Луцкий кооперативный профессиональный колледж Львовского торгово-экономического университета

Луцкий кооперативный профессиональный колледж Львовского торгово-экономического университета
  • дневная, заочная
  • Статус частный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

94
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

ЛКФК ЛТЕУ це один із кращих коледжів. Спостерігаючи за сторінками різних навчальних закладів та спілкуючись із своїми ровесниками, які теж навчаються або навчались, можу сказати наступне: вартість навчання відносно середня; викладачі пояснюють матеріал доступно, як і скрізь в кожного свій підхід; стосовно платних практичних (якщо це Кухар. Кондитер або Харчові технології), то так роблять скрізь. Стосовно платних пропусків - частково оплачується, часково відпрацювання, це все обговорюється на батьківських зборах та приймається рішення. Впершу чергу це на відповідальності кожного студента. Ходіть на пари, проблем не буде. Працюєте - переводьтесь на заочне або робіть індивідуальний план. Ваш комфорт у ваших руках. Чисто там де не гадять (про гуртожиток)

,

В цьому році закінчив Луцький кооперативний фаховий коледж. Враження залишились лише позитивні. Дуже вдячний викладацькому складу за високий рівень підготовки та за ті знання, що я тут отримав. Тут я знайшов нових друзів. Рекомендую цей навчальний заклад абітурієнтам, якщо ваша омріяна професія є в списку спеціальностей, на які здійснює підготовку коледж.

,

І однієї зірочки не вартий навчальний заклад, викладачі, які ставлять себе надто високомірно, дозволяють собі обговорювати студентів із іншими студентами за їх відсутності, при цьому вживаючи не досить тактовні слова! Викладачі , які приходять на пару в алкогольному сп’янінні, інші бодай і зовсім не приходять! Корупція присутня! Навіть, якщо, ти сумлінно навчаєшся, активний в студентському житті, учасник олімпіад , це абсолютно ніяк не врахують! Є і неадекватні викладачі, до яких і слова ніякого не скажеш, бо висміюють, піднімають голос і ведуть себе зверхньо! Ні за що не пораджу цей заклад навчання іншим!

,

Найкласніше!

,

Гуртожиток просто жахіття, тут ще й проживають сім'ї з дітьми та старші не зовсім адекватні люди. В гуртожитку пральна машина платна (20-25 гривень за 1 прання), душ єдиний на всіх студентів, вода не завжди гаряча, кімнати дешевші просто з жахливому стані, кухні бажають кращого, туалети жахіття, з 6 може працювати 1 і це вже добре, інколи взагалі приходиться бігати на інший поверх. Світло дуже часто вибиває, бувало і декілька днів ніхто не ремонтував. Холодильників багато де в кімнатах просто немає (як і в моїй). На рахунок проживання тут, можу трохи пояснити, 2 поверх тільки для студентів, але не раджу людям які не переносять запах цигарок, він там стоїть завжди. Третій поверх для сімейних пар, пар з дітьми, можна для студентів, але -кімнати дорожчі, +туалети кращі. 4 поверх для старших людей та студентів.


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке