають права щось сказати . Дітей лякають що батьки їх не заберуть якщо вони не будуть спати(( і т.д. Багато батьків перевели своїх дітей в інші садочки. Ми дуже жаліємо що дали туда свою дитину , не рекомендуємо цей садочок

,

Садочок чудовий,вихователі і няня у нашій групі прекрасні.Але є один нюанс.Цього року ми вже випускаємось,а меблів усіх у групі не має ще від відкриття,майданчик не облаштований повністю,крім альтанки і пісочниці не має більше нічого.Меблі і майданчик обіцяють вже другий рік.

,

Чудовий садочок, закінчили його цього року, але постійно згадуємо з ностальгією...Прекрасні вихователі та весь колектив. Ми ДУЖЕ задоволені нашим садочком, спогади лише найкращі! ( група Калинка 2019р. випуск)

,

Садочок гарний і ремонт теж. Але вихователі як і у всіх державних садках, кричать на дітей, деяким на пенсію пора, а музичний керівник взагалі дивний.

,

Дуже гарний садок, вихователі приємні не тільки в нашій групі. Харчуванням задоволена (правда кухар полюбляє трошки пересоложені кашки робити).


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові