Гуманітарно-педагогічний коледж Мукачівського державного університету

Гуманитарно-педагогический колледж Мукачевского государственного университета
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.


Відгуки

27
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найгірший коледж це ВСП Мукачівський фаховий коледж НУБіП України, крім корупції більше нічого нема! Треба робити вид що там все супер , що треба йти туди вчитися на камеру для інших 9-ти,11-ти класників !

,

Найгірший коледж Закарпатської області. Останні роки коледж прогниває, нічого для студентів не робиться. Якщо якісь події то тільки на показ, щоб виставити у фейсбук та на сторінку коледжу. Коли почалась війна, то у вчителів не було думки зібрати кошти для армії, для дітей які постраждали у війні, вони думали про шампанське та цукерки на 8 березня. На початку 4 року навчання студенти здають гроші на подарунок коледжу, які безтямно пропадають. Усі заклади можуть зробити вручення, цей коледж ні, вам навіть незаламінують дипломи. Якщо у вас багато грошей і ноль бажання вчитись ви можете туди вступати. Ніякої сучасності, підтримки, поваги до студентів немає, як і їхнього слова. Головне при акредитації потрібно стіки брехні щебетати який крутий коледж, бо якщо ні тебе чекає осуд та погане ставлення. Навіть не всі вчителі там мають слово

,

Взяточники.Саме більше місце в Мукачеві,де є корупція.Мені соромно за моїх учителів,які прагнуть тільки повних кешень грошей

,

Знання дають дуже хороші!!! Але тільки тим, кому вони дійсно потрібні. Є декілька взяточників, але не так багато, як дехто пише. Якщо ви комусь платите то діло лише у вас!!! Пробуйте просто вивчити і все!

,

Не знаю чи є ще десь такі викладачі як у ГПК МДУ, які не поставлять тобі оцінку поки гроші не понесеш, просто неможливо як можна бути такими низькими викладачами. Раджу не йти вчитися в ГПК ваша самооцінка буде занижена викладачами, які прагнуть від вас лише гроші. Є 3 дуже хороші викладачі, які навчають і стимулюють тебе, але 3 це дуже мало. За період навчання дуже втратила віру в то що можна вчитись і справедливо будуть оцінювати. Це призвело до зниження моєї навчальної діяльності. А за одного зовсім низького вчителя мовчу. Просто пам’ятайте все на вашій совісті!!!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Мукачеві, ЗВО/ВНЗ в Мукачеві, курси в Мукачеві, репетиторів в Мукачеві, роботу в Мукачеві.