Волынский колледж Национального университета пищевых технологий

Волынский колледж Национального университета пищевых технологий


  • Луцк · ул. Кафедральная, 6, Волынская обл.
    s
  • (0332) 72-12-17
  • vocnuft@gmail.com
  • дневная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Беруть хабар, щей конкретний)

,

Добрий коледж, мамаши, не бубніть,

,

Коледж жахливий , не раджу дітям псувати нервову систему , таким навчанням

,

Жахливий коледж. Не раджу, оцінки ставляють як попало. Нічого не вчать.

,

Як на мене - коледж чудовий. Із трьох коледжів, у які вступив син - обрав саме цей. Викладачі дають можливість вчитися, хабарів ніхто не вимагає Досить цікавий навчальний процес, викладачі чудові, хоча й принципові. Як мама, дуже раджу батькам.

,

Пройшов навчання, не раджу

,

Доброго усім ранку, хтось знає чи можна після дев'ятого класу, який термін навчання, і коли прийом документів, дякую

,

Коледж дуже класний

,

Коледж - абсолютний лідер за кількістю вступників у області. Найбільше заяв в Україні на молодшого спеціаліста від абітурієнтів після 11 класів надійшло саме у Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

,

Цього року поступила на державну форму навчання і без хабарів

,

Коледж супер а викладачі мають високу педагогічна освіту.

,

Так, дуже дивні оцінки після вступних іспитів- коли діти з низьким рівнем знань мають вищі бали ніж ті, хто вчився в школі на відмінно. Коли в інших коледжах більш реальна картина, приблизно та сама, що ї в школі.

,

Батьки! Не ведіть туди своіх дітей. Побережіть іхню нервову систему.

,

У цьому році вступають в цей навчальний заклад діти моіх знайомих і мій син , діти з різним рівнем знань, а оцінки за вступні іспити однакові, всі "четвірки" !!! Як таке може бути? І таку ситуацію я спостерігаю вже не перший рік.

,

Дуже вдячна викладачам коледжу, раджу всім цій коледж. Син закінчив його, отримав диплом з відзнакою, зараз навчається в ЛНТУ, отримує підвищену стипендію. При цьому школу закінчив, м"яко кажучи, "не дуже", але саме тут знайшов себе. Вступали без донацій і без блата. В минулому році, натхненний успіхами старшого брата, туди вступив племінник, а цього року буде вступати дочка. Сподіваюся, все буде добре.

,

дочь в этом году подала документы .. на державку.. так как инвалид детства сказали что помогут и пойдут на встречу.. закончила школу почти на отлично.. сказали собрать документы на державное поступление и если пройдём по балам пойдут на встречу так как она на коляске... мы прошли .. и нам вчера позвонили и сообщили что таких детей не учат... дали надежду.. дальше никуда не обращались.. так как были уверены в их слова.. мы два месяца ждали ответа и больше никуда не обращались... а теперь нас послали.. когда поступили.. хотя знали что мы на коляске и обещали индивидуальную форму обучения.....

,

На мою думку Вок НУХТ чудовий коледж,хоча я ще не являюсь студентом коледжу лише маю надію на те .що буду там навчатись.Та вже склалось чудове враження про цей коледж та викладачів...

,

Вступила без хабарів на державну форму. Деяки викладачам доводилося носити пакети, бо вони напряму казали, що їм купити. Знань дають не багато і дійсно хороших викладачів можна перерахувати на одній руці. Практика яка-небуть. І після цього коледжу роботу за спеціальністю знайти не змогла. Хоча не шкодую, що туди вступила, бо це досвід.

,

Я хочу перевестись в цей технікум.

,

Коледж супер!!! Проблем зі вступом не було! Навчаюся на державній формі.

,

Коледж супер поступив на державну форму без хабарів!!!

,

Закінчив у 2016р. Волинський (уже) коледж Національного університету харчових технологій (ВоК НУХТ), коледж супер, викладачі входять в положення,розуміють студентів, підтримують і допомагають у вирішенні певних питань. Так як у нашій групі мало хто вчився, то ми забезпечували відділення канцтоварами даби допомогти і собі і відділенню. Загалом все дуже класно, я думав що диплома неотримаю так як нічого не вчив але викладачі допомогли (без хабарів- хоча якщо ви вважаєте що 20-50грн, це багато для ледаря який ніц не знає тоді...), Викладачі ЩИРО ДЯКУЄМО ВАМ)))

,

Закінчила технікум цього року. Впевнено можу сказати - ВТ НУХТ це 3,5 найкращих років мого життя! Високий рівень викладання, багато цікавої творчої роботи, до якої студентів заохочують, якісна освіта і навіть міжнародні зв'язки. Дужее круто^_^ Чесно кажучи, коли поступала і подумати не могла про це все. Перший курс трохи пєчяльний, бо і корпус на ГПЗ і шкільна програма, але далі всі ваші страждання забудуться, бо вчитися в Старому місті і щодня пити чяйок на пагорбі під стіною Замку - що може бути прекрасніше?! А ще приміщення поч.17 ст з власними підземеллями і привидами) Тепер я вчуся у одному з найпрестижніших ВНЗ України, і повірте, що справжню вищу освіту я отримала саме у нашому технікумі! Поступайте, ніколи не пожалкуєте!(особливо готельно-туристичне відділення :)

,

Технікум супер, хабарі платять ті, хто не вчиться.

,

там дуже супер і тільки невдахи говорять що ні

,

дуже класний технікум. викладачі мають високий рівень педагогічної освіти! а на рахунок взяток - платять лише невдахи. раджу вам - попробувати!

,

техінукум крутий...олектив-афігєть..незабутньо..на все життя

,

Супер! Супер! Суперзаклад! Хороший колектив викладачів та класні студенти

,

я сдейсь учился и здесь все хорошо и поступить можно и учат хорошо.

,

технікум класний, тільки забагато хабарів і стипендія як в бурсі!!

,

Заклад чудовий, мої друзі навчаються там) надіюсь, зараз і я поступлю) а взятки дають лише невдахи!!! Корупції нема там, де нема невдах!

,

Це самий гірший навчальний заклад!

,

це самий лутший технікум луцька

,

Це напевно самий гірший навчальний заклад в світі)))

,

як технікум?хочу поступити на державне!

,

я на державну фоорму поступила без всяких взяток)))

,

Тут класно

,

мені сподобався сайт

,

Одна корупція в цілому технікумі

,

крутий технікум!

,

тут тількі і за взяткі все рішити можна

,

Я знову поступлю в цей технікум. Він крутий.

,

Наш технікум - найкращий!!!

,

ВТ НУХТ --- КЛАС

,

технікум добрий але без хабаря на державну не поступиш

,

Дякую всім вчителям ВИ (incredibly remarkable)!!! І це головне . НУХТ ( I will remember always)!!!!!

,

прикольне училище

,

Мені тут дуже подобпється!!!!

,

Роки які я провів в цьому навчальному закладі були незабутніми!

,

Мені тут дуже подобається

,

тут супер!!!!

,

Тут класно

,

супер-технікум

,

Мені тут дуже добре.

,

класний технікум!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке