Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Репетитори

Підготовка Гете-сертифікат Goethe-zertifikat A1-C2


  • 200 грн  -5%

Пропонуємо підготовку Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat A1, A2, B1, B2, C1, C2

  • Обсяг курсу: Обсяг курсу визначається в індивідуальному порядку, після проходження тесту і першого уроку з викладачем. Після тестування, викладач складає для Вас індивідуальну програму підготовки до іспитів Гете-інституту. В наявності всі необхідні матеріали (надаються безкоштовно). Грунтовна підготовка до іспитів, вимагає, перш за все, вашого серйозного ставлення і зацікавленості. Якщо Ви налаштовані плідно працювати, то ми в свою чергу гарантуємо Вам якісну підготовку до цих іспитів, в найкоротші терміни, незважаючи на Ваші початкові знання.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з менеджером. Отримайте консультацію прямо зараз, наш менеджер онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Підготовка до іспитів проводиться тільки онлайн, за допомогою програми скайп (вайбер за бажанням). Працюємо таким чином більше 7 років, готуємо до будь-яких мовних іспитів будь-якого рівня. Маємо дуже багато позитивних відгуків, все дуже задоволені підготовкою, нашим ставленням до роботи і рівнем знань наших фахівців.

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

  • Високий рівень знань і досвід наших репетиторів дозволять приготуватися до отримання сертифікату рівнів - (A1-C2), з максимальною якістю. Маємо за плечима більше десяти років досвіду. Дуже багато людей підготувалися до цього іспиту у нас і успішно його здали.

Для тих, хто бажає готуватися до іспитів Гете-інституту в мене або у наших викладачів, назвіть нам, будь ласка, адресу (education.ua) і отримайте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі