Репетитори

Підготовка до ЗНО з німецької мови


  • 180 грн  -5%

Підготовка до ЗНО з німецької мови в Харкові.


Підготовка до ЗНО з німецької мови в Харкові ведеться за допомогою інтернет технологій відеозв'язку та програми скайп. Пропонуємо Вам стандартні, класичні заняття з філологом один на один. Тривалість підготовки та програма навчання вибираються виходячи з початкового рівня знань, термінів і, звичайно ж, Ваших переваг.

Для того щоб почати підготовку з одним з наших репетиторів німецької мови, Вам потрібно зв'язатися з нами і замовити перший вступний урок.

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті

http://online-language.org


Всі викладачі нашого центру мають профільну вищу освіту та дипломи міжнародного формату, що підтверджують високий рівень володіння мовою. Пропонуємо Вам тільки тих філологів, у яких є успішний досвід підготовки до ЗНО з німецької мови.
Якщо Ви заздалегідь потурбуєтесь про вибір досвідченого репетитора, і звернетесь до нас за допомогою та консультаціями, то у нас буде більше часу для якісної підготовки до ЗНО з німецької мови та відпрацювання проблемних моментів.

Увага! Пропонуємо 5% знижку для слухачів, які бажають готуватися до здачі ЗНО з німецької мови в Харкові з нами.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові