Колледж технологий, бизнеса и права Волынского национального университета им. Леси Украинки
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

113
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Якщо ви плануєте сюди вступати то варто знати деякі деталі, які я помітив за час навчання. 1. Існує список людей від адміністрації, яким меньше конкретної оцінки не ставлять, навіть якщо оголосили то потім дивним чином оцінка буде інша. 2. Існують міфічні студенти, що вступили на платне і жодного разу не являються на пари, але чомусь у них завжди все закрите і ніяких питань не виникає. 3. Існують "благодійні внести" в фонд коледжу і якщо ви не захочете їх здавати то куратор буде вам за них нагадувати, напевно тому що їм теж нагадують. 4. Існує корупція. 5. За прогули вам витрясуть душу. Якщо з позитивного то дійсно є декілька викладачів, які можуть розповісти щось цікаве, але їх з кожним роком залишається все менше.

,

Коледж супер. Хто хоче той навчиться, викладачі йдуть на зустріч. Пропуски тут не пройдуть

,

Саме більше нервує те як виносять мізки за довідки, один день чи два пропустив навіть якщо лікувався сам, довідки немає, будуть виховувати, короче тюрьма а не коледж, краще поступайте в СІЗО

,

Колледж технологий, бизнеса и права ? Технологии такие, что у кого больше прав, тот и прав. А прав тот, у кого больше денег. Убирают тех, кто умнее руководителей и перспективнее. Ничего личного, только бизнес.

,

все почалось з того, коли на вступних екзаменах дівчина не знала табличку множення на 7, їй поставили 9, а я, яка просто не платила змушена була відповісти на 5-6 питань, хоча по правильному має бути 3 питання(рівняння, теорема і задача) я отримала 5) далі на практиці!!! (якщо ти все таки проліз на державне), ти вимиваєш коледж, в тебе якось спитають викладачі «а твої батьки бізнесмени)? чому ти сюди поступила?» і на першому семінарі ставлять «+» як в першому класі, бо ти підготувала 4 питання з 5, а хтось у кого було лише 1/5 отримує хорошу оцінку) ставлення в викладачів до студентів не представляє з себе ніякого добра, зі всього колективу викладачів 5 від сили нормальних, і то їх потихеньку звільнять, бо надто хороші)) про адміністрацію я мовчу, нічим поцікавитись не можна, бо буде волати ніби я прийшла конфліктувати)) Відділ кадрів буде пити чай годину/2, буде гуляти по коледжі, але довідку, яка робиться 5хв не зробить, бо в неї свої принципи) на рахунок медсестри також є що сказати, страшно заходити в кабінет, попросиш таблетку, вона поміряє тобі температуру, спитає що ти їв і відправить криком на пари, потім знайде кабінет, і при викладачі, при студентах почне все зсилати на місячні, і скаже що в такому випадку треба носити таблетки, за 3 роки навчання була в неї 2-3 рази і вистачило) краще буду вмирати на парах ніж іти до неї і вислуховувати крики)


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке