Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

109
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж у 2021році.З власного досвіду хочу сказати - коледж крутий! Дуже дуже вдячна викладачам! Дуже хочу подякувати СІКЕРЖИНСЬКІЙ ЛЮДМИЛІ ВАСИЛІВНІЙ ТА ТАРАСЮК ВАЛЕНТИНІ ІВАНІВНІЙ ви просто НАЙКРАЩІ!!! Ви дали багато знань, багато навчили, багато вклали сил в нас!!!! Я дуже дуже сумую за тими часами... Також окремо дякую Директору Андрієвському, який з повагою відноситься до кожного студента!!! Загалом, якби повернути час назад, я б знову і знову вибрала ВМК!!!! Найкращі ЛЮДИ та ВИКЛАДАЧІ!!!! P.S. Синочку 2 роки, дякую що дали змогу довчитись і здобути таку круту спеціальність!

,

У цьому році я закінчила ВМК і можу з власного досвіду сказати, що він є найкращим коледжем, принаймні у Вінниці❤Викладачі ставляться до студентів добре і у мене немає ніяких нарікань у цьому плані. І пожартують, і шось цікавеньке розкажуть, і пару проведуть по темі, а не про Химині кури(так, як це часто буває в інших внз). А ще тут є особливо по-своєму весела і цікава людина - вахтерша Валентина. То така людина, шо навіть кацапа на танку не пропустить, якшо той не дай Бог захоче пройти без змінного взуття:))) короче, охрана в коледжу шо нада, сигналізації не треба з такою вахтершою!) Атмосфера дружна, ніхто нікого не грузить чимось непотрібним, якшо захочете дійсно вчитись, то ніхто вас не заставить платити взятки. І повірте, що в реальності тут не побудовано все на грошах, так як це часто пишуть у коментах, а на розумінні та людяності; просто, на жаль, не всі це розуміють.Отак)

,

Жахливий коледж, через корупційні схеми і перетворивши найкращий коледж в Україні, на найгірший. Ідіть вже геть, кровопивці, і дайте коледжу розквітнути знову.

,

Як вступав сюди, то багато хто казав :"Та там все бабки і зв'язки рішають". Ну, думаю, поживемо - побачимо. От уже і відучився я у цьому коледжі, а ніякого хабарництва, кумівства чи ще чогось такого я так тут і не зустрів=) колєдж дійсно хароший, хто б там шо не писав, а він для мене був, є і буде найкращим і найріднішим!

,

Люблю цей коледж, і якби була можливість ще раз постати перед вибором коледжів Вінниці, то однозначно обрала б саме ВМК. Особливу подяку хочу висловити викладачам ЦК фарм. дисциплін Єрмощенко С.А., Глушко Н.В., Черкасовій Н.М. , Войтенко О.Г., а також Орловій В.Ф., Беднарчик М.В., Черчик Н.Л., Яковишеній Л.О. Це ті викладачі, які є дійсно майстрами своєї справи і намагаються навчити кожного студента якомога краще і більше. Тому знайте, що ви - найкращі!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці