Як зареєструватися на НМТ 2025 під час додаткової сесії

9 травня 2024
Як зареєструватися на НМТ 2025 під час додаткової сесії

Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Артем,16.06.2025, 17:19
Доброго дня підкажіть чи можна ще подати заявку на додоткову сесію так я незміг попасти на основну , бо перебував в лікувальному закладі
Education.ua,16.06.2025, 17:26

Якщо ще не минуло 3 робочі дні з дати вашого дня іспиту, то так. Для цього необхідно  надіслати на електронну адресу регіонального центру заяву, сертифікат учасника НМТ та документ, що підтверджує причину неявки. 

Євген,12.06.2025, 05:33
Доброго дня. Зареєстрований на МНТ вЧикаго США, через певні обставини повернувся в Україну і відповідно не явився на тест в Чикаго. Зараз знаходжусь в Тернопільському районі , куди мені подати заяву на додаткову сесію в який регіональний центр? Чи це необхідно робити через особистий кабінет?
Education.ua,12.06.2025, 09:05

Якщо учасник НМТ не з’явився на основну сесію через поважну причину, необхідно протягом 3 робочих днів з дня його проведення надіслати на електронну адресу регіонального центру заяву, сертифікат учасника НМТ та документ, що підтверджує причину неявки. Ваші документи розгляне комісія, яка ухвалить рішення щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткової сесії. 

Євген,12.06.2025, 11:32
Мені звернути в регіональний центр в якому я був зареєстрований, чи в цей де зараз знаходжусь. Дякую за відповідь!
Education.ua,12.06.2025, 11:55

До того, який вас реєстрував на основну сесію НМТ.

Полівода Софія,08.06.2025, 09:21
Як мені скинути заяву на додаткову сесію,коли я вже зареєстрована в персональному кабінеті,і під час проведення нмт мені стало погано через хворобу,що не дало закінчити всі предмети??
Education.ua,09.06.2025, 09:24

Якщо вам стало зле безпосередньо в пункті тестування, вам потрібно було одразу на місці звертатися до інструкторів, щоб подати заяву на додаткову сесію. Спробуйте звернутися до свого регіонального УЦОЯО та докладно описати свою ситуацію. Там вас зорієнтують щодо подальших кроків.

Ігор,05.06.2025, 07:16
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я моряк, в звʼязку з певними обставинами, я не встиг приїхати на основну сесію. Основну сесію повинен був здавати за кордоном. Чи є це поважною причиною і чи є сенс реєструватися на додаткову сесію?? Якщо так, то що потрібно робити, де і як правильно зареєструватися??
Education.ua,05.06.2025, 09:03

Якщо ви не з'явилися на основну сесію з поважної причини, вам потрібно протягом трьох робочих днів з дня проведення основної сесії НМТ звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти, щоб подати заяву на додаткову сесію та документ, що підтверджує причину неявки. Регламентна комісія розгляне вашу ситуацію та ухвалить рішення, чи допускати вас до НМТ в додатковий період.

Богдан,18.05.2025, 20:52
Доброго вечора, що робити якщо вже другий раз пишуть, що "викладені в заяві обставини не належать до таких, що є наслідком військової агресії Російської Федерації проти України чи введення в Україні воєнного стану та об'єктивно завадили здійсненню реєстрації в основний період." Вказував відсутність зв'язку та світла та потім що були заблоковані дороги та не мав можливості відвідати заклад проведення нмт.
Education.ua,19.05.2025, 09:15

Спробуйте чітко аргументувати, у які дати відбулися певні обставини, додавши за можливості посилання на офіційні канали / довідки з місцевої влади про відключення світла, перебої зі зв’язком, заблоковані дороги у вашій місцевості. Також можна зателефонувати до регіонального центру оцінювання якості освіти, пояснити ситуацію та запитати, які докази саме у вашому випадку будуть вважатися переконливими.

Анна,14.05.2025, 16:16
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, яку мені вказувати причину для реєстрації в додатковій сесіії, коли зараз виникла необхідність пройти нмт для отримання другої вищої освіти. Раніше не потрібно було, тому і не реєструвалась на основну сесію
Education.ua,14.05.2025, 16:49

Поясніть у заяві, що внаслідок воєнного стану у вас змінилися життєві обставини, і тепер ви гостро потребуєте вступу на другу вищу освіту. Вкажіть, який фах вас цікавить і чому, щоб продемонструвати свою мотивованість.

Олександр,14.05.2025, 08:20
Доброго дня! Пропустив основний період, подав документи в додатковий, в заяві вказав причину із за введення воєнного стану в Україні! Зараз мені прийшло сповіщення що я не вказав поважну причину, що мені написати в заяві? Так як поважної причини не маю.
Education.ua,14.05.2025, 09:13

Орієнтуйтеся на зразок заяви та конкретизуйте обставини. Серед поважних причин відсутність зв'язку, перебої з електроенергією, перебування на тимчасово окупованій території чи в регіонах, наближених до бойових дій.

Лілія,14.05.2025, 04:56
Вітаю! Підкажіть як тепер додати заяву про те що не зможемо бути присутні в Чікаго на основній сесії, так як на цю дату призначені екзамени в школі в США, живемо зараз у Флориді і треба летіти до Чікаго . Я захожу в кабінет і не бачу можливості додати таку заяву, є тільки запрошення на основну сесію
Education.ua,14.05.2025, 09:08

Зараз ви не зможете змінити місце в кабінеті. Якщо не прийти на основну сесію НМТ з поважної причини, протягом трьох робочих днів після іспиту потрібно надіслати на електронну адресу регіонального центру заяву, копію паспорта, документ, що підтверджує причину (з перекладом, якщо він іноземною мовою — нотаріально завіреним). Ці документи розгляне комісія і вирішить, чи зможете ви складати НМТ під час додаткової сесії. Водночас радимо ще звернутися до регіонального центру, який вас реєстрував.

Олена,13.05.2025, 17:33
Чи можемо вказати причину (для додатковоï ceciï) виïзд за кордон на невизначений термiн пiд час реєстрацiï основноï сесiï НМТ i невизначанiсть остаточного мiсця перебування
Education.ua,13.05.2025, 17:40

Спирайтеся на зразок заяви, додатково вказавши свою причину.

Тетяна Шевчук,13.05.2025, 17:20
Добрий день. Син зареєстрований в США для здачі МНТ, так як перебував в цій країні. По певних обставинах поїхав в Україну, чи може він змінити місце реєстрації на даний час?
Education.ua,13.05.2025, 17:46

Якщо він реєструвався в основний період, то змінити дані вже не можна. Якщо реєструється в додатковий період, то змінити дані зможе до 19 травня.

Дмитро,13.05.2025, 16:17
Добрий день, реєстрація на додаткову сесію с 9 по 14 травня включено? Чи 14 травня можливість реєстрування закривається?
Education.ua,13.05.2025, 16:19

До 14 травня включно. Уже з 15 травня зареєструватися не можна буде.

Олександр,13.05.2025, 00:11
Якщо я зі Львову, мені треба писати до львівського регіонального центру?
Education.ua,13.05.2025, 09:15

Так

Клена,12.05.2025, 15:28
Здрастуйте а якщо я з Одеси то мені потрібно вказати одеський регіональний центр? І якщо я хворіла та перебувала за городом де були проблеми зі зв'язком та технічні проблеми то окрім довідки потрібно щось ще надати
Education.ua,12.05.2025, 17:47

Так, вам потрібно вказати Одеський регіональний центр. Окрім довідки вам потрібно додати заяву, у якій описати всі обставини, які завадили вам зареєструватися в основний період.

Олег,12.05.2025, 14:50
Доброго дня! Заяву можна написати від ручки
Education.ua,12.05.2025, 15:04

Так, можна.

Володимр,11.05.2025, 12:12
Добрий день. Якщо я з Полтави на яке місто регіонального центру писати заяву?
Education.ua,12.05.2025, 09:22

Вам потрібно писати заяву на Харківський регіональний центр.

Артем Чайка,11.05.2025, 09:57
Добрий день, мені не вдається перейти на 3 крок в реєстрації на додаткову сесію
Education.ua,12.05.2025, 09:23

Перевірте, чи всі поля в попередніх кроках ви заповнили.

Марія,10.05.2025, 19:15
Добрий вечір,підкажіть будь ласка як правильно вказати причину в заяві на додаткову сесію НМТ,якщо дитина чекала на виготовлення бланків видачу паспорта книжички зразка1994через суд
Education.ua,12.05.2025, 09:20

Ви можете так і вказати: «Не мав (-ла) можливості зареєструватися на основну сесію НМТ у зв’язку з очікуванням виготовлення паспорта через рішення суду».

Артем Чайка,09.05.2025, 15:31
Добрий день! Підкажіть, як необхідно відправити заяву з проханням зареєструватися на додаткову сесію НМТ 2025, м.Брно, Чехія, по причині відсутності місць реєстрації в основну сесію?
Education.ua,09.05.2025, 16:33

У своїй заяві ви маєте саме це й вказати як причину — відсутність місць в основну сесію. Відправити заяву потрібно через свій електронний кабінет на сайті УЦОЯО.

Артем Чайка,09.05.2025, 17:25
в особистому кабінеті не можу створити і відправити заяву
Education.ua,09.05.2025, 17:55

Заяву за зразком ви створюєте як окремий файл на своєму комп'ютері. І вже на етапі завантаження документів прикріпляєте її. Подивіться роз'яснення з реєстрації кабінету в цій інструкції.

Антоніна Гавришко,08.05.2025, 11:13
Добрий день. Ситуація така : Діти зареєструвались на НМТ 6, 7 березня. Кабінети створено, дані внесено. На тепер у кабінетах інформація "Ви не зареєстровані", "Кабінет з часом буде видалено". У ВЦОЯО спеціаліст пояснив, що реєстрацію не було завершено. До певного періоду кабінет моніторився , було в усіх дітей однаково. Очевидно стався технічний збій. Як зареєструватись на додаткову сесію?
Education.ua,08.05.2025, 11:38

Якщо ви не надіслали документи на обробку, то реєстрація, дійсно, вважається не завершеною. Пробуйте реєструватися в додаткову сесію 9-14 травня, докладно пояснивши в заяві ситуацію, яка склалася. Кожен випадок члени регламентної комісії будуть розглядати окремо.

Киричок Альона,08.04.2025, 06:47
Доброго дня. Якщо основний період реєстрації, що був до 3 квітня, пропустили без поважної причини, чи можна пройти реєстрацію на додаткову сесію лише із заявою про прохання допустити до здачі ?
Education.ua,08.04.2025, 08:41

Пробуйте реєструватися в додатковий період, спираючись на обставини, пов’язані з воєнним станом. Уже комісія вирішуватиме, чи допускати вас до тестування.

Natalia,12.03.2025, 09:34
Тобто, якщо учень під час основної та додаткової сесії перебуватиме за кордоном, то щоб зареєструватися зараз, він може додати заяву з проханням допустити до додаткової сесії, де вкаже поважну причину: Пропуск основної сесії за кордоном, якщо в бажаному центрі тестування проводиться лише додаткова сесія?
Education.ua,12.03.2025, 10:51

Заява з проханням допустити до НМТ в додаткову сесію подається під час додаткової реєстрації, яка триватиме 9–14 травня. Якщо ви реєструєтеся в основний період, тобто з 6 березня до 3 квітня, то маєте поставити відповідну позначку й підвантажити документ, який підтверджує поважну причину. 

Надія,13.05.2025, 09:50
У мене така сама проблема я не розумію як правильно написати заяву і яку причину вказувати щоб вона вважалась поважною
Education.ua,13.05.2025, 09:55

Щоб правильно написати заяву та аргументувати свою причину, орієнтуйтеся на зразок заяви.


Останні новини