Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Коледж технологій, бізнесу та права Волынского національного університету ім. Лесі Українки


  • Луцьк · просп. Волі, 51, ​​м. Луцьк
  • (0332) 72-90-37
    (0332) 23-41-41
  • денна, заочна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки120

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Колледж технологий, бизнеса и права ? Технологии такие, что у кого больше прав, тот и прав. А прав тот, у кого больше денег. Убирают тех, кто умнее руководителей и перспективнее. Ничего личного, только бизнес.

,

все почалось з того, коли на вступних екзаменах дівчина не знала табличку множення на 7, їй поставили 9, а я, яка просто не платила змушена була відповісти на 5-6 питань, хоча по правильному має бути 3 питання(рівняння, теорема і задача) я отримала 5) далі на практиці!!! (якщо ти все таки проліз на державне), ти вимиваєш коледж, в тебе якось спитають викладачі «а твої батьки бізнесмени)? чому ти сюди поступила?» і на першому семінарі ставлять «+» як в першому класі, бо ти підготувала 4 питання з 5, а хтось у кого було лише 1/5 отримує хорошу оцінку) ставлення в викладачів до студентів не представляє з себе ніякого добра, зі всього колективу викладачів 5 від сили нормальних, і то їх потихеньку звільнять, бо надто хороші)) про адміністрацію я мовчу, нічим поцікавитись не можна, бо буде волати ніби я прийшла конфліктувати)) Відділ кадрів буде пити чай годину/2, буде гуляти по коледжі, але довідку, яка робиться 5хв не зробить, бо в неї свої принципи) на рахунок медсестри також є що сказати, страшно заходити в кабінет, попросиш таблетку, вона поміряє тобі температуру, спитає що ти їв і відправить криком на пари, потім знайде кабінет, і при викладачі, при студентах почне все зсилати на місячні, і скаже що в такому випадку треба носити таблетки, за 3 роки навчання була в неї 2-3 рази і вистачило) краще буду вмирати на парах ніж іти до неї і вислуховувати крики)

,

Забув додати про "благодійні внески" які зовсім не благодійні то про "фонд коледжу". Не важливо чи ти на державній формі навчання чи платній, кожного року мусиш здати 500 грн на "фонд коледжу" (кажуть вже 700 буде) та інші "благодійні" внески.

,

Краще не поступайте. Оцінки ставлять не справедливо. Корупція на кожному кроці. Звичайно, якщо ти прогнешся перед дирекцією,викладачами, будеш лизьлизькати їм, давати хабарі то проблем не буде. На перервах з коледжу не випускають. Гардероб взагалі окрема біда. Змушують здавати верхній одяг проте палять жахливо, сидиш мерзнеш на парах. Якщо тобі зранку стало погано, або щось сталося і ти не можеш піти на пари - довідка від лікаря. Якщо її не буде - йдеш на НВК, де тебе чпонькають куди тільки можна (за двійки також). Погане самопочуття на парі? Йди до медсестри, вона відпустить додому. Принаймі так мало б бути. Медсестра ставить себе вище всіх, кричить, зверхньо поводиться, рідко коли нормально виконує свою роботу. Саме тому більшість студентів віддають перевагу сидіти на парах попри погане самопочуття. З плюсів, чесно кажучи не знаю що й написати. Є декілька дійсно чудових викладачів, але таких можна порахувати на пальцях однієї руки.

,

За освітянськими мантіями та благочинною показухою, які вип'ячує публічно дирекція коледжу, ховаються справжні моральні чудовиська у масках багатоликого лицемірства, підлої брехні, безмежної жадібності, та морального зубожіння. За ради збереження свої посад не зупиняються ні перед чим. Йдуть по кістках заради грошей та влади. Ганьба!!!

,

навчають - більш-менш а вот на рахунок хабарів - молодці,беруть все шо бачуть а деколи і самі кажуть що хотіли б,список надсилають що їм купити на екзамен)

,

На жаль, викладання, дійсно, ніяке. Хочете щось знати - вчіться самостійно, а перевірити знання вони вміють)

,

Даний навчальний заклад активно сприяє корупції

,

Чудовий навчальний заклад! Для поступлення рівень знань не важливий, тому поступити легко, якщо в наявності достатніх фінансові можливості. Тут вас чудово навчать рефлексувати на різні життєві ситуації та обставини, а якщо ви комфортно почуваєте себе у натовпі, то зусиль взагалі ніяких не знадобиться. Усе ясно і зрозуміло. За вас подумають, про вас попіклуються. Головне - не ставати поперек дороги дирекції коледжу і все буде гаразд. Щось запрезентуйте, польстіть, донесіть, принизтеся і т.п. і ви забезпечите собі успішне завершення цього коледжу! Можливо навіть з відзнакою.

,

Щодо спеціальності право: чудові викладачі, які намагаються заінтересувати та професіонали в своїй справі. Майже завжди намагаються йти назустріч. Докладно пояснюють та намагаються тримати дисципліну на заняттях, що не менш важливо

,

Викладання 4/10, заохочення ніякого, хоча яке там заохочення, коли з листочка лекція читається (а інколи і навіть не з листочка, лише деякі намагаються якісно виконувати свої обов'язки). Наступне - підготовка до ЗНО лише за додаткову плату (скільки вже можна!), а так просто лякають, що не здамо, відрахують і т.д. Якщо у вас є бажання вчитись та чогось досягти в цьому житті, то краще залиштесь в школі, не псуйте собі життя. А, якщо ви вже зробили цю помилку, то у вас лише один вихід, а саме навчатись самому, не покладаючи рук, готуватись самостійної. І ще: оцінки це не показник ваших знань, вони можуть залежати від чийогось настрою та від того, чи подобаєтесь ви викладачу чи ні, тому не псуйте здоров'я та не думайте про це псевдооцінювання. Успіху та добра кожному!)

,

Що характерно: нічого не знають, нічого не вміють, про все судять і зовсім не сприймають інакомислення.

,

Не вірте усім негативним відгукам!!! Найкращий заклад, де працюють найкращі викладачі, де цінують і поважають кожного(звичайно якщо і ви будете добрі до викладачів). Адже багато хто серед нашого покоління вважає, що має право говорити і робити дурниці. Тому висновок такий, будете добрі ви, будуть добрі і до вас) Адже, як би не було викладачі-це ті люди, як заслуговують поваги, особливо у цьому закладі. Провчилася тут 3 роки та з сумом покинула цей поріг. Щодо атмосфери, то дуже затишно та по домашньому. Якщо обирати навчальний заклад, то тільки цей!!!

,

Пишу для тих, хто зацікавлений в навчанні на юриста Плюси: в коледжі хороший ремонт, приємні викладачі, нормальна освітня програма Мінуси: 1) будьте готові до строгості. В коледжі відчитують за кожний ваш пропуск, запізнення і у вас не буде змоги вийти на вулицю під час перерви (навіть якщо вам зле, спочатку це доведіть). 2) якщо ви вважаєте, що всі викладачі будуть розповідати важливу і цікаву інформацію, та ще й викладати таким чином, щоб у вас виникло бажання погрузитися в юриспруденцію, тоді ви помиляєтесь. Хороші викладачі в коледжі є, але тих, що полюбляють тупо прочитати лекцію, порозповідати байок або взагалі нічого не проводити дещо більше. Отже, якщо ви хочете щось вивчити, будьте готові це робити власноруч, адже якщо вам не вистачає стимулу вчитися, від викладачів ви його НЕ отримаєте. Якщо вам цікаво за хабарі, то вони є, але вони для тих, хто не готовий щось робити. Отже, я не можу рекомендувати цей коледж, але якщо вас не відлякують ці мінуси, тоді ласкаво просимо.

,

Нічому хорошому вас тут не навчать. Або покалічать душу, або виховають чергового козла.

,

Продовження. Щодо курсової роботи. Тобі її не будуть приймати, тому що хоче щоб їх дали хабар А ще щодо нвк(місце де вас нагибають за пропуски та двійки). Когось будуть відчитувати за 12 годин пропуску(два дні), а вельми шановних без поважних причин тому що цю особу цілують в одне місце не будуть трогати за 70+ годин пропуску, а також за таких осіб впрягається дирекція та змушують викладачів ставити оцінки з неба коли особа навіть не відвідує пари та не приходить на перездачі. Розповів один з викладів якого звільнили). А ще не розумію навіщо у нашому гнилому місці алтарь(капличка), якщо у місці гріх за гріхом. Також хочу добавити за гардероб. Чому прості смертні повинні здавати верхній одяг, а вельми шановна дирекція та деякі студенти яких цілують в одне місце не здає? Також хочу додати за те що не випускають на вулицю під час перерви. Нібито навчаємось у тюрмі суворого режиму. Про аккаунти з мемами також можете забути, тому що дехто проти, махає пальчиком та натякає на проблеми.

,

Доброго дня, шановні читачі цього відгуку! Хочу написати прекрасний у всіх сенсах та чесний відгук про це сміттєзвалище. Почнемо з дирекції, а саме з нашого директора. Людина гнила надзвичайно у якого на думці лише як швидше зібрати гроші та розділити їх зі своїм заступником. Адже гроші які платники платять йдуть хто зна куди, а кричать що грошей категорично не вистачає, так щей благодійні внески, які зовсім не благодійні тому що змушують здавати під тиском. Також двойні стандарти у одного з викладачів, який сам забуває про маску за те на приспущену маску у студента влаштовує цілий цирк, а ой, наш коледж це і є цирк, а самі головні клоуни це дирекція та викладачі. Деякі викладачі прямо натякають на хабар, а особливо з юридичного відділу. Не будемо тикати пальцями, але якщо у викладача поганий настрій, то будуть зриватись на студентів. Також до студентів різне ставлення. Комусь вони 5 точку цілують тому що у когось є суб’єктивні причини. ;)

,

Пропаганда вступу та деякі "заходи" для привернення уваги створюють ілюзію того що у цьому навчальному закладі дійсно варто навчатися. Проте, існує безліч мінусів про які ніхто не попереджає, в першу чергу ставлення деяких заступників та директора до студентів, корупція яка процвітає на всі 100%, благодійні внески які здаються примусово, карантинних заходів дотримуються лише для галочки, вседозволеність та витягування окремих осіб на високий рівень відбиває будь яке бажання вчитися.

,

Завдяки лицемірству там творяться самі огидні вчинки із збереженням милого виразу на обличчі.

,

Вчився тут 2 роки заочно, залишалось 3 місяці до закінчення навчання, виявилось, що коледж не пройшов акредитацію по моїй спеціальності . Щоб отримати диплом довелось продовжити навчання в Сумах на дистанційному навчанні. Знання просто нульові. Деякі предмети читались 2 академії години і все, предмет засвоєний. З 14 людей, що були зі мною в групі Диплом отримали 5. 3.5 року, щоб отримати бакалавра. Повна діра

,

Кучка провінційних нібито інтелігентів, захопивши владу у коледжі, зробивши його інструментом досягнень своїх особистих брудних меркантильних інтересів, доволі успішно впроваджує цінності за совєтським принципом "думай не головою, а руками"! Для них думаючі опоненти (хто думає, той безсумнівно опонент) є небезпечними та винятковими дивергентами у рабсько-покірному педагогічному середовищі, яких вони знищують з особливим цинізмом та винятковою підлістю. Кажуть, що риба гниє з голови... Саме так! Але існує стійке відчуття, що ця "щука" протухла наскрізь вже давно.

,

Непересічна інтелігентність байдужа до людської моралі.

,

Відплата за корупцію та самоуправство невідворотна.

,

Виявляється, що директор коледжу - головний режисер-постановник документального фільму "Про героїв УПА", гроші на який вимагав у приймальній Волинської облради...

,

Не дирекція, а справжнісінький Boing 747, поки не сяде - не зупиниться! :))))

,

Не загравайте з підлістю, не вірте брехні, випряміть спини та відчуйте себе людьми!

,

Брехня, підлість та цинізм деяких керівників просто шокують! Вступників чекає розчарування

,

Нікому не пораджу коледж. На знання уваги не звертають, оцінки за гроші. Правда окремі викладачі.

,

Осередок місцевої освітньої катастрофи

,

Якщо ви захочете там отримати якісь знання, то їх вам там з радістю дадуть, ще й по поличках порозкладають. А нє,то платіть. Але за три роки навчання не побачила в цьому великої потреби. Так як всі викладачі стараються йти назустріч до останнього

,

У цьому навчальному закладі прививаються корупційні навички отримання освіти.

,

Дуже полюбляють влаштовувати показові публічні спектаклі: говорять одне, а в дійсності роблять протилежно інше.

,

Дуже хороший коледж!

,

Дуже хороший коледж, хороші викладачі, високий рівень знань

,

Головне вчитись, а не ходити для галочки? І проблем не буде, і хабарів не буде. Коледж хороший, викладачі хороші. Я задоволена, що тут навчаюсь☺️

,

Коледж нереально класний. Рекомендую!!) Викладачі круті і веселі)

,

а за те вільне відвідування ох як нерви потріпають !!!

,

Хто шо там пише,це не все. Коледж класний, відношення предів нормальне, знання дають ті, шо треба.Роботу з другого курсу предлагають і вільне дають, шоб на роботу і на навчання ходити.Дисципліну вимагають і заставляють вчитись, а то чого сюди ходити

,

Там камені підводні мулом вкриті І не пройдеш ніколи навмання. Там не живуть ні чесні, ні відкриті, Там Доброта ніколи не жила… Пихаті злодії, брехливі й ситі І в душах їхніх не знайдеш тепла. І правди не знайдеш у них нізащо, І не почуєш слова співчуття… Навчилося брехати, а ледащо, Хоч поки що на гребені життя… Та все мине, настане час розплати, І кожен стане в прірви на краю. Не буде страшно у вогні палати? Хто захистить в нерівному бою? Про що це я? Всі думають, що вічні І завжди будуть в долі на плаву. В них є машини, замки симпатичні І слава, й гроші, й слово є «порву»… Але ніщо не вічне в світі цьому, Ніхто ще не прожив в нім два життя… Життя людське — миттєвий спалах в ньому. Хтось як свіча, а інший, мов сміття…

,

Відверто кажучи шокує нахабство директора та його ставлення до людей котрі в своїх пріоритетах перед усім ставлять чесність та справедливість. Прикро, що людина, котра є директором коледжу, перш за все керується своїми інтересами, а власне як побільше "загребсти" і байдуже на студентів та їх бажання розвиватись. Тому перш ніж поступати в цей коледж, рекомендую добре обдумати. І бути готовими до легкої зневаги зі сторни керівництва коледжу, якщо ви не володієте хорошою фінансовою підтримкою.

,

Якщо ти освітчений, компетентний, високопрофесійний, конкурентноздатний та перспективний викладач, який має власну думку і відстоює власну позицію з бажанням навчати і ставити студентам об'єктивні оцінки, тоді тобі у моєму коледжі не місце! Торгівля - це не твоє!..

,

Випускний був жахливий, як можна було додуматися всі групи разом об'єднати в тому "класному" дворику, невже не можна було в актовому залі це зробити і по декілька груп?! В дощ ми стояли на вулиці, коли в коледжі є актовий зал!!! Змокли всі, зонтиками накриваються, нічого не видно, за тими дипломами всі разом ідуть, не ясно чий диплом і в кого твій!!! То чого ж ви наради не проводите в тій "кошарі", якшо так там по ваших словах класно?! А взагалі, в коледжі було класно, є що згадати, більше сумую за цією обствновкою в коледжі, за одногрупниками, а так не міг уже дочекатися, коли його закінчу, настільки доводять там(

,

Найкорумпованіший навчальний заклад на Волині!

,

коледж класний!!! знання дають непогані але великий мінус ну дуже зажерлися тут деякі викладачі і дирекція скоро ...... тими хабарями

,

ганьба і сором керівництву. за таких методів управління ви ниіколи не будете на належному рівні. Бог вам дав голови і руки, користуйтесь ними за призначенням, а не для набивання власних кишень

,

Закінчив третій курс,був нещодавно випускний, дуже радий що навчався саме тут, викладачі дуже хороші,дали базу знань,з якою можна поступати у ВНЗ.

,

Гарний заклад!!! Дають базові знання за фахом!!! Директор на своїй посаді, який дбає про навчальний процес і особливо дісципліну!!! Що в майбутньому допоможе студентам стати професіоналами!!! Хто приходить в цей заклад, щоб байдикувати, то не за адресою, таким буде Важко.

,

Гарний коледж. Я там вчився і мені дуже сподобалось.

,

Уявіть, випускний відбувався в тому "загоні для скотини". Актової зали шкода стало. А батьки як прокажені за "лінією" стояли... це жах... Десь випускників за людей не рахують...

,

Ви таке на говорили аж страшно стає, я не думаю, що там настільки все погано, тещо дисципліна строга це нічого поганого вам не дасть, а може ще й краще зробить. Я цього року туди поступаю і ще два однокласника. А на рахунок хабарів то вони були, є, і будуть. Ну нічого поступлю сподіваюсь, зв'язки є то чого не попробувати. А там побачим як піде.

,

Мучить довго мене ця печаль, Нічого зробить не можу я, на жаль, В коледжі панує повний «безпридєл», А директор на посаді зовсім «неудєл», Бабки любить він збирать, Й додаткові вимагать, Мало йому усе і мало витягать, Любить собі премії попризначать. А який заступник в нього «...» Від падлянок не відтягнеш і за вуха, Любить він людей за ніщо .., Гадості робити, інших підставлять. Влаштував у коледжі притон, Веде себе, як місцевий барон, Охорону власну має, його скрізь супроводжає, На дивані полежить, а як треба То й обслужить, при нагоді приголубить. Заввідділеннями в нього – сторожові, Скаже «..» - біжать вони. Самі не думають і не гадають, Всі накази чітко ісполняють. Та їм це не допомагає, Все одно він їх за людей не має. Друга леді в коледжі живе, Перша знає, не мішає, Поки наш патрон роботу і мішає. Друга ж леді все кружляє, Гроші добрі получає, А робити не спішить. І про це директор знає В цьому їй допомагає.

,

Так, що в коледжі у нас Роблять,що кому гаразд, Хто уроки викладає, А хто матом посилає. А печально саме те, Що хто робить - Той страждає, Хто не робить – Премії та нагороди получає. Перевірка нам не допоможе, Бо начальство на сторожі, Документи підробляє Та в потрібні кишені Хабарі вклада

,

Чо викладачі прикольні, а адміністрацію ростріляти мало. Риба гниє з голови. А начальство саме нічого не робить, тільки підлеглих гнобить... та знання тут дають хороші.

,

Класний коледж, нікому нічого я не платив. Головне не прогулювати і старатися вчитися. Викладачі класні, добре пояснюють, завжди прийдуть на допомогу. Після закінчення навчання допомагають знайти достойну роботу.

,

Це - хороший навчальний заклад, де дають міцні знання!!!

,

І є тут " хлопець - ні причом" який заступником зоветься він по любому ніпричом хоча і знає. що по чом і ваші сльози- ні причом і ваші діти - ні по чом він просто йде своїм путьом у міністерство рветься звання і нагороди всі збирає на своїм путі колись це може вже урветься і він получить кой по чом і всі побачать хто причом працівникам терпець урветься

,

В коледжі працюють прекрасні викладачі, але адміністрація створила умови не можливі для роботи: з працівниками не рахуються і з студентами також, правильною є думка тільки їхня, викладачів вичитують перед студентами, культури ніякої . Буває іноді соромно слухати.

,

Заклад зі сталінським режимом.

,

Заклад дууже корупційний. Великі розміри хабарів пояснює тим, що треба ділитися із начальством. А начальники з ким діляться...? Напевне із просадовцями із високих кабінетів університету, прокуратури і т.д.

,

Просто жахливий коледж, жахливі умови, холодно, невипускають на вулуцю тай ще до цього всього адміністрація коледжу бере великі хабарі принижують тудентів, а точніше студентів взагалі ні закого тут неставлять студентське самоврядування повністю підпорядковується адміністрації коледжу а що саме гірше що в керівництві коледжу знаходяться такі "особи" які просто виживають НОРМАЛЬНИХ ТА ЧЕСНИХ викладачів і ставлять свої умови ходять як "царі" там і керують тобою як захочуть, завтра вижинуть викладача за правду, а потім і студента томущо він правду сказав про так званих вищих персон.... розказувати проце можна довго але боюсь що від цього нічого не зміниться такщо не рекомендую іти сюди навчатися!!! Іповністю підтримую поезію нижче наведену))) Ви молодець

,

цей заклад дійсно завжди був елітний і його випускники мали високі знання... до моменту, коли до влади дорвався теперішній директор.... Багато пишуть про сучасне оснащення... от тільки мало хто знає якою ціною воно дістається і за чий рахунок...Клімат в колективі жахливий!!!! заохочуються плітки та інтриги, за гроші та відкати отримують посади і години викладачі. Неугодних і тих хто не хоче "наушнічати" просто виживають.... І так, студенти платять...за все платять...або грошима, або купуючи підручники, які пишуть самі ж викладачі...))))

,

ЧАСТИНА І Ой, у коледжі Волинськім «козацького права» По звільняти вчителів є така забава… Як приїде на роботу той «Високоважний», Позбира наглядачів: «Будьте ви уважні! Слідкуйте, щоб холопи не стали відважні. Не дай, Боже, щоб дітей мудрому учили, А пололи щоб бруківку під мою автівку! Щоб самі ремонт робили і гроші діставали, Замітали і білили та лишнього не питали! А паперів з отих смердів вимагайте більше, Щоб писали аж упріли, щоб макітри подуріли. А коли ярмо для всіх постійне і важке, Чи стане хто жалітись, що, мовляв, десь краще? А як трапиться такий, хто страхи ці змиє, Ані трохи не міркуйте! Женіть у три шиї! Не дивіться ні на стаж і навіть на досвід, Видайте йому чи їй відро прибирати послід. Що, не може той хробак гривнів накосити? Та вони повинні всі мені «конверти» носити! А хто носить у «конвертах» вдячність відповідну – Має гарну вишиванку і зарплату гідну!.. Що, усім все зрозуміло? Ви ж розумні люди…

,

ЧАСТИНА ІІ Всі заслужені в освіті, а хтось скоро буде… Допоможу я усім, вам прийду на поміч, Ви не будете батрачить холопами поміж. Всі роботу нашу бачать – заклад процвітає!...» Аж тут раптом на вході жіночка ридає:» Сину, голубе рідненький, за що ти загинув?» І кладе червоні квіти під холодну брилу… «Хто стару мене пригорне, де ж мої онуки?» І безсило опускає натружені руки… Керманич вийшов з кабінету, зробивши перерву, Подивився на ту жінку і сказав усердно: « Ревно син Ваш Україну захищав, Справжнім був соколом. Проведемо якось мітинг ми І ось там поговорим.» Так поправив вишиванку, сито потягнувся, Та й учить своїх підлеглих знову повернувся. Говорив годин зо п`ять, навчав педагогів, Кому скільки назбирать та для чиїх порогів.

,

ЧАСТИНА ІІІ Дав детального всім звіта куди тратить гроші: То - на вікна, то - на плити, носа не підточиш. Відповідні є накази і круглі печатки Для холопів і для К.Р.У. все в окремих папках. Говорив він ствердно, вільно, навіть не запнувся, Тільки дещо розказати мабуть призабувся: 1. Скільки треба заплатить, щоб у коледж поступить? 2. Скільки треба «відкотить», щоб на посаді усидіть? 3. Скільки треба «забашлять» за стипендію і «п`ять»? 4. Кого треба по звільнять, щоб все було й..п т...ю м..ть! Нема сили, нема слів, щоб все описати! Схаменіться, вражі діти! Чи була в вас мати? В тебе кум в суді працює, думаєш поможе, Як Господь тебе призве, чорте ти безрогий? Буде проклятий твій рід і роди від нього! Щоб Господь вас всіх спалив під своїм порогом! Скільки ж можна Україну із середини жерти? Скільки можна тих долярів в одну пельку вперти? Подавіться ж, вражі діти, ситістю й достатком! Хай ніхто вас не назве ні мамою ні татком!

,

Шановні абітурієнти! Не раджу тим у кого немає грошей сюди поступати. Вчи - не вчи викладачі напряму кажуть, що поки не заплатиш, оцінки не поставлять. Це жахливо. Якщо не платиш, то тебе дуууже валять на сесіях. Також відбувається "війна" серед викладачів, що залишає свої відбитки на студента. НЕ поступайте сюди!!!

,

на мою думку, взятки є скрізь ! ті хто мають знання і люблять вчитись для них буде не проблемою все виконувати і здавати без грошей. я вчилась в цьому коледжі ,і більша половина групи нічого не платила .А атмосфера там настільки справді класна) це самий кращий момент в мому житті був навчатись в цьому коледжі. не школа ,не університет. а саме цей найкращий коледж! +там крута дисципліна,і класні викладачі.

,

Як що хтось каже, що у цьому коледжі можна вчитися без хабара, не вірте!!! вчив чи не вчив, а здати на хабар мусиш і здає уся група.

,

Як і в кожному навчальному закладі є свої + і - , як і в кожному навчальному закладі. Насправді, тут дають ту "базу", яка необхідна в майбутній професії. Головне - визначити чи вам це дійсно потрібно) Рекомендую! а на рахунок хабарів: скрізь брали, беруть і будуть брати. Менталітет в нас такий. Але реально "вижити" без єдиної взятки і навіть отримати червоний диплом)

,

Коледж дуже класний. Ну да, дисципліна тут хороша. Якшо ти вчишся то хабарі платити не треба, їх платять ті хто не має бажання вчитись!!! Провчилась в коледж рік і мені дуже сподобалось, багато емоцій)) Більшість вчителів підтримую і намагаються допомогти студентам, якшо потрібна якась допомога з оцінками, кураторша може договоритись, так шо це класно. Справді раджу цей коледж!!!

,

Коледж клас рекомедую

,

Коледж жахливий, хабарі беруть дуже великі, відношення до студента дуже погане. Одне тільки добре, що знаходиться в центрі міста.

,

Коледж супер! Викладачі класні! Ну незнаю нарахунок хабарів, але гонить на коледж не треба!!!! Знання на вищому рівні! !!

,

Коледж клас

,

Поки в коледжі директор хабарник і його будуть підтримувати інші високі посадовці-порядку тут не буде

,

Коледж класний. Хочте знання - поступайте, а якщо бомки бити, то ні. Якщо вчишся, то прєди помагають і тянуть за вуха. Різні були ситуації, коли зверталась до кєри, завжди йшли назустріч і інших убалтувала. Спочатку себе зарекомендуєш, а далі авторитет працює на тебе. А платять ті, хто реально не хоче напрягтись і ні каплі вчитись. Так що винуйте не вчителів, а свою лєнь!

,

Навчальний заклад просто ужас, такого відношення до роботи, її організації небачив ніде, немає відповідальних нізащо, організаційні питання на 0. Я просто в шоці від цього навчально закладу

,

Колледж ужаснейший. Да, здесь дадут просто отменные знания (не считая менеджмента, преподаватель сама не знает предмета). Но вот оценки будут на уровне 3 (по 5) или 4 по (12) - ибо это минимальные оценки. Взятки тут берут все. Кто-то говорит в лоб, что принести, кто-то молча берёт. В колледже очень холодно. Не смотря на недавно поставленные пластиковые окна - всё равно холодно ибо отопление отключают очень рано, а когда оно включенное, то работает так, что греет только батарею. В колледже у тебя складывается ощущение, что ты сидишь в тюрьме. До 3й пары, тебе не выйти. Никак. На первом этаже сняты ручки у окон, все двери закрыты. Если тебя куратор за руку не выведёт с колледжа, а просто подойдёт и скажет выпустить - тебя не выпустят. На первом этаже, извините, с мужского туалета невыносимо воняет. Пройти можно лишь не дыша. На торговых точках, наценки просто адские. Хотя по идее, наценок не должно быть вообще! В общем - полный капец. Но для взяточников - рай.

,

коледж кльовий! вчитись цікаво. да дисципліна жостка, зате порядок. наші одногрупніки їздили по конкурсах, займали хороші місця і викл. готували їх А на счьот корупції, то як хто хоче. я писала курсач сама, мені викл. давала зразок і показувала як писати. важко. але справитись можна, то ж викладач за всіх нас не напише. Я б ще раз поступила би,але вже працюю, да на роботу ходити і вчитись на останньому курсі тут дозволяють, так що поступайте)

,

Це самий хабарницький коледж! Ціни вищі ніж у самих крутих вишів!Так як я поступав на заочне віділення в 2011р, щоб на державне місця давав хабар 3000грн. І так ніби нормльно було до першої сесії щоб здати залік ціни від 50-100грн, а єкзамен від50-300грн, Це як хто бере. А ле це ще несаме саме це коли почнетьця Корсува робота коштує від 600-800грн і ще додатково 200грн за креслення!!!! Також в таких межах і перед дипломна практика, хоча незкажу є викладачі які хабарів неберуть!!!!! Та щоб здати державний єкзамен з групи здавалися по 150грн і так щоб ще в тебе була оцінка це ще гривнь 500!!!! Такщо навчання тут повірте золоте!!!!

,

норм коледж

,

туди поступив мiй однокласник,який вчився на 3-4 бали по 12тибальнiй системi,а мiй друг нi,хоч й у нього середнiй бал 9-10,там можна найтупiшому поступити якщо у нього наявн грошi!!!!!!

,

просто жахливий коледж. Хабарі беруть і навіть коли вже перший раз дав - будуть в майбутньому занищувати оцінку щоб знову дали на лапу. Це вже пройдена схема. Вчитись тут дуже важко, але можливо. Треба просто зубрити і з книжки не вилазити, в противному випадку збирайте гроші на стіпуху. Не раджу сюди поступати, масса вчителів завищують своє ЧСВ і ведуть себе зухвало. Краще вже Кооперативний технікум ніж цей "калєдж".

,

Я началась у цьому коледжі.Ці три роки були чудові.Дуже веселі.Про хабарі правда,але де їх зараз немає? Не правда,що хабарі великі.Я на першому курсі тільки одному викладачу 50 грн дала за четвірку.Виклад матеріалу просто чудовий.Хтось там писав шо математика жахлива.Не правда.Тамара Петрівна чудовий викладач.Дуже весело у самому коледжі.Є викладачі яких я досі не можу забути.Завжди підтримають.Макарук самий класний тіп якого я колись бачила,щоб там про нього не казали.Ну звичайно,потрібно хоть трішкі робити домашнє завдання, і тихенько сидіти на деяких парах.Якщо хтось там думає,що я батан ,аххах,то ви просто не знаєте,що ми витроряли в коледжі)Мене повинні були виключати на 3му курсі, але завдяки мому найкращому куратору,цього не сталось)Я завжди вчилась добре,але на третьму курсі загуляла)Коледж є елітним.Тому і говорять всяке.Поступайте)Не лякайтесь)

,

Найкращий коледж....атмосфера тут суперська...дуже класні викладачі..мені все тут подобається ))

,

Коледж прекрасний) Люди поясніть одне: чому не поступати?? Бо тут дисципліна і не випускають покурити чи ще кудись або батьків ганяють за своїх дітей,що ті пргулюють? То це правильно,бо це вам не школа, а дисциплінований заклад. А поступати сюди варто. Тут і вчителі класні,і дисципліна,і порядок.)

,

Коледж класний......Раджу поступати не пожалієте)

,

тут навіть курточок не видають,не випускають на вулицю,догани за 10 годин пропусків за місяць дають догану!!!!!!!!!!!ТУТ ХОЛОДНО!!!!!!!!!!!!

,

Ага, тут дуже дуже дуже великі хабарі при вступі були, 15к за державне місце( я слава Богу поступив на державне) . Мій друг підслухав Олійника по телефону, ну й казав щоб занижали оцінки, щоб стипендію мало кому давали. Вчать нормально, но математика дуже важка, вчилка грузить конкретно, а так мені більше подобається ніж в школі)

,

Класний коледж!!!!Раджу поступати.Якщо вчитися,то ніяких грошей платити не треба, а якщо просто протирати штани, то платіть.......

,

Взятки действительно берут, потому что дают. А где не берут? Но дисциплина на высшем уровне, за каждый пропуск долбут и сразу к заучу родителей гонят, краснеть за их чад.

,

Не поступайте сюди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це самий хабарницький коледж! Ціни вищі ніж у самих крутих вишів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад. Хто хоче отримати знання, раджу поступати.

,

немає переліку спеціальностей

,

В мене проблема я з села,де 9 річна школа,закінчую 9 клас з середнім балом 10.4 ,але немаю ні грошей,ні зв'язків,то куди порадите поступати?

,

Я випускався в 2005р. Директором був Баранов і хочу сказати на той час слово хабарництво нам не було відоме. Знаная 100% ніякий вуз не дасть на Волині. Курс молодого бійця. З того часу все змінилось в кращу сторону. Нове оснащення для технологів, нові компютерні класи. А на рахунок викладачів, так це дійсно професіонали.

,

буду поступати, але боюся що буде тяжко!

,

Іванка, не поступай ось тобі моя порада.

,

я хочу поступати сюди що порадите?

,

найгірший заклад Волині. Великі хабарі!!!

,

Був учасником 5 міжнародної конференції. Взагалі не задоволений,перші місця всі куплені, у журі сидять викладачі коледжу..Несправедливість процвітає на вищому рівні, Симчук С.Є. захищає своїх студентів, не прислухається до думки доповідаючих, перебиває, задає питання не по темі доповіді, дуже не порядна, не компетентна людина . Їй не можна оцінювати рівень знань доповідачів.!!!

,

Найгірший заклад, хабарництво велике!

,

Хочу поступати після 9 класу)))

,

Коледж класний, але ці правила... Справедливості ніякої(((

,

Коледж СУПЕР!

,

клас

,

Навчалась 3 роки! Раджу! Таких знань ніяка школа та інститут не дадуть!

,

Просто супер!!!!!!!!! Дуже задоволена навчанням в коледжі. Пройшло 3 місяці після закінчення,а я вже сумую за цими стінами)))))))

,

дуже задоволена навчанням тут.провчилася 3 роки після 9 го класу.хоча корупція тут і присутня,проте це того варте.ми платили по 20-30 гривень за екзамен,а бувало шо й не платили.я не думаю шо це так багато,все здавали добре.викладачі хороші,викладають добре матеріал.цікаво.та взагалі все було класно

,

Коледж найкращий!!! Був і є!!!

,

Коледж просто клас!!!!!

,

Просто супер і викладачі супер особливо Самчук Світлана Євгенівна.

,

це дуже хороший коледж, в ньому є і дисципліна, і порядок......і ще багато цікавого....дуже багато нових друзів...і я дуже рада, що там навчаюсь!!!))))

,

Високий професійний рівень викладачів та належне надання знань студентам=)

,

навчатись в цьому коледжі було весело...звичайно були і сльози і розчарування в деяких людях, але ж...всі люди різні)))Дуже багато приємних, турботливих і добрих викладачів)Хочу сказати дякую)

,

колектив викладачів та студентів там просто класний!!! але ці нововведення просто жах, таке відчуття, що коледж набиває собі ціну!!

,

це самий класний,самий веселий і дійсно пізнавальний коледж!!за свої 3 роки навчання багато чому навчилась, там і викладачі класн,всі відносяться з розумінням..раджу!!!!

,

Люди!!!!Не ідіть туди вчітись!!!!Ужас!!!

,

Це один з найкращих закладів Волині

,

Ваш ВДКТБ вне конкуренции

,

Кращий заклад, бо я тут навчаюся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Луцьку, а також ЗВО (вузи) в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку