Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Про право працівника на відкликання заяви про звільнення

Про право працівника на відкликання заяви про звільнення

Варто не виключати з уваги права працівника на відкликання своєї заяви про майбутнє звільнення, а також на зміну свого рішення і продовження роботи на підприємстві після спливу двотижневого терміну.

Відкликати свою заяву про звільнення він може і під час відпустки, але якщо відпустка триватиме більше, то право на відкликання він має лише в межах двотижневого строку попередження. Відкликання проводиться за письмовим зверненням працівника, яке має бути зареєстроване (на випадок трудового спору).
Право на продовження роботи після закінчення двотижневого терміну працівника надається за умови виходу працівника на роботу хоча б на один день. У такому випадку роботодавець вже не може звільнити працівника за раніше поданою заявою. Хоча і тут законодавець дає можливість роботодавцеві провести дану процедуру в разі, якщо на його місце запрошено іншого працівника, якому відповідно до законодавства не може бути відмовлено в укладенні трудового договору. Таким випадком є, наприклад, запрошення працівника на роботу в порядку переведення з іншого підприємства (частина п’ята ст. 24 КЗпП).


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории HR, менеджер по персоналу, рекрутинг