Репетитори

Підготовка до Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat A1-C2, TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP, ZOP, KDS, GDS


  • 180 грн  -5%

Пропонуємо підготовку Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat (A1-C2), ZOP, KDS, GDS, TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP в Харкові.

Викладачі:
Всі репетитори мають вищу освіту в галузі іноземної філології, тривалий досвід репетиторської діяльності, сертифікати та дипломи рівня не нижче С1, стажування та досвід роботи за фахом за кордоном.

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

Основні положення:

  • Якісна підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat, іспитів ZMP ZOP KDS GDS ZDfB PWD в Харкові має на увазі, перш за все, наявність вашої зацікавленості, ну і саме хорошого викладача з досвідом підготовки слухачів.
  • Для початку Вам потрібно буде пройти перший пробний урок з репетитором німецької мови. Після спілкування з Вами та перевірки Ваших знань, репетитор визначить тривалість курсу і дасть свої рекомендації.
  • Підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat, іспитів ZMP ZOP KDS GDS ZDfB PWD ведеться на базі інтернет технологій дистанційного навчання і зокрема програми скайп. Це дозволяє нам запропонувати заняття з найкращими репетиторами України за демократичними цінами, а Вам, займатися у себе вдома або в офісі в комфортній обстановці не витрачаючи часу на переїзди.
  • Дуже високий рівень наших фахівців дозволить зробити підготовку до отримання дипломів TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP, ZOP, KDS, GDS, Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat рівнів - (A1-C2) в Харкові з максимальною швидкістю і якістю.

Отримайте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові