Ковельский медицинский колледж


  • Ковель · ул. Независимости, 182, Волынская обл.
  • (03352) 4-53-39
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Всім дякую викладачам.Ви всі супер.Я закінчила у2001році.

,

Деякі викладачі можуть мало не прямим текстом говорити про хабар. Скільки б не учив все одно для викладачів в пріоритеті гроші.

,

Читаючи коментарі, здається що їх пише сама адміністрація. Нікому з студентів навчання не подобається

,

Таке сяке. Краще вибрати інший заклад

,

Не дуже

,

Закінчила коледж у 2021 році, навчання було просто чудовим, викладачі викладають свій предмет по максимуму, треба тільки хотіти вчитися, за хабарі і мови не може бути, звичайно були деякі викладачі які байдуже ставились до занять, але в більшості всі викладачі дуже хороші, оцінки всі ставлять на яку ти вивчив, дуже цікаво проводять практичні заняття, показують практичні навички,ще в коледжі проводяться різні розважальні заходи. В загальному коледж дуже хороший. Всім рекомендую!! PS:хочу відмітити таких викладачів як Кравчик, Біднюк, Бондарук, Михалик-ви найкращі!

,

Таке сяке. Змушують багато вчити. Якшо плануєте поступати, то можете забути про особисте життя, бо в планах колледжу все що ви повинні робити - це сидіти на парах до пізна і після ще виконувати купу домашніх завдань. Хоча я думаю що це відноситься до всіх медичних навчальних закладів. Вчителі в більшості вже старі маразматики, хоча є дуже цікаві вчителі. Натомість дуже радує ситуація з хабарами, а точніше їх повна відсутність. Керівництво коледжу веде жорстку політику проти хабарів, і нам ше ніразу не довилося із цим зустрічатися. Хоча якщо є така необхідність і скоріше за ініціативи студента, то таке можливо. Навчатися загалом не погано і матеріалу подається багато, як для закладу такого рівня, але це водночас є проблемою, так як при такій великій кількості матеріалу дуже важко на чомусь зосередитись і все в голові розлітається. Вчителі є доволі вмілими в своїй сфері, багато з них мали практику в лікарнях, але є і такі що в свому матеріалі плутаютьмя і вчаться самі походу.Думай(те)

,

Закінчила коледж у 1987, пам'ятаю ще зараз ті міцні знання, що здобула. А здобула, бо хотіла вчитися, от і весь секрет. Теплі згадки і вдячність тим, колишнім.Хворому не дасиш хабар, щоб не допомагати

,

Закінчила коледж 2 роки тому, зараз навчаюся в НМУ Богомольця і бачу різницю між вузами. Порівняно з НМУ, коледж школа медицини де викладачі стараються навчити, а не просто викласти матеріал, а чи маєте ви бажання навчитися це ваше діло. Корупція була(але це було ще при старому директорові, зараз молодші студенти кажуть, що вже такого немає як раніше) але платити ніхто не заставляв можна було і здати самому якщо постаратися і гарно вивчити. Навчальна база теж непогана. Але напевно випускники мали б кращі знання якби викладачі більше вимагали, бо 3 ставляли майже кожному хто хоть щось сказав на парі. Хочу відмітити викладачів: Кравчик, Войтович,Рибак,Мизовець дуже гарні і добрі викладачі, вдячна їм за здобуті знання для мене найкращі в коледжі і в університеті нажаль такі не зустрічалися і близько. Дякую КМК за найкращі студентські роки

,

Закончил медучилище в 1982г. Да, было весело и интересно. Преподователи тогда были действительно классные. К сожалению по специальности не работаю.

,

Закінчив медичне учище в 1994 році , спогади приємні , група була чудова, викладачі супер , деякі з них прицюють і досі. Хабарі про них і мови не було,знання давали глибокі ,звичайно для тих хто хотів навчатись.

,

Закінчила, тоді ще медичне училище в, 1994 році.Найкращі згадки, ні про які хабарі ніколи не йшла мова.Найкращий викладач-Вознюк Станіслав Миколайович,чудова людина і чудовий хірург

,

плохой коледж

,

коледж хороший, але э викладачі які взагалі пар не проводять, а потім вимагають хабар за залік зі свого предмета як мінімум по 200 грн з чоловіка за пятірку

,

На рахунок хабарів не зовсім погоджуюсь. Платять в основному зовсім тупорилі, які нічого не знають, або ті, хто не витягує на стипендію. Або ще "червонодипломщикі", яких з групи може бути половина. І це чиста правда. В акушерській групі було аж 9 чи 12 цих красних. Це маразм просто, інакше не назвеш. Якщо ти хоть щось вчиш, можна здати і самому. Такси порівняно не великі. Деколи проканає і невеличкий могорич.

,

Дуже не рекомендую даний коледж здібним абітурієнтам. Особливо після міських шкіл. Сама закінчила коледж. 3 роки життя в трубу. Якщо вступати в медичний, то відразу до університету. Не гайте часу у цьому коровнику. Нема тут нічого достойного. Та ще й з роботою катастрофа. Враження що закінчила чуть не ПТУ. Для середнячків, сірих мишок із поліських районів області в самий раз

,

Таке враження,що коментарі пише сама адміністрація.Такий вже хороший коледж!Цікаво, що там такого хорошого.Мене за 3 роки навчання не вразили ні викладачі, ні підхід до студентів, ні рівень викладання. Культурний та інтелектуальний потенціал студентів практично дорівнює нулю.Вони пасивні як і в навчанні так і в позаурочному житті коледжу. Художньої самодіяльності ніякої, розваг 0.Не проводяться ніякі дискотеки, розважальні заходи.Все робиться для галочки, для відбувайла і на сільколгоспному рівні.Я не про всіх звичайно, але про переважну більшість. Здібним випускникам шкіл, з непоганим рівнем знань тут нема чого робити.З приводу хабарів, то це звичайна річ при вступі після 9 класу. 2,5-3 тис. зелених на скільки я знаю.Після 11 реально поступити за результатами ЗНО на бюджет самостійно.В кінці навчання з тих хто вчився на державному будуть вибивати відношення на роботу, якого ні одна лікарня давати не хоче, з погрозами не віддати диплому.Це правда.Сама з цим стикнулася.Розчарована(((

,

Коледж нормальний,але більшість викладачів беруть такі хабарі!!І І головне, що за це їх ніхто не карає. Цікаво чи знає про це директор?Ігор Іванович дуже хороша людина.

,

Є різні викладачі,але щоб закінчити,треба торбу грошей. Ну і щоб поступити - теж. Хто хоче,той навчиться всього,що необхідно і здасть все сам без хабарів,а хто ні - той просто викладе паку грошей за папірець, який називається дипломом.Хоча не жалію,що поступила,залишились приємні спогади,за деякими викладачами дуже сумую. P.S. Григола і Бондарук самі класні))

,

Закінчила коледж у 2014. Вчитися було не легко. Вчителі хороші, дуже вдячна їм.

,

Я закінчила коледж в 2003році,найкращі роки це коли навчаєшся!!!викладачі хороші,особливо Григола!!!!

,

Я навчаюсь в ньому 3 рік коледж непоганий викладачі хороші!но взятки люблять,деякі напряму говорять ціну за певну оцінку!

,

Я закончил Коельское Медицынское Училище в1963 году , и до сих пор самые лучшые воспоминания . Прошло 50лет ,и я ,конечно, хотелбы узнать о ком либо из фельшерской группы нашего выпуска.

,

Коледж в цілому непоганий !Але є деякі викладачі, з хронічною амнезією.-Не памятають з кого ,скільки взяв і т.д. , це звичайно на його кошельку не відчувається , а на нашій стипендії ще й як!

,

коледж дуже прекрасний викладачі вкладають душу у сту дентів а ті хто пише про те що там їм несподобалось там тоді вони не щиро хотіли там навчатись

,

за хабар поступають навіть бездарі знизькими балами,а дитина з високим балом без звязків і без хабаря поступити не має шансів(перевірено мною)

,

Коледж супер.Я в ньому навчаюсь і мені дуже він подобається)

,

закінчила цей коледж 20 років назад. достойні викладачі, міцні знання. але молодь що приходить на роботу половина не люблять не хочуть і не вміють працювати. враження таке що коледж тримається завдяки деяким викладачам-пенсіонерам бо лише те що вони викладали знають студенти

,

Вчилася в коледжі за радянськіх часів.Було важко вчитися:вимагали багато, але разом з тим давали міцні знання. Про хабарі небуло й мови, якщо і когось підтягували (всі ми люди) то це був "пакетик" від батьків, але робилося це дуже секретно і дуже рідко. Моя дитина закінчує коледж. КОШМАР!!! вчиться без трійок, але за половину предметів платимо (деякі викладачі прямим тектом говорять -скільки- і не соромляться). а кому хочетьс мати хвости. дають дуже слабенькі теоретичні знання та й з педагогів ніхо не немає наукової степені

,

Випускниця 2012 року. Дякую всім викладачам. коледж просто клас!!!!!! Скучаю..... ..

,

Закінчила у 2007р. викладачі добрі та хороші,навчатись було цікаво та весело!Все супер :)

,

чудово все й Хабарі.!!!!!!!!

,

закінчила коледж в 2004р викладачі суперові!!! вчитися можна і без хабарів, перевірено! всім викладачам ДЯКУЮ!!!

,

на рахунок коледжу можна сказати - загалом все добре!!!! вчитись - легко, якщо маєш бажання!!!! ну але є один недолік - декілька жорстких, по відношенню до студентів, викладачів!!! а вам вже вибирати куди поступати!!!

,

Просто суперський коледж!

,

Коледж дійсно хороший,мені дуже подобається....викладачі дають максимум,головне те,це, щоб ми мали бажання і силу волі вчитись))))))))

,

Коледж хороший,я там вчилась.А на рахунок хабарів-якщо ти хоч трохи хочеш вчитись-платити не потрібно.Викладачі там дійсно чудові.

,

Закінчила медичне училище у 1996 році, викладачі мудрі. Дуже вдячна Вам!

,

Класний

,

Коледж дуже гарний. Закінчив його в 1980 р. і дуже вдячний викладачам які мене вчили. У 1988 р. закінчив КМІ ім. О.О. Богомольця і зараз працюю завідуючим відділенням "Лікувальна справа" і викладачем терапії Прилуцького медичного училища на Чернігівщині.

,

до речі директор не гірург !!! а коледж взагалі суперський найкращий у світі!!! КМК !!!!!!! і скожним днем він стає все кращим і кращим!

,

Коледж супер,нам подобається. Ігор Володимирович і Руслан Адамович РУЛЯТЬ. І дуже добрий директор,дякуємо йому за все. І дуже класний хірург.

,

Я люблю цей коледж, а особливо математику, правда, я не знаю для чого вона мені?! А взагалі все дуже круто. :::-----))))))

,

В принципі коледж нормальний

,

хороший коледж в мене там сестра навчається

,

Коледж дуже класний,головне бажання вчитись і викладачі дуже хороші.

,

за гроші - вступ. 2500 евро - і ти студент, навіть, якщо у школі не вчився!

,

2500 євро за екзамен - достойний гонорар для снайпера! чи не зависока ціна за екзамен?

,

Якщо маєш знання, впертість і енергію, то ніяких хабарів не треба. Потрібно вчитись, а не сунути гроші вчителям та ін.! Це моя думка. А про коледж не знаю майже нічого, сподіваюсь взнати більше після вступу...

,

мені зовсім не подобається.... все вирішують гроші

,

фуууууу тупий коледж... хабарі одні.. ніяких знань

,

Коледж дуже класний! Особливо подобався предмет акушерство! Дякую за ці студентські роки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))

,

коледж супер,я вчилась там...

,

коледж супер. буду акушером

,

коледж взагалі класний

,

Це класний коледж і я хочу поступити туда ібуду старатись!!!!!

,

супер

,

отстой


Оставить отзыв

Все колледжи в Ковеле, а также вузы в Ковеле, курсы в Ковеле, репетиторы в Ковеле, работа в Ковеле