Специальности
Оценка посетителей
(по 25 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Взяточники.Саме більше місце в Мукачеві,де є корупція.Мені соромно за моїх учителів,які прагнуть тільки повних кешень грошей

,

Знання дають дуже хороші!!! Але тільки тим, кому вони дійсно потрібні. Є декілька взяточників, але не так багато, як дехто пише. Якщо ви комусь платите то діло лише у вас!!! Пробуйте просто вивчити і все!

,

Не знаю чи є ще десь такі викладачі як у ГПК МДУ, які не поставлять тобі оцінку поки гроші не понесеш, просто неможливо як можна бути такими низькими викладачами. Раджу не йти вчитися в ГПК ваша самооцінка буде занижена викладачами, які прагнуть від вас лише гроші. Є 3 дуже хороші викладачі, які навчають і стимулюють тебе, але 3 це дуже мало. За період навчання дуже втратила віру в то що можна вчитись і справедливо будуть оцінювати. Це призвело до зниження моєї навчальної діяльності. А за одного зовсім низького вчителя мовчу. Просто пам’ятайте все на вашій совісті!!!

,

Сьогодні здала 2 заліки і всі безкоштовно... навчають дуже добре... дають багато матеріалу... спокійно можна йти на навчання... в тому що платете за екзамен чи залік вині лише ви тому, що навчитися можна питання і здасти на хорошу оцінку

,

дуже великі взяточники вони оцінюють всі знання за гроші

,

Коледж ужасний,викладачі(ки) від нас требуюють не навчання а гроші,всі щось чекають якби ми їм щось довжні.Ой хтось попадеться на хабарі.

,

Я там вчилася на дошкільній освіті!!! І хочу зазначити, що це найкращий коледж!!! Він дав мені стільки знань, що університет навіть третину не дав стільки... Викладачі суперські!! Стільки матеріалу нам дали, стільки своїх знань передали.. Я їх обожнюю!! Найкращі! Ну так..є взяточники..Але то здебільшого самі студенти винні...Але можна й так здати... Я до кінця бігала до вчителів і здавала...І без всяких взяток закінчила з червоним дипломом )))...Всім раджу!!! Дійно, цей коледж готує професійних, компетентних педагогів!

,

Найкращі вчителі: Стець,Муха,Кампов і все. Троє вчителів, які дійсно заслуговують в коледжі робити...

,

Корупція страшна. Викладачі є хороші, але їх одиниці.А інші ХАБАРНИКИ.Написала б хто ці люди, але не хочу їх позорити...прийде час то напишу.

,

входить у число найбільш корумпованих закладів Закарпаття.
Реальний приклад, коли абітурієнтка зайняла друге місце в районі на олімпіаді, на екзамені з того самого предмету не здала !!! Навіть до 3 не дотянула . Хай вам так і живеться як робите!
В наступному закладі закінчила з червоним дипломом!

,

Хороший коледж! Взяточники є, але лише для тих кому вони потрібні. Хто хоче вчитися, може здати і без коштів. Декілька викладачів є, у яких без грошей нікуди, але багато справедливих. Хто хоче чогось навчитись, вас тут научать, і до того ж без космічних витрат. Бережіться викладачів університету!!!

,

чудовий

,

До неможливості хабарники. на чолі з головою.

,

Не коледж а "банк взяточників" Жах. Страхіття

,

дуже красивий коледж

,

Не хочу висловлюватись, але заклад ПРОСТО ЖАХ . Якщо у вас є знання ні в якому разі не вступайте сюди , повірте , вони нічого не вирішують тут . Корупція скажена . Знання не цінять . Щороку набирають нову порцію , вибачте "деревини" , яка по закінченню навчання розумнішою не стає . Моя оцінка значно нижча , ніж тут можливо ....

,

дуже хороший коледж

,

Хороший коледж,але дуже великі хабарі........))))))
А так,дійсно,дуже класний....))))))

,

це чудовий заклад, гарні викладачі...))))

,

да дійсно класний коледж!!

,

Найкращий університет)))

,

Це найкращий коледж...

,

чудовий заклад!!!!!

,

дуже класний коледж!!!!!!

,

Яких ми готуємо викладачів і вчителів - відомо лише тим хто проводить лекції... Нехватка справжньої практики в діалозі з учнем. Немає якісної риторики (де ж нам потім, по закінченню закладу, тренуватись говорити з аудиторією - молоді вчителі просто "кинуті" "професійними" лекторами закладу), поняття про етику, естетику, культуру поведінки і пристойність. Хотілось би зауважити і звернути увагу лекторів, що практична психологія суттєво відрізняється від простого... "відчитав і пішов на наступну лекцію". Ми неготові для роботи з дітками і по закінченню все починаємо з нуля !!!

Партнеры сайта
Финансово-правовой колледж
Финансово-правовой колледж
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Мукачево, а также колледжи и техникумы в Мукачево, курсы в Мукачево, репетиторы в Мукачево, работа в Мукачево

Обратная связь