Высшее профессиональное училище №7

Высшее профессиональное училище №7Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Який вступний бал з 9-го класу?

,

Будьте готові до того, що з вас будуть вимагати благодійний внесок, в іншому випадку залишитесь без документів з місця осіти) За ці роки що навчався, не побачив ніякої кардинальної зміни! Куди йдуть ці кошти не зрозуміло. Сподіваюсь ажіотаж в училища з кожним роком буде все меньший і меньший)

,

Училище звісно бажає кращого, особливо аудиторії. Не хочу багато чого наговорювати, вважаю що їм потрібне нове обладнання та новий підхід. Крейдяні дошки , стільці в гуртожитку також необхідне обладнання.

,

Училище просто жах, особенно гуртожиток і його керівництво це не людина в ньому лиш образ людський. Отже самий гуртожиток відстій, там будуть принижувати вас та вашу гідність ПРОЙДЕТЕ ПОСВЯТУ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ПЕРШОГО КУРСУ. Писати можна багато но скажу основне як ви хочете дійсно навчитись професії то ВПУ 7 НЕ РАДЖУ вас там навчати носити сміття, і прибирати всякий безлад.

,

Дуже подобається навчальний заклад .Вчетелі дуже хороші.Не розумію цих людей ,які пишуть щось погане про цей навчальний заклад . Ніколи не було проблем з оцінками ( звісно ,якщо навчатися ) .Всі завжди привітні і ідуть деколи на поблажки .

,

Незнаю як вам, но мені вона нравиться, вчителя все ясно обясняют, майсти все вчуть на практиці, стипендії заслужені, оцінки заслужені, всі вчителі і майстри добрі, відзивчиві, понятливі, я тут вчуся другий рік мене все влаштовує,

,

Пролистала комментарии и увидила что многие хвалят Оксану Юрьевну. Я тоже хочу сказать что она очень хороший преподаватель и человек!!! На уроках интересно, 45 минут пролитают очень быстро. Да, она немного строгая( не любит тупость, и тех кто быкует), но сами виноваты. Вот если бы все были такимиже как она- было бы супер. А так повторюсь, что мастер барменов- это ужас!!!! А ещо учительница права-это клиника!!!

,

Есть преподаватель, которая как мастер и как человек никакая. Грубит, орет, гнобит и унижает. Любит орать!О какой профессиональности и человечности вы говорите! Я в шоке! Или сама пишет себе похвальбу или когото просит( я не удевлюсь если из нашей группы). Пишу не по наслышке, сама сейчас учусь, это не мастер, а ужас! При чем об этом знают все. А вцелом училеще неплохое, есть хорошие учителя, но мастер портит все!!!!

,

Мене звати Настя. Навчалася в училищі м. Вінниці з 2016-2017 на офіціанта бармена Майстром була Олена Євгеніївна Навчалася 1 рік і дуже залишилася задоволена! Для Майстер надзвичайно крутий)) дуже поважаю цю людину. Завжди готова допомогти !В любий момент вислухати, порадити і підказати . Викладачі харашо викладають свої предмети і завжди цікаво було бути на уроках спецпредметів Майстер завжди піклувався за групу як до своїх діточок . Я дуже рада, що мала такого майстра Вона педагог з великої букви і я її дуже вдячна по сьогоднішній день за те, що вона зробила для мене та для моєї сестри . Ніколи не забуду свого любимого майстра))))) Побільше б таких педагогів . . .

,

Провчившись рік в навчальному закладі, можу зробити висновки, що тут я отримую хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчула потенціал адже підготовлені викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також можу додати , що лабораторії училища мають хорошу матеріальну базу, бо використовується обладнання останнього покоління. В нашому закладі і кожної неділі проходять цікаві заходи для відпочинку учнів. Я можу з впевненістю сказати, що з нашим закладом ми рухаємося у майбутнє.

,

Тільки зайшовши в це училище всі агітують йти на швачку, дуже хвалять училище проте це не так, вчителі беруть гроші, деякі мило посміхаються і кажуть шо оцінки дуже хороші але постійно якісь 5, короче хочете потратити час поступайте

,

Жахлививий заклад,ворогу не побажаєш сюди вступати.Пед колектив хороший, але не кожен вчитель має потрібний вплив на учнів. Деякі вчителі ставлять дітям оцінки ні за що. Шоколадки та цукерки вирішують все. Також деяким вчителям потрібні леше хабарі, і вони не навчають учнів а просто заставляють переписувати усі книжки які є. Свою думку довести вчителям не можливо,зразу підвищують голос на дітей і завалюють на заліках всіма можливими способами, показуючи цим свою профнепридатність !!!!!

,

Цілком хороший заклад багато хороших викладачів це але є й такі через яких багато хто не може получити степендію. Наприклад можуть цілий рік улибатися, по дибільному називати тибе доцькою, казати що ставить хороші бали що все буде добре а потім оказуєця що з її придметів у тебе низькі оцінки (хотя говорила що все під контрольом) і все- ти півроку без стипендії. Так само як клямка впаде - то кричать без причин весь урок почнеш щось доказувати спокійно- все,про стипендію мож забути. Як в гуртожитку не знаю бо я кожного дня їзжу додому но кажуть що класно.

,

Закінчую перший курс.Усе подобаєтся. Хароші майстри і вчетилі. хароша і класна керівника .Хотя не всі, зразу уроки укрмови вела Оксана Юрівна, а потом поставили другу ми дуже хочемо щоб вернули Оксану Юрьевну вона дуже хароша, Я получаю ствпендію, найшла багато друзів, на парах весело і цікаво. Не жалію що пришла сюда після дев'ятого класу. Поступайте і ви не пожалієте!

,

Гарне училеще, є свої нюанси, але де їх нема. Подружка вчиться в 19 училещі то там як росказує реально кошмар. А в нас все ще дуже даже харошо. По поводу бутилок пустих то їх коло любої общаги і на мусорках хватає, як намене то лучше не бутилки шукати а нормально вчитись. Бо покидають ті, хто хоче бухати і бутилки збирати, а нормальні нормально вчаться. Вчителі нормальні, є дві старі по праву і інформатикі то це канєшно ужас, особино право- їй місце на дурці, пробували жалітись но нам закрили рот. А остальні хароші, подобається на спецпредметах, все понятно і то що треба для професії, і в вчительки по стилістикі дуже цікаво, вона й сама як людина сама людяна і цікаво поясняє як намене.тяжко на пракитикі на фабриці, за три роки навчаня поняла що туди ні за які гроші непіду на роботу. В майстерні оце кашмар, якись хлів, але рядом фонтан і це радувало!Одном словом три роки пролетіли дуже бистро жалко шо так.

,

насправді гімаройне училище , не все так красиве як малюють тому й багато покидають , даю пораду бомжам де можна назбирати бутилок дві тонни за вечір від водяри від коньяка

,

Хароше училище. Коли поступала хотіла на перукарів но не було мість і предложили на кухара. Вчитись подобаєця, інтересно на уроках і виробничому, хоть і буває сложно. Нас брали на виставки, майстер-класи і це дуже цікаво. Рідко но проходять концерти і діскотеки. Ніхто нічого нікого не заставляє купляти, просто на виробниче щоб приготувати якусь страву треба купити борошно, яйця, м'ясо і рибу, ну щоб можна було навчитись готувати. Но ми наприклад купляємо це на насколько чоловік щоб було дишевше. Мастера цього не забороняють. Да на стіпендію треба мати сиредній бал 7 то це вєздє однаково, тільки сироти получают без середнього бала. Мені все подобаєця!

,

Цього року я випускаюсь з цього училища.Говорити можна багато але для мене цей навчальний заклад самий кращий.Я отримала професію,взнала на предметах багато того про що в школі не розказували.Дякую усім вчителям за уроки,терпіння і розуміння.Училище хороше,директором у нас чоловік,але ми його майже не бачили за 3 роки.А керує у нас всім Бартко Ала Едмундівна і вона дуже багато робе для того щоб і учням і вчителям було добре і хорошо!Нема ніяких взяток,є благодійний внесок який платити тре через банк.А от ті хто лінятться вчитися самі ходять за вчителями щоб купити щось лиш би нічого не вчити і не здавати! Єдине чого не хватає то це нормальної столової або кафе у училищі,а так все добре.Поступайте і нікого не слухайте!

,

Наше училище саме краще!Я тут найшла багато друзів!Грошей йде не багато,но стіпендію получаєм по оцінками,у кого меньше чим сім не получає той стіпендію.Тоїсть треба старатись і вчиться,а то пишуть тут про якісь взятки.Це навєрно ті хто не получає стіпєндію,вчитися не хочуть от і наїжають на вчителів.П,яних вчительок не бачила. Мені лічно подобаєця виробниче,і практика.З уроків класні придмети і інтересні,то це матеріялознавство і етика.Бачила що тут хвалять Оксану Юрьївну,то підтверджую що вона хароша,хоть і строга але круто пояснює те що і на роботі згодиться і в житті.А про Альону євгеньєвну,то я шось такої не знаю.А вопше тута всі хароші.Такшо поступайте і не пожалієте!

,

наше училище не плохое .хто хочет получить знания тот получит .Правда есть мастера производства с стабильным перегаром.ето женщина.Ее все знают.

,

Я зараз тут учуся.Все норм,іногда напрягают шоб не пропускати уроків.А це сложно коли ходиш на роботу.Ні про які яйця,качки і водку я не чула,нема хабарів Ну якшо не хочеш щось робити то можеш принести бумагу або файли.Но і цего ніхто не трєбує.! Незнаю,як насчот барменів.Чесно не понимаю,як можна за рік вивчиться нормально.Не знаю як у інших групах а в моїй все добре,хароші майстри і вчителі.На математіці нічо не понятно,на хімії тім болєє, вчитилька плюється,Хароша фізічка,вчителька укрмови троха строга,але на літературі як читає щось то ми аж плачимо.спецпридмети норм,лиш багато писати і бігом диктують.На практіці ще не були.

,

Деякi вчителi беруть хабарi : яйцями, качками ,сиром ковбасою та горiлкою!Зате оцiнок не шкодують.

,

Сама краща бурса !Навчання промайнуло як мить!Кращi Бармени!

,

класна бурса, особливо викладачі і майстри з професії офіціант

,

Дуже добряче вчилище .хорошi спецiальностi.

,

Это училище это самые луччие воспоминания и крутое время. Когда поступила было тижело, я с другой области. Но потом со слезами получала диплом, не представляла своей жизни без своего училища. Если хочешь учиться -учись, а то тут пишут что мол три года жизни впустую. Бред!!!Не нравилось, надо было забрать документи, на твое место пришло б как минимум десять человек. У меня в школе не сложилось, пришла суда после 9 кл. и как заново родилась. Внимание, уважение и готовность помочь, научить показать и т.д. Самые теплые воспоменания о мастере Недыбалюк Г.М., Яцик о.к., о Оксане Юриевной,вся група всегда ждала ее уроков. класний преподаватель и человек если бы ни она однажды помогла, выслушала и подказала, возможно я наделала б много дурости А сечас я уже мама двух маленьких. Раньше работала в доме быта( кстати меня хвалили как работника, а научила меня всему, что умею та самая бурса о которой ви тут пишете бред и брехню. Спасибо за науку и человечное отношение.Очень хочу преехать. Алина

,

непогане училище.майстри добрi.вчителi грамотнi.сама прикольна олена евгенiвна.

,

хорошие мастера барменов Особенно Алена евгеньевна Просто бомба ракета

,

Я учился в данном училище и с уверенасть магу скозать, что ето лутший учебний заклав Винницы!!

,

Добрий деньок!Ця бусра лутший спосаб наити работа!Я тут учился и нашол работу!Работа нисложная!Собераю сталы и стуля.Платят 800грн в месяц.Купил вчера жигуль ВАЗ 2107 и ниачом нижалею!Я люблю 7 училище!Мастер Дмитрий Никифоров Миколаивич!!

,

я теж закінчив це училеще. і скажу вам що там мені дуже сподобалось.Я маю спеціальність, отримав деплом і зараз працюю. Те. що пишуть шо вимагають гроші, це брехня. Ніхто нічого не вимагає, просто треба вносити внесок два рази в рік для нормальних умов навчання. Так як нам казали ці гроші йдуть на капітальні ремонти, матеріли, за воду і свет. Ну і канєшно треба гроші на інструменти і робу, але це ж не комусь а собі. І вчителі ніяких грошей не трєбуют. Ходиш на уроки, вчисся і всьо.За рік кожна група чергує 1-2 рази по корпусі.Страшного нічо немає. замели. помили 2раза і все.Такшо не треба розказувати шо тут ужас.Я довольний що тут вчився. І всім раджу сюди йти. Крутий був Устім Васильович, но вже ніби казали що не робе.Сложна інформатічка, історичка смішна -губки бантіком,нравилась мені Козлякова Татьяна миколаївна і на естетіці було інтіресно.Но саме круте виробниче і практіка. Всім привіт від Матвєя.Хто знає то пойме

,

Все что надо это бабки которые от тебя требуют. Ужасно жалею что поступила туда,потратила 3 года ни на что!!! Учителя могут и послать,часто слышно перегары ,к любимчикам особое отношение! Особенно удивляет отношение Лидии Йосиповной к другим национальностям ,учит праву а сама к учащимся других национальностей относиться предвзятости ,её цитата мол :"наши деды воевали за эту землю,а вы здесь топчетесь" Сама присутствовала при таких разговорах и не раз. Кормят ужасно,степендии нет (если бал ниже 7). Единственное что там действительно можно научиться это убирать,так как уборщица только туалет убьирает,а 3 этажа бурсы на студентах,можешь,заметаешь и убираешь. Кароче не тратьте своё время, поищите что то получше. Кстати,если вы курите,не выходите курить в день стипендии (если её получаете),за столовой есть курилка,и туда,в день стипендии вызывают милицию и дружно собирают с вас деньги)

,

ГАНЬБА!!!!! Здирнецтво та зверхнє ставлення до інших. У гуртожитку вихователька пиячить разом зі студентами, а потім їх же виганяють із гуртожитка за ганебну поведінку!!!!!!

,

Вчилась, закинула) ну такооє. Саме більш крута там Антоніна, якп є візажистом і робить постановки моделей, покази. Ми перше місце взяли. Вчилась в групі №33. Багато хто мене пам'ятає))

,

Я тут навчався про гуртожиток мови бути не може дурдом і дурістіка!Училеще нормальне якщо захоч навчитися то навчишся тільки мити підлогу!

,

Я здесь учился на сварщика. Плохих учетелей нет. есть с характером. Но я со всеми ладил. Да,учительница етики Окс. Юр.действительно рулит, и как человек и как препод.Респект ей. Не забуду мастера и многих других кто зделали из меня не плохого специалиста. Степендию никто не одбирает, там нечего делить, она маленькая. Но когда учился у всех училищах было однаково. Вообщем поступайте не пожалеете.

,

Училище чудове, дуже хороші викладачі, майстри виробничого навчання. Я отримав спеціальність Кухар; кондитер і дуже вдячний кафедрі харчової промисловості.

,

Знаю що студентам не виплачували всю стипендію. Частину відбирали на незрозумілі потреби. На які саме-ніхто не знає й не поянює. Також є відомості що кошти присвоювали дехто з викладачів, але підтверджень цьому не знайшлось.

,

Хороше училище, добрі вчитилі. Училась на перукаря, зараз працюю. Дуже задоволена. Величезне спасибі Оксані Юрівні( не помню призвіще) молода і дуже добра і розумна вчитилька, а ще гарна ЛЮДИНА. Взагалі всі і майстри і вчитилі хороші, головне хотіти вчитись.

,

я навчалась в групі під № 30 ! і як на мене коли я там навчалась мені також здавалось що найгіршого навчального закладу немає! але при кінць мого навчання я зрозуміла , що справді викладачі добрі і хоча було таке що вони на нас сварились за те що ми це заслуговували я на даний момент працюю але інколи згадую час коли я там навчалась і так хочеться повернути час назад я проживала в общежитій і до нас там ставились так як ми цього заслуговували))) а майстри вчителі і вихователі вам велике дякую за вашу турботу! сумую за вами!

,

пры пуступлений здауть екзамен

,

какая стипендия !!!!!!!!!!

,

Училище - клас! Там працюють нормальні люди.

,

я очень довольная что закончила 7 училище)там дают очень много знаний, поддерживают в трудные минуты жизни! а самое большое спасибо моему любимому мастеру Лилии Ивановне Козенюк! я вас очень люблю спасибо вам за все*

,

Я училась в группе № 20, закончила училище с красным дипломом ,и мне очень нравился подход всех преподавателей к ученикам, они дают все по возможности, кто виноват что многие думают бурса и тут не нужно учиться. Очень преподавателям благодарна за то что помогли стать взрослым состоявшимся человеком, а особенно своему мастеру Шпихернюк Л.М,

,

Согласна с Викторией! Если взять другие училища, то это не самое плохое. И вообще, для тех кто хочет учиться и знать, преподы и мастера создают все условия: "подадут, пережуют, в рот положат".

,

По крайней мере грибы в класах не ростут и плесень в столовой не портит апетит. А кому не нравиться так зачем писать...Не хотите учиться здесь найдите другое может там дешевле и как говорите мастера не бухают. А что слабо подойти и напрямую директору сказать... Что мастера плохие.. За то как вытянуть оценку так всё золотыми для вас становятся ОГРОМНОЕ спасибо мастерам и классному руководителю групы № 22 за их понимание и поддержку. И большое спасибо мастеру групы № 19 Люди которым я благодарна знают за что я благодарю.. Виктория.К.

,

не знаю,как раньше было ,но сейчас там полный кошмар.... деньги за всё тянут,стипендия -200грн.,преподаватели бухают(но к счастью не все).... короче говоря бурса,она и есть бурса...

,

бурса как бурса только преподаватели отличные. я учился в 1 групе большое спасибо Крижановской Людмиле Григорьевне и Усик Марие Ивановне

,

Файно!!!1

,

Я учился на Плиточника-мозаичника в 28 групе .Очень благодарен Крижановской Людмиле Андреевной 1985-1988гг. учебы.

,

Я там учился, толку 0. Бурса реальная, вот!

,

Училище как училище. Только работать надо меньше.


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице