Репетитори

Підготовка до DELF DALF  • 200 грн  -5%


Про курс

Підготовка до DELF DALF в Запоріжжі.

  • Зі мною чи моїми колегами, Ви можете підготуватися до здачі іспиту DELF або DALF, рівень від А1 до С2 включно. З нами працюють фахівці, які володіють сучасними технологіями навчання і мають рівень знань не менше С1. У кожного філолога є профільна освіта і досвід роботи викладачем не менше 10-ти років. Ми вже не раз готували слухачів до цього іспиту, всі залишилися задоволені результатом.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Для того, щоб почати підготовку до іспиту DELF або DALF, Вам необхідно перш за все зв'язатися з нашим адміністратором. Після цього Ви заповнюєте анкету (онлайн) і проходите безкоштовне тестування на знання французької мови (якщо рівень 0, то тест не обов'язковий). Ніяких тривалих процедур, ми працюємо швидко, і Ви зможете почати навчання в той же день. Ваш тест дасть нам можливість визначити рівень володіння мовою, а також підібрати програму навчання і відповідні матеріали.

Більш детальну інформацію про послуги школи Dialogue online Ви зможете отримати на основному сайті нашої школи, який знаходиться за такою адресою: http://online-language.org

  • Займаємося тільки онлайн (скайп, вайбер), працюємо в такий спосіб більше 7-ми років. Ви зможете займатися французькою мовою в найбільш зручних для Вас умовах, не виходячи з дому. Вам лише необхідно мати підключення до інтернету. Таким чином, підготуватися до здачі DELF DALF в Запоріжжі Ви зможете, перебуваючи вдома, цим Ви заощадите свій час і гроші, і дозволите собі займатися з кращими викладачами України. Час проведення занять для Вас підберуть індивідуально.

Бажаємо Вам удачі в підготовці до іспитів DELF DALF в Запоріжжі! Також в нашій школі Ви можете отримати 5% знижку на заняття назвавши адресу (education.ua).

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Запоріжжі, ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, тренінги в Запоріжжі, роботу в Запоріжжі.