Комунальний заклад фахової передвищої освіти «Коломийський медичний фаховий коледж ім. І. Франка» Івано-Франківської обласної ради
Коломыйский медицинский колледж им. Ивана Франко
-
Коломия
· вул. І. Франка, 14, Івано-Франківська обл.
На мапі - kmk.if.ua
- В.о. директора — Жолобайлюк Олександр Іванович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності
Останнє оновлення 26 березня 2026
Відгуки
73Ті, хто хвалить цей коледж у відгуках і пише щось такого типу " Хто хоче вчитися, то жодної корупції нема" якраз є ті студенти, які не вчаться, дають найбільше хабарів і підлизуються до викладачів, а потім лікують людей). Адміністрація та викладачі коледжу - хабарники. І вже при вступі адміністрація складає фальшивий рейтинг студентів по принципу " хто більше заплатив, той і буде скоріше в рейтингу". Ну-ну, не так все і чудово тут))
хто хоче той вчиться добре і все в нього ОК і ніякої корупції немає.
Корупція на першому місці,всім пофік на то шо відбувається,завалюють капець як,короче не рекомендую нікому
Так вас готують до дорослого життя і хто далі захоче поступати в мед.універи ,знайте ,що там все набагато складніше, довше, дорожче і гірше,а писати таке аби лиш погане,можуть всі! Медицина це не легко,і якщо ти вчиш і не маєш нб,то в тебе проблем ніколи не буде 👌🏼зрозумійте одне,в медицині ти не маєш право на помилку ,тому так важко і таке відношення. Вас готують до складного і важкого майбутнього!!! То ви привикли, що в школі всі над вами тряслися ,тут доросле життя починається З вами ніхто гратися не буде.це не садочок Тут ти вчиш сам і викладач навіть не зобовʼязаний тобі щось розказувати на парах (на це є лекція) він має лиш спитати і поставити оцінку! Викладач теж сам вчився і став лікарем☝🏻(6 років + інтернатура), а ви стогнете, бо вам 3/4 роки вчитися треба і то ідуть вам на зустріч ,аби могти здати ті предмети на які не ходите чи не хочете вивчити! А хто хоче собі дурницями займатися ,то поступайте в бурсу
Дивіться також усі коледжі в Коломиї, ЗВО/ВНЗ в Коломиї, курси в Коломиї, репетитори в Коломиї.
Особисто я закінчила цей коледж у 2022 році. Якщо вчитись,то можна самому все здати. А якщо ні,тоді платиш. Булінг був серед одногрупників,а викладачі прекрасні;)