Коломыйский медицинский колледж им. Ивана Франко


  • Коломыя · ул. И. Франка, 14, Ивано-Франковская обл.
  • (03433) 2-44-50
    (03433) 2-69-47
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Батькам і дітям,які хочуть поступати раджу добре подумати.Є викладачі які вкладають душу у свій предмет, їм подяка.А є такі які пар не проводять та ще не закривають сесію,чекають на гроші,я мала нагоду чути як вони дистанційно викладають це позорисько.Цими ганебними вчинками вони вбивають бажання у дітей навчатися.З власного досвіду....

,

не всі викладачі чисті, гроші беруть як самі хочуть і гривні нікого не цікавлять, викладачі самі не залишають студентам вибору, змушують дати на лапу і того мало ті що хочуть перевестись в інший нз, неможуть це зробити тому що коледжу потрібні студенти, і їм не дозволяють, подумайте добре чи потрібні вам проблеми через викладачів яким завжди не вистачає пару сотень долярів (з такими розцінками можна без проблем іти вчитись в приватні заклади і не хухати зимою в пальці) це моя думка, нікому не нав'язую:)

,

Закінчила коледж у 2014 році , була на зустрічі з випускниками... Нам організували концерт , який розчулив до сліз) Приємно бачити позитивні зміни та розвиток нашого медичного коледжу!!! Фельдшерам привіт.

,

За диплом треба платити 300 доларів. За те щоб отриати його після здачі всіх сесій. Якщо не заплатиш диплома не отримаєш... Треба задуматись чи варто всупати ....

,

Коледж класний! Студенти самі в усьому винні. Ви йдете сюди вчитись а не штани протирати і гроші . Не хочите вчитись так що ви тут забули , поступайте в бурсу тай не плачте , що вам тут погано. А батьки лиш горбатяться на таких як ви.

,

Хто не вчить сам носить! І ПРОСЯТЬ ЧУТЬ НА КОЛІНА НЕ СТАЮТЬ, ЩОБ ЇМ ПОСТАВИЛИ ОЦІНКУ! ВЧИТИСЯ НЕ ХОЧУТЬ! А ПОТІМ О ТАКЕ ПИШУТЬ! А БАТЬКАМ ВІШАЮТЬ ЛАПШУ НА ВУХА ,ЩО ТУТ НЕРЕАЛЬНО БЕЗ ГРОШЕЙ ВЧИТИСЯ! УЧІТЬСЯ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ. ЦЕ ВАШЕ ЛИЦЕ В МАЙБУТНЬОМУ. ХІБА ВАМ НЕ БУДЕ ВСТИДНО ЩО ПРИЙДЕТЕ НА РОБОТУ ТУПАКАМИ!!! ЗАДУМАЙТЕСЯ ЩО ЦІ ЗНАННЯ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВАМ ПОТРІБНІ І ХВОРИМ ЛЮДЯМ ЯКИХ ВИ БУДЕТЕ ЛІКУВАТИ!

,

Коледж ужас взятки беруть всі іто у валюті Інфекційні Анатомію і ше багато інших предметів без грошей здати не мож...а як не здаєш зразу або виганяють або академка_Персонал не вихований саме хамство...мало є нормальних викладачів і працівників.Директор ше той хапуга .

,

Хороший коледж з хорошими вчителями

,

Студенти!!!Майте совість таке писати про наш коледж, ми вас плекаєм, а ви нам так відплачуєте!Ми ж вам не винні, що ви не можете вивчити конспект, а всі бажаєте на відмінно, скажу одне, ніхто гроші не візьме просто так, невже щоб ви маєте нічого не вчити?Й за дурно зікінчити Наш коледж, та ж майте краплину поваги!

,

У коледжі " доять" так,що безбожно.Не бояться нічого.Вибивають гроші,а потім ще треба іти доздавати і перездавати. Найбільш корумпований коледж у Коломиї. Нікому не рекомендую. Вчитель спочатку дивиться яку суму йому (їй) дають.А коли замало,повертають.Бо за неї тепер нічого не можна купити.Вони не думають,що всі "зідрані " гроші можуть піти на ліки Якщо кожна мама,яка відриває від своєї сім"ї немалу суму щоб тикнути цьму "вчителю" згадає незлим словом,повірте ці грошіі їм на добро не підуть . А,зрештою, Бог їм суддя!

,

До чого котиться наш медичний коледж.!!! На скільки престижним рахувався і до якого рівня опустився! Деяких вчителів не влаштовують суми які їм студенти з вдячністю подають( гуманітарна допомога) для допуску до екзаменів. А знаєте,що зараз одна оцінка у коледжі коштує 50--100 гривень.А отже,за семестр треба викласти 500-600 гривень.Зовсім дешево. І це лише один предмет..А якщо їх 13 і більше? Якщо студент хоче отримати лиш папір що закінчив цей коледж , може й не напрягатись.За 100-200 євро закінчить семестр.а мама може дає раз в тиждень все що має на оплату квартири,на те щоб дитина з"їла щось гаряче.,а діти несуть у коледж ,одягати і підгодовувати вчителів. А якщо дитина дійсно здібна,має охоту до цеї професії ,з яким багажем знань їй іти далше вчитись??? Шановна адміністрація коледжу, зверніть будь ласка ,увагу на цей крик душі.

,

Навчання у коледжі навіть на безоплатній основі, є навіть дуже "платним".Шкода,бо дійсно тим дітям ,які стараються і хочуть щось знати,відбивають охоту. Звичайно,почався " грибний " сезон,можна відпочивати і у Франції,і у Буковелі і на інших не дешевих курортах.А чому б ні? Але це вже надоїло. Відпустити з пари -плати, закрити семестр--плати,здати іспит --плати. Можливо, діти ,батьки яких "покоряють" закордони можуть собі це дозволити,а що робити тим які проживають на таку собі державну зарплату? Виходить,потрібно залишати сім"ю і виїжджати,щоб дати дитині омріяну професію медика,а викладачеві забезпечити зверх зарплати небідне життя, дорогі курорти і недешеве вбрання?!А чи недумають ці викладачі,що їм прийдеться прийти до своїх студентів по медичну допомогу? А тоді буде "принцип бумеранга". Навчіть тих студентів що хочуть дійсно вчитись,поможіть їм стати кваліфікованими у своїй справі, і тоді рейтинг коледжу виросте на всі 5 зірочок.

,

Чудовий заклад для тих хто хоче чогось навчитися. Привітна адміністрація і найкращі викладачі❤

,

Коледж закінчила у1999 році.Я-фармацевт.У мене червоний диплом(без взяток).Вчитись дуже важко!!!А якщо не хочете напрягати мозок,то напрягайте гаманець,бо так є по цілій Украіні.Вибір завжди за вами. Zll

,

Вчилася добре і закінчила на ЧЕРВОНИЙ диплом.БЕЗ ХАБІВ і без САЛА!Я жила у місті.Як тоді так і тепер ,хто розумний,той вчиться,а хто-за гроші,той платить(нема значення,чи вчиться на платній чи державній формі навчання).Тоді ми ходили на пари ,щоб всього нас навчили викладачі,а тепер-щоб нб не клали.Хто хоче вчитися найде 100 можливостей,а хто не хоче 100 причин,як йому там важко.Порада-приходіть на пари не щоб відмітитись, а щоб отримати знання для себе .Не слухайте інших ,що в цьому житті нема нічого за *дарма*,хто стукає в двері тому - відкриють,хто чекає поки хтось йому відкриє-досі стоятиме перед закритими дверима,можливостями...Студенські роки 1990-1993-НАЙКРАЩІ!!!!!

,

вступ платний. я не міг вчитися... старався зі всіх сил. в медичні заклади йшли тоді міська амбіційна молодь і обдаровані діти з довколишніх сіл. За роки навчання від деяких одногрупників я не вчув ні одного лайливого слова. я чесно відпрацював на роботі своє навчання. Віддячив всім хто мене вчив -- трудом. я не міг вчитися, не найшов друзів, не мав дівчини... мене нічого не пов'язує з училищем. моя совість спокійна. Я не знаю де ви возьмете гроші, якшо рішили поступати... Хай Бог помагає.

,

Я б сюди ще раз поступив... Шкода що студентські роки вже минули. Але я радий що вони минули в цьому коледжі!!!

,

ПРОЧИТАВШИ коментарі,я зрозуміла ,що єдина проблема ,як і в цілій Україні це корупція ,ВЗЯТКИ .АЛЕ винні в тому не ті ,що беруть ,а й ті,що дають ..НЕ ДАВАЙТЕ,,,,!!! Але будьте самі дисциплінованими, вихованими ,майте повагу до вчителів ,ХОДІТЬ ! на пари,вивчайте заданий матеріал і не буде викладач з вас щось вимагати . Я сама закінчила це училище 25 років тому.І не жалію,що вибрала саме його. БО ті зерна ,що наші ВЧИТЕЛІ посіяли ,дали плоди ,які я збираю працюючи медсестрою в райлікарні .МІЖ іншим і моя дочка закінчила ЙОГО чотири роки тому з червоним дипломом БЕЗ ОДНОЇ КОПІЙКИ!!!! І так само вступила в УНІВЕР ... ЗРОЗІМІЛО ,що і там викладачі не святі .Та всім не догодиш.А КОРУПЦІЯ панує по цілій УКРАЇНІ .її ще довго треба викорінювати ..ТАКЩО ,БУДЬ ЛАСКА не ОБГАДЖУЙМО нашу АЛЬМА-МАТЕР,

,

Ой нормальний колед,ненагружайте тут. Викладачі хороші,розуміючі. Дай Боже їм здоров'ячка. Я щиро їм дякую. Звичайно були непорозуміння,але без цього ніяк. В загальному не жалію що вчилась саме в цьому коледжі.

,

Рр. навч. 1998-2002. Я не можу сказати погане про коледж. Так були викладачі, які "вимагали хабарі". Викладач - чоловік, який поводився зі студентками недопустимо - теж був. Дівчата , не мовчіть -пишіть скарги на таких викладачів!!! Хабарі таки не носила - я вчилася, іпринципово не несла їм нічого. За винятком одного разу, коли у дипломі засвітилася одна 3 з анатомії. Через це мені прийшлося нести їй могарич, задля диплома і заради колишнього директора, який наполягав на цьому. Хто хоче вчитися - той буде знати. У медицині не може бути випадкових людей і людей, які цю справу не люблять. Викладачі вимагають, а студенти хай вчать, відробляють добросовісно практику і тоді не прийдеться батькам платити додаткові кошти "на хабарі". Викладачі переб"ються. Я закінчила коледж майже 15 років тому, але до цих пір мене впізнають і спілкуються зі мною викладачі. Майже з усіма студентами нашої групи спілкуємося, багато залишилося хорошими друзями!

,

це лише 2 курс, а вільної секунди нема...грошей теж уже нема.. мали б совість

,

Нормальний коледж

,

Поганий коледж!!!!!!! Корупціонери всі!!!!!!Бабло рішає!!!Зробити в ньому диплом без студента-без проблем!!!!!Викладачі беруть не лише гроші а ще й хочуть грибів,меду,закруток))) Не коледж-а цирк)) Є такі викладачі позорні!!!!!!! що по 10грн збирають)

,

коледж найкращий.викладачі просто супер.хотілаб ще повчитися в них.директор супер.....

,

Сам тут вчився... Золоті роки! Дуже сподобалося! Викладачі доступно і в повному осязі подають матеріал. Хороше відношення до студентів. Тут можна стати хорошим спеціалістом! Не пожалкуєте поступивши сюди!!! Я поставив би не 5 зірочок, а всіх 10!!!

,

нормальний коледж як і всі якщо хочеш вчитися ніякі гроші тобі не потрібні,ті хто тут втикають про корупцію ви хоч книжки відкриваєте,?Хабарі дійсно є але це для тих хто сам їх несе,ніхто ніколи прямо не сказав принеси мені гроші інакше тебе виженуть.Викладачі класні,багато молодих і розумних.

,

Коледж супер і викладачі нормальні)))вчитись важко

,

люди не поступайте сюди ніколи!!! бо пожалієте дуже сильно ніколи ніколи ніколи не поступайте сюди

,

коледж нереально важкий вже жалію шо поступила але шо робити треба вчитись і всюди впринципі важко і доречі вчителі є різні але більшість вчителів нормальні!

,

Коледж на вигляд дуже гарний.Викладачі різні.А викладачка англійської мови це просто ужас як вона знущається над студентами.напевно у неЇ немає дітей .

,

мда коледж то нормальний але такі хабарники шо просто я в шоці!!!!!! іх мета не навчити а грошей більше собі у кишені напхати! ужасно вони безсовісні!!!

,

ну що тут сказати,коледж хороший,дотепер навчаюся останній рік,так взятки є але не в усіх,велика взятка в Остапчука у нього найважче а так все досить непогано навіть класно!тому не жалію,що пішла вчитися!

,

Зробивши висновок я зрозуміла що,марно потратила своє здоров'я і 4р.життя у цьому коледжі.Бажаю усім удачі.

,

Мені цей коледж подобається,збираюся тут вчитися.)

,

коледж норм..)

,

Коледж супер!!!!!! Найкращий куратор Шукайлик Анна Петрівна!!!!!!

,

Корупція страшна - шо в мед, шо в пед! викладачів цікавлять тільки гроші, чи ти їх маєш чи ні!

,

Зараз вчуся в цьому коледжі, задоволена ( це для мене школа виживання). Із викладачів хочу виділити мого куратора Циганюк Т.В. і Васкул О.В. одні з найкращих, які зрозуміють тебе насамперед як людину. Єдиний мінус : навчання в цьому коледжі відбиває прагнення іти кудись далі повишати свої знання в цій галузію. І розцінки тут великі

,

хабарництво,низький кваліфікаційний рівень викладачів, жахливе відношення до студентів, недопустима поведінка викладачів чоловіків з студентками, коротше звання коледжу ця установа просто негідна.........

,

страшно дорого вчитися дуже великі хабарі в універі менші!!!!!!!!

,

треба навести порядок в такому понятти як коррупция моглы б трохы й поменьше браты з дитей пробудить свою совисть панове професоры

,

коледж просто чудовий,

,

Коледж супер.....))) Найкращий куратор - Тацюк Наталія Олександрівна....)))))

,

коледж гарний! Найкращий викладач- Циганюк Тетяна Вікторівна!Вона супер!Побільше б таких,а то їх так мало!

,

Дуже гарний і перспективний!!!!!!!

,

Я закінчила перший курс і дуже дякую викладачам першого курсу! ВИ НАЙКРАЩІ!!! ЦЬОМ-ЦЬОМ :))

,

Коледж класний)проте багато викладачів хабарів беруть...і то не в малих цінах!!!! Директор - найкращий!!!!

,

взагалі тут все супер*)

,

Коледж просто супер!Викладачі теж супер!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж нормальний.Лише деякі викладачі замахують.НАЙКРАЩИЙ куратор Брюх Лідія.О

,

коледж красивий але там трошки хриново бажаю всім нопмально вчитись і мало не красивих викладачів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

в коледжі класно, але хочеться вже відпочити

,

коледж супер але задуже великі вимоги

,

Все круто,куратор сссупер!!!!!!!!!!Тільки б деякі викладачі з розумінням ставилися до студентів і з якимось співчуттям, бо студенти не танки щоб 24 години на добу учитися!!!!Очі спухають від науки!!!

,

Коледж класний.

,

Гарно! Але найкращий куратор Циганюк Т.В.

,

Просто супер, але про те що система застаріла то факт. Треба побільше нових викладачів, бо деякі аборигени засиділися, за винятком директора, який просто суперклас

,

значить так : колледж ззовні гарний,але дійсно є викладачі які подають виховання застаріле до 21-го століття.Тому закликаю Ігора Дмитровича і всю адміністрацію коледжу приймати нові форми виховання студентів.

,

коледж норм ...

,

коледж супер

,

коледж нормальний, але є викладачі, які так замах...ть, шо просто шок

,

Дуже добре


Оставить отзыв

Все колледжи в Коломые, а также вузы в Коломые, репетиторы в Коломые, работа в Коломые