Блог навчальних закладів

Знайдено 2409 статей

Онлайн-вебінар «Важливі складові HR-бренду» від Анни Захараш

Анна Захараш, відома експертка з комунікацій, ділиться власним досвідом роботи в найбільшому операторі телекомунікацій в Україні на вебінарі.

9 квітня стартує дотренінгова підготовка онлайн-курсу «Компетенції — інтерв'ю та оцінка»

Це буде місяць суцільної прокачки ваших навичок оцінки за компетенціями! Це потужний розвиток вас як експерта в проведенні інтервʼю, формуванні та розвитку команд, прийнятті зважених управлінських рішень!

Мотивація персоналу. Поради щодо ефективного залучення працівників

Стаття розглядає важливість мотивації співробітників для підвищення продуктивності та ефективності компанії. Надаються поради щодо правильної мотивації співробітників та створення сприятливого середовища для розвитку працівника.

Корпоративне тестування співробітників. Організація процесу для компаній

У статті розглядається процес оцінки компетенцій, знань, навичок та особистісних якостей працівників. Надаються стратегії для проведення корпоративного тестування, аналізу результатів та надання працівникам зворотного зв'язку щодо їхніх результатів.

Якість навчання

Дорогі наші клієнти, студенти та колеги! Ми з гарною новиною — Тренінг-Центр HR-MASTER отримав членство в американській компанії з якості онлайн-освіти E-Learning Quality Network (США).

Перший місяць керівника під лупою

Перший місяць керівника зблизька. Привіт, сміливі керівники-новачки! Якщо ви думали, що перший місяць на новій посаді буде як медовий місяць... ну, дозвольте нам розсмішити вас!

6 лютого старт дотренінгової підготовки онлайн-курсу «Компетенції — інтерв'ю та оцінка»

Це буде місяць суцільної прокачки ваших навичок оцінки за компетенціями! Це потужний розвиток вас як експерта в проведенні інтервʼю, формуванні та розвитку команд, прийнятті зважених управлінських рішень!

Лідерство: рецепт від D-Space

Пропонуємо покроковий рецепт успішного лідерства, який складається з кількох ключових інгредієнтів та їх грамотного поєднання.

Резюме, CV, супровідний лист — як влаштувати себе на співбесіду

Не готові бути відсіяними на першому етапі «знайомства за резюме»? Справте враження! Підготуйте влучне резюме, адже навіть незначні помилки можуть розказати багато про кандидата.

Як можно керівнику легко отримувати заплановані результати від співробітників

Набагато легше, простіше, приємніше та для вашого здоров'я корисніше — керувати співробітниками професійно та системно! І тоді повноцінно проявляється ваша сила особистості та професіоналізму!