За рубежом

CampusFrance, Альянс Франсез


 • Львов · ул. Огиенко, 18-а, 79007
 • (032) 297-08-31
  (032) 244-55-72
 • aflviv@gmail.com

CampusFrance

- это национальная агентство, созданное совместно Министерством образования и науки Франции и Министерством иностранных дел, с целью является распространение информации о доступности системы французского высшего образования во всем мире.

6E место в мире по экономическим показателям. Франция достигает высоких результатов благодаря качеству своего образования и высокому уровню научных исследований и инноваций. Более 20% национального бюджета назначено на нужды образования. Это финансирование гарантирует довершеннисть обучении во французских вузах, ценность полученных дипломов и одновременно позволяет удерживать расходы по записи в учебные заведения на самом низком уровне в мире: обучение в государственных университетах является бесплатным как для французских, так и для иностранных студентов.
Французские учебные заведения гордятся своими вековыми традициями и одновременно отвечают современным потребностям этого дения.

Сеть из 8 отделений CampusFrance, расположена по всей территории Украины, предоставляет украинским студентам следующие услуги:

 • детальное информирование о системе высшего образования Франции и возможности интеграции с этой системой после обучения в Украине.
 • индивидуальная помощь с выбором программы образования.
 • консультации по вопросам, связанным с установкой на месте учебы.
 • Информативная помощь при подготовке документивна получения студенческой визы

Официальный сайт агентства предоставляет информацию о более чем 36 000 дипломов по всем направлениям и уровням обучения (бакалавр, магистр, аспирант) которые можно получить в учебных заведениях Франции. Удобная система поиска поможет вам подобрать оптимальный Варрант, соответствующая вашим профессиональным и личным требованиям. Здесь же находится и полный каталог англоязычных учебных программ.


Программы1

 • бесплатно
 • Высшее образование — Франция; Программы для студентов — Франция; Второе высшее, последипломное образование — Франция

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Щиро вдячний за підтримку.

,

доступно пояснили про складні речі.дякую

,

Я задоволена. Підтримую попередні коментарі. Дякую!

,

Отримала відповіді на всі свої запитання!. дуже дякую, пані Ольго! без Вас з сама б не розібралася! Мені так подобається все французьке і дуже тішуся, що у ту працюють фахові , адекватні люди, які допомагають складне робити простим і тим самим підсилюють моє захоплення Францією!Ще раз дякую за Вашу професійність!

,

Пітримую попередні коментарі. Рекомендую. Фахово, надійно. Дякую!

,

Наша сім'я потребувала інформації щодо майбутнього навчання нашого сина. Знайомі порекомендували звернутись до пані Ольги у Campus France у Львові. Дійсно, отримали відповіді на всі наші запитання, корисні поради та варіанти розвитку подальших подій. Відчувається досвід роботи. Рекомендую і дякую!

,

Дякую за підтримку,професіоналізм та Ваше щире бажання допомогти,пані Олю! Рекомендую ці консультації усім охочим поїхати на навчання у Францію. Я зверталась багато разів і кожного разу отримувала відповідь,яка мені дуже допомагала.

,

Велике людське ДЯКУЮ Вам!

,

Дякую за Ваші відповіді на вебінарі. Усім рекомендую!

,

Погоджуюсь із попередніми відгуками. Дякую за проесійність та допомогу!

,

Мені дуже допомогли консультації. Думаю, пішло б набагато більше нервів і грошей, поки я би в тому всьому розібрався і зробив. І ще, якщо знаєш, що твої документи хтось подивиться і поправить, якось спокійніше на душі. Також дякую за доброзичливість, щоб усі так працювали! наприклад, як ходив по довідку в деканат, то як глянула на мене та пані секретарка, вже і забув чого прийшов. Тут якось спокійно і нормально пояснюють. Ще дякую,що сказали за стипендії. Я думав,що мені не світить нічого,але документи подав. І дуже здивувався, коли прийшов лист, що мені таки її дали! Одним словом, дякую і рекомендую,кому треба- не бійтесь,реально допомагають і консультації безплатні.

,

Дякую за фаховість!

,

Дякую за вебінар! Було корисно та цікаво. Чекаю на наступні!

,

Отримав якісну консультацію по скайпу. Чітко та професійно. Рекомендую.

,

Олю, дякую Вам за консультації! Ви надзвичайна Людина! У Вас така світла аура, з Вами настільки затишно, спокійно, усе стає зрозуміле і звідкись береться надхнення і сили братися до роботи! Надзвичайно теплі враження! (heart)

,

Вдячний п. Ользі Кагало ( Сурмак ) за компетентну та професійну консультацію та конкретну дорожню карту до реалізації мрії мого сина! Успіху Вам у подальших справах! З повагою та шаною, Степан Михайлович

,

Ми вдячні п.Ользі Кагало за детальну та компетентну консультацію про навчання у Франції для нашої дитини. Зовсім нелегкко самостійно розібратися з документами та усіма процедурами. Після зустрічі ми конкретно знали, що потрібно робити. Велике людське щире ДЯКУЮ за вашу професійність та людяність!

,

Отримав якісну консультацію по телефону! Також рекомендую! Merci!

,

Рекомендую! Олю, ДЯКУЮ ВАМ!

,

Передаю вітання з Франції Ользі Сурмак з Campus France у Львові та щиро дякую за консультації та підтримку!!!!! Ви неймовірна Людина!!

,

Європейське відношення до клієнтів. Приходила на консультації неодноразово - і от я нарешті студентка французького університету! Дякую пані Олі!!!!

,

Рекомендую! якісні консультації про освіту у Франції!


Оставить отзыв

Все вузы во Львове, а также колледжи во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, работа во Львове