Костопольская филиал Ровенского государственного базового медицинского колледжа


  • Костополь · ул. Грушевского, 18, Ровенская обл., 35000
  • (03657) 2-11-54
    (03657) 2-29-77
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж непоганий, но не сучасний. Приймайте у викладацький штат побільше молодих викладачів

,

Хороший коледж! Самий кращий викладач Іваськов Юрій Петрович!❤️

,

Юрій Петрович найкращий❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

,

Серед усіх найкращий Іваськов Юрій Петрович??❤

,

Тут самий самий найкращий Іваськов Юрій Петрович

,

Юрій Петрович класний. Строгий але в міру, тк і має буть. Найкращий

,

Я тут ще навчаюсь і можу сказати коледж супер. Тут дійсно навчать, так як треба .Юрій Петрович найкращий, в кожну школу й заклад такого б викладача як він, діти дійсно злали б щось, він дійсно навчить. Ви найкращий Іваськов Юрій Петрович!!!!!!Буду сумувати за вами і за закладом!!

,

Всі викладачі хороші, але Юрій Петрович найкращий!

,

Велике дякую Іваськову Юрію Петровичу!

,

Найкращий коледж!!!Хотілося б вступити сюди ще раз) Особлива подяка викладачу акушерства Іваськову Юрію Петровичу- справедливий, чесний і дійсно дає хорошу базу знань!

,

Мені дуже подобається цей коледж)закінчивши його я і зараз сумую за ним) отримала багато знань і зараз працюю на омріяній роботі) дякую кожному викладачу за знання) це найкращі студентські роки?

,

Коледж не дуже подобається. Викладачі є такі що на пари приходять аби поговорити, навчилася мало чого. Є викладачка не буду говорити хто саме,. З легкістю може прийти і обзивати тебе різними словами. Дуже вдячна Юрію Петровичу за цікаві пари, це єдиний викладач в якого я хоть щось знала, подобається те що він справедливий хоча на перший погляд дуже строгий. Також є ще декілька хороших викладачів до яких я любила ходити на пари називати не буду. Якщо хочеш спортити собі тут нервову систему то можете поступати сюда. Взагалі моя порада вибирайте іншу професію яка буде приносити задоволення а не стреси і переживання

,

Воєнрук у коледжі зачьотний)

,

Коледж хороший, більшість викладачів дійсно шарять в своїй справі, Острозький чудовий викладач, так цікаво розповідати про онкологію треба вміти, Тетяна Григорівна, Марія Михайлівна (ніколи б не подумала, що в цій геронтології може бути цікаво, розповідала багато прикладів з власної роботи), Лариса Василівна (тут без слів

,

Подумайте добре перш ніж туди йти роботи після закінчення нема у лікарнях або пенсіонери по 75 років роблять або за ту роботу треба платити багато тож після закінчення треба шукати іншу роботу

,

коледж просто супер

,

напрягатися стосовно навчання тут не треба і стосовно оцінок, все давно вирішено керівництвом. якщо ти на державному то тобі 5-4, а якщо на контрактному то 3 і не все! і є визначена кількість оцінок,а якщо викладач десь більше поставить оцінок чим йому можна то получить. старости можуть і не вчитися з усіх предметів в них 5 і закінчують з червоним дипломом а на справді нічого не вміють

,

Рівень знань яких там дають дуже низький!!!! Хороших викладачів які можуть дійсно чогось навчити можна перерахувати на пальцях: Юрій Петрович(якого дуже багато викладачів не долюблюють і настроюють студентів проти нього, а він на справді СУПЕР),Марія Михайлівна і Ніна Михайлівна(їм низькій уклін), Мирослава Ярославівна,Лариса Василівна,Володимир Іванович. І все на цьому там викладачі які дійсно можуть щось навчити закінчилися!!!!Викладачі-сумісники лише люблять щоб їм пакети носили,а пари не проводять а просто відпускають!!!Навчалася після 11 класу тому так у ж багато чого не можу сказати

,

КОЛЕДЖ СУПЕР . НЕ ЖАЛІЮ ЩО ТАМ НАВЧАЛАСЬ. ВИКЛАДАЧІ МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ.

,

Дуже хороший заклад, викладачі просто супер!!! Дуже цікаво було проживати в гуртожитку. Дуже великий привіт Марії Йосипівній... Раджу всім цей чудовий заклад!!!

,

Чудові і вимогливі викладачі, які дійсно вчать. Особливо незабутні пари Володимира Ігоровича)

,

коледж просто клас!хто хоче отримати хороші знання-рекомендую))

,

коледж the bestp

,

Супер коледж, класні викладачі, особливо Володимир Ігорович, сумуєм за вами!!!

,

Коледж супер!!! Дуже сучасний гуртожиток чуйні вихователі і взагалі все клас.

,

Все було б добре, якби не новий вихователь...

,

Коледж хороший але є свої недоліки як і всюди.особливо дякую за високий рівень викладання викладачів,дуже цікаво на парах латинської мови у Ганни Юріївни.поки що все подобається,не знаю що буде далі вчитиись ще довго.

,

Коледж хороший але є свої недоліки як і всюди.особливо дякую за високий рівень викладання викладачів,дуже цікаво на парах латинської мови у Ганни Юріївни.поки що все подобається,не знаю що буде далі вчитиись ще довго.

,

не варто тратити час на цей заклад

,

закінчила 1 курс Сестринська справа, коледж супер, очікувала халяви, думала що вчитись дуже легко, насправді навчання не важким хто хоче має високі бали, але відпочивати тут немає коли. Є різні художні гуртки, всі студенти активні, директор дбає про коледж. Мені подобається, не жалію.

,

Коледж плохой !!!!!!!!!

,

Костопільське мед. училище є найкращим мед. закладом на території Рівненської області. Прекрасна база, чудові викладачі. З теплом згадую роки навчання. які провів тут. Особлива подяка моєму керівнику групи Таргоній Ірині Іванівні, красивій і мудрій жінці, яка вчила нас життю. Дуже вас поважаю і люблю!!!! Також привіт всім випускникам медухи. Ми кращі!!!

,

Коледж просто жах ,вчитися не дають зовсім.

,

Найкращий коледж у Всесвіті...Я тут отримала не тільки профільні знання,а й багато порад для житя.Хочу подякувати усім викладачам і наставникам.Ірина Іванівна Таргоній,ви замінили нашій групі маму і випровадили в життя,щиро дякую вам.

,

Коледж крут..викладачі найкращі*

,

Медколедж гарний але вступити до нього без грошей не можливо.

,

Пройшло вже 5 років, як я закінчила коледж, і якби можна було б туди повернутися, я б неодмінно це зробила.Наші викладачі не тільки дають безмежні знання, але і вчать жити, намагаються допомогти, порадити у будь - якій скрутній ситуації.В нас не має поганих і хороших викладачів, у нас всі найкращі!Дуже сумую за вами!!!!!!!!!!!

,

Велике дякую усім викладачам які дали мені глибокі знання медицини.Я низько вклоняюсь Вам до ніг!!! Валентина Федорівна - Ви найкращий класний керівник!!!

,

низький уклін викладачам, а також усім тим , хто зробив високий рейтинг, та підняв так високо планку, що наш коледж тепер ніхто не переплюне! це не пусті слова, тому що це засвідчуюють здобутки які Є у цьому коледжі! знання, які я отримала в коледжі, мені чудово допомогли в моїй роботі! такої навчальної бази немає ні в одного мед.коледжу Рівненщини! А за гуртожиток взагалі можна багато що сказати!!! за 4 роки я в цьому переконалася! практично є всі умови проживання! Дякую Ігору Павловичу, та всім викладачам, що я маю таку освіту, а особливо ТАКІ знання! а також велике ДЯКУЮ Архипчуку Юрію Валерійовичу!!! Ви найкращий керівник!!!

,

заклад супер...викладачі класні.. особливо Пінчук Марія Петрівна , класна тьотка..!

,

Училище СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Бажання стати класним спеціалістом вам допожуть наші викладачі.Досить ступити перший крок і Вам на зустріч 10.Я Вас поважаю,ціню Ваш труд.

,

Училище просто супер іншого навіть не варто шукати.Викладачі суперові,добре ставлення.Я дуже сумую!!!!!!!!!!!Великий привіт Аллі Василівні.Сумую!!!!!!!!!!!

,

не жалію що вчилась саме в цьому училищі, тут дійсно дають хороші знання які можна використати в подальшому житті. тетяна григорівна марчук-- вам привіт!

,

училище класне!вчитись цікаво,викладачі нормальні!

,

заклад супер!

,

хабарництво там є і суми також "нормальні" особливо за вступ

,

Наше училище краще! Зарез я навчаюсь у Харкові в мед. університеті і це ще краще підтвердилась, оскільки знання які я отримав тут на досить високому рівні порівняно з університетом.

,

Медуха super!Найкращий викладач Віра Павлівна!!!

,

Навчатися в нашому мед. коледжі одне задоволення, викладачі завжди зрозуміють студентів, знання дають на вищому рівні.Поліна Георгівна ви найкраща!!!

,

Училище просто супер викладачі привітні щирі і чуйні до кожного студента і хабарництва нема порівнянно з Рокитнівським медучилищем.

,

Наш коледж просто супер. Кращого, мабуть, не знайдеш. Хто хоче може навчатися, не затопчуть, як буває. Дівчата, поступайте, хто хоче стати справжньою м/c.

,

Мені вчитись сподобалось,повірте хабарництва нема,викладачі профі у своій справі.Марія Петрівна привіт,ви the best.Рівненське мед училище адстой(корупція).

,

медучилище супер,хабарництва нема (не те що в Р.)

,

коледж найкращий, ніхто з випускників не жалів, що там навчався. Хочете здобути хороші знання - поступайте до нас

,

Так, дійсно найкращий коледж, найщиріші, найрозумніші, викладачі,І загалом весь робочий персонал - всі the best. Низький Вам уклін... Передаю великий привіт нашій класній мамі- Багній Ларисі Василівні.(випуск2010)

,

Наше училище просто супер.Такого раю ви ненайдете більш ніде!Поступайте не пожалієте!

,

мені дуже сподобалось там навчатись , хоча уже пройшло вісімнадцять років. Хочу передати великий привіт своєму класному керівнику -Алгалії Михайлівні.

,

Медуха просто супер я відучилась а тепер сумую. Викладачі добросовісні вміють грамотно підійти. Хто хоче поступайте там класно строго але по суті.

,

Училище нормальне,можна вчитися.Якщо порівняти з другими медичними училищами,то хабарництва тут майже нема.Все дуже строго.Провчившися в ньому,справді можна стати добрим медпрацівником,на відміну від Рівненського медучилища.


Оставить отзыв

Все колледжи в Костополе, а также работа в Костополе