Репетитори

Підготовка до KET PET FCE CAE  • 80 грн  -5%


Про курс

Підготовка до KET PET FCE CAE в Запоріжжі і області.

Фахівці школи Dialogue online готують учнів до складання таких популярних кембриджських іспитів як KET PET FCE CAE, також у нас Ви можете підготуватися до здачі TOEFL і IELTS.
Наш центр надає Вам можливість визначити свій рівень знань на першому безкоштовному занятті. Під час цього заняття Ви можете ознайомитися зі специфікою здачі даних іспитів, отримати цінні поради щодо здачі цих іспитів, а також спеціально для Вас буде підібрана програма навчання і відповідний підручник.

На сьогодні пропонується великий перелік дипломів міжнародного зразка, які Ви можете отримати. Ці дипломи включають в себе як початковий рівень знань (іспити KET PET), так і просунутий, який передбачає поглиблені знання мови і вимагає дуже серйозної підготовки (САЕ).

Наша школа спеціалізується тільки на індивідуальну форму навчання, оскільки, на наш погляд, вона є найбільш ефективною. У процесі навчання ми застосовуємо сучасні інтернет технології освіти, зокрема програму скайп.

Заняття в школі Dialogue online мають ряд переваг. Ви можете вибрати зручний для Вас час проведення занять, попередньо обговоривши його з Вашим репетитором англійської.

Наш основний сайт: http://online-language.org. Тут Ви зможете знайти всю необхідну Вам інформацію.


Ми надаємо освітні послуги для всіх, хто хоче вивчати англійську в Запоріжжі. Також ми проводимо підготовку до кембриджських іспитів KET PET FCE CAE в Запоріжжі. Ми із задоволенням надамо Вам знижку знижку 5%, якщо назвете електронну адресу osvita.com.ua


Детальніше:

Назва школи: Dialogue online

- тeл.: [відкрити контакти]095-235-14-50
- Skype: online.language
- E-mail: [відкрити контакти][email protected]
- ICQ: 336410997

сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Запоріжжі, ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, тренінги в Запоріжжі, роботу в Запоріжжі.