Винницкий медицинский колледж им. акад. Д.К. Заболотного


  • Винница · ул. Пирогова, 57, 21037
  • (0432) 35-25-81
    (0432) 61-15-53
  • дневная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы106

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Як вступав сюди, то багато хто казав :"Та там все бабки і зв'язки рішають". Ну, думаю, поживемо - побачимо. От уже і відучився я у цьому коледжі, а ніякого хабарництва, кумівства чи ще чогось такого я так тут і не зустрів=) колєдж дійсно хароший, хто б там шо не писав, а він для мене був, є і буде найкращим і найріднішим!

,

Люблю цей коледж, і якби була можливість ще раз постати перед вибором коледжів Вінниці, то однозначно обрала б саме ВМК. Особливу подяку хочу висловити викладачам ЦК фарм. дисциплін Єрмощенко С.А., Глушко Н.В., Черкасовій Н.М. , Войтенко О.Г., а також Орловій В.Ф., Беднарчик М.В., Черчик Н.Л., Яковишеній Л.О. Це ті викладачі, які є дійсно майстрами своєї справи і намагаються навчити кожного студента якомога краще і більше. Тому знайте, що ви - найкращі!!!

,

Коледж при Тарасюку, був супер, зараз,нажаль,мабуть найгірший в Україні через керівництво яке його очолює

,

Коледж цілком нормальний, на фарм. ЦК корупція відсутня, так як викладачі хочуть щоб студенти хоть щось знали, рівень навчання супер, не дивлячись на дистанційне, кожен намагався свій предмет як можна краще донести. Глушко Н.В, Войтенко О.Г-ви найкращі!?

,

Коледж хороший. Єдине, що дистанційка завадила побути на очному навчанні( Викладачі всі привітні, добрі , особливо, на ЦК фармацевтичних дисциплін. Про корупцію, вимагання грошей викладачами чи ще шось я не можу сказати, тому що за всі 3 роки мого навчання тут я з таким не стикалась жодного разу. Можливо, на інших ЦК таке є, не сперечатимусь, але на фарм. напрямку такого немає точно! Атмосфера у коледжі позитивна, загалом мої 5 зірочок для коледжу в знак подяки за щасливе студентське життя!❤?

,

Найкращий коледж,хороші викладачі,які дали добрі знання,і тепер працюючи на роботі я їм усім дже вдячна! А особливо Єрмощенко С.А,Глушко Н.В, Кіржі Н.В,Черкасовій Н.М, Моцякі Ю.М,Мельник Л.Д.Всі викладачі з великим досвідом,і в них дійсно є чому повчитися,також це люди з добрими серцями.Навчаючись заочно в університеті , виникають деякі питання,і вчителі не відмовляють в допомозі до цього часу.Коледж дає гарну базу знань.За три роки навчання ніхто з викладачів не вимагав грошей.Навчання в коледжі - це були найкращі студентські роки.А негативні відгуки пишуть не хороші люди.В коледжі тепло завжди.Єдине,що трішки не зручно - це закриття столової.Ще добавлю за гуртожиток,взагалі,як для гуртожитку умови не погані,єдине що немає гарячої води,а кому не подобається,то нехай йдуть жити на квартиру.В гуртожитку завжди дружня,весела атмосфера.Всі у всьому допомагають один одному. Реомендю і коледж,і гуртожиток!???❤️❤️❤️

,

Коледж хороший,хто хоче вчитись,той вчиться!Корупція є кругом,а не ми її ж починаємо,коли не хочемо щось здавати,вчити,або ходити на пари?Викладачі дуже хороші,саме більше хочу сказати велике дякую Цюрко Лінії Віталіївній,людина яка завжди вислухає,дасть пораду і допоможе,також Сікержинській викладачу акушерства та гінекології,Тихолаз викладачу патоморфології,Постольніковій викладачу анастезіології,Литвинюк викладачу м/с процесу та багато іншим.Я вдячна цим викладачам за доступне пояснення та вивчення предметів.Коледж хороший!

,

Доброго дня. Я сама з Вінниці і навчаюся в Вінниці, хочу в гуртожиток але Вінницьких не беруть. Що робити?

,

Нормальний коледж. Хто хоче вчитися, той вчиться) Плюси і мінуси є завжди

,

Ужасные условия обучения как физические так и моральные. Моя дочь поступила в этом году о чем сейчас сожалеем. Отопление отключено как в общежитии так и колледже, сидят одетые, руки замерзают, через один болеют. Студенческий не выдали, как только зайдет спросить секретаря ответа нет, "ждите", еще и нахамлят. Корупция присутствует, причем все все знают (хотя на 1 сентября классный руководитель очень хвалила и говорила что у них с этим борьба). Оплата за обучение не соответствует условиям!

,

Дуже класний коледж!!!!!!

,

В гуртожитку води не має!!

,

Скільки разів не приходила до мед сестри, її ніколи не має на місці!!!!!! Жах

,

Коледж просто найкращий, і викладачі теж дуже класні, особливо Цюрко Ліна Віталіївна – дуже хороший викладач, людина з великої букви, таких людей як вона мало і як на мене то тим людям які її знають то вони знають про що я пишу. Ліна Віталіївна ви найкраща❤️

,

Самий жахливий заклад України. Гребуть гроші лопатами. Завідуюча м/с відділення ніяк не може нажертись студентськими грошима, на Крок гроші взяла і нічим нікому не допомогла. Все що вона вміє це тільки красиво говорити. Викладачі охрінєлі вкрай... знаєш не знаєш предмет всерівно платиш гроші,пари так як треба не проводять, а ставлення до студентів як до РАБІВ, ведуть себе як королєви... постійні приниження, знущання( Нікому не потрібні методички постійно заставляли купляти, а якщо не купиш то завалять. Нікому не пораджу це місце, дуже надіюсь що його закриють, аби не кормити цих дармоїдів!

,

Не знаю, як там в 2 гуртожитку, але в 1-му просто дибілізм: плити роблять по такому графіку, що зварити їсти не встигаєш просто через те, що плити включили на 30хв і поки вони розкочегаряться, то вже нема коли варити.... при чому таке ідіотство вже дуже давно тут і ні комендант ні вихователька ніхто не змінює цю дурню!!!! В гуртожитках інших коледжів нема ніяких обмежень в часі, включать вранці і виключають аж увечері, а це просто з глузду з'їхали з цим графіком роботи плит. При тому що ми ще й вчимося в дві зміни можна було б скасувати такі обмеженя, бо 1, 4 курси можуть встигнути зготувати собі щось(вчаться в 1-шу зміну), а от 2,3 курси мають помирати з голоду, прийшовши з пар о 19.00 треба чекати на включення плит аж о 19.30((( Адміністрація гуртожитку, прочитайте цей відгук, бо він - це крик душі всього гуртожитка і треба вам з цим щось робити!!!!!!

,

В коледжі все більш-менш функціонує нормально. Викладачі якщо й вимагають досконале знання предмету, то лише для того, щоб на ЗНО студентам було легше. Гуртожиток: дивлячись, в яку кімнату попадеш. Найбільше обурює в гуртожитку те, що старости поверху постійно ходять збирати гроші на казна-що (дн комєнди, виховательки((, ще на якісь не зрозумілі речі.) А ще я вважаю, що великою дурницею зробили відробітки. Ти маєш або відгарувати цілий тиждень, або занести гроші, щоб тобі поставили той нещасний підпис в обхідному листі. А ми поміж тим ще платимо за проживання в гуртожитку. Але от з тим, що комендант бере гроші за те, щоб поселити студента в потрібну йому кімнату, я не погоджуюсь. Поселить без всяких-яких В загальному мені все ж тут подобається, не дивлячись, що у коледжа більше +, а у гуртожитка менше їх Пам'ятайте, що нема такого коледжа й гуртожитка, який був би ідеальним для всіх!

,

Закінчила коледж в минулому році Були плюси та мінуси, але до коледжу і самого процесу навчання претензій не маю А ось про гуртожитки є що розповісти За 3 роки навчання проживала в обох гуртожитках коледжу Другий гуртожиток знаходиться на відстані від коледжу, що можливо для когось є мінусом а для когось і ні Туалет знаходиться на поверсі один на усіх, навідміну від гуртожитку номер один. Душ також один на весь гуртожиток та знаходиться в підвалі, але зате є гаряча водаКомендат та вахтери дуже лояльно ставляться до студентів та ідуть їм на зустрічА от гуртожиток номер один це просто ЖАХ. На поверсі 2 кухні але працює завжди одна і то погодинно, в іншому разі приходиться зі своїм посудом ідти на перший поверх. Гарячої води немає постійно, та і холодна на верхні поверхи не завжди доходить. Потрібно чергувати по гуртожитку, через що пропускаєш пари які потім іноді потрібно відпрацьовувати.Комендант Бере гроші з дітей постійно, та виселяє з гуртожитку без усякої причини.

,

Вчитись важко було тільки на першому курсі, а так вроді не важко, якщо вчиш, то все добре. Викладачі є різні, які вчать, а яким байдуже. От гуртожиток то просто жах. Особливо комендант і всі хто сидять там на першому поверсі з нею! Шоб поселитись в +- нормальну кімнату потрібно дати півтори тисячі гривень, комендант докопується постійно ні до чого!!! І збирають гроші на день народження коменданту, вихователю. Чому я повинна на це давати гроші? Води за моїх 3 роки навчання ніколи теплої не було, ванна з туалетом це жах і як СССР. Щоб тебе переселили в іншу уімнату з 3ки в двушку потріно дати тисячу гривень. А вахтери то одєльна тема, ти прийшла в 22:10 тобі кажуть пиши заяву що ти запізнилась, і чуть не виселяють на наступний день. Вони зовсім не розуміють що ми всі підлітки і нам хочеться гуляти. Відробітки літні потрібно відробляти, бо не підпишуть документ, та щей в середині року теж день відробити. Одна класна жінка це констенлянша, дуже класна жінка та приємна!

,

Можливо моє повідомлення щось змінить у ВМК та адміністрація коледжу на це звернуть увагу та приймуть певні міри щодо медсестринського відділення, а особливо на саму корупцію яка сама зав. відділенням розводить. Щосеместрово потрібно заносити 500'грн для зав відділення для того ,щоб до вас було гарне відношення. За те що гроші не даються їй, оцінює не справедливо,оцінки занижує ставить нижче поточних саму загальну оцінку. На КРОКи збирає гроші обіцяючи чимось допомогти,а нічим не допомагає, та гроші не повертає. Викручується тим що заносить гроші на держ іспит голові дек та комісії, хоча це не так. За наші гроші купує собі те що потрібно їй в кабінет. Прошу адміністрацію звернути увагу на те що відбувається на медсестринському відділенні. Ми не заробляємо стільки коштів, для того щоб задовільнити її забаганки. Я думаю що батьки такого довго терпіти не будуть!

,

Непоганий коледж, що дає хороші знання. Мені подобається!

,

из минусов: 1)Состояние самого здания , старый ремонт, паршивый туалет , нет столовки(закрыли) 2) Плохая практическая база( за 3 года не могут обучить даже делать элементарные уколы) 3) Отношение к студентам (откровенно гнобят некоторые преподы) 4) Коррупция...много коррупции в обязательном порядке (но есть исключения) 5) Нет подготовки к Кроку(окончательный экзамен) Из плюсов: 1) можно поступить на бесплатное обучение 2) неплохая теоретическая база 3) много специальностей Думаю на этом все, а напоследок хочу сказать , что взвесив все + и - НЕ СОВЕТУЮ сюда поступать . Реально много недочетов, косяков, проблем в организации и программе обучения.

,

Хочу поделиться своим опытом обучения в даном колледже. Сейчас я заканчиваю 3 курс и уже многое успела повидать))))учусь я на медсестру поступала после 9, естественно на 1 и 2 курсе было много школьных предметов . Это конечно был ужас. Через чур жесткие требования студентам.Первый курс был воистину самым тяжёлым в моей жизни, второй уже получше но все равно очень тяжело дался.Третий прошел более мение сносно за счет того что нет школьных предметов и стало интереснее.Но самое тяжелое не учиться , а терпеть.Унижение, похабное отношение, скандалы на пустом месте,непонятные требования,коррупцию+много престарелых преподов которые реально бесят,ничего дать нормально не могут. В общем и целом, хочу сказать что 60% преподов неадекватные с которыми куча проблем. Еще 20% ничему не учат , но лояльно относятся , а 20% требуют в норме и хорошо ладят со студентами.Если вам повезет у вас будут такие преподы как Гайдай , Заболотный(?мужик), Яковишена,Симчук,Панасюк,Илясов.

,

Коледж просто найкращий, особливо заввідділеням медсестринського відділення Цюрко Ліна Віталіївна ви найкраща❤️

,

Можливо моє повідомлення прочитає адміністрація коледжу і зробить хоча б якісь висновки. Перший курс пройшов чудово, десь легше, десь важче. Але те, що робиться на другому курсі, ні в які рамки не вміщується. Корупція така, що страшно!!!!!

,

"Риба гниє з голови", а ця установа з.. ну ви зрозуміли)

,

По поводу учёбы скажу, что учиться не сложно, если просто нормально учить (!не зазубривать материал!).Но в добавку к предыдущим комментариям хочу отметить, что практическая часть учёбы слабая, теоретическая - более-менее. Большинство преподавателей общеобразовательных предметов стараются подать материал интересно , а вот преподы спец.предметов - не так заинтересованны в знаниях студентов. В общем учиться можно и без взяток. От себя СОВЕТУЮ АБИТУРИЕНТАМ: не стоит верить всем комментариям, которые здесь пишут, так как большинство их авторов а)первокурсники , которые ещё ничего не знают про колледж или б) студенты, которые только и делали, что платили взятки, ибо сами "тук-тук, кто там?" , и просто сидят и пишут слишком очерняющие и не правдивые мнения!!!

,

Какой вмк? У кого есть мозги, мой совет - учите немецкий и поступайте в колледжи Германии бесплатно и получайте стипендию. И после окончания будете нарасхват во всей Европе. Говорю из личного опыта, так как я прошел вмк и потом отучился по той же специальности в Европе, так как диплом мне не признали.

,

Дуже жаль, що через ледачих студентів, яким легше заплатити, ніж вивчити у цього коледжу склалась репутація коледжу з високою корупцією. Безумовно, гроші мало хто відсуне, але прямим текстом ніхто не вимагав, принаймні за 2 роки мого навчання тут.Якщо викладач бачить, що ти вчиш, то він піде назустріч і БЕЗ ХАБАРЯ. Багато студентів часто ходять "благодарити" викладачів , бо весь семестр сиділи як тупаки і геть не писали конспектів , тому, відповідно, й не мали з чого вчити матеріал. Хочте вірте, хочте ні- я пишу все так, як є , принаймні так як у мене. На рахунок відвідування - то тут строго з цим і ''енки" треба відробляти(але в кого багато грошей, то хай платить!),але відробити можна. Загалом скажу так: хто захоче вчитись, то й тут буде вчитись і БЕЗ усіляких хабарів, а в кого мама-тато не знали куди впхати своє дитя - той і тут не вчиться, лиш числиться для галочки як студент коледжу тільки завдяки широким карманам батьків , які без кінця і краю платять за все.

,

Это не колледж это беспредел . Деньги берут приказным порядком.Не сдал , не пытайся что ты сдашь экзамен. Не поступайте сюда , лучше не учиться чем здесь , ничего не научат. На лекции не ходят , по приколу на дистанционке фоткают и всё. Преподша с украинского языка вообще не человек , такое позволять что себе позволяет это безобразие , деньги берет не в 2 цыфри и даже не в 3 .Куда смотрит директор ? Он в их банде .Все выше сказанное проверенная информация, можна больше писать , но увы ограничения по симовалам ( Лучше учись 11 классов и иди в мед это хоть престижно , а ВМК ЭТО ПОМОЙКА .....

,

Хороший коледж, дає гарні знання для подальшого працевлаштцвання.

,

Колледж -нормальный! Кругликова С. С., Панкевич В. В., Орлова В. Ф. ,Киржа Н.В. - Вы лучшие!!!:))))

,

Цього року закінчила навчання у ВМК. Навчання не сахар , бо медицина й вимагає 100%-ої самовіддачі . Коледж навчив мене всьому і я за це вдячна йому. Бувало всяке - й погане й хороше , але то студентство не пішло намарно .Ще ні разу не пожалкувала , що сюди вступила. Навчатися важно й не всі витримають таке, але результат того вартий!

,

Коледж в цілому пристойний - оцінка 4.4 з 5 . Одразу хочу сказати відверто, що при вступі платять ті , хто або зовсім дуб , або страхуються . Щодо взяток - викладачі звісно не відсовують грошей, але й не вимагають( але є окремі винятки);; хто тупий і ледачий - той платить на кожному кроці , щоб бува не перетрудитись при підготовці до якогось екзамену чи чергової лекції. Гуртожиток - це МІНУС...:(, Бо тут часто кошти деруть не відомо на шо , а теплої води не було з часів Великого Потопу...Викладачі віддають інфу на парі десь на 70 %, але є й кращі/гірші... Ще часто студенти скаржаться на одного викладача - я так скажу - це звісно "людина настрою", але строга й вимоглива, вона дасть якісь цінні знання . Ще подяка Яковишеній Л.О., Беднарчик М.В. та Моцяка Ю.М.!:))))

,

Ужасний коледж, дітей не вчать,а тільки хабарі беруть. Не рараджу сюди поступати....

,

Всі викладачі дуже хороші та відповідально ставляться до своєї роботи

,

гуртожиток брудний в кімнатах сторий ремонт вчителі знущаються і беруть хабарі гуртожиток взагалі з СССР

,

Коледж просто супер!!Викладачі найкращі,оцінки ставлять справедливо! Стосовно гуртожитку так є невеличкі проблеми,але хто не жив у гуртожитку той не був студентом. Поступайте не пошкодуєте?

,

Закінчила навчання місяць тому. Дуже сумую за коледжом. На рахунок корупції, так, вона є, але це суто добровільно з боку студентів. Якщо ти дійсно вчиш, стараєшся, то ніхто тебе валити і вимагати грошей не буде. Є такі викладачі, які суто принципово не беруть грошей (да, таке буває в нашій країні). Навчатися важко, але ніхто і не казав, що буде легко. Головне зрозуміти чому ти тут і чи дійсно тобі потрібна медицина. Прийдеться забутися про відпочинок, сон, але, якщо в тебе є якась ціль і ти дійно хочеш бути медиком, то це навіть в кайф. Викладачі дуже хороші, знання вимагають. Окремо хочу подякувати таким викладачам як, Сікержинська, Сімчук, Паламарчук, Ковальчук (якщо Ви це читаєте, то знайте - Ви, найкращі. Дуже сумую). Всім абітурієнтам хочу побажати нервів, наснаги, бажання навчатися. І памятайте, що ці роки - найкращі у Вашому житті. Проживіть їх гідно)))

,

Я навчалася і в Погребищі (ПМК), зараз в академці хочу перевестися у Вінницький медичний коледж. У Погребищі також є і хабарі і нб кожне відпрацьовувати потрібно, гуртожиток то взагалі жах, душ на першому поверсі робить із чотирьох тільки 2 кабінки робе, на другому поверсі холодреча а на четвертому жарко, в загальному коледж непоганий і деректор хороший, є їдальня, бібліотека з комп'ютерами та інтернетом, спортзал хороший, скрізь пороблені ремонти крім гуртожитка. Але по коментарях я так бачу що у ВМК не набагато і краще

,

В гуртожитках брудно.Є завжди таргани та неприємний запах тухлого під ліжками.Мало що приємного, щей треба чергувати по гуртожитку, виносити сміття та робити ремонти за свій рахунок.

,

Пишу коментар як випускниця.Навчальний процес відбувається на застарілому обладнанні часів ссср чи й раніше.Брудні пластмасові маникени,Їдальня та туалети часто закриті.Книги,ліжка в гуртожитках,посуд,обладнання з того ж ссср 70х років.Ніби попала в радянські часи, з яких коледж і не виходив як ставленням до студентів,так і матеріально-технічню базою,так і зарплатнею після успішної здачі випускних іспитів.в дві сімсот-три тисячі гривень з яких треба за все заплатити включаючи житло,проїзд,харчування та утримання сімї в великому місті

,

декілька днів тому поселилась в гуртожиток коледжу,згодна з попереднім коментарем-матраси в плямах жовтого кольору, на кухні на повер таргани,душові на першому поверсі

,

1 і це ще й багато, гуртожиток де проживають по 6-7 в кімнаті з ремонтом радянських часів й тарганами - слів взагалі бракує,

,

жах і годі.поступайте якщо бажаете працювати в фапі за мізерну зарплатню в селищі міського типу.

,

Навчаюсь у коледжі із великим задоволенням. Гарні викладачі, об'єм знань чудовий, практика прекрасна. Багато доброго і світлого пізнала у ВМК, а головне навчилась цінувати отримані знання( від них залежить життя пацієнтів та наша безпека). Дякую усім за чудові роки в коледжі. Успіхів усім.

,

Бакалаврат у Фінляндії безкоштовний для студентів - іноземців. Так, треба володіти англійською та фінською мовами мінімум на В1, зате по закінченню матимете гарантовано високооплачувану роботу (3000 -3500 евро/місяць). Є один мінус у навчанні - хабарів не беруть:)

,

я хочу поступать в этот колледж в этом году.

,

Здесь писали о преподавателе Мазуренко, я хочу знать а какой предмет он преподаёт и на каком курсе? Хочу поступать на следующий год. Думаю стоит ли.

,

А я закінчила коледж в 2009 році..І скажу чесно дуже сумую за ним..Мені сподобалось там вчитись.Якщо ти дійсно прийшов туди вчитись і стати медиком справжнім то ніхто з тебе не буде вимагати гроші,а тільки знання.А пропуски так звісно треба відробляти.Це у кожному є навчальному закладі.Вчителі також тут нормальні,а якщо і трапляється суворий то ще раз повторюсь це є у кожному навчальному закладі.Гроші платить той хто не вчиться і не ходить на пари або ж відчуває,що сам не здасть предмет принаймні на хорошу оцінку...То ж незнаю можливо з того часу щось змінилось.Але я навчалась на державному і отримувала стипендію до самого закінчення коледжу.Так вступила я за гроші не заперечую...Але далі я вчилась сама.Інколи платила,але це в крайньому випадку.Ніхто в мене їх не вимагав.))Дуже класні вчителі за якими я сумую Назаренко,Сікержинська,Кучко,Пацар,Ілясов.То ж абітурієнтики вперед.Все залежить від вас самих і від вашого бажання.зо

,

Не подобається оцінювання знань - занижують оцінки в середньому на 1-2 бали, якщо якийсь предмет знаєш на 4-3, можуть вліпити двійку, а потім бігай на перездачі і плати хабарі. Якщо захворів і надав довідку, всі пропуски будеш відпрацьовувати, тобто кожен пропущений урок, кожне "нб". Не знаю чи ще в якомусь коледжі є така дикість, вчишся в медичному коледжі , а хворіти не можна! В нормальних вузах надав довідку і здавай собі заліки, модулі і т.д. Тут же вимагають здати кожну пропущену пару! Тупість,дикість і хабарництво. Не раджу. За кордоном можна отримати ту саму освіту, вклавши в неї набагато менші кошти і зберегти нерви.

,

Ну, такое. Приемная комиссия не очень. Если хорошие школьные балы поступишь. Многие платят за поступление. Учится можно и без денег, но довольно трудно. Есть предподаватели очень даже хорошие, а есть наглухо отбитые. Это как повезет. Обучают тоже кто как. Практиковатся есть на чем. Но повторяю учится трудно и за прогулы тоже строго.

,

Навчаюсь на данний час в коледжі. Вчити потрібно 100% але деякі викладачі за оцінки беруть гарні гроші. Спочатку ставлять "2" а потім на перездачу. А перездача це від 100 грн. і до 800 грн.

,

Все правильно! Платят тупые и ленивые! А вы хотели на халяву? Я лично учусь самостоятельно и никому ничего не должна!

,

Гребуть не те слово, особливо є такий викладач - Кульчаковська О.М., там так просто і підійти не можна, все має свою ціну. А викладацької віддачі - нуль, навчитись немає чому. Якщо вам попадеться в ролі куратора і ви не хочете за все платити, то зразу переходьте в іншу групу.

,

Те що гребуть гроші, то правда! А хто без грошей, той може розрахуватися по іншому... При подачі документів навіть не не дивляться на документи. Зразу $500 і крапка. Погано те що боролися з Донецькою мафіею та хабарниками а в себе під носом не помічаємо.

,

Я тут навчаюсь на 3 курсі,і поступала сама ,без мам і пап.Після 11 класу ти легко можеш поступити якщо добре здав ЗНО.А якщо дуб -дєрєво ,то звичайно будеш платити.Вчусь добре ,А платять ті хто не хоче вчитись.Приймальна комісія була чудова і дуже приємна.Ні разу не пожалувалась що вступила саме сюди

,

Багато читали відгуків про цей заклад. Не вірили. Але переконалися — все правда. Роботи на тестах не кодовані. Куди хочеш — туди клади листок. На 50 тестових жахливих питань дається одна година і по мові, і по хімії. І варіант, здається, теж один на всіх. Дивно, так? Хімія — це просто жах. Через одне завдння — задача. Вони казали буде 7-8 клас, а там близько такого не було. Напевно, дали перший курс універ. А все скидують на: "Це наш профільний предмет". Їх профіль — це гроші. Оцінки не оголошують. Окремо показують кожному оцінку, мовчки, тикають пальцем. На листку тільки твоє прізвіще. Більше нікого. І що цікаво: чим меший шкільний бал — тим вищим оцінка за екзамен. Не робіть спроби вступити на цей факультет. Ваші знання тут нікому не потрібні.

,

Всем привет! Если вы мечтали в детстве стать врачом и вам нравится помогать людям , то Донецкий Медицинский Университет имени Максима Горького ждет вас! Из-за тяжелой политической обстановки ВУЗ вынуждены были переехать в город Краматорск, но преподавательский состав и руководство университета готовы нести вам знания все с той же силой и терпением как и все предыдущие годы. Вступай в нашу группу абитуриентов и задавай самые различные вопросы про наш университет. Выпускники медицинских училищ и колледжей поступают на 2 курс по результатам внутреннего экзамена. И конечно поступив сюда вы сможете узнавать что-то новое каждый день!

,

Я надзвичайно хотіла тут навчатися,але не так це все було просто...Приймальна комісія просто жах...Повний безлад,подавали документи,то аж 2 рази були (навіть не брали до уваги те ,що люди поприїжали здалеку і дорога не дешево обходилася),на екзаменах дали такі завдання ,що діти без репетиторів нічого би і не написали...Відношення не найкраще((на тебе кричать,можуть навіть силою випхати з приміщення,за те ,щоб просто запитали!Не знаю як там навчання,але в приймальній комісії і на екзаменах мені вже вистачило того жаху!!

,

тихий ужасс...

,

Цей коледж просто супер . Мені дуже подобається тут навчатися .Найкращі вчителі та студенти тут . Вступайте і не пошкодуєте .

,

Коледж супер! А деньги на хабари у того идут, кто тупой и не учит ничего!!!

,

чудовий коледж..вдячний вчителям та персоналу ВМК.коледж навчає професії. лише позитивні враження.

,

Поступил в коледж в етом году. коледж супер очень люблю здесь учится.

,

Самые классные преподаватели, которые работали в 1994-1998 г.г. и некоторые работают сейчас: Пушкарь Любовь Ивановна, Токарь Владимир Владимирович, Зубенко Татьяна Леонидовна, Свидрук Татьяна Андриановна, Бидоленко Наталья Борисовна, Илясов Станислав Васильевич, Шакула Олег Александрович, Тарасюк Валентина Ивановна, Парой Николай Васильевич. Спасибо Вам огромное за Вашу доброту, любовь и мудрость, которые Вы передаете своим студентам!!!

,

Дуже класний коледж, тільки позитивні враження, немає хабарництва... Дійсно в цьому коледжі можна навчитися за 3 роки більше, чим за 6 в університеті)))

,

здраствуйте.я закончила коледж в 2011 году,училась на акушерку,но перед тем 2года проучилась в лицее при коледже.о коледже ничего плохого не могу сказать.я с первого курса стала старостой групы,хотя знакомств никаких не было.на щет денег кто учит тот здаст,но иногда приходилось немножко"благодарить"но преподавателей тоже можно понять,зарплаты у них маленькие.но если учиш денег много не надо.очень довольна что училась именно в етом коледже,досих пор общаюсь с преподавателями.одельная благодарность Назаренко,Токарю,Сирак.очень всех люблю,очень скучаю по всем кто преподавал.знания дали замечательные.

,

Здравствуйте! Я закончила колледж в 2002 году, военное отделение, до этого училась ещё два года в лицее ,то есть, учёба в колледже для меня длилась 6 лет. Хочу выразить большую благодарность бывшему или, как сейчас модно говорить, экс-директору этого колледжа Тарасюку В.С., очень толковый руководитель, хозяин и даже классный преподаватель. За время его руководства, пока я там училась,всегда везде было чисто и всё выполнялось чётко. Да,всё было,но мы очень дорожим теми годами, которые там провели. Прошло больше 10 лет,но мы встречаемся, созваниваемся, стали даже друг у друга кумовьями и всегда при встрече вспоминаем наш колледж и нашу группу. Хочу выразить благодарность Наумовой В.М.- нашему классному руководителю, Токарю В.В., Сиденко В.Н. , Сокур В.А., Бондарю П.Т., и всем тем, кого не назвала,очень любили и любим Самойловича. Студентам хочу сказать - учитесь, ведь о преподавателях судят по знаниям их студентов.Всем удачи.

,

Поступила у 2005 на державне безкоштовно,закинчила у 2008 з червоним дипломом,платила лише два рази,коледж чудовий,головне бажання там навчатись,гуртожиток чистий,жила там весь час и не платила...працюю на швидкий допомози - даною освитою задоволена...

,

У цьому році закінчила бакалавра.Всього провчилась у коледжі 5 років і не жалію.Гроші платити потрібно в наш час куди б ви не пішли чи поступили. Але якшо ти знаєш 100 % здасиш без грошей! Дуже чудові викладачі і персонал.При коледжі працюють різні гуртки,сама я ходила до художнього,на всі свята проходять концерти,квн,конкурс аеробіки.Практики проходять як в коледжі так і в лікарні.Якщо хочеш навчатись то немає проблем, якщо не хочеш отримуєш погані оцінки і пишеш негативні відгуки.Не слід забувати що у майбутньому від твоїх дій може бути надана шкода життю людини. Дуже сумую за своєю групою, куратором Павленко І.Ю,і взагалі за коледжом.Чудовий привітний директор Андрієвський І.Ю,завжди спілкується з студентами! За 5 років навчання коледж став частиною мого життя. Поступайте, навчайтесь, радійте студентським рокам, бо вони дійсно найкращі!

,

Коледж дуже крутий. Є, звісно, вчителі, які беруть скажемо так "подяку" за оцінку. але це в тому випадку, коли ти лінуєшся вивчити. Не все так погано. Є вчителі, наприклад Коваленко, яким дійсно важливо дати знання. Але в нас всі вчителі класнючі, головне найти підхід. Я поступила сама на контракт, без знайомих, і не заплативши жодної копієчки. Тому, хто хоче поступити сюди, єдина порада- вчіть! А ,вступивши, спочатку працюйте на репутацію, яка дуже швидко почне працювати на вас :) Удачі всім, хто вступатиме)

,

медліцей не дає достатнього рівня знань і навч. процес хаотичний.навантаження з предметів розподілено нерівномірно.всі модулі здають в останній тиждень семестра.біологію викладають не за програмою (теми взагалі не пояснюють),тому до ДПА треба готуватися сам-но за шк. підручниками,не говорячи вже про ЗНО.При виборі ІІІпредмету ДПА не враховують бажання учнів -всім нав"язують математику. оцінки занижують:7 для них-це як 10 в школі.тому сер.бал атестату низький,а при вступі у ВУЗ бал атестату сумується з балами ЗНО.не завжди отримані оцінки переносяться в журнал правильно.семестрова оцінка залежить цілком від бажання вчителя.(деякі з учнів благають,хтось платить,хтось має зв"язки).11 тільки для старости і замстарости.щомісячний внесок в 100грн. для куратора.і не дай Боже заперечити-із 5-6 не виберетесь.не всі витримують постійного тиску та дискримінації,тому вже після І семестру повертаються до шкіл.із 3 груп ліцею випуска 2013р. залишилось тільки 2.Тільки 1 учень закінчив із медаллю.

,

хороший колледж, кто хочет учить-учит, кто тупой-платит...все закономерно) а Мазуренко действительно не корректный человек, походу еще и не совсем адекватная. сама не знает чего хочет! сначала вроде все нормально, потом оказывается что у тебя-полный завал по ее предмету.

,

У кого есть деньги и кому нужен только диплом - добро пожаловать в эту помойную яму!

,

Закінчила в 2001 році з червоним дипломом. Жодному викладачеві ні за одну оцінку не платила, і ніхто з них не вимагав ніяких хабарів. Прикро, що за десять з лишком років усе так змінилося. Неприємно читати відгуки теперішніх студентів. Вдячна за отриману спеціальність, за якою зараз і працюю.

,

Навчання в коледжі дуже сподобалось,були деякі нюанси але загалом супер.Закінчила коледж за спеціальністю медико - профілактична справа.На даний момент не можу знайти роботу.

,

не коледж а кошмар. Тільки то і дай шо хабар. Закінчила цього року.

,

тихий ужас

,

Самий дібільний і забитий коледж)))Якщо у вас хватить ума не поступайте,бо всі гроші з дому винесете,на хабарі.

,

Коледж просто супер:-* Не спорю, некоторым преподам нужны только деньги, но есть и честные. А знания будут, если вы захотите учиться...

,

Дорога Валентина! Ваша дочка зрозуміла тільки на останньому курсі, що треба вчити. Лопатою гроші гребуть у тому випадку - коли повний нуль.

,

моя донька в цьому році закінчила спеціальність фармація. Гроші в цьому коледжі гребуть лопатою, починаючи від директора і закінчуючи лаборантами, але не всі! Коли дочка перейшла на останній курс, вона мені сказала: все мама, а тепер треба вчити, бо тут гроші не проходять! Я дуже вдячна тим викладачам, у яких ще залишилось поняття про совість і про професію вчитель! І я розумію, що хороші оцінки ставили дубам по вказівці зверху, бо якщо викладач не взяв гроші, їх заплатили вище, зав.відділенню, завучу або директору, всі в одній упряжці! Таке дороге навчання тут, що напевно було б дешевше вивчити дитину в інституті!

,

У цьому році закінчив син фармацевтичний факультет. Як і в кожному закладі, є свої плюси і мінуси. На батьківських зборах нас збирали тільки для того, щоб ми скинулися на сесію, кожна сесія - від 250 - до 500 грн. Здавали всі однакову суму, не зважаючи на те, знає твоя дитина, чи ні. Мене це дуже обурювало. Чому я маю платити, якщо моя дитина знає. Та до викладачів окремо "підходити" не доводилося. Гуртожиток - це окрема тема. Коменданту постійно доводилося платити, інакше постійне доколупування.

,

Колледж нормальный,но почему Мазуренко В.М позволяет себе такое поведение к студентам ,сначала не ходит на работу ,а потом заставляет детей бегать на перездачу ,доводит детей до суицыда ,а когда ребенок приходит у нее видители нет настроения слушать и так до бесконечности,не смотря на жалобы родителей и заявления директор не принимает никаких мер к преподавателю это же превышение должостных инструкцый

,

Я чула багато харошого про цей коледж і мрію поступити:)

,

я не пойму хороший коледж или нет

,

тихий ужасс...

,

Не коледж а банк тільки гроші подавай.Не вступайте

,

Совершенно не согласна что колледж не дает знаний. Другое дело, что студенты не настроены учиться. Практика как раз там не плохая и преподаватели преподносят знания все довольно понятно и лаконично. Выпустилась пару лет назад, довольна, что заканчивала именно его.

,

колледж так себе.знаний почти не дают,практики толком вообще нет.кругом коррупция .все стоит денег.преподы не стыдятся говорить за деньги.в столовке цены!!в магазине на урожае и то дешевле.с книгами проблема-все ксерим(бабло кому-то зарабатываем).короче-я бы в жизни второй раз никогда бы не пошел туда учиться

,

Це просто надзвичайний коледж! Дуже мрію там навчатися ,сподіваюсь це в мене вийде!Я знаю які там чудові викладачі з того ,що так підказує мені серце!І взагалі цей КОЛЕДЖ -це мрія всього мого життя!ачі з того ,що так підказує мені серце!І взагалі цей КОЛЕДЖ -це мрія всього мого життя!

,

в коледже , приподавателям наплевать , кокие у вас знания,они только заглядывают в ваш карман,платить прейдётся за всё!!!на всё и у всех своя такса (росценки),вы никогда не отроботаете тех дениг которые выложите за учёбу!!!поступить просто так не получится,скорей всего,вам предложат гос место за 2 000 доларов и платное около 1 500 доларов!также там приподают не совсем адыкватные люди,вас могут гнобить ,только зо то - что вы не нравитесь!!!зубрить ночами ,прийдётся,только толку 0 !некоторые учитиля вообще не читают лекцыи и ничего не обясняют по придмету(пъют кофе в каптёрке)а потом делают не ожиданый опрос,выставляют 2 и требуют приблизитильно по 50 грн , что бы закрыть колы!так что прежде чем поступать хорошо подумайте,есть ли у вас лишнее здоровъе,нервы и деньги!

,

я закинчила коледж в 2009р, все супер,але деяким викладачам потрибно бути вимогливими.

,

навчання в коледжі - це самий яскравий період в моєму житті . Великий привіт одногрупникам та викладачам .

,

Найкращий у світі коледж, запрошуємо всіх вступати сюди. Тут чудові викладачі, приєднуйтесь до цієї вликої друної сім"їю

,

На стоматологии,преподаватели просто грабители!А в остальном класс!!!!

,

хороший колледж

,

Самые тёплые воспоминания.

,

Так,коледж супер!

,

Підтримую все вище написане!

,

Супер!!!!!Я очень по нему скучаю!!!!!!!!Преподавателям огромное спасибо!!!!!!!!

,

супер

,

the best!!!!!!!!!!!

,

Це супер коледж

,

ето самий лучший коледж в мире,спасибо большое всем преподавателям,за то что отдают самих себя нам,спасибо за то что ви с нами,ми вас очень любим.


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице