Белоцерковский гуманитарно-педагогический колледжСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
hezer, 23.03.2021, 18:21

Училась здесь. Колледж не плохой(если еще сравнить с другими в Белой Церкви, то вообще отличный). Не жалею, что ушла после 9-го, немного базы теперь да есть) читала ниже, что мол не отдают аттестат, так вот, это уже ложь, ибо если он вам нужен после второго курса для поступления в ВНЗ, то вам его отдадут без проблем. Немного про преподавателей: в целом большинство из них очень классные. Особенно рекомендую Дрібницю В.О.(очень хорошо презентует материал пары, предоставит вам всю нужную литературу и на каждой паре у вас будут карты(для ЗНО очень важная штука)) Так же с удовольствием ходила на пары к таким преподавателям: Донченко Ю. В.(культурология ван лав), Леонова О. А., Мусієнко Н. Д., Сокол С. І., Тимченко О. В.(если вам не нравится химия, то вы ее полюбите), Хоренко О. М.(это были самые интересные пары физики в моей жизни(п.с. Когда спрашивают кто претендует на 10 баллов поднимайте руку))

колишній студент, 25.02.2021, 18:49

Коледж супер, викладачі чудові, особливо викладач англ.мови та укр.мови. Рекомендую всім!

فيكتوريا, 04.02.2021, 22:32

Коледж дійсно непоганий, і попри всі недоліки, після закінчення навчання я з теплом згадую роки, проведені тут. Проте не варто ганьбитися, намагаюсь набити собі ціну, це виглядає недолуго. Визнайте свої недоліки та почніть працювати над їх усуненням, забезпечте нормальну якість навчання онлайн/офлайн, не дезінформуйте абітурієнтів та навчіться нарешті ставитися з повагою до студентів та їх особистої думки (так-так, навіть якщо ви з нею не згодні).

Колишній студент, 01.02.2021, 10:19

Як тільки поступив до коледжу, теж думав що; «навіщо я сюди вступив?», «що мені тут робити?» і тд., але уявіть собі, пройшло майже 2 роки після випуску і я хочу назад, я замучився вчитися в університеті, я хочу бути просто студентиком в найкращому коледжі міста(і це без перебільшень) Якщо ви: - активні - життєрадісні - веселі - хочете дізнаватися щось нового - хочете бути найкращими студентами То вам однозначно сюди Але якщо вам якихось із цих критеріїв не вистачає, то..... все рівно іти поступати і ці критерії у Вас з’являться. А тим хто пише, що їм там пагано було і тд, ще будете згадувати потім, як щось приємне у Вашому житті. Всім добра!:)

Випускниця, 31.01.2021, 20:04

Всім привіт. Я випускниця коледжу з вдячністю і радістю на серці згадую роки студентства. Це був найкращий період життя в стінах рідного навчального закладу, поруч були найкращі викладачі. Ми не звертали уваги на плитку, мабуть, тому, що менше дивились у гаджет, а більше собі під ноги, ми з радістю прибирали опале листя і, навіть, ходили прибирати парк, від цього залишилось море задоволення і фото у випускному альбомі. Ті, хто хотів вступити до вищого навчального закладу після 2 курсу, вступили, і це було більше 10 років тому, не думаю, що зараз вас, шановні студенти, там мотузками прив'язують, мабуть, бажання у вас таке. Ще б багато хотілось сперечатись, але.... Я щиро дякую педагогічному складу за знання, мудрі поради та завжди підтримку, тут було комфортно, тепло і затишно. В найкращому гуртожитку було, як вдома! Повірте і в матеріальному плані він - найкращий! Рідний навчальний заклад, терпіння тобі та витримки! Найкращих і вдячних студентів!!!

Студентка, 29.01.2021, 10:07

Саме те місце,де потрібно черпати знання,тому цей коледж рекомендую!!!А ще там дуже гарний викладач,Ірина Вікторівна Семегайло,щоб в цьому впевнитись,скоріше подавай свої документи до коледжу.

Дарія, 29.01.2021, 09:54

У 2020 році,я поступила до Вас у коледж!!!За цей короткий час,що я ще навчаюся,не одного разу не пошкодувала,що навчаюся саме в цьому коледжі!Викладачі добре пояснюють,ставлення до студентів добре. Тому я рекомендую,навчатися саме в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі.

Студент 001, 25.01.2021, 13:36

Поступив сюди після 9 класу з бажанням виїхати зі свого села, а потім, через 2 роки піти з коледжу в університет. Коли поступав, дві викладачки сказали, що в цьому колежді можна провчитись 2 роки, а потім поступити в університет. Як виявилось, мені нахабно набрехали. КОЛЕДЖ НЕ ВИДАЄ АТЕСТАТ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ 11 КЛАСІВ, ВНИЗУ ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ, ЩО ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ВІН І ДОСІ НЕ ЗАКРИТИЙ. Більшість студентів поступає з бажанням закінчити тут 10-11 клас,але вимушені залишитись тут на 4 роки. У моїй групі переважна частина одногрупників хотіла закінчити тут 11 клас, але, як я уже писав, це неможлИтво. ПРИ ВСТУПІ ВИКЛАДАЧІ ЗАМИЛЮЮТЬ ВАМ ОЧІ! Це не коледж,а БУРСА! Вимушений був у цій бурсі витратити 2 зайві роки свого життя.

Cтудентка, 09.12.2020, 14:59

Не могу не упомянуть, что администрация колледжа экономит на тех персонале. Так что готовьтесь к тому, что после поступления, за неделю до учебы будете неделю мыть полы в колледже и общежитии. Насчёт ещё более грязной работы: студентов вынуждают во время пар идти и убирать опавшую, гнилую листву граблями и голыми руками! Учитывая то, что меня родители родили не для грязной работы, было невыносимо заниматься таким грязным делом! Если у вас есть маникюр - попрощайтесь с ним на время осени! Экономия - второе имя колледжа: скользкие ступеньки при входе в учебное заведение песком никто не посыпает, так что готовьтесь, что как минимум раз вы там упадете! А просто заменить эту скользкую, дешёвую плитку для администрации очень трудно! Конечно, пусть дети головы ломают!

Студентка, 09.12.2020, 14:49

Недавно закончила этот дурдом. Помню, при поступлении тревожилась, что не поступлю, и очень зря, так как набрали кого попало. Так что 4 года была вымушена находится в своеобразном коллективчике. Пед состав разнообразный: некоторые падагогини предпочитают поговорить о своей семье, о дочери в Германии, о сыночке, который любит котлетки. К счастью, были проффесиональные люди, на пары которых хотелось ходить. Большинство поступают после 9 и хотят закончить 10 и 11 классы здесь, но х...р там! Вынуждена была находится здесь лишние два года. Колледж держится только на том, что не может выдавать аттестаты об окончании 11 классов. Еще я застала несколько месяцев дистанционки, так как выпустилась в 2020 году. Не была проведена ни одна пара.

Наталія, 25.09.2020, 12:54

Закінчила коледж в 2000 році. Соціальна педагогіка.Коледж чудовий, знайшла багато друзів, викладачі всі гарні! Всім рекомендую

Валентина, 14.09.2020, 14:36

Моя донька закінчила педагогічний коледж з червоним дипломом.потім сама поступила і закінчила Киівський університет ім.Драгоманова.Тут чудові викладачі.хороша підготовча база.керівний склад.прекрасно викладають і чемно завжди відносяться до студентів.Я низько преклоняю голову перед цими. викладачами.які дійсно є фахівцями і.люблять свою роботу.Моя донька з задоволенням ходила на заняття і не разу не чула від неі.що хтось погано викладає чи погані викладачі.Бажаю всим здоровья.успіхів.наснаги.терпіння.Рекомендую цей навчальний заклад всим,хто має бажання вчитись.

Випускниця, 31.08.2020, 21:32

Частина 6 На завершення, коледж - це місце, де ви не вміючи зв'язати докупи два слова і маючи рівень англійської, як у першокласника, можете отримати червоний диплом. Для цього треба лише бути дочкою когось з викладачів. Шановний педагогічний склад коледжу, який 4 роки вважав всю групу за дурнів і малював одній особі відмінні оцінки з нізвідки, сподіваюсь вашим дітям чи внукам випаде шанс вчитися саме у такої "вчительки".

Випускниця, 31.08.2020, 21:32

Частина 5 Про поділ на групи за рівнем знань з англійської тут навіть не чули. Ділять за алфавітом, тому люди з B1/B2 таки мають деградувати поруч з тими, хто за 4 роки навіть не спромігся вивчити алфавіт. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ За 4 місяці дистанційного навчання не було проведено жодної пари. Весь матеріал давався на самостійне опрацювання. Звернення до викладача інноваційих освітніх технології: скинути нам 20 документів word по 20-40 сторінок і сказати по кожному зробити презентацію, не дуже інноваційно. "ЕКОНОМІЯ" - улюблене слово адміністрації коледжу, які не проти заощадити на роботі технічного персоналу, тому майбутні першокурсники готуйтесь щороку восени та навесні працювати граблями під час/після пар.

Випусниця, 31.08.2020, 21:31

Частина 4 ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ Дуууже багато зайвих предметів, які не мають жодного відношення до нашого фаху. Через це на 1-2 курсах доводилося сидіти по 5 пар майже кожного дня. Деякі викладачі не вміють перевіряти зміни в розкладі, не з'являються на пари, а потім звинувачують у цьому студентів. За новим навчальним планом 1 курс вивчає лише шкільні предмети, жодної дисципліни з фаху у них немає. На 2 курсі з'являються  дисципліни, повязані з нашою спеціальністю + студенти мають готуватися до ЗНО. На 3 курсі закінчується вивчення всіх реально потрібних предметів, 4 курс - марна трата часу. АНГЛІЙСЬКА МОВА Для вивчення англійської мови ми придбали підручників на 700+ грн, але в результаті за 3 роки не пройшли жоден з них до кінця. На 2 курсі закупили підручники для рівня B1/B2, на 3 курсі - для B1. Запитання до циклової комісії викладачів іноземних мов - ми маємо розвиватися, чи деградувати?

Випускниця, 31.08.2020, 21:28

Частина 3 Викладачка природничих дисциплін свято вірить в чародійні властивості народної медицини і сил природи і вдовблює цю дурню студентам в голови протягом 4 років (про науковий підхід до навчання вона явно не чула). Ставиться до студентів зверхньо. На прохання завірити оцінку в заліковці своїм підписом відповідає, що це не її обов'язок. Так, а навіщо ви там тоді сидите, шановна? Апогей маразму - дисципліна під назвою "Валеологія", яка вивчається на 4 курсі. Якщо коротко, це псевдонаукова дисципліна, вигадана російським вченим, а через певний час розкритикована його ж співвітчизниками. У міжнародному науковому товаристві про неї, звісно ж, не чули. Інакше кажучи - альтернативна медицина. Якщо ви мрієте послухати, що бобковою струєю можна вилікувати запущену стадію туберкульозу - welcome, вам тут точно сподобається. Якщо у вас працює мозок, це буде чудова нагода розвинути критичне мислення і навчитися аналізувати інфомацію.

Випускниця, 31.08.2020, 21:27

Частина 2 Викладачка суспільних дисциплін любить поговорити про своїх синів, невісток і інших родичів. Загалом це звісно краще, ніж три роки поспіль вчити одні й ті ж теми з трьох різних дисциплін, але чому я маю щотижня витрачати на це 1 год 20 хв? Крім того, дуже патріотично забороняти на парі дивитися навчальне відео англійською мовою з СУБТИТРАМИ. Продовжуйте брати інформацію з підручників 20-річної давності, там вона звісно актуальніша. Викладачка музичного мистецтва з методикою навчання - надзвичайно зайнята репетиціями хору людина, якій явно не до ведення занять. Побачити її на її ж парі справжня рідкість. Але кому з адміністрації до цього є діло? Головне, щоб хор привозив грамоти, правда ж? На навчальний процес можна й забити.

Випускниця, 31.08.2020, 21:25

Частина 1 Закінчила цей навчальний заклад у 2020. Величезне дякую викладачам Счастливій О. Д., Дрібниці В.О., Донченко Ю. В.! На ваші пари завжди чекала з нетерпінням. Далі хотілося б розказати про особливості навчання тут. Плюси: - можна отримати дійсно непогану професійну підготовку і в 18-19 років почати працювати за професією; - оснащення аудиторій на 4/5, майже скрізь є ноутбук та проектор, є можливість показувати презентації. Мінуси - далі. ВИКЛАДАЧІ Більшість викладачів професіонали своєї справи, але трапляються й унікуми. Англійську мову викладає дуже цікава особистість, якщо ваш рівень з мови не С2+++, готуйтесь до принижень. Помилки у вас вона знайде навіть там де їх немає.

Бронова Дарина, 31.08.2020, 13:19

Я - Бронова Дарина, навчалась в Педагогічному коледжі і до речі рекомендую його для навчання!!!!! І навіть подала нещодавно до навчання свої документи. Так що не потрібно писати відгуки від мого імені!!!

Анна-Мария, 10.08.2020, 07:28

Ничего хорошего

Ілона, 10.08.2020, 07:25

Не раджу прступати в цей заклад

Даша Броновс, 10.08.2020, 07:22

Дуже низький професійний рівень більшості викладачів

Анна-Мария, 10.08.2020, 07:19

Пустая трата денег и времени

Тетяна Форостюк, 11.11.2018, 19:28

Я закінчила цей заклад у 1990 р.Згадую роки навчання з радістю,трепетом у душі та вдячністю.Низький уклін викладачам,які прищепили любов до професії,дали безцінні знання та вміння.Дуже хороший заклад,дає грунтовну підготовку.Вдячна за науку,рада,що саме тут навчалася.Працюю у ВНЗ і всім із гордістю кажу,що закінчила Білоцерківський коледж.

Студент, 16.04.2018, 21:44

Не поступайте сюди. Покайтесь.

Мирослава, 30.01.2018, 22:14

Гідний і достойний похвали викладацький колектив коледжу!!! Щире спасибі за науку! Знання отримані в коледжі безцінні!!! Вітання всім. (Випуск 2010р 42 Пн(а).) Корчинська Наталія Юріївна - професіонал своєї справи. Люблю Вас!!!!

Катя Тимченко, 21.12.2017, 00:19

Закінчила коледж у 2016 році з червоним дипломом.Проте, окрім надзвичайно гарних знань з фаху, коледж виховав мене як особистість!За 4 роки ми спробували себе у всіх можливих ролях: вчителі, вожаті, волонтери, актори...Широкий вибір занять у позаурочний час - це гарна база у майбутньому! Навчатися прийдеться і справді багато, по 4 пари на день мінімум. Якщо пропустив заняття з поважної або неповажної причини - маєш "здати" тему. Оцінок за "гарні очі" або "купюри" ніхто не ставить!Курсову роботу теж пишеш самостійно.До речі, дехто писав, що беруть студентів, що мають низькі бали, так ось: в нас теж в групі були такі студенти, котрі пройшли на контрактну форму навчання на останній хвилі. Проте, з тим рівнем освіти, що має коледж, це не принципово, бо все, що учень не знав в школі, те його навчать на першому курсі,адже там опрацьовується програма за 10-11 класи і здобувається шкільний атестат.Зараз я працюю в приватній школі та кращих таборах, навчаюся у двох ВНЗ.Це Все завдяки коледжу!

Алиса, 23.01.2017, 15:38

Закінчила коледж в2014 році.дуже хороший учбовий заклад.чудові і грамотні викладачі.Хочу подякувать ім за хороше відношення до студентів та гарне викладання.без проблем поступила в декілька вищих навчальних закладів на безкоштовне навчання але вибрала кращий і зараз закінчую.Дякую Вам усі наші викладачі за Вашу увагу і терпіння по відношенню до студентів!!!Здоровья Вам і наснаги!!!

Аня, 01.11.2016, 23:42

Я випускниця 2012року. Я дуже задоволена працею наших викладачів,які старанно нас навчали, вкладали в нас душу і хочу подякувати їм. Найбільше запам'яталася педагогічна практика, яка в подальшій моїй професії дуже допомогла мені. Всім раджу цей чудовий коледж.

Анастасія, 17.05.2016, 21:23

Закінчила коледж у 2015 році спеціальність "початкова освіта, інформатика". З особливим трепетом згадую роки навчання у коледжі, де панувала чудова, тепла атмосфера, всі восококваліфіковані, надзвичайно мудрі викладачі, котрі завжди підуть вам на зустріч, комфортні аудиторії та хороше технічне забезпечення. Зовсім не розумію тих, хто писав не найкращі відгуки про коледж, адже якщо ви хочете здобути хороші, як теоретичні, так і практичні знання - тоді вам точно сюди! Особливо запам'яталась практика, яка навчила нас правильно виходити із будь-яких життєвих ситуацій, навіть якщо ви не будете пов'язувати своє життя із педагогічною діяльністю, вам обов'язково знадобляться всі ті навики і уміння, які ви отримаєте в коледжі. Палкі вітання всьому педагогічному колективу коледжу, особливо Сокол С.І, Мушинській Л.С., Корчинський Н.Ю., Дрібниці В.О., Кривич Н.В. Пишаюсь тим, що навчалась в цьому сучасному закладі!

Ірина, 16.04.2016, 05:57

Закінчила коледж в 2010 р.СП. Тут найкращі психологи- Медвідь Л.В. та Маценко І.В. а порівнювати мені є з чим, продовжувала навчання. Викладачі допомагають, сприяють покращенню оцінок, зацікавлені в успіху кожного. Гуртожиток теж радує, є певна дисципліна, студенти під наглядом!!! Взагалі скучаю за ним)))

Алина, 07.09.2015, 21:46

Значит дела обстоят так: я выпускница 2002 года, ничего хорошего про колледж не скажу, сплошная "выкачка" денег и просто промывание мозгов и непонятное поклонение ректору, как "Божеству" в страхе быть отвергнутым, т.е. уволенным или отчисленным. Знания дают относительные. Есть там хороший педагог - это Мищенко Татьяна. Это все... Я бы своего ребенка не хотела отдать в этот колледж...

Єлизавета, 16.08.2015, 17:43

В цьому році вступна кампанія підвела: набрано "мох і болото"! Боляче про це писати, а особливо після прочитаних відгуків 2014 року про те, що було надзвичайно важко вступити до вищезгаданого навчального закладу. З нашої школи прийнято на навчання двох випускників 9 класу з надзвичайно низькими балами на спеціальність "вчитель початкових класів". Дуже хочеться, щоб після закінчення навчання вони не прийшли працювати в рідну школу і взагалі в освіту. А керівництво коледжу я взагалі не розумію....

Лариса, 07.08.2015, 19:06

Про що думає керівництво коледжу, приймаючи випускників шкіл зі знаннями 5-6 балів з основних предметів? Я сама вчитель, і коли мати такої учениці насміхається наді мною, хочеться криком кричати: кого ви і як маєте навчати, якщо учениця 9 класу навіть таблички множення не знає? А в майбутньому "вона стане" моєю колежанкою: вчителем початкових класів!!!!!!!!!!!

Лариса, 07.08.2015, 18:47

Поясніть мені, будь ласка, як можна прийняти на навчання в педколедж на спеціальність вчителя початкових класів випускницю 9 класу, у якої в документі про освіту з укр.мови і математики стоїть по 5 балів? Вчитель початкових класів!!!!!!!!!!!!! Дурдом, а не коледж!!!!!!Ось вам і престиж учительської професії!!!! Дзвонитиму на гарячу лінію МОН, бо душа болить...

Мария, 13.04.2014, 20:46

Коледж дійсно дуже хороший, високі вимоги і професіоналізм викладачів!

Анастасия, 19.03.2014, 15:04

было тяжело туда поступать

Ира, 24.11.2013, 19:28

Закінчила коледж у 2007рокі.Я вдячна всім хто з нами працював,особливо Прокопчук т.п.

Мартак Вікторія, 03.07.2013, 13:58

Я випускниця 2005 року ПН(оф). Дякую всім викладачам за такий високий професіоналізм, доброту та справедливість. За те що Ви віддаєте частинку своєї душі і серця кожному студенту. Для мене роки навчання у коледжі,це найкращі спогади, пригоди та уроки справжнього життя. Велике Вам спасибі.

Артем, 26.04.2013, 16:27

Випуск ПН(оф) 2006 вітає всіх викладачів!Дякую,за немарно проведені роки в коледжі!!Гуртожитку вітання,зокрема Людмилі Сергіївні-- сильна жінка!Особливий привіт:Тхоренко Т.О,Мушинській Л.І. і Гутнику М.І--класний дядько--КОЗАК! А ще Валері-електрику і Аллі з їдальні--дякую за булочки і пиріжки,ніколи не забуду!! Взагалі,коледж--прекрасна школа життя!!!

Віта, 18.10.2012, 10:58

Коледж чудовий! Дуже вдячна викладачам за дійсно грунтовну підготовку до роботи в школі. Навчалась за спеціальністю Початкова освіта (англійська мова). Особлива подяка куратору - Кривич Наталіїї Вікторівні!За 4 роки вона "навчила жити". Я пишаюся тим, що навчалась саме у цьому закладі!

маша, 30.03.2012, 17:54

супер

Аня Д., 04.11.2011, 16:11

На даний момент я навчаюся на 3 курсі,спеціальність Початкова освіта(англійська мова).Я задоволена своїми успіхами за такий період часу,життя дуже насичене,веселе,цікаве.Викладачі дуже толерантні,добрі,можуть допомогти в разі потреби,але Кошинська Ірина Миколаївна найкраща-вона наш куратор,яка допомагає боротися нам з труднощами і підтримує.Дякую всім за те що навчаєте.

Неля, 20.10.2011, 02:17

Велика подяка викладачам, які залишили слід в моєму житті: Валентина Петрівна Лукяненко, Валерій Анатолійович Федорчук, та, особливо, Галина Михайлівна Петренко. НИЗЬКИЙ УКЛІН, ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ.

Вика, 09.10.2011, 15:55

Колледж супер!

Марія, 11.08.2011, 00:34

Мені дуже подобається цей коледж. Велике дякую всім вчителям за науку. Я пишаюсь тим, що навчаюсь саме в цьому коледжі. Він найкращий...

Юлія, 26.07.2011, 20:09

Коледж супер))) 101СП найкращі (2010)

Наталія, 05.04.2011, 20:32

Дуже вдячна викладачям, які нас навчали та вивели нас в люди. Ваші зусилля були не даремними. Особлива вдячність куратору Таїсі Йосипівні - ми вас памятаємо. Випуск 2002р 42ПН(а).

Лілічка, 01.02.2011, 17:21

Це найкращий коледж!!! Всі вчителі хороші,добрі,привітні!!! Наталія Юрїївна Корчинська-сама-сама-сама!!!!!!!! Дуже всіх люблю і сумую!!!! Випуск 2010 42 ПН(а)!!!!!!!!!!

Іра Кичань, 17.12.2010, 15:23

Дуже горда тим, що була студенткою цього закладу!

Марінка, 29.11.2010, 22:59

Коледж просто супер!!! Хоч я там і навчаюсь з початку цього року і не знаю ще, що таке сесія і екзамени, але дуже його полюбила! І на вихідних за всіма сумую! Викладачі дуже класні! мій куратор,Наталія Юріївна Корчинська-ви найкраща!!! Це просто диво:DDD

Ирина, 29.11.2010, 20:09

Очень хороший и здесь очень хорошие педагоги) Спасибо вам за все)

Танюха, 26.11.2010, 19:11

Коледж суперовий! Обожнюю його!!! 32 Пн(а)

Оля, 25.11.2010, 17:26

Обожнюю цей коледж. Зараз індивідуально навчаюся на 4 курсі. Дуже щаслива, що саме цей навчальний заклад обрала. Коли закінчу навчання буду сумувати за викладачами і одногрупниками. Хоча і вже сумую...

Наталія, 20.11.2010, 13:03

Ми були першими - 1985 рік ( випуск 1989). Викладачі зробили все для того , щоб ми дійсно закохалися в свою професію. Особливе спасибі і низький уклін людині, яка замінила на той час нам ( 15-літнім дівчаткам) маму - Валентині Петрівні Нужді.

Мироська, 18.10.2010, 13:54

Дуже сумую за всіма викладачами. Велике спасибі за ваш щирий труд. )))

Денис, 29.09.2010, 21:14

Коледж суперський! Я його поважаю, викладачі такі класні супер!

Оксана, 07.09.2010, 11:36

Найкраще,що могло зі мною зтатися після закінчення 9 класів))) Щиро вдячна всім викладачам за науку.Особлива подяка моєму куратору -Корчинській Н.Ю.

катя, 30.08.2010, 17:25

все класно

Іра, 19.08.2010, 00:44

Я дуже пишаюсь тим, що навчалась в коледжі!!!!

Ірина, 19.07.2010, 16:34

Це найкращий навчальний заклад, який може бути!!! Тут найкращі викладачі! Дякую вам!

Ксюша, 13.07.2010, 19:22

Цей коледж краще що є в нашому місті!!! ні хвилини не пожалкувала що навчаюсь саме в ньому!!! 14 пн(Ф) ми найкращі)))

Наташа, 01.07.2010, 17:54

В цьому навчальному закладі ми отримали таку практичну , глибинну підготовку, що навчаючись у ВНЗ ІІІ-ІV р. акр. допомагали іншим студентам на практиці. А ще таких реальних і дійсно необхідних знань та умінь набули під час навчання у коледжі, що не кожен викладач ВНЗ ІІІ-ІV р. може так навчати. Вдячна усьому педагогічному колективу за великий педагогічний досвід. Ви найкращі !!!

*****, 22.06.2010, 21:00

Суперский просто!!! Всем довольна!

Виктория, 11.06.2010, 09:59

Закінчила коледж 3 роки назад. Але студентське життя запам'яталося на все життя! До сих пір, з вдячністю, відношусь до викладачів цього учбового закладу. Можна з впевненістю сказати, що тут працюють справжні майстри своєї справи, фахівці, які знають свій предмет не лише з теоретичної, а й з практичної сторони і бажають передати свій досвід іншим.

Леся, 11.06.2010, 09:45

Спасибо всем учителям. Я вас всех люблю. Вы научили меня любить детей, любить профессию педагога, благодаря вам я поняла, насколько интересно быть учителем. Наверное такую любовь к профессии можно передать только в том случае, когда сам ее очень любишь. В этом году я заканчиваю коледж. Мне вас будет не хватать. Я пойду учиться дальше, но я никогда не забуду коледж и ту атмосферу тепла, любви, которая здесь живет.

Таня, 14.04.2010, 20:12

Я закінчила коледж у 2009 році.Я дуже задоволена,що там навчалася.Вчителі там дуже великі та сильні спеціалісти,вони вдосконало впевнено викладають матеріали своїх предметів.Мені дуже силь подобалося на практиці,працювати з дітками.Я вдячна вчителям коледжу,що вони мене навчили працювати з дітьми.Макусевич Таня 44Пн(ф)

Жека 24ПН(ф), 01.04.2010, 22:31

Я сейчас учусь в КОИПОПК,на Организатора спортивных секцый и клбов!Мне очень нравится,учителя классные!Ещо всего 2 годика, и всё!Но даже после окончания коледжа буду приходить в гости,потому что пока коледж мне подарил два года замечательной,весёлой жизни!\Вот сейчас идём на практику к детишкам!)))))

Олег, 03.02.2010, 18:26

Очень хорошее заведение! Благодарность всем, всем! Обучают - клса, специальности такие хорошие что и говорить не надо! Но правда цена не то вот если бы немного ниже - вот ето тогда дело ... Цена то не та - около 4500-5000... А так - Зе бест!

Александр, 23.12.2009, 19:40

Спасибо всем преподавателям, вывели в люди !!!

Деня, 11.12.2009, 16:24

4 потому что хороший колледж но нет пурспектив на ити в Киев!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Белой Церкви, а также вузы в Белой Церкви, курсы в Белой Церкви, репетиторы в Белой Церкви, работа в Белой Церкви