Які студенти мають більше переваг до вступу в закордонний ВНЗ

Які студенти мають більше переваг до вступу в закордонний ВНЗ

Іноземні університети висувають доволі високі вимоги до студентів. Як увійти в «лігу найкращих» і підвищити свої шанси на вступ — розкриваємо секрети ЗВО різних країн світу.

При формуванні цих критеріїв ми брали до уваги декілька факторів: це перелік документів, необхідних для вступу, успішність студента і правила відбору документів.

Правильно зібраний пакет документів

Саме цей фактор за свідченнями представників приймальних комісій на 50 % наближає майбутнього студента до вступу. В аплікаційному пакеті повинні знаходитись: реєстраційна форма, де заповнені всі поля, копії документів (якщо вони електронні, то у форматі pdf або jpeg, але не doc), вказана офіційна email-адреса і вкладено рекомендаційний лист від колег та викладачів студента.

Наявність міжнародного сертифіката

Також, якщо у вас є міжнародний сертифікат про середню освіту (IB, A-level, High School Certificate та інші), ви маєте ще більше шансів на вступ, зокрема  і в ті навчальні заклади, що належать до високорейтингових. Якщо ж студенти вступають до ВНЗ за кордоном одразу після школи, маючи лише атестат, то їм, скоріше за все, доведеться проходити додатковий рік навчання.

Корисні поради, які збільшують шанси на вступ

  • Не подавайте пакети документи у велику кількість ВНЗ або коледжів одразу — краще обрати не більше п’яти: 2 звичайні, 2 високорейтингові й 1 запасний.
  • Не затягуйте зі строками подачі документів і подавайте повний пакет одразу, а не частинами.
  • Складіть грамотний мотиваційний лист і включить до нього дійсно корисні свідчення про вас. Також не оминіть увагою рекомендаційний лист.
  • Заповнюйте всі документи грамотно, без помилок, перевіряйте все ретельно. Якщо не впевнені в собі, то зверніться до спеціалістів, які допоможуть все зробити якісно.
  • Якщо займаєтеся активною соціальною і волонтерською діяльністю, то вкажіть це також. Не зайвим буде вказати, що ви берете участь у конкурсах, олімпіадах, резиденціях тощо. Таланти зайвими ніколи не бувають і теж можуть вплинути на рішення комісії.

Коли все буде зроблено, наберіться терпіння та чекайте результатів, які оголосить приймальна комісія. Старайтеся не дзвонити до них і не питати, яке рішення і коли вони збираються прийняти. На більшість запитань про навчання за кордоном зможе відповісти консультант Edusteps, який буде допомагати вам зі вступом та візою.


Оставить комментарий
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Другие статьи в категории Высшее образование