Гуманитарно-педагогический колледж Мукачевского государственного университетаСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Взяточники.Саме більше місце в Мукачеві,де є корупція.Мені соромно за моїх учителів,які прагнуть тільки повних кешень грошей

,

Знання дають дуже хороші!!! Але тільки тим, кому вони дійсно потрібні. Є декілька взяточників, але не так багато, як дехто пише. Якщо ви комусь платите то діло лише у вас!!! Пробуйте просто вивчити і все!

,

Не знаю чи є ще десь такі викладачі як у ГПК МДУ, які не поставлять тобі оцінку поки гроші не понесеш, просто неможливо як можна бути такими низькими викладачами. Раджу не йти вчитися в ГПК ваша самооцінка буде занижена викладачами, які прагнуть від вас лише гроші. Є 3 дуже хороші викладачі, які навчають і стимулюють тебе, але 3 це дуже мало. За період навчання дуже втратила віру в то що можна вчитись і справедливо будуть оцінювати. Це призвело до зниження моєї навчальної діяльності. А за одного зовсім низького вчителя мовчу. Просто пам’ятайте все на вашій совісті!!!

,

Сьогодні здала 2 заліки і всі безкоштовно... навчають дуже добре... дають багато матеріалу... спокійно можна йти на навчання... в тому що платете за екзамен чи залік вині лише ви тому, що навчитися можна питання і здасти на хорошу оцінку

,

дуже великі взяточники вони оцінюють всі знання за гроші

,

Коледж ужасний,викладачі(ки) від нас требуюють не навчання а гроші,всі щось чекають якби ми їм щось довжні.Ой хтось попадеться на хабарі.

,

Я там вчилася на дошкільній освіті!!! І хочу зазначити, що це найкращий коледж!!! Він дав мені стільки знань, що університет навіть третину не дав стільки... Викладачі суперські!! Стільки матеріалу нам дали, стільки своїх знань передали.. Я їх обожнюю!! Найкращі! Ну так..є взяточники..Але то здебільшого самі студенти винні...Але можна й так здати... Я до кінця бігала до вчителів і здавала...І без всяких взяток закінчила з червоним дипломом )))...Всім раджу!!! Дійно, цей коледж готує професійних, компетентних педагогів!

,

Найкращі вчителі: Стець,Муха,Кампов і все. Троє вчителів, які дійсно заслуговують в коледжі робити...

,

Корупція страшна. Викладачі є хороші, але їх одиниці.А інші ХАБАРНИКИ.Написала б хто ці люди, але не хочу їх позорити...прийде час то напишу.

,

входить у число найбільш корумпованих закладів Закарпаття. Реальний приклад, коли абітурієнтка зайняла друге місце в районі на олімпіаді, на екзамені з того самого предмету не здала !!! Навіть до 3 не дотянула . Хай вам так і живеться як робите! В наступному закладі закінчила з червоним дипломом!

,

Хороший коледж! Взяточники є, але лише для тих кому вони потрібні. Хто хоче вчитися, може здати і без коштів. Декілька викладачів є, у яких без грошей нікуди, але багато справедливих. Хто хоче чогось навчитись, вас тут научать, і до того ж без космічних витрат. Бережіться викладачів університету!!!

,

чудовий

,

До неможливості хабарники. на чолі з головою.

,

Не коледж а "банк взяточників" Жах. Страхіття

,

дуже красивий коледж

,

Не хочу висловлюватись, але заклад ПРОСТО ЖАХ . Якщо у вас є знання ні в якому разі не вступайте сюди , повірте , вони нічого не вирішують тут . Корупція скажена . Знання не цінять . Щороку набирають нову порцію , вибачте "деревини" , яка по закінченню навчання розумнішою не стає . Моя оцінка значно нижча , ніж тут можливо ....

,

дуже хороший коледж

,

Хороший коледж,але дуже великі хабарі........)))))) А так,дійсно,дуже класний....))))))

,

це чудовий заклад, гарні викладачі...))))

,

да дійсно класний коледж!!

,

Найкращий університет)))

,

Це найкращий коледж...

,

чудовий заклад!!!!!

,

дуже класний коледж!!!!!!

,

Яких ми готуємо викладачів і вчителів - відомо лише тим хто проводить лекції... Нехватка справжньої практики в діалозі з учнем. Немає якісної риторики (де ж нам потім, по закінченню закладу, тренуватись говорити з аудиторією - молоді вчителі просто "кинуті" "професійними" лекторами закладу), поняття про етику, естетику, культуру поведінки і пристойність. Хотілось би зауважити і звернути увагу лекторів, що практична психологія суттєво відрізняється від простого... "відчитав і пішов на наступну лекцію". Ми неготові для роботи з дітками і по закінченню все починаємо з нуля !!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Мукачево, а также вузы в Мукачево, курсы в Мукачево, репетиторы в Мукачево, работа в Мукачево