Репетитори

Сюпюр Неллі


Нелли Сюпюр – провідна хореограф-балетмейстер і виконавиця традиційного фламенко в Україні, Член Національної Хореографічної Спілки України, переможниця рейтингових змагань "Ukrainian Open Cup-2009", Золотий призер міжнародного фестивалю танцювального мистецтва "Зірки Арабата", лауреат Першої премії по хореографії відкритого конкурсу-фестивалю мистецтв "Гран-при Карпат - 2010", член журі XIV Міжнародного фестивалю дитячої і юнацької творчості «Золотий лелека», автор ідеї та організатор Першого Українського відкритого Фестивалю Фламенко і Латиноамериканської культури, концертів етнічної музики і танцю "Нелли Сюпюр приглашает", керівник власної танцювальної школи фламенко в Києві і Центру фламенко в Одесі.
Професійна кар’єра Неллі Сюпюр розпочалась в п’ятирічному віці, коли вона вперше вийшла на сцену. Зробив танець своїм професією і сенсом життя - закінчила Київський Національний Університет культури і мистецтв, кафедру народної хореографії. На протязі п’яти років Неллі Сюпюр працювала в колективі Заслуженої артистки України Галини Чорної, потім - хореографом в благодійному фонді "Міжкультурний центр "28 паралель"" (м. Київ) – керівником Центру був Мануель Велті, Печерської міжнародній школі і гімназії "Престиж" (м. Київ). Будучи гідною ученицею Пілар Мартинес (викладач Королівської академії танцю в Мадриді), Лілії Черноус, Лариси Цветкової, Валерія Шкориненко, Євгенія Афанасьєва (відомі київські професори, хореографи-балетмейстери) Неллі з успіхом розвиває кар’єру артиста и хореографа.
Особиста чарівність, артистизм в поєднанні с глибокими знаннями хореографії фламенко, класичної, сучасної і народної хореографії робить танець у виконанні Неллі Сюпюр яскравою, неповторною і зрозумілою кожному історією, якою вона з радістю ділиться з глядачем.
Як дипломований хореограф і артист Вона розробила унікальні програми навчання аматорів та підготовки професіоналів, курси підготовки викладачів і тренерів фламенко.
Сьогодні ім’я Неллі Сюпюр добре знають в усіх регіонах України, де з незмінним успіхом проходять її майстер-класи (Севастопольський Театр танцю під керівництвом В. Єлізарова, Каїрська приватна балетна школа «Inspiration» (Єгипет), київська вечірня школа сучасного танцю «Soul b» (Київ), судії, керівники студій і учні Української Федерації Сучасного Танцю та інші). Семінари і відкриті уроки збирають велику кількість бажаючих доторкнутися до цього митсецтва.
Неллі Сюпюр плодотворно працює з іноземними посольствами в Україні – Посольство Королівства Іспанії в Україні, Посольство Мексиканських Сполучених Штатів в Київі. Виступала на презентаціях і ювілеях відомих фірм, таких, як 10-річчя сіті ресторанів Козирна карта, презентація холодильників преміям-сегменту — Art Fresh II компании LG Electronics .
Ярка зовнішність, колорит, ерудиція і професіоналізм не залишились непоміченими. Неллі знімається в кліпах (кліп Валерія Меладзе "Иностранец"), її запрошують на телеканали, про неї і її проектах пишуть в пресі, на її авторитет часто посилаються наші фахівці в своїх міркуваннях про хореографію фламенко.
Учні Неллі Сюпюр є яскравим підтвердженням високого рівня викладача і девізу студії: «Танцюй грамотно», їх відрізняє стрійна осанка, грамотність виконання, артистизм. Концертна група київської студії стали переможцями Ukrainian Dance Olympiad-2009 (м. Тернопіль). Пізнав ази і набравшись досвіду в студії фламенко Неллі Сюпюр, частка учнів робить кар’єру в інших студіях и фітнесах, де стають викладачами, тренерами, учасниками концертних груп.
При допомозі і підтримці Неллі Сюпюр сьогодні в Україні відкриваються нові студії, школи и танцювальні колективи фламенко.
Перебуваючи в постійному творчому пошуку – Неллі Сюпюр ніколи не стоїть на місці, постійно вдосконалює сольну програму. Неллі приймає активну участь в фестивалях і конкурсах в якості організатора, виконавця і члена журі, працює над новими для України творчими проектами, створенням власного театру, до якого с задоволенням запрошує професіоналів і всіх творчих особистостей.

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві