Высшее профессиональное училище №7

Высшее профессиональное училище №7
  • дневная
  • Статус государственный. III уровень аккредитации.


Отзывы

55
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчалась на кухара кондитера , в 2008 році ,здобула гарні знання ,практичні навички. Навчанням дуже задоволена . Перечитала всі відгуки і в шоці ,ніколи ні на що не вимагали кошти !Певно в інших закладах не вчились і не розуміють про що мова ! А ще ,хто пише стосовно стипендії,вчіться і будете отримувати ,хіба вам хтось заважає?

,

Отже що я можу сказати, читаю відгуки аж погано робиться.Насправді училище дуже хороше. Викладачі люблять та поважають студентів, так іноді приходиться здавати кошти, але не дуже багато, я б сказала даже мало) тим більше 1 семестр дається степендія усім 1250грн в місяць) а далі все залежить від жаги до навчання. Гуртожиток взагалі супер, вихователі дуже хороші, особливо Наталя Іванівна, завжди старається допомогти та підтримати. Тому усім раджу поступати саме сюди. Дякую за увагу!!!

,

Який вступний бал з 9-го класу?

,

Будьте готові до того, що з вас будуть вимагати благодійний внесок, в іншому випадку залишитесь без документів з місця осіти) За ці роки що навчався, не побачив ніякої кардинальної зміни! Куди йдуть ці кошти не зрозуміло. Сподіваюсь ажіотаж в училища з кожним роком буде все меньший і меньший)

,

Училище звісно бажає кращого, особливо аудиторії. Не хочу багато чого наговорювати, вважаю що їм потрібне нове обладнання та новий підхід. Крейдяні дошки , стільці в гуртожитку також необхідне обладнання.


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице