Школярі можуть підтягнути знання з математики та мови: реєструйтеся на додаткові заняття
Учні 5-11 класів низки областей України мають унікальну можливість покращити свої знання з математики та української мови завдяки безоплатним онлайн-заняттям від проєкту «Освітній Суп». Реєстрація триває до 29 вересня, а заняття стартують 9 жовтня.
Хто та як може взяти участь
Громадська організація «Навчай для України» оголосила про нову хвилю онлайн-уроків для учнів 5-11 класів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, а також дітей ВПО із цих регіонів.
Щоб долучити дитину до чергової хвилі проєкту, яка стартує 9 жовтня, зареєструйтесь до 29 вересня. Зверніть увагу, що реєстраційну форму мають заповнювати батьки / опікуни або інші родичі учня, які старші за 18 років.
Як проходитимуть заняття
Програма триватиме 8 тижнів, і за цей час досвідчені вчителі допоможуть учням підтягнути складні теми з математики та / або української мови за шкільною програмою.
Усі заняття проходять онлайн у другій половині дня у проміжку з 15:00 до 19:00. Кожне заняття триває 45 хвилин. Точний розклад стане відомо перед початком занять.
Організатори наголошують, що для учнів 11 класів у межах курсу не передбачається підготовка до НМТ. Загалом заняття відбуваються у форматі академічного тьюторингу — це коли учні працюють у малих групах, і вчителі допомагають кожному індивідуально. Такий підхід вчить дітей самостійності та покращує їхні навички спілкування під час навчання.
За понад 2 роки роботи курс уже допоміг надолужити освітні втрати 14800+ учням різного віку. Реалізується проєкт за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за фінансування Глобального партнерства заради освіти (GPE).
Батькам школярів також буде цікаво дізнатися про важливі зміни у шкільній освіті.
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Залишити коментар