Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Репетитори

Підготовка до DELF DALF


  • 200 грн  -5%

Підготовка до DELF DALF в Запоріжжі.

  • Зі мною чи моїми колегами, Ви можете підготуватися до здачі іспиту DELF або DALF, рівень від А1 до С2 включно. З нами працюють фахівці, які володіють сучасними технологіями навчання і мають рівень знань не менше С1. У кожного філолога є профільна освіта і досвід роботи викладачем не менше 10-ти років. Ми вже не раз готували слухачів до цього іспиту, всі залишилися задоволені результатом.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Для того, щоб почати підготовку до іспиту DELF або DALF, Вам необхідно перш за все зв'язатися з нашим адміністратором. Після цього Ви заповнюєте анкету (онлайн) і проходите безкоштовне тестування на знання французької мови (якщо рівень 0, то тест не обов'язковий). Ніяких тривалих процедур, ми працюємо швидко, і Ви зможете почати навчання в той же день. Ваш тест дасть нам можливість визначити рівень володіння мовою, а також підібрати програму навчання і відповідні матеріали.

Більш детальну інформацію про послуги школи Dialogue online Ви зможете отримати на основному сайті нашої школи, який знаходиться за такою адресою: http://online-language.org

  • Займаємося тільки онлайн (скайп, вайбер), працюємо в такий спосіб більше 7-ми років. Ви зможете займатися французькою мовою в найбільш зручних для Вас умовах, не виходячи з дому. Вам лише необхідно мати підключення до інтернету. Таким чином, підготуватися до здачі DELF DALF в Запоріжжі Ви зможете, перебуваючи вдома, цим Ви заощадите свій час і гроші, і дозволите собі займатися з кращими викладачами України. Час проведення занять для Вас підберуть індивідуально.

Бажаємо Вам удачі в підготовці до іспитів DELF DALF в Запоріжжі! Також в нашій школі Ви можете отримати 5% знижку на заняття назвавши адресу (education.ua).

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ЗВО (вузи) в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі