Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Репетитори

Підготовка до DELF DALF


  • 200 грн  -5%

Підготовка до DELF DALF в Дніпрі (Дніпропетровську).

  • Об'єм курсу: індивідуальна програма навчаня підбирається виходячи з рівня знань і Ваших цілей. В рамках курсу мої колеги, досвідчені репетитори французької підготують Вас до іспитів DELF DALF до рівня С2 включно.
  • Час проведення: Час проведення занять також індивідуальний. При виборі кількості занять і їх тривалості враховуємо Ваші переваги і побажання.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Взаємодія викладача і учня відбувається за допомогою технологій онлайн навчання і програми Скайп. Якщо ви цінуєте свій час то підготовка до здобуття сертифікатів DELF DALF в Дніпрі по скайпу це те, що Вам потрібно. Адже Ви зможете займатися в комфортній обстановці в будь-який слушний для Вас час.

Всі контакти і подробиці на основному сайті http://online-language.org

Будь ласка, пишіть або дзвоніть нам, всі контакти вказані нижче! Замовте перший вступний урок, спробуйте як це зручно!

Приваблива пропозиція для всіх, хто хоче якісно підготуватися до іспитів DELF DALF. Назвіть нам адресу (education.ua) і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі