Луцкий кооперативный колледж Львовского торгово-экономического университета


  • Луцк · ул. 8-го Марта, 8, Волынская обл.
  • (0332) 23-39-35
    (0332) 23-44-47
  • дневная, заочная
  • Статус частный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

І однієї зірочки не вартий навчальний заклад, викладачі, які ставлять себе надто високомірно, дозволяють собі обговорювати студентів із іншими студентами за їх відсутності, при цьому вживаючи не досить тактовні слова! Викладачі , які приходять на пару в алкогольному сп’янінні, інші бодай і зовсім не приходять! Корупція присутня! Навіть, якщо, ти сумлінно навчаєшся, активний в студентському житті, учасник олімпіад , це абсолютно ніяк не врахують! Є і неадекватні викладачі, до яких і слова ніякого не скажеш, бо висміюють, піднімають голос і ведуть себе зверхньо! Ні за що не пораджу цей заклад навчання іншим!

,

Найкласніше!

,

Гуртожиток просто жахіття, тут ще й проживають сім'ї з дітьми та старші не зовсім адекватні люди. В гуртожитку пральна машина платна (20-25 гривень за 1 прання), душ єдиний на всіх студентів, вода не завжди гаряча, кімнати дешевші просто з жахливому стані, кухні бажають кращого, туалети жахіття, з 6 може працювати 1 і це вже добре, інколи взагалі приходиться бігати на інший поверх. Світло дуже часто вибиває, бувало і декілька днів ніхто не ремонтував. Холодильників багато де в кімнатах просто немає (як і в моїй). На рахунок проживання тут, можу трохи пояснити, 2 поверх тільки для студентів, але не раджу людям які не переносять запах цигарок, він там стоїть завжди. Третій поверх для сімейних пар, пар з дітьми, можна для студентів, але -кімнати дорожчі, +туалети кращі. 4 поверх для старших людей та студентів.

,

Я зараз навчаюсь в цьому закладі, що подобається і не подобається розкажу: з плюсів тут дуже добре пояснюють матеріал, справді прекрасні викладачі де я тільки бачила, на рахунок коментарів про п'янку викладачів не знаю, не зустрічала. З мінусів: за все треба платити, буквально, навчання завжди дорожчає, платимо за їжу яку готуємо на кухні, хоча самі майже не коштуємо, а просто для фотосесії чи на пробу керівництву (щоб їй це все влізло!) за студентські які отримаємо тільки через пів року, а то й більше навчання, за пропуски а це доречі не малі суми! Вони беруть по 70 гривень майже за 1 навчальний день. Ти маєш половину виплатити, а половину відробити в коледжі. Досить часто в закладі свята та гості яких потрібно нагодувати на обслужити витрачаючи свої гроші і час, це одне з самого несправедливого на мою думку в коледжі. Все робиться для когось, але тільки не для студентів.(

,

Коледж один з найгірших, викладачі себе дуже високо ставлять, хоча нічого не знають, вимагають гроші, знаходяться в нетверезому стані.

,

Для того, щоб досягнути успіху треба одягнути підкову і пахати як коняка. Навчання з використанням інтернету стало звичним явищем в умовах коронавірусу. Якщо дитина правильно вмотивована, вона буде розвиватися всебічно, а цьому допоможуть викладачі-наставники. Знайти своє місце у професії непросто. Потрібно наполегливо йти до мети, постійно вдосконалюючи свої здібності і вміння. Скигленням та звинуваченням інших у своїй нездатності до навчання Вам не вдасться досягти успіху

,

Коледж не рекомендую, неможливо навчатися, жахливе ставлення викладачів.

,

Про цей коледж я можу сказати тільки декілька речей. Пропуски платні,і суму за пропуски встановлюють батьки на батьківських зборах. Всі " майстер класи ",викладачі беруть з інтернету,за що звісно ж беруть кошти в студентів. Мається на увазі на харчі для того "майстер класу" Сума за навчання як тільки я вступила до коледжу була 540 гривень. зараз 970 Викладачі не такі вже й погані. В них просто свої принципи і свої манери спілкування. Для окремих немає поняття "толерантності". А наше улюблене керівництво, не боїться брати хабарів від слова взагалі. Для того,щоб закрити сесію або ж відкрити вільне навчання(яке за законом є безкоштовним) готуйте віддати зі свого гаманця одразу 1000 гривень. Якщо б на місце керівництва посадити людину, яка буде думати про розвиток коледжу , про те як заохотити дітей йти на навчання саме сюди. Треба в коледж тих людей ,які думатимуть про розвиток коледжу,а не свого гаманця...Тому підсумуючи я можу сказати"Краще йти працювати ніж до цього коледжу"

,

в будь якому закладі є свої плюси і мінуси) ЛКК не вийняток. Але радію, зо вчилася тут. Веселе студентське життя, лояльні викладачі. Приємні спогади

,

Дитина вчиться на 2 курсі.В принципі все влаштовує.Знання дитина отримує,задоволена, що ще треба нам батькам.

,

В цьому році закінчив цей коледж мій син.Нас абсолютно все влаштовувало.Викладачі хороші,директор молодець.Син розповідав про різні конкурси ,майстер класи,а день здоров"я це взагалі щось.Гарний коледж,хороші викладачі.Дякуємо за знання які ви вклали в нашого сина.

,

Чудовий коледж,сама вчилась ,і зараз вчаться 2 доньки на різних спеціальностях.Чудовий.привітний педагогічний колектив,директор чудова людина все робить для дітей.Читаю попередні відгуки і незнаю як можна писати таку гидоту .Завжди можна знайти мову з людьми але для того потрібно залишатись людиною самою. Процвітання Вам любий коледж,попри всі негативи іти прямо і впевнено.

,

Чудовий коледж. Дитина навчається другий рік вже. Викладачі привітні, хороші. До студентів гарне ставлення, за хабарі вперше чую. Жодного разу нікому не платили. Не жаліємо про вибір навчального закладу!

,

Нещодавно випустилась з коледжу, це повний капець, нікому не рекомендую. Викладачі вдивають спиртні напої, а директор просить хабарі за закритя сесії. Та заставляють відпрацьовувати платні пропуски, які по закону не передбачені, а вони про це говорять тільки після підписання контракта. А умови в гуртожитку це як фільм жахів.

,

Ужасный колледж, мы отдали туда своего ребенка и жалеем об этом, потому что уровень обучения не соответствует заявленому. Директор колледжа немного не в адеквате женщина, просит или точнее говоря, требует деньги от студентов за закрытие сессии, а об их посиденьках во время пар у себя на кафедрах, так это вообще отдельная статья.

,

Жахливий коледж, нiкому не рекомендую туди поступати. Викладачi алкоголь вживають прямо на парах!!! Беруть хабарi, директор Коледжу неадекватна.

,

в 86-му було прекрасно

,

Я дуже рада що навчалась в цьому коледжі. Привітні викладачі, доступно пояснюють, та дуже класно викладають. Коли ходиш на пари, все вчиш то і ніхто претензій до тебе не має, автоматом більшість ставлять, а коли приходиш і бикуєш до всіх бо ти платиш і думаєш що тобі все дозволено, то таке відношення відповідно і буде. А те що холодно, то це всіх закладах холодно навіть в СНУ, в коледжі хоча б обігрівачі ставлять. Бажаю керівництву коледжу натхення та розвитку!!!!!

,

Чудовий коледж, хороші викладачі. Все доступно пояснили, допомогли остаточно визначитися з вибором спеціальності. Будьте нормальними до людей і побачите таке ж відношення до себе ! Я рада, що навчатимуся саме тут.

,

Батьки!!!непускайте в цей коледж своїх дітей це не коледж, а просто жах.

,

Керівники звичайні люди, викладачі ставляться до людей так, як і до них. Вчитися легко та приємно, головне цього хотіти. Мінусом є те, що "н" платні, коледж не отоплюється, але через це і зробили 2 місяці канікул взимку. Деякі викладачі просто заставляють писати, не пояснюючи той матеріал. Щодо гуртожитку: там тепло, не мерзли ще. В кімнатах жити ще можна, ми переклеїли шпалери, то стало затишніше. Нещодавно зробили новий душ, повністю з нуля, тепер є радість. З мінусів те, що на поверх може працювати лише два туалети і то вони постійно брудні. На кухні завжди ваняє. Постійно шум, і крики. Неможливо відпочити Думаю допоміг вам

,

Проблема в тому, що закладу 76 років, а такого собі керівники не дозволяли, як ці кризисменеджери. Хто зна, як історія закладу буде розвиватись. Хоч би не так, як доля спортзалу.

,

Хто відвик працювати, ПРАЦЮВАТИ НЕ ХОЧЕ І НЕ БУДЕ. Легше інших поганяти.

,

Потрібно почати працювати, а не мається казна чим. ВСЕ ПРОСТО

,

Люди!!! Схаменіться!!! Чи варті ваші наклепи для закладу з 76 річним існуванням!!! Ми вчили дітей і знаємо! Не потерпимо знищення закладу! Не подобається сучасна адміністрація????? Вона вибирається і змінюється, а заклад у чому винен????? Заспокойтеся благаємо Вас!!!!!!

,

Дорога адміністрація, СХАМЕНІТЬСЯ. Перестаньте безбожно пиячити, займіться закладом. Діти такі речі розповідають. СОРОМ. Ви ж жінки, Ви маєте дітей навчати, бути прикладом. Як вдома сприймають вашу пиятику? А не можете це подолати, не позортесь, йдіть, нехай молодь бере справи в свої руки. Наші діти їх розуміють і сприймають.

,

Всім заправляє директор, але не на користь закладу . Студенти сидять в холоді. Викладачі не отримують законних виплат. А директор, відчуваючи закат своєї позорної короткочасної кар'єри, вириває останнє.

,

Що дивного у проблемах коледжу, адже ним керують жінки похилого віку, які нічого не розуміють в сучасному менеджменті, зате є залежні та справно вимивають гроші, які направлені на навчання з закладу. Це схоже на агонію.

,

В коледжі вже дійшли до абсурду. В той час, коли серед неповнолітніх набувають поширення ігри смерті, директор в гуртожиток, де в основному неповнолітні, приймає вихователя за цивільною угодою. Жах. Це не лише обман держави, це загроза життю дітей.

,

Може, прийшов час піти тим кому дійсно треба було б піти і не дратувати своєю присутністю.

,

Пішло багато хороших викладачів, наставників та порадників. У цьому винні не студенти і не заклад. Соромно за заклад! Які перспективи були!

,

Давайте все називати своїми іменами. Нанівець все зводить директор та її заступниця. Роками це триває. Всі закривають на це очі. Кому байдуже, а хто і боїться щось сказати. Але всі поза спиною говорять і про хабарі, і про п'янство, і про недолуге керівництво. Директор навіть комп'ютером не вміє користуватись, в наш час. Про які реформи в закладі може йти мова. Все йде до свого логічного завершення.

,

Справді, в нас класний коледж і вчителі. Шкода лише, що те що пишуть, теж гірка правда. Стараєшся, береш участь у заходах, вчителі їздять на ярмарки, агітують. А хтось своєю поведінкою все зводить нанівець.

,

Я не розумію,навіщо деяки батьки беруть і говорять про коледж нісенітницю. Мені наоборт подобаються вчителі і коледж

,

Зараз після канікул проходжу практику, від друзів дізнався, що звільнилась Наталія Володимирівна. Шкода, хороша людина, цікавий викладач, чудовий завуч. Відчувалось, що вона цим жила.

,

Препади тут справді є різні, але чомусь останніх років чотири класні пішли(((

,

Тетяна, якщо Ви маєте конкретні докази, то чому не звертаєтеся в відповідні органи. Пусті слова для зниження рейтингу.

,

Ой ладно кльовий коледж . Я вчуся і у мене всьо ок. А препади тут всякі. Є дуже класні, а є і... То ж нема чого коледж хаяти. Всякі там проблеми можна порішати пролюбовно .

,

Гроші зникають рікою. Чому ніхто не ставить запитання, де гроші, які платили студенти за вільне відвідування, за те, щоб не робити пробні роботи, за звіти, за зданий металолом, за частину оренди, яка відмивалась грошима. Так, як нічого не відбувається, все шито крито. А при цьому викладачам не оплачують вислугу років. Здійснена оплата ремонтних робіт, які не виконувались.

,

Людоньки ,що це робиться !! Директор знаходиться під слідством ,суди йдуть! А чого мовчить Львівська академія та облспоживспілка .Соромно перед тими людьми ,які загинули на майдані за справедливість та проти КОРУПЦІЇ ! Чого може навчити людина,яка знаходиться під слідством?Розвалюють коледж, бо хто в такий заклад піде вчитися ЛЮДОНЬКИ ОТЯМТИСЯ.

,

Враження від закладу жахливі, щоб не сказати гірше. Творяться страшні речі. Керує закладом людина під слідством. Не знаю, як має довчитись моє дитя!!! Обіцяли багато. Естетики та нормальних умов нуль.

,

Моя донька навчається у цьому коледжі. Враження двоякі. І хороші, бо з дітьми займаються, відбувається багато цікавого, дітей стараються зацікавити, до них гарно відносяться. Але, ключовим і проблемним є те, що частина людей спілкується із нашими дітьми в закладі освіти дійсно в стані алкоголбного спяніння. А як із професійною етикою, який це приклад для молодих людей? Тому, дорога адміністрація, вдихніть чистого повітря, бажано на повні груди, і будьте хорошим прикладом для наших діток, ваших студентів. Не забувайте, де Ви працюєте.

,

Я, мама випусника. Про вас почула від сина, а він - від друзів.Зайшла на сайт. Особливе дякую людині, яка його наповнює. Відразу видно творчий та креативний підхід - приємна кольорова гама, доступні закладки, багато цікавої інформації. Видно, що із студенами працюють як у навчальному напрямі,так і у виховному. Наступним кроком був пошук відгуків про заклад. Потрапила на цю сторінку. Почитала і зробила певні висновки: 1 - щодо холодних приміщень. Люди, ви свої платіжки за грудень бачили. Заклад, який держава не фінансує, змушений застосовувати енергозберігаючі кроки, режим економії тепла доведено навіть для бюджетників. 2 - колектив. Є працівники, які прагнуть до успіху, розвиваються, а є такі, що ходять на роботу як на панщину, при цьому мають багато "вільного" часу, щоб збирати плітки і обливати брудом кращих за себе працівників. Шановна адміністраціє, зупиніться, вдихніть і зробіть крок у перед. Бажаю Вам професійного злету, команди однодумців. Свій вибір я зробила.

,

здав державний екзамен без внеску. А все Інше брехня!!!!!!!!!!

,

в цьому коледжі тимчасово виконуючи обовязки директора постійно знаходиться в нетверезому стані - приходить директор( яка під слідством) та методист коледуж і це провдовжується постійно .а зараз нас заставляють збирати гроші і заносити ій в кабінет

,

Прийшла пора державних екзаменів. Знову почали збирати гроші з випускників. Раніше їх заносили директору, тепер це очолила тимчасово виконуюча обо вязки директора.

,

Хороший коледж, насправді. Головна біда коледжу і колективу - заввідділенням та особлива працівниця-пенсіонерка. Кажуть, що працюють без обіду, а кабінети закриті годинами. Керують з чаркою в руці. Колектив уже зїли. Скільки хороших фахівців змушені були покинути коледж.І страшне те, що нікому до цього, що робиться у закладі діла немає. НІКОМУ АБСОЛЮТНО.

,

нормальний коледж що ви хочете да не спорю там холодно і треба енки платити це єдина проблема Але та викладачі добрі і класні я там на вчаюся 2 рік і норально там

,

Це просто жах! Холод не реальний, навіть літом, викладачі нарвані не всі звісно. Щось потрібно діяти. Дітям вбивають охоту до навчання і майбутньої професії. Пробують їх залякати зламати. За "н" платити сміх та щей по курсу долара було 30гр за енку а тепер 50гр бо бакс виріс. Батьки б'єм тривогу це наші діти.

,

директора і замів за хабар одноразово. вони сміються що поліція замість того щоб писати що це хабар як написано одним із членів комісії вступної компанії. пишуть що це плата за навчання - оце і поліція....

,

А я мрію, щоб завтра зранку прийшов і руїна замість коледжу була!!!!!!Вірю, раділи б усі без вийнятку)))))))

,

В цьому коледжі все платне, платимо за ті енкі, хоть та студенська рада давним давно могла їх відмінитти, дехто нехотів ставити над цим питання, наша голова пфф.. То не коледж то тюрма! добре шо на вулицю можна виходити, ато тікі цього нехватає і весь комплект! Свіду коледж няша, а побути там місяця 3 то повне пекло! Нікому несаветую туди поступати.

,

Наша родина в четвертому поколінні навчає дітей!!! Я не знаю, де на Волині ще є така атмосфера спокійна добра, а тепло ? Одягайте дітей і пишіть в Луцьктепло.

,

Коледж бомба, а смачні теплі булочки супер! А знайдіть заклад де тепліше? Різницю заплачу!!!!!!!!!!!!

,

Я-мама студентки. Плачу вам помісячно. Шокована умовами. За півтора місяця дочка лежала тричі в лікарні. Не було морозів -не було навіть елементарного тепла!!! Коли вже наістеся тими грошима??? Великошановні батьки діток, які цьогоріч вступатимуть до вузів. Прийдіть заздалегідь, почіпайте батарею.Загляньте в обідню перерву до великошановних пані, що поселилися на 2 поверсі! Зненацька! Бо я шкодую тепер, що ніхто не осмілився це писнути. Як чемодан зайовзаний, ваш коледж-і не кинути, і ручки нема, щоб далі нести...

,

Якби у вас не собачий холод і бухі преподи перевівся би точно з політєха. Бо мій кореш ще із школи забив болт на сесію, про учобу і мови нема....Да шо тут казати даже енки не поплатив!! !!Його перевели далі, чудіса якісь.А я вчився вчився, парився ше якимись рефератами і сесію завалив! Якби ви повиганяли усіх алкоголіків та запустили тепло, яб точно перевівся.

,

Був на курсах: холод собачий. Але викладачі приносили обігрівачі (защо велике. Дякую) столова так собі нема культури спілкування з студентами.Деякі викладачі дозволяли висловлювання не доречні бо слухачі курсів мали за 30 років надшкалт (що з гір спустились?) неприпустима етика спілкування. Невсім швидко зрозуміло. Але і є викладачі клас!

,

Є хороші викладачі,добросовісні.Та є і такі,які вимагають хабарі,занижують оцінку-просто завалюють заліки,екзамен.Та і вітатись з студентами....для них це вкрай важко!

,

Я навчаюсь в цьому коледжі і якщо не замерзну, то надіюсь здобуду свою вибрану професію. Одного не розумію, чого так холодно в коледжі, економія економією, але ми ж платимо за навчання не маленькі гроші. Прошу звернути на це увагу!

,

Насправді ситуація ще гірша, а про бакалаврат можна тільки одне сказати. Здирництво, небажання працювати належним чином та приниження підлеглих колег - ось і вся робота двох огидних жінок. Неабияк кайфую від того, що не знаходжуся в цьому тераріумі!!!

,

Я неабияк вражений ! Здивований тим, що усі хто тут скаржиться на керівництво коледжу, вважають вимагання хабарів другорядними порушеннями ....! На перше місце усі вони ставлять безпросвітню пиятику керівництва даного коледжу ....!!!! Судячи ж з попередніх коментів - то усі похвальні відгуки про цей учбовий заклад писало саме це керівництво, вочевидь перебуваючи у пяному угарі ... Шо уже є прямими ознаками хронічного алкоголізму ... Адже нормальні та тверзі люди мають закохуватись в осіб протилежної статі, а не в учбовий заклад ...!!! Або ж це просто якийсь філіал психлікарні ... У всякому разі я вже готовий подавти документи на навчання саме у цей заклад ... Дуже приваблює можливість добровільно відвідувати такий "дурдом" та тішитися з постійно "бухих" викладачів ... Адже це справжній "95-квартал" та "камеді-клаб" в одному гранчаку ... А усім випускникам цього коледжу просто - КУ - КУ ...

,

я дуже не задоволена цим коледжем .Шкодую що викидаю марно гроші , а виходу просто нема .Куди піти??? нема на них управи .все корумповане.нікуди пожалітися .Хочу написати у генеральну прокуратура ( таких як я вже є декілька батьків) про здирництво в цьому коледжі.Про те що все тут ініціює директор та їі заступниця .Вони разом п"ють та разом вимагають за все ( заліки,екзамени ,курсові та контрольні гроші) В нас вже є багато зафіксованих фактів.Люди приєднуйтесь разом може подолаємо цих корупціонерів.Будемо писати в міністерство освіти .Хай наведуть тут порядок .Викладачі в цьому коледжі нормальні, Треба звільнити цих двох осіб і коледж може працювати нормально.Поки вони є толку нема та не буде

,

Те що вживають для нас не секрет .Вони хабарі постійно від студентів вимагають .Ми платимо крім того що за навчання то ще заступник директора та сама директор вимагають сплачувати за контрольні курсові ( особливо цим займається заступник директора ( не замовиш в неї не здасиш)

,

Це напевно пишуть самі викладачі бо студентів вже нема.КУди ви даєте своїх дітей .Директор разом зі своім заступником щодня!!!( це святе для них ) вживають спиртні напої в робочий час та коли заманеться. Дуже рідко може провести заняття прийшовши в такому стані що краще б шла додому спати .Не відавайте своїх дітей сюди .Тут можуть тульки навчити як пиячити в робочий час та брати хабарі

,

сподобалось навчатися,вчителі хороші,спогади найкращі...класс

,

Супер коледж, а в порівнянні з державним оплата мізер

,

супер

,

Народ поступайте в коледж вчитись класно!!!!! Класні спеціальності, а особливо готельне та ресторанне обслуговування

,

училась с 1996-98 г. только сейчас я поняла что это были лучшие годы.И учителя у меня были класс!!!

,

Супер коледж!!

,

бомба коледж

,

Найкраще в коледжі - їдальня... Народ заходьте перекусити - дешево і сердито...)))

,

Класний коледж)))))) Викладачі найкращі у Луцьку!

,

Я вважаю що цей навчальний заклад - на рівні!!! Постійно розвивається(напр., за деякими спеціальностями можна здобути кваліфікацію бакалавр в межах навчального закладу)!!! А от ті хто пише, що потрапив у пекло - думали, що вже "В Бога" за пазухую, що заплатили за навчання і вже нічого робити не треба та вправно визначають рівень професіоналізму викладацького складу(часто маючи за плечима лише атестат про середню освіту) - нехай поцікавляться як люди вчаться в інших навчальних закладах (ВНУ ім.Л.Українки, ЛНТУ, МАУП...) скільки їм задають, як їх питають, і чи йдуть там на зустріч студенту так як в Коледжі. А "Н"-ки платні(ті що без поважних причин)!Платити доводиться!!!Але це не спиняє деяких спудеїв прогулювати по 180-220 годи просто так!!!А потім, коли приходить період атестації, горе студент їде додому і каже:"Мамо, мені треба гроші в Коледж, до сесії не допускають", а про "Н"-очки без причини сказати забуває. От де треба шукати причину того "пекла" та не задоволення!!!

,

Класний коледж,і я там навчалась в 2006 році

,

коледж як коледж ... а ле на початку року наобіцяли казку а не навчання .... а там справжнє пекло ( розчарована

,

За такі гроші, що платимо в інших навчальних закладах отримують рівень бакалавра, а тут тільки молодшого спеціаліста

,

Не всі викладачі такі вже і хороші фахівці, а з деяких педагоги жахливі.

,

Це коледж, який витягує гроші, обіцянки, що давали на початку навчання не виконуються.

,

Коледж норм. а деякі викладачі ......)

,

Наказала мене судьба з тим коледжом......

,

кльовий коледж) ще б за енкі не нада було б платити,ваще було б атлічьно)

,

Найкращий навчальний заклад у світі!!!

,

Класний коледж я там навчаюсь.

,

Нормально,як для такого села,як Луцьк

,

дуже суперовий технікум !

,

Коледж-супер!

,

Суперовий коледж...... педагоги - свої люди))))

,

найкращі педагоги нашого часу

,

Найкращий коледж з своїми традиціями та міцною студентською громадою.

,

ЛКК- норм.

,

класний кооооооледж


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке