Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Через який час можна перевести молодшого інспектора з кадрів на посаду інспектора з кадрів?

Через який час можна перевести молодшого інспектора з кадрів на посаду інспектора з кадрів?

Під час присвоєння і підвищення кваліфікаційних категорій, професійного просування по роботі, проведення кваліфікаційної атестації тощо слід користуватися галузевими випусками ДКХ.

Затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 р. № 336, який є нормативним документом, обов’язковим з питань управління персоналом на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності та видів економічної діяльності.
Кваліфікаційну характеристику професії «Інспектор з кадрів» вміщено до розділу 1 «Професії керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців» випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» ДКХП. Відповідно до кваліфікаційної характеристики кваліфікаційна категорія «молодший» до професії «Інспектор з кадрів» не передбачена. Натомість, у розділі «Кваліфікаційні вимоги» передбачено дві категорії:

  • «Інспектор з кадрів»;
  • «Старший інспектор з кадрів».

Для переведення інспектора з кадрів на посаду старшого інспектора з кадрів визначено мінімальну вимогу до стажу роботи — не менше року.
Водночас, п.11 Загальних положень розділу 1 випуску 1 ДКХП передбачено, що особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, установлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути, як виняток, залишені на посаді або призначені на відповідні посади за рекомендацією атестаційної комісії (якщо інше не передбачено актами, що мають вищу юридичну силу).
З огляду на те, що на сьогодні порядок застосування похідного слова «молодший» до професійних назв робіт у КП не визначено, формально редакція професійної назви роботи «Молодший інспектор з кадрів» не буде помилкою. Інформації щодо стажу роботи, умов переведення з посад «молодших» фахівців на інші посади в ДКХП також не міститься. Тому, якщо йдеться про організаційно-правовий статус працівника за посадою, усі ці моменти визначаються підприємством самостійно.


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории HR, менеджер по персоналу, рекрутинг