Блог навчальних закладів

Знайдено 38 статей

Освітня компанія STUDY.UA запрошує на виставку «Англомовна освіта за кордоном»

Подія відбудеться 17–18 лютого в Києві, в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1). Що цікавого чекає на гостей виставки, для кого ця подія та кому її точно не варто пропускати — розповідаємо нижче.

Як чоловікам та хлопцям зараз вступати та навчатися за кордоном

Коли ми розповідаємо про актуальні пропозиції освіти за кордоном, нам часто пишуть про те, що це, на жаль, не доступно для хлопців, яким вже є 18 років. Сьогодні це дійсно так. Проте, є можливість отримати диплом універу зі США, Англії та ін. країн.

8 важливих фактів про навчання в Голландії, які має знати кожен

Гарна освіта — це залог успішного майбутнього. А де її краще здобувати, як не в Нідерландах. Адже університети Голландії надають якісні знання та випускають висококласних фахівців, які затребувані як всередині країни, так і в Євросоюзі.

  • EduSteps
  • Катерина Шахраюк
  • 31 січня 2024

Поради щодо адаптації до життя в іншій країні

Після вступу в закордонний університет майбутнього студента очікує чимало клопоту з оформленням документів та підготовкою до навчання. Усі вони не сприймаються як серйозні. Адже супроводжуються приємним очікуванням та радістю від вступу...

  • EduSteps
  • Катерина Шахраюк
  • 31 січня 2024

Тури університетами — для кого вони та для чого?

Плануєш навчання за кордоном? Обираєш країну та ВНЗ? Вирушай обирати з нами! Подивись країну, відвідай універи та кампуси, порадься з консультантом та обери саме те навчання, що потрібне тобі.

Робота та навчання в Канаді

Важливе питання для студентів за кордоном, як поєднати навчання та роботу. Адже не всі мають змогу покрити власні витрати без додаткового доходу.

  • EduSteps
  • Катерина Шахраюк
  • 28 грудня 2023

Чим коледжі відрізняються від університетів у Канаді?

Вища освіта в Канаді представлена коледжами та університетами. Разом вони становлять post-secondary education. Є державні та приватні навчальні заклади. Державних набагато більше і вони престижніші.

Що потрібно знати про вищу освіту в Німеччині

Німеччина — один із найпопулярніших напрямків серед абітурієнтів, які бажають вступити до закордонного вишу. Уже стало непорушною істиною, що навчання за кордоном найкраще з низки причин.

Маленька країна з великими можливостями

Громадська організація «Cловацький дім» надає комплексний супровід, що складається з 3-х програм абітурієнтам Словаччини. 1. Індивідуальні тури до ВНЗ Словаччини. 2. Курси словацької мови. 3. Допомога та супровід при вступі до ВНЗ Словаччини.

Університети Польщі: зимовий набір відкрито

Зимовий набір до польських університетів відкрито, а це чудова можливість розпочати свою освітню подорож уже з березня 2024 року.