Технический колледж Тернопольского национального технического университета им. Ивана Пулюя


  • Тернополь · ул. Тарнавского, 7, 46008
  • (0352) 26-95-34
    (0352) 28-19-66
    (0352) 26-91-32
    (0352) 26-90-39
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

До мене приходять студенти на практику Основна маса не хоче ходити .. Навіть хто хоче то вони в мене навчаться більше за 1-2-3 місяці чим за 3 роки в цій бурсі. Що там їх вчать-невідомо. Приходять-навіть позначень на схемі не знають. Схему праски не намалюють. ЖАХ! Цю бурсу необхідно як не розігнати то поміняти викладачів. Або методику викладання поміняти.

,

навчальний заклад гарний,но вчителя говорять,що учні в них всі равні но все одно вибираюсь найкращих.Одних жаліюсь і відпускають куди треба(ті які майже не ходять),а які годили всій час на заняття то потім коли пропустив , багато питань.Інколи справедливості нема

,

Хороший навчальний заклад

,

Сепер дуже кльовий заклад

,

Якщо йти то на спеціальність Організація виробництва, викладачі супер. Ставляться з повагою, але халява не пройде

,

мені коледж сподобався

,

1. Впринцпі вчитись в самому коледжі добре і вчителі привітливі і ставляця до з повагою. 2. Гуляти зовсім там не можна томущо після 9 вже в гуртожиток не пустять! 3. В гуртожитку поселяють з старшим курсом! 4. Старший курс бидло натуральне! 5. Якщо хочете поступати то поступайте навчальний заклад нормальний, но тільки не вздумайте йти в гуртожиток

,

cупер

,

коледж просто супер і провесій я задоволений

,

коледж супер

,

Факультет комерційного навчання- СУПЕР

,

9 це супер я провчилась там 3 роки і ні разу не пожаліла про те що поступила туда

,

Це зашибатільський коледж.

,

це супер як і девятка так і курбас

,

Закінчував технічний коледж по спеціальності "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв" (молодший спеціаліст) 2004 рік випуску, після закінчення поступив на 3 курс технічного університету. Скажу відверто якщо порівнювати даний коледж і університет по напрямку "радіотехніка", то коледж навіть виграє по моїй суб'єктивній оцінці. Обґрунтую своє твердження. Перше твердження: на кафедрі РТ університету немає матеріальної бази для підготовки спеціалістів, проведення лабораторних робіт зводиться до пошуку матеріалу в інтернеті і оформлення його під лабораторну роботу, тобто це реферат а не лабораторна робота, а в коледжі можна повноцінно виконувати лабораторні роботи. Друге твердження: викладачі кафедри РТ в минулому інженери і їхні педагогічні навики хотілось би бажати кращого, крім того вони не зацікавленні в знаннях студента, бо чим менше знаєш тим товстіша в них кишеня. В коледжі побори менші. Хоча хто знає яка ситуація там сьогодні. Коледж кращий.

,

Ви не рівняйте ТК ТНТУ до бурси №9

,

Вчився на Л.Курбаса на малодшого спеціаліста а потім на бакалавра, коледжом задоволений. зразу після закінчення без проблем знайшов роботу по своїй спеціальності.

,

нормальний коледж

,

не рівняйте профпідготовку до молодших спеціалістів і пишіть конкретно по спеціальностях. сам закінчував ЛКСи на Курбаса, довольний!

,

Це не коледж це повна фігня!!!!Невчать ніфіга освіта нульова,Я нерозумію хто їм дав статус коледжа була задрипана 9 бурса і лишилася так,самі наркомани там вчаться!!!

,

Я вчився на Леся Курбаса по спеціальності менеджмент організацій, то можу сказати шо після того як я закінчив навчання і пішов вчитися в інститут, то мені вже там не було шо вчити і я пішов працювати, при чом роботу знайшов без проблем.

,

Коледж дуже халявний!контролю над тобою ніякого немає!робиш шо хочеш!Рівень подачі знань нульовий!а як потім іти з тими знаннями влаштовуватися на роботу?Дуже жалію що пішов туди

,

Непогано

,

супер. комерційне навчання

,

факультети тягнуть на 2


Оставить отзыв

Все колледжи в Тернополе, а также вузы в Тернополе, курсы в Тернополе, репетиторы в Тернополе, работа в Тернополе