НМТ 2025 для вступників за кордоном: країни, дати, реєстрація

3 березня 2025
НМТ 2025 для вступників за кордоном: країни, дати, реєстрація

Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Леся,25.05.2025, 16:35
Доброго дня. Знаходимось в Німеччині. Отримали Сертифікат НМТ, але ще нема Запрошення . Потрібно кудись звертатись?
Education.ua,02.06.2025, 10:43

Своє запрошення на НМТ ви знайдете в персональному кабінеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Щоб згенерувати запрошення, потрібно у вкладці «Місце проведення» в особистому кабінеті учасника тестування натиснути кнопку «Сформувати запрошення (PDF)». Ось тут докладніше про запрошення на НМТ 2025.

Оксана,14.05.2025, 12:49
Яка має бути поважна причина для реєстрації на додаткову сесію? На даний час я знаходжусь за кордоном у Німеччині
Education.ua,14.05.2025, 14:15

Та, яка вам завадила зареєструватися в основний період, пов'язана з викликами війни. Орієнтуйтеся на зразок заяви та вкажіть своє місцеперебування.

Марина,09.05.2025, 09:41
Доброго дня.Як писати заяву,чому і по якій причині я не зареєструвалась під час основного періоду???Лякую
Education.ua,09.05.2025, 13:14

У заяві вам потрібно вказати поважну причину, яка завадила вам зареєструватися в основний період, тобто докладно пояснити обставини. Регламентна комісія буде розглядати кожен випадок окремо. Ось тут пояснили про додаткову реєстрацію на НМТ.

Софія,21.04.2025, 18:48
Підкажіть будь ласка,якщо написати НМТ за кордоном але вчитися в Україні чи буде застосовуватися регіональний коєфіціент для вступу в місті де він вище?
Education.ua,22.04.2025, 09:11

Регіональний коефіцієнт залежить від розташування закладу вищої освіти, а не від місця складання НМТ. Отже, якщо ви вступаєте до університету в місті, де діє підвищений регіональний коефіцієнт, він буде застосований.

іван,08.04.2025, 19:59
добрий день,а треба документ на біженство для здачі?
Ярина,07.04.2025, 10:22
Добрий день, зареєстровані на проходження НМТ в Україні, але з певних причин не зможемо написати в Україні, термін внесення змін до реєстрації закінчився, підкажіть будь ласка, які є варіанти написання НМТ за кордоном ? Щиро дякую за відповідь.
Education.ua,07.04.2025, 11:58

Ви ще встигаєте до 8 квітня внести зміни в реєстрацію на НМТ, зокрема змінити населений пункт.

Павло,31.03.2025, 20:52
Добрий день! Чи є контактні дані представництва НМТ в Німеччині?
Education.ua,01.04.2025, 08:56

Питаннями НМТ за кордоном опікується Донецький та Херсонський регіональні центри оцінювання якості освіти. Ось тут зібрані контакти регіональних УЦОЯО.

Марина,26.03.2025, 03:31
Дякую за відповідь. Чи потрібно перекладати та нотаріально завіряти додаток з оцінками? Дякую
Education.ua,26.03.2025, 08:58

Ні, потрібен лише документ, який підтверджує здобуття повної середньої освіти.

Марина,23.03.2025, 16:42
Доброго дня. Маю документ про освіту виданий іноземною мовою. Потрібно спочатку завірити документ нотаріально, а потім робити переклад чи навпаки спочатку переклад, а потім завірити у нотаріуса? Дякую
Education.ua,24.03.2025, 10:04

Спочатку слід виконати переклад документа українською мовою, а потім засвідчити цей переклад у нотаріуса.

Ірина,17.03.2025, 23:23
Як бути якщо не встигли зареєструватися в Німеччнині? Вільних місць не лишилось. Додаткова реєєстрація лише з поважних причин. Існує якась можливість скласти тест в цьому році на додатковій сесії ?
Education.ua,18.03.2025, 08:59

Пробуйте реєструватися зараз або в найближчій іншій країні, або ставити позначку, що потребуєте складання НМТ в додатковий період у Німеччині. Також ви можете звернутися до свого регіонального центру оцінювання якості освіти або до пункту реєстрації, щоб уточнити це питання.

Вадим Тульчевський,14.03.2025, 13:31
Доброго дня. Будь ласка допоможи ь мені: Реєстрацію на НМТ пройшов успішно, Але немає ID коду , Чи може директор школы підтвердити, що коду немає, тільки свідоцтво про народження
Education.ua,14.03.2025, 17:03

Для реєстрації на НМТ можна використовувати не тільки ID-картку, але і закордонний паспорт. Ось тут докладніше про вимоги до документів. Ви зазначаєте, що успішно пройшли реєстрацію на НМТ, отже, ваші документи вже опрацювали. Якщо ви лише надіслали їх на обробку, тоді очікуйте, поки їх опрацюють. У разі проблем звертайтеся до консультаційних пунктів для реєстрації на НМТ або до вашого регіонального УЦОЯО.

Світлана,11.03.2025, 00:51
Де можна пройти м н т в штата Вашингтон США ?
Education.ua,11.03.2025, 09:46

Наразі у США пункти тестування затверджені лише у штатах Мічиган та Іллінойс. Тому радимо для реєстрації обирати один із них. Якщо перелік штатів буде розширено, ви зможете внести зміни в реєстраційні дані до 8 квітня.


Останні новини