Направления обучения
Оценка посетителей
(по 56 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Шановні абітурієнти! Не раджу тим у кого немає грошей сюди поступати. Вчи - не вчи викладачі напряму кажуть, що поки не заплатиш, оцінки не поставлять. Це жахливо. Якщо не платиш, то тебе дуууже валять на сесіях. Також відбувається "війна" серед викладачів, що залишає свої відбитки на студента.
НЕ поступайте сюди!!!

,

на мою думку, взятки є скрізь ! ті хто мають знання і люблять вчитись для них буде не проблемою все виконувати і здавати без грошей. я вчилась в цьому коледжі ,і більша половина групи нічого не платила .А атмосфера там настільки справді класна) це самий кращий момент в мому житті був навчатись в цьому коледжі. не школа ,не університет. а саме цей найкращий коледж! +там крута дисципліна,і класні викладачі.

,

Як що хтось каже, що у цьому коледжі можна вчитися без хабара, не вірте!!! вчив чи не вчив, а здати на хабар мусиш і здає уся група.

,

Як і в кожному навчальному закладі є свої + і - , як і в кожному навчальному закладі. Насправді, тут дають ту "базу", яка необхідна в майбутній професії. Головне - визначити чи вам це дійсно потрібно)
Рекомендую!
а на рахунок хабарів: скрізь брали, беруть і будуть брати. Менталітет в нас такий. Але реально "вижити" без єдиної взятки і навіть отримати червоний диплом)

,

Коледж дуже класний. Ну да, дисципліна тут хороша. Якшо ти вчишся то хабарі платити не треба, їх платять ті хто не має бажання вчитись!!!
Провчилась в коледж рік і мені дуже сподобалось, багато емоцій))
Більшість вчителів підтримую і намагаються допомогти студентам, якшо потрібна якась допомога з оцінками, кураторша може договоритись, так шо це класно.
Справді раджу цей коледж!!!

,

Коледж клас рекомедую

,

Коледж жахливий, хабарі беруть дуже великі, відношення до студента дуже погане. Одне тільки добре, що знаходиться в центрі міста.

,

Коледж супер! Викладачі класні! Ну незнаю нарахунок хабарів, але гонить на коледж не треба!!!! Знання на вищому рівні! !!

,

Коледж клас

,

Поки в коледжі директор хабарник і його будуть підтримувати інші високі посадовці-порядку тут не буде

,

Коледж класний. Хочте знання - поступайте, а якщо бомки бити, то ні. Якщо вчишся, то прєди помагають і тянуть за вуха. Різні були ситуації, коли зверталась до кєри, завжди йшли назустріч і інших убалтувала. Спочатку себе зарекомендуєш, а далі авторитет працює на тебе. А платять ті, хто реально не хоче напрягтись і ні каплі вчитись. Так що винуйте не вчителів, а свою лєнь!

,

Навчальний заклад просто ужас, такого відношення до роботи, її організації небачив ніде, немає відповідальних нізащо, організаційні питання на 0. Я просто в шоці від цього навчально закладу

,

Колледж ужаснейший. Да, здесь дадут просто отменные знания (не считая менеджмента, преподаватель сама не знает предмета). Но вот оценки будут на уровне 3 (по 5) или 4 по (12) - ибо это минимальные оценки.
Взятки тут берут все. Кто-то говорит в лоб, что принести, кто-то молча берёт. В колледже очень холодно. Не смотря на недавно поставленные пластиковые окна - всё равно холодно ибо отопление отключают очень рано, а когда оно включенное, то работает так, что греет только батарею.
В колледже у тебя складывается ощущение, что ты сидишь в тюрьме. До 3й пары, тебе не выйти. Никак. На первом этаже сняты ручки у окон, все двери закрыты. Если тебя куратор за руку не выведёт с колледжа, а просто подойдёт и скажет выпустить - тебя не выпустят. На первом этаже, извините, с мужского туалета невыносимо воняет. Пройти можно лишь не дыша.
На торговых точках, наценки просто адские. Хотя по идее, наценок не должно быть вообще! В общем - полный капец. Но для взяточников - рай.

,

коледж кльовий! вчитись цікаво. да дисципліна жостка, зате порядок. наші одногрупніки їздили по конкурсах, займали хороші місця і викл. готували їх
А на счьот корупції, то як хто хоче. я писала курсач сама, мені викл. давала зразок і показувала як писати. важко. але справитись можна, то ж викладач за всіх нас не напише. Я б ще раз поступила би,але вже працюю, да на роботу ходити і вчитись на останньому курсі тут дозволяють, так що поступайте)

,

Це самий хабарницький коледж! Ціни вищі ніж у самих крутих вишів!Так як я поступав на заочне віділення в 2011р, щоб на державне місця давав хабар 3000грн. І так ніби нормльно було до першої сесії щоб здати залік ціни від 50-100грн, а єкзамен від50-300грн, Це як хто бере. А ле це ще несаме саме це коли почнетьця Корсува робота коштує від 600-800грн і ще додатково 200грн за креслення!!!! Також в таких межах і перед дипломна практика, хоча незкажу є викладачі які хабарів неберуть!!!!! Та щоб здати державний єкзамен з групи здавалися по 150грн і так щоб ще в тебе була оцінка це ще гривнь 500!!!! Такщо навчання тут повірте золоте!!!!

,

норм коледж

,

туди поступив мiй однокласник,який вчився на 3-4 бали по 12тибальнiй системi,а мiй друг нi,хоч й у нього середнiй бал 9-10,там можна найтупiшому поступити якщо у нього наявн грошi!!!!!!

,

просто жахливий коледж. Хабарі беруть і навіть коли вже перший раз дав - будуть в майбутньому занищувати оцінку щоб знову дали на лапу. Це вже пройдена схема. Вчитись тут дуже важко, але можливо. Треба просто зубрити і з книжки не вилазити, в противному випадку збирайте гроші на стіпуху. Не раджу сюди поступати, масса вчителів завищують своє ЧСВ і ведуть себе зухвало. Краще вже Кооперативний технікум ніж цей "калєдж".

,

Я началась у цьому коледжі.Ці три роки були чудові.Дуже веселі.Про хабарі правда,але де їх зараз немає? Не правда,що хабарі великі.Я на першому курсі тільки одному викладачу 50 грн дала за четвірку.Виклад матеріалу просто чудовий.Хтось там писав шо математика жахлива.Не правда.Тамара Петрівна чудовий викладач.Дуже весело у самому коледжі.Є викладачі яких я досі не можу забути.Завжди підтримають.Макарук самий класний тіп якого я колись бачила,щоб там про нього не казали.Ну звичайно,потрібно хоть трішкі робити домашнє завдання, і тихенько сидіти на деяких парах.Якщо хтось там думає,що я батан ,аххах,то ви просто не знаєте,що ми витроряли в коледжі)Мене повинні були виключати на 3му курсі, але завдяки мому найкращому куратору,цього не сталось)Я завжди вчилась добре,але на третьму курсі загуляла)Коледж є елітним.Тому і говорять всяке.Поступайте)Не лякайтесь)

,

Найкращий коледж....атмосфера тут суперська...дуже класні викладачі..мені все тут подобається ))

,

Коледж прекрасний)
Люди поясніть одне: чому не поступати?? Бо тут дисципліна і не випускають покурити чи ще кудись або батьків ганяють за своїх дітей,що ті пргулюють? То це правильно,бо це вам не школа, а дисциплінований заклад.
А поступати сюди варто. Тут і вчителі класні,і дисципліна,і порядок.)

,

Коледж класний......Раджу поступати не пожалієте)

,

тут навіть курточок не видають,не випускають на вулицю,догани за 10 годин пропусків за місяць дають догану!!!!!!!!!!!ТУТ ХОЛОДНО!!!!!!!!!!!!

,

Ага, тут дуже дуже дуже великі хабарі при вступі були, 15к за державне місце( я слава Богу поступив на державне)
. Мій друг підслухав Олійника по телефону, ну й казав щоб занижали оцінки, щоб стипендію мало кому давали.
Вчать нормально, но математика дуже важка, вчилка грузить конкретно, а так мені більше подобається ніж в школі)

,

Класний коледж!!!!Раджу поступати.Якщо вчитися,то ніяких грошей платити не треба, а якщо просто протирати штани, то платіть.......

,

Взятки действительно берут, потому что дают. А где не берут? Но дисциплина на высшем уровне, за каждый пропуск долбут и сразу к заучу родителей гонят, краснеть за их чад.

,

Не поступайте сюди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це самий хабарницький коледж! Ціни вищі ніж у самих крутих вишів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад. Хто хоче отримати знання, раджу поступати.

,

немає переліку спеціальностей

,

В мене проблема я з села,де 9 річна школа,закінчую 9 клас з середнім балом 10.4 ,але немаю ні грошей,ні зв'язків,то куди порадите поступати?

,

Я випускався в 2005р. Директором був Баранов і хочу сказати на той час слово хабарництво нам не було відоме. Знаная 100% ніякий вуз не дасть на Волині. Курс молодого бійця. З того часу все змінилось в кращу сторону.
Нове оснащення для технологів, нові компютерні класи. А на рахунок викладачів, так це дійсно професіонали.

,

буду поступати, але боюся що буде тяжко!

,

Іванка, не поступай ось тобі моя порада.

,

я хочу поступати сюди що порадите?

,

найгірший заклад Волині. Великі хабарі!!!

,

Був учасником 5 міжнародної конференції. Взагалі не задоволений,перші місця всі куплені, у журі сидять викладачі коледжу..Несправедливість процвітає на вищому рівні, Симчук С.Є. захищає своїх студентів, не прислухається до думки доповідаючих, перебиває, задає питання не по темі доповіді, дуже не порядна, не компетентна людина . Їй не можна оцінювати рівень знань доповідачів.!!!

,

Найгірший заклад, хабарництво велике!

,

Хочу поступати після 9 класу)))

,

Коледж класний, але ці правила... Справедливості ніякої(((

,

Коледж СУПЕР!

,

клас

,

Навчалась 3 роки! Раджу! Таких знань ніяка школа та інститут не дадуть!

,

Просто супер!!!!!!!!! Дуже задоволена навчанням в коледжі. Пройшло 3 місяці після закінчення,а я вже сумую за цими стінами)))))))

,

дуже задоволена навчанням тут.провчилася 3 роки після 9 го класу.хоча корупція тут і присутня,проте це того варте.ми платили по 20-30 гривень за екзамен,а бувало шо й не платили.я не думаю шо це так багато,все здавали добре.викладачі хороші,викладають добре матеріал.цікаво.та взагалі все було класно

,

Коледж найкращий!!! Був і є!!!

,

Коледж просто клас!!!!!

,

Просто супер і викладачі супер особливо Самчук Світлана Євгенівна.

,

це дуже хороший коледж, в ньому є і дисципліна, і порядок......і ще багато цікавого....дуже багато нових друзів...і я дуже рада, що там навчаюсь!!!))))

,

Високий професійний рівень викладачів та належне надання знань студентам=)

,

навчатись в цьому коледжі було весело...звичайно були і сльози і розчарування в деяких людях, але ж...всі люди різні)))Дуже багато приємних, турботливих і добрих викладачів)Хочу сказати дякую)

,

колектив викладачів та студентів там просто класний!!! але ці нововведення просто жах, таке відчуття, що коледж набиває собі ціну!!

,

це самий класний,самий веселий і дійсно пізнавальний коледж!!за свої 3 роки навчання багато чому навчилась, там і викладачі класн,всі відносяться з розумінням..раджу!!!!

,

Люди!!!!Не ідіть туди вчітись!!!!Ужас!!!

,

Це один з найкращих закладів Волині

,

Ваш ВДКТБ вне конкуренции

,

Кращий заклад, бо я тут навчаюся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Все вузы в Луцке, а также колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь