ДПА 2023 скасували: до чого готуватися випускникам?

Категория: Новости

ДПА 2023 скасували: до чого готуватися випускникам?

Четвертий рік поспіль учні 4 та 9 класів не матимуть державної підсумкової атестації.

Випускникам молодшої та середньої школи можна не готуватися до масштабної перевірки знань. ДПА знову відмінили. Наказ МОН про скасування державної підсумкової атестації набув чинності. Таке рішення у міністерстві аргументують турботою про безпеку та здоров’я дітей під час воєнного стану. 

  • ДПА у початковій школі проводилась у письмовій формі. Тож «великої контрольної роботи»  у 4-класників цьогоріч не буде!
  • ДПА у 9 класі передбачав екзамен із 3 предметів. Готуватися до підсумкової перевірки знань із української мови, математики та третього предмету, який був на вибір, 9-класникам тепер теж не потрібно.

Учням цих класів просто виставлять підсумкові оцінки за рік. 

Натомість 11-класникам розслаблятися не варто. Їх очікує альтернатива ЗНО — національний мультипредметний тест. Досі тривають дискусії щодо переліку обов’язкових предметів НМТ. Багатьох освітян, політиків та українців загалом обурило, що з переліку виключили історію України. Випускникам, які уже почали підготовку до тесту, залишається тільки сподіватися, що вони не отримають додаткове навантаження у вигляді ще одного обов’язкового предмету надто пізно, а також більше дізнатися про найголовніші дати та нюанси НМТ 2023.


Комментарии

0
Оставить комментарий
Оставить комментарий
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить


Другие статьи в категории Новости