Комунальний заклад фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж ім. І. Франка» Івано-Франківської обласної ради

Коломыйский медицинский колледж им. Ивана Франко




  • денна
  • фаховий молодший бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 26 березня 2026


Відгуки

73
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Особисто я закінчила цей коледж у 2022 році. Якщо вчитись,то можна самому все здати. А якщо ні,тоді платиш. Булінг був серед одногрупників,а викладачі прекрасні;)

,

Ті, хто хвалить цей коледж у відгуках і пише щось такого типу " Хто хоче вчитися, то жодної корупції нема" якраз є ті студенти, які не вчаться, дають найбільше хабарів і підлизуються до викладачів, а потім лікують людей). Адміністрація та викладачі коледжу - хабарники. І вже при вступі адміністрація складає фальшивий рейтинг студентів по принципу " хто більше заплатив, той і буде скоріше в рейтингу". Ну-ну, не так все і чудово тут))

,

хто хоче той вчиться добре і все в нього ОК і ніякої корупції немає.

,

Корупція на першому місці,всім пофік на то шо відбувається,завалюють капець як,короче не рекомендую нікому

,

Так вас готують до дорослого життя і хто далі захоче поступати в мед.універи ,знайте ,що там все набагато складніше, довше, дорожче і гірше,а писати таке аби лиш погане,можуть всі! Медицина це не легко,і якщо ти вчиш і не маєш нб,то в тебе проблем ніколи не буде 👌🏼зрозумійте одне,в медицині ти не маєш право на помилку ,тому так важко і таке відношення. Вас готують до складного і важкого майбутнього!!! То ви привикли, що в школі всі над вами тряслися ,тут доросле життя починається З вами ніхто гратися не буде.це не садочок Тут ти вчиш сам і викладач навіть не зобовʼязаний тобі щось розказувати на парах (на це є лекція) він має лиш спитати і поставити оцінку! Викладач теж сам вчився і став лікарем☝🏻(6 років + інтернатура), а ви стогнете, бо вам 3/4 роки вчитися треба і то ідуть вам на зустріч ,аби могти здати ті предмети на які не ходите чи не хочете вивчити! А хто хоче собі дурницями займатися ,то поступайте в бурсу


Дивіться також усі коледжі в Коломиї, ЗВО/ВНЗ в Коломиї, курси в Коломиї, репетитори в Коломиї.