Коледж технологій, бізнесу та права Волынского національного університету ім. Лесі Українки
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

122
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж супер. Хто хоче той навчиться, викладачі йдуть на зустріч. Пропуски тут не пройдуть

,

Саме більше нервує те як виносять мізки за довідки, один день чи два пропустив навіть якщо лікувався сам, довідки немає, будуть виховувати, короче тюрьма а не коледж, краще поступайте в СІЗО

,

Колледж технологий, бизнеса и права ? Технологии такие, что у кого больше прав, тот и прав. А прав тот, у кого больше денег. Убирают тех, кто умнее руководителей и перспективнее. Ничего личного, только бизнес.

,

все почалось з того, коли на вступних екзаменах дівчина не знала табличку множення на 7, їй поставили 9, а я, яка просто не платила змушена була відповісти на 5-6 питань, хоча по правильному має бути 3 питання(рівняння, теорема і задача) я отримала 5) далі на практиці!!! (якщо ти все таки проліз на державне), ти вимиваєш коледж, в тебе якось спитають викладачі «а твої батьки бізнесмени)? чому ти сюди поступила?» і на першому семінарі ставлять «+» як в першому класі, бо ти підготувала 4 питання з 5, а хтось у кого було лише 1/5 отримує хорошу оцінку) ставлення в викладачів до студентів не представляє з себе ніякого добра, зі всього колективу викладачів 5 від сили нормальних, і то їх потихеньку звільнять, бо надто хороші)) про адміністрацію я мовчу, нічим поцікавитись не можна, бо буде волати ніби я прийшла конфліктувати)) Відділ кадрів буде пити чай годину/2, буде гуляти по коледжі, але довідку, яка робиться 5хв не зробить, бо в неї свої принципи) на рахунок медсестри також є що сказати, страшно заходити в кабінет, попросиш таблетку, вона поміряє тобі температуру, спитає що ти їв і відправить криком на пари, потім знайде кабінет, і при викладачі, при студентах почне все зсилати на місячні, і скаже що в такому випадку треба носити таблетки, за 3 роки навчання була в неї 2-3 рази і вистачило) краще буду вмирати на парах ніж іти до неї і вислуховувати крики)

,

Забув додати про "благодійні внески" які зовсім не благодійні то про "фонд коледжу". Не важливо чи ти на державній формі навчання чи платній, кожного року мусиш здати 500 грн на "фонд коледжу" (кажуть вже 700 буде) та інші "благодійні" внески.


Залишити відгук

Усі коледжі в Луцьку, а також ЗВО/ВНЗ в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку