Белоцерковский медицинский колледж

Белоцерковский медицинский колледжСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Немає слів щоб описати це місце. Вступив сюди з високим середнім балом ЗНО, готовий був навчатися... Бали виставляють несправедливо. Викладачі звикли до низького рівня студентів,тому над викладанням ніхто не заморочується. В більшості: плати—будеш відмінником. Маєш знання? Байдуже. Навчальний заклад для людей,які хочуть навчатися хоча б десь,аби отримати хоч якогось диплома,вступити без ЗНО. Тут недобір,тому навіть найбільші вундеркінди залишаються. Так,тут є адекватні викладачі. Але,чорт,переважна меншість. Лише меншість не бере хабарів та оцінює за інтелект. Атмосфера в коледжі—жах. Жодної поваги до студентів, навіть якщо зрівняти зі школою,то там набагато краще. Для тих,хто справді хоче знання/яскраве студентське життя/умови як в більшості ВНЗ—категорично не рекомендую. Програма надслабка. Не повторюйте моїх помилок. Якщо у вас низькі бали ЗНО,або взагалі його відсутність чи ваша мамка хоче десь вас пристроїти—вступайте. На таких і розраховано.

,

Пішов на перший курс, через місяць уже хочу забрати документи. Навчання чудове,але гуртожиток... Жахливі умови: відсутність душу,гарячої води. О 8 годині ходить вихователь. вибиває двері якщо не відкрити за 3 секунди,за будь яке порушення-винний перший курс. Жодної поваги до студентів. Багато наклепів і жодної справедливості.

,

Очень хороший учебный центр по подготовке среднего медицинского персонала. Окончил в 1979 году и всю жизнь посвятил медицине.

,

чеборака найкращий викладач! всім рекомендую

,

Коледж дійсно має високий рівень підготовки , закінчила коледж в 2014 працюю за фахом ,вдячна викладачам за отримані знання

,

Коледж - 2 із 5. Викладачі освідчені, можуть чомусь навчити при вашому бажанні, але не всі. Хтось геть зовсім не розуміє той предмет, який викладає. Деякі переходять на особистості, якщо ви їм не сподобались. Все, що у вас залишиться після коледжу - це зіпсовані нерви, поганий сон, настрій, і око, яке сіпається. Зовсім не рекомендую.

,

Коледж сам по собі хороший, знання дають на високому рівні, гуртожиток жах, жаль деректора який намагається тримати дітей, а при такій атмосфері хочеться покинути навчання просто, я не примхлива людина, але жити там не можливо душу немає, перші курси гноблять, якщо за 3 секунди двері не відчинити то так гепають, що аж штукатурка сиплеться, а о 20.00 кожен день вечірня перевірка можуть змусити відчиняти тумбочки, шафу і так далі, електричні прибори не дозволяють, але ж кухня по часу о 22.00 зачиняється, сидиш до ночі вчишся та навіть кави не завариш собі, перейти на інше крило до медсестри і то запитують куди ти чому, в магазин коли йдеш теж можуть причепитися. Якщо коротко девіз цього гуртожитку загнобити перший курс, щоб просто нічого вже не хотілося.

,

Ваш коледж не тягне і на дві звізди, вчителі беруть взятки, а діти які харашо хочуть учитися, вчителі валять. Про сам коледж коли моя бабушка там училася, вона розповідає які відміні времіна були недавно з нею проходив коледж зайшли в нутерь Вона мені сказала що нічого тут не ізмінилось даже обої тільки сходи перекрасили, вопщом коледж ужас не советую нікому сюди поступати...

,

Деректор цього навчального закладу і його підлеглі беруть хабарі.

,

вспоминаю студенческие годы как самое лучшее и веселое время! 34-С 1985 год выпуска. Классный преподаваталь-Чеборака А.В.Мы у него были первыми! Директор-Бедратый.Царствие ему небесное! У нас в этом году юбилей-35 лет.Мы встречаемся и будем отмечать с Александром Васильевичем! Училищу и педагогическому составу желаю добра и процветания!

,

Найгірше ,що було в моєму житті. Не раджу. Краще ,якщо вчитися, то в Києві.

,

Коли я вчився то була Ларіса Гнатівна - вихователь. Вона була найкращим вихователем на Україні! А Чеборака О.В. викладач 2005 року! Дякую всім викладачам медичного коледжу! Подальшого Вам успіху!

,

Дякую Білоцерківському медичному коледжі! Я за Вас дуже рад, що ви піднімаєтесь вище і стаєте кращими! Викладачі у Вас супер, а гуртожиток ще кращий! Всім рекомендую навчатись у Вас! Здоров'я та злагоди Вам бажаю!

,

Я закінчив медучилище в 1997 році. Воно тоді знаходилось в центрі міста.Коли я вперше сюди прийшов, я відразу відчув,що стану студентом цього прекрасного і рідного серцю навчального закладу.Дякую усім,хто мене навчав.

,

мед училище ніколи не забудем спасибі всьому вчительському колективу що ви у нас скільки вложили особливо вчителю чебурака ми вас ніколли не забуваемо ваші лекцііі хоть пройшло більше 15 років часто вас згадуемо , випуск 2000р фельдшеров

,

Один з кращих медичних закладів

,

найкращий коледж

,

Закінчила у 2014 році! Навчальний заклад прекрасний,викладачі чудові!Дякую усім за ваші настанови і знання!

,

закінчила, тоді ще училище, майже 12 років тому, дійсно - то були найкращі часи, та й ми були юні.

,

Дякую всім

,

окончил в далеком 1963 году.Это были чудесные годы...

,

я окончила училище в 1979 году. С уважением и благодарностью вспоминаю всех преподавателей, нашу Костюк Галину Трофимовну.К сожалению, больше никогда не была в училище. Интересно, бывают ли встречи выпускников? Желаю всем преподавателям и учащимся всего самого лучшего!!!

,

дякую, всем преподавателям за их терпения, мученеия, не досипания, не доедания, Короче одним, словом, СПАСИБО ВСЕМ!!!!!!!!

,

дякую всем преподавателям за их терпения

,

выпустился в 1996 !первый год думал не выдержу потом переломал себя и закончил!самые яркие года в моей жизни связаны с нашим мед училищем!

,

Спасибо всем преподавателям за их терпение.Три года студенческих год - самое лучшее...

,

я попала так что училась и в старом и новом училище!но самое что мне запомнилось это моя зав акушерским отделением Машковская А,И оооооооооо были вырванные годы!!!!!

,

Прекрасний коледж,у ньому я здобула освiту,знайшла друзiв з якими i зараз дружимо сiм'ями.Чудовi викладачi!ДЯКУЮ!

,

Лучшего учебного заведения в бц-нет.студенческие годы были самые лучшие,преподаватели вообше супер.

,

Прекрасний навчальнийзаклад з прекрасною командою викладачів-професіоналів. Особлива подяка Кондрацькому М.А., Краснеру П.М., Чебораці О.В.

,

Могу сказать одно - ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!!!! Вы открыли дорогу....

,

Я одна из тех, кто учился и в старом и в новом училище. Могу сказать что годы обучения запомнились на всю жизнь, ведь там царит атмосфера семьи. Я очень благодарна всем преподавателям за полученые знания, там работают люди знаючие свое дело.

,

Я не знаю нового училища. но старое. дало многим людям образование. с которым шли по жизни. Хорошие преподаватели.


Оставить отзыв

Все колледжи в Белой Церкви, а также вузы в Белой Церкви, курсы в Белой Церкви, репетиторы в Белой Церкви, работа в Белой Церкви